Komunikaty zawodów · Igrzyska Dzieci

 Kalendarz zawodów w roku szk. 2018/19.

Lekka atletyka:

La indywidualnie - 17.09.2018 r. godz. 9,30 Stadion Stal Mielec

Sztafetowe biegi przełajowe -  10 x 900 m

3.10.2018 r. godz. 10.00  za Hotelem Polskim - autokary parkują na placu gdzie jest bazar

Indywidualno - drużynowe biegi przełajowe

12.10. 2018 r. godz. 10.00  za Hotelem Polskim - autokary parkują na placu gdzie jest bazar

4 - bój la   II dek V 2019 r.
3 - bój la   II dek V 2019 r.

Mini koszykówka    3 dek. I 2019 r.

Mini siatkówka      2 dek. III 2019 r.

Mini piłka ręczna    2 dek. XII 2018 r.

Mini piłka nożna:
półfinały  -  I
dziewczęta:
Półfinał A:

19.10. 2018 r. godz. 9.00  Orlik SP nr 9 Mielec

Półfinał B:
19.10.2018 r. godz. 9.00 Radomyśl Wielki - Orlik   Nowy termin !!!!

chłopcy
Półfinał A:

19.10.2018 r. godxz. 9.00  Orlik SP nr 9 Mielec

Półfinał B:
18.10.2018r. godz. 9.00 Radomyśl Wielki - Orlik   Nowy termin !!!
finał           III dek  IV  2019 r

mini unihokej   3 dek. X 2018 r.

Dziewczęta :
29.10.2018 r.  godz. 9.00  SP Padew Narodowa
Chłopcy:
30.10.2018 r. godz. 9.00 SP Padew Narodowa

tenis stołowy   I dek II 2019 r.

szachy      3 dek X 20198 r.
25.10.2018 r. godz. 9.00  SDK Mielec ul. Kusocińskiego

Uwaga;w grach (piłka nożna, koszykówka, siatkówka , piłka ręczna)  powiat jest podzielony na 3 grupy półfinałowe:
grupa A - mistrzowie gmin: Borowa Czermin, Gawłuszowice Tuszów Nar. Padew Nar.
grupa B - mistrzowie gmin: Przecław , wiejska Mielec, Radomyśl Wielki, Wadowice Górne,
grupa C - miasto Mielec

 Wyniki  zawodów w roku szkolnym 2018/19.

Powiatowe zawody - unihokej chłopców - 30.10.2018 r. - Mielec:
Elimincje: Grupa A:
SP Gawłuszowice - SP Wola Mielecka   0 : 0
SP Borowa   -  SP Wadowice Dol.   0 : 0
SP Gawłuszowice - SP Borowa  0 : 1
SP Wola Mielecka - SP Wadowice D.  1 : 0
SP Gawłuszowice  -  SP Wadowice D.   0 : 2
SP Wola Mielecka  - SP Borowa    0 : 0
Tabela:
1-2. SP Borowa        4    1 : 0  finał
       SP Wola Mielecka 4   1 : 0  finał
3. SP Wadowice D.    3     2 : 1
4. SP Gawłuszowice   1     0 : 3 
Grupa B:
SP Tuszów Nar.    -  SP 9 Mielec     1 : 1
SP nr 9 Mielec    -  SP Gliny Małe    0 : 3
SP Tuszów Nar.   -   SP Gliny Małe   1 : 3
Tabela:
1. SP Gliny Małe      4   6 : 1  finał
2. SP Tuszów Nar.   1   2 : 4
3. SP nr 9 Mielec     1   1 : 4
Grupa C:
SP Padew N.  -  SP Mielec nr 13    2 : 0|
SP nr 13 Mielec -  SP nr 6 Mielec  0 : 1
SP Padew Nar.   -   SP  nr 6 Mielec  1 : 0
Tabela:
1. SP Padew Nar.    4    3 : 0  finał
2. SP nr 6 Mielec    2    1 : 1
3. SP 13 Mielec      0     0 : 3
Finał:
SP Borowa  -  SP Padew Nar.       0 : 1
SP Wola Mielecka  - SP Gliny Małe  1 : 2
SP Borowa   - SP Wola Mielecka     0 : 0
SP Padew Nar.  - SP Gliny Małe     1 : 3
SP Borowa   -  SP Gliny Małe        0 : 3
SP Padew Nar.  - SP Wola Mielecka    1 : 1
Tabela:
1. SP Gliny Małe       6   8 : 2  awans do rejonu
2. SP Padew Nar.     3   3  ; 4  awans do rejonu
3. SP Wola Mielecka  2   2 : 3
4. SP Borowa           1   0 : 4 

Powiatowe zawody - unihokej dziewcząt  - 29.10. 2018 r. Padew Narodowa:
Eliminacje - Grupa A:
SP Gawłuszowice - SP Padew Nar.  0 : 1
SP Gałuszowice -  SP Mielec nr 6    0 : 0
SP Padew Nar.   - SP nr 6 Mielec    1 :
Tabela:
1. SP Padew Nar.     4   2 : 0   finał
2. SP Gawłuszowice  1   0 : 1 k. 3:2  finał
3. SP nr 6 Mielec     1    0 : 1 k. 2:3
Grupa B:
SP nr 13 Mielec - SP Borowa   1 : 1
SP nr 13 Mielec -  SP Tuszów Nar.   0 : 2
SP Borowa    -  SP Tuszów Nar.     1 : 0
Tabela:
1. SP Borowa        3   2 : 1  finał
2. SP Tuszów Nar.  2   2 : 1 finał
3. SP nr 13 Mielec  1