Komunikaty zawodów · Licealiada

Terminy zawodów rejonowych i wojewódzkich na stronie szs.rzeszow.pl


Kalendarz - rok szkolny 2017/2018


Siatkówka plażowa dziewcząt - ZAWODY ODWOŁANE

Siatkówka plażowa chłopców - ZAWODY ODWOŁANE

Ze względu na prace remontowe na basenie zawody rozegrane będą we wrześniu.




Wyniki - rok szkolny 2017/2018 

 

Piłka nożna dziewcząt - 07.06.2018

  II LO  Radomyśl  ZST   ZSE  I LO  punkty bramki miejsce
II LO  X 2-0 3-0 2-1 6-0 12 13-1 I
Radomyśl 0-2  X 2-2 2-1 1-0 7 5-5 II
ZST 0-3 2-2  X 1-1 5-1 5 8-7 III
ZSE 1-2 1-2 1-1  X 2-0 4 5-5 IV
I LO 0-6 0-1 1-5 0-2  X 0 1-14

V


II LO Mielec: Zuzanna Barbara, Sylwia Barszcz, Julia Bugaj, Izabella Juwa, Weronika Kobylarz, Emilia Kowalik, Patrycja Małodzońska, opiekun - mgr Krzysztof Lis

 

Piłka nożna chłopców - 08.06.2018

  II LO  V LO    ZST  I LO   Radomyśl punkty bramki miejsce
II LO x 1-0 2-2 2-1 3-1 10 8-4 I
V LO 0-1 x 2-0 1-0 2-2 7 5-3 II
ZST 2-2 0-2 x 4-1 0-0 5 6-5 III
I LO 1-2 0-1 1-4 x 3-0 3 5-7 IV
Radomyśl 1-3 2-2 0-0 0-3 x 2 3-8 V


II LO Mielec:Marcin Bukowski, Bartosz Cholewa, Filip Fedor, Oliwier Fronc, Maksymilian Głaz, Mateusz Pakłos, Julian Duszkiewicz, Bartosz Florek, Paweł Działowski, Norbert Roczniak, opiekun-mgr Agnieszka Kusak

 

Szkolna Liga LA - Finał Wojewódzki dziewcząt - 24.05.2018

  1. 1. V LO Rzeszów  - 1416 pkt
  2. 2. II LO Dębica   - 1363 pkt
  3. 3. I LO Mielec     - 1180 pkt
  4. 14. II LO Mielec  - 958 pkt
  5. 20. ZSE Mielec   - 874 pkt

 

Koszykówka dziewcząt: 23.01.2018

Półfinały: I LO - ZST 20-15, II LO - ZSE 19-16

o III miejsce: ZSE - ZST 36-14

o I miejsce:  II LO - I LO 39-17

II LO Mielec:Sylwia Barszcz, Patrycja Dyjak, Izabella Juwa, Weronika Kobylarz, Aleksandra Krępa, Julia Małodzińska, Aleksandra Michoń, Natalia Pająk, Karolina Paterak, Magdalena Paterak, opiekun - mgr Dariusz Mazur

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. II LO Mielec   - awans do zawodów rejonowych
  2. 2. I LO Mielec
  3. 3. ZSE Mielec
  4. 4. ZST Mielec
  5. 5. ZSB Mielec
  6. 6. ZS im. Groszkowskiego

 

 

 Koszykówka chłopców: 22.01.2018

Półfinały: II LO - ZST 25-19,  V LO - ZS Groszk. 30-15

o III miejsce:  ZST - ZS Groszk. 30-14

o I miejsce:  II LO - V LO  24-20

 II LO Mielec: Burkot Maciej, Gąsior Maciej, Gorzelany Aleksander, Kąsek Kacper, Korzeń Adrian, Kwaśniewski Jakub, Machnik Jakub, Ortyl Bartłomiej, Parys Michał, Zduński Mateusz, opiekun - mgr Krzysztof Lis

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. II LO Mielec - awans do zawodów rejonowych
  2. 2. V LO Mielec
  3. 3. ZST Mielec
  4. 4. ZS im. Groszkowskiego
  5. 5. I LO Mielec
  6. 6. ZSB Mielec
  7. 7. LO Przecław



Unihokej dziewcząt: 11.12.2017

Grupa A: LO Kolbuszowa - ZSB 1-0, ZSE - ZSB 1-0, ZSE - LO Kolbuszowa 1-1

Grupa B: II LO - ZST 2-1, ZST - I LO 3-2, II LO - I LO 3-2

Grupa finałowa: LO Kolb.-ZST 0-0, ZSE-IILO 1-0, ZSE-ZST 2-0, IILO-LO Kolb. 2-1

ZSE Mielec: Gruszka Paulina, Guźla Patrycja, Jurkowska Joanna, Kamuda Patrycja, Kapinos Emilia, Kazimierczak Emilia, Koszyk Weronika, Krawiec Karolina, Trzpis Wiktoria, Węgrzyn Karolina, Wieczerzak Paulina, opiekun - mgr Małgorzata Kamuda

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. ZSE Mielec    - awans do półfinału wojewódzkiego
  2. 2. II LO Mielec   - awans do półfinału wojewódzkiego
  3. 3. LO Kolbuszowa
  4. 4. ZST Mielec
  5. 5. I LO Mielec
  6. 6. ZSB Mielec

 

 Siatkówka chłopców: 11.12.2017

Półfinały: V LO - ZS Groszk. 2-1(-22,15,13), ZSB - II LO 2-1(17,-27,12)

o III miejsce: ZS Grosz. - II LO 2-0(20,21)

o I miejsce: ZSB - V LO 2-1(20,-23,10)

ZSB Mielec: Cymbor Konrad, Dorosz Przemysław, Kłusek Dawid, Krakowski Bartosz, Krysa Damian, Miś Łukasz, Pazdyk Jan, Pietras Paweł, Sikora Przemysław, Stefanowicz Damian, Urlych Grzegorz, Węglarz Kacper, opiekun - mgr Krzysztof Łapa

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. ZSB Mielec  - awans do zawodów rejonowych
  2. 2. V LO Mielec
  3. 3. ZS Groszkowskiego
  4. 4. II LO Mielec
  5. 5. I LO Mielec
  6.     LO Przecław
  7.     ZST Mielec
  8.     ZSE Mielec

 

 Siatkówka dziewcząt: 08.12.2017

Półfinały: Rzemień - I LO 2-0, II LO - V LO 2-0

O III miejsce: V LO - I LO    2-0

o I miejsce: II LO - Rzemień 2-0

II LO Mielec: Barbara Zuzanna, Bryk Aleksandra, Forczek Klaudia, Janeczek Justyna, Mazurek Alina, Nakonieczna Joanna, Paterak Karolina, Sienkowska Aleksandra, Szczepańska Magdalena, opiekun: mgr Adam Kusak

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. II LO Mielec
  2. 2. ZSCKR Rzemień
  3. 3. V LO Mielec
  4. 4. I LO Mielec
  5. 5-6 ZSE Mielec
  6.       ZS Radomysl
  7. 7-8 ZST Mielec
  8.        ZSB Mielec

 

Unihokej chłopców - 08.12.2017

Grupa A: ZSB-ILO 3-0, ZSB- ZSE 5-0, ILO-ZSE 4-0

Grupa B: ZST-ZSGroszk 3-0, ZST-IILO 2-0, ZSGroszk-IILO 4-2

Grupa finałowa: ZSB-ZSGroszk 2-0, ZST-ILO 3-1, ZSGroszk-ILO 3-0, ZSB-ZST 4-1

ZSB Mielec: Bryg Paweł, Czerwonka Kamil, Dulik Paweł, Frask Patryk, Gola Jakub, Magdziak Dawid, Masztalerz Michał, Miś Łukasz, Rogóż Wiktor, Świtek Maciej, Wojtusiak Kamil, Zieliński Patryk, opiekun: mgr Krzysztof Łapa

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. ZSB Mielec  - awans do półfinału wojewódzkiego
  2. 2. ZST Mielec  - awans do półfinału wojewódzkiego
  3. 3. ZS Groszkowskiego
  4. 4. I LO Mielec
  5. 5-6. II LO Mielec
  6.        ZSE Mielec

 

 

Piłka ręczna - dziewczęta

Finały: o III miejsce: II LO - I LO  14:4

          o I miejsce: ZST - ZSB  11:1

ZST Mielec: Natalia Babula, Klaudia Dąbek, Monika Drożdżowska, Justyna Janus, Klaudia Janus, Aneta Kilian, Milena Lonczak, Agnieszka Łabaj, Joanna Łabaj, Izabela Nowak, Patrycja Nowak, Karolina Pawełczak, Marcelina Podkówka, Faustyna Tomecka opiekun: mgr Józefa Jagusiak

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1.ZST  Mielec - awans do zawodów rejonowych
  2. 2.ZSB  Mielec
  3. 3.II LO Mielec
  4. 4.I LO Mielec
  5. 5 ZSE Mielec
  6. 6.ZS im. Groszkowskiego Mielec

 

Piłka ręczna - chłopcy

Finały: o III miejsce: II LO - ZSB  13:4

          o I miejsce: V LO - ZST  16:13

V LO Mielec: Michał Basara, Bartosz Batko, Daniel Dymek, Kacper Grudziński, Dawid Jacek, Bartłomiej Kośla, Michał Kozioł, Kamil Mrozik, Rafał Styczeń, Rafał Wierzbowski, Kacper Wilk, Kacper Wołowiec, Artur Ziomek, Krystian Żak, opiekun: mgr Marcin Basiak

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1.V LO Mielec - awans do zawodów rejonowych
  2. 2.ZST Mielec
  3. 3.II LO Mielec
  4. 4.ZSB Mielec
  5. 5.I LO Mielec
  6. 6.ZS im. Groszkowskiego Mielec

 

Tenis stołowy - dziewczęta

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. ZST Mielec - awans do zawodów rejonowych
  2. Klaudia Kamuda, Małgorzata Krzyżowska, Angelika Różańska, mgr Edyta Cichoń-Kierys

  3. 2. ZSB Mielec - awans do zawodów rejonowych
  4. Magdalena Głaz, Marcelina Machaj, Paulina Moryl, opiekun: mgr Tomasz Tułacz

  5. 3. II LO Mielec
  6. Karolina Paterak, Magdalena Paterak, Julia Krupa, opiekun: mgr Dariusz Mazur

  7. 4. I LO Mielec
  8. 5. ZS Radomyśl Wielki
  9. 6. ZS im. Groszkowskiego Mielec
  10. 7. ZSE  Mielec

 

Tenis stołowy - chłopcy

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1.ZSB Mielec - awans do zawodów rejonowych
  2. Kacper Krępa, Maksymilian Miłoś, Kamil Piskor, opiekun: mgr Tomasz Tułacz

  3. 2. ZS im. Groszkowskiego Mielec - awans do zawodów rejonowych
  4. Kamil Dybski, Łukasz Ryniewicz, Nikolas Skowron, opiekun: mgr Paweł Mrozik

  5. 3. II LO Mielec
  6. Maksymilian Głaz, Filip Jemioło, Łukasz Rządzki, opiekun: mgr Dariusz Mazur

  7. 4. ZSE Mielec
  8. 5. ZST Mielec
  9. 6. I LO Mielec


Szachy drużynowe - 27.10.2017

  1. 1. ZST Mielec    - 10/18,5pkt - awans o zawodów rejonowych
  2.    Filip Wołowiec, Dominik Gudz, Stachów Wojciech, Maria Mędrek, op. mgr Marcin Woźniak

  3. 2. II LO Mielec   - 8/14,5 pkt -awans o zawodów rejonowych
  4.   Filip Fedor, Jakub Rucki, Mateusz Czepiel, Agnieszka Guła, op. mgr Adam Kusak

  5. 3. I LO Mielec    - 6/13pkt
  6.   Bartłomiej Jarosz, Hubert Jemioło, Karol Bodziony, Lidia Krzysztofik, op. mgr Krzysztof Herchel

  7. 4. ZSE Mielec     - 4/6pkt
  8. 5. ZS im. Groszkowskiego - 2/5pkt
  9. 6. ZSB Mielec     - 0/3pkt

 

Indywidualno-drużynowe biegi przełajowe - 24.10.2017

 Dziewczęta:

  1. Drużynowo:1. II LO Mielec -34pkt - awans o zawodów rejonowych
  2.                     2. V LO Mielec -57pkt - awans do zawodów rejonowych
  3.                     3. ZSE Mielec   -59pkt
  4.                     4. ZST Mielec   -64pkt
  1. 1. Jabłońska Adrianna  - II LO -awans do zawodów rejonowych
  2. 2. Widlińska Kinga   - V LO  - awans do zawodów rejonowych
  3. 3. Gwóźdź Kinga   - ZSE  - awans do zawodów rejonowych
  4. 4. Ździebło Anna  - II LO
  5. 5. Celek Anita - ZSE
  6. 6. Parys Justyna  - V LO
  7. 7. Torba Gabriela  - II LO
  8. 8. Kazimierczak Emilia  - ZSE
  9. 9. Cyran Dominika  - ZST
  10. 10. Dyjak Patrycja  - II LO
  11. 11. Szewc Zuzanna  - ZST
  12. 12. Dolot Alicja  - II LO
  13. 13. Pszczoła Natalia  - ZST
  14. 14. Barszcz Auelia  - ZST
  15. 15. Kozioł Kinga  - V LO
  16. 16. Machała Laura  - V LO
  17. 17. Siembab Sabina - ZST
  18. 18. Głowacka Pamela – V LO
  19. 19. Czekaj Justyna  - V LO
  20. 20. Kilian Marta - ZST
  21. 21. Duszkiewicz Wiktoria - ZSE
  22. 22. Wendeker Sabina – ZSE
  23. 23. Kiljańska Aleksandra – ZSE
  24. 24. Krawiec Karolina – ZSE
  25. 25. Strzępka Karolina – ZSE
  26. 26. Wójcik Jadwiga – ZSE
  27. 27. Rokoszan Sara – V LO
  28. 28. Bartkowicz Aleksandra – V LO

 

Chłopcy:

  1. Drużynowo: 1. ZSB Mielec  -45pkt  - awans do zawodów rejonowych
  2.                      2. I LO Mielec  -52pkt  - awans do zawodów rejonowych
  3.                      3. ZST Mielec   -57pkt
  4.                      4. II LO Mielec  -80pkt
  5.                      5. ZSE Mielec   -96pkt
    1. 1. Dulik Paweł - ZSB - awans do zawodów rejonowych
    2. 2. Czekaj Mateusz – V LO - awans do zawodów rejonowych
    3. 3. Maciąg Radosław – I LO - awans do zawodów rejonowych
    4. 4. Szymański Mateusz - ZST
    5. 5. Dereń Sebastian - ZSB
    6. 6. Matuszczak Bartłomiej – I LO
    7. 7. Dulik Marcin - ZSB
    8. 8. Parys Dominik - ZST
    9. 9. Cholewa Mateusz – I LO
    10. 10. Stafiej Piotr – II LO
    11. 11. Jacher Marcin - ZST
    12. 12. Serafin Mateusz - ZSE
    13. 13. Markowski Konrad – I LO
    14. 14. Stobierski Krystian - ZST
    15. 15. Surdel Tomasz - II LO
    16. 16. Mysłek Paweł - ZSB
    17. 17. Łącz Radosław - ZSE
    18. 18. Trybulec Wojciech – II LO
    19. 19. Ćwięka Wojciech – II LO
    20. 20. Schab Szczepan  - ZSB
    21. 21. Laska Dominik - ZSE
    22. 22. Zięba Damian - ZSB
    23. 23. Kawalec Dominik – II LO
    24. 24. Dźwięga Patryk - ZST
    25. 25. Dudzik Aleksander - ZST
    26. 26. Nędza Dominik – I LO
    27. 27. Ziomek Konrad - ZSE
    28. 28. Domagała Patryk - ZST
    29. 29. Czepiel Maksymilian - ZSE
    30. 30. Bigda Adrian - ZSE
    31. 32. Duszkiewicz Dawid – ZSE
    32. 32. Pogoda Radosław – I LO
    33. 33. Maniak Maciej – I LO
    34. 34. Kukla Gabriel - ZSE

 

 

 

 Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 11.10.2017 r. Mielec:

Dziewczęta:
1. II LO Mielec  - awans do finału
2. II LO Dębica -  awans do finału
3. ZSE Mielec  
4. LO Kolbuszowa
5. I LO Dębica
chłopcy:
1. ZST Kolbuszowa  - awans do finału
2. I LO Dębica        - awans do finału
3. ZSB Mielec
4. ZSZ nr 1 Dębica
5. LO Kolbuszowa
6. ZS im. Groszkowskiego Mielec


Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe:27.09.2018

Dziewczęta:
1. ZSE Mielec   - awans do Rejonu
2. II LO Mielec - awans do Rejonu
3. ZST Mielec

Chłopcy:
1.ZSB Mielec - awans do Rejonu
2. ZS   im. Groszkowskiego Mielec - awans do Rejonu
3.  II LO Mielec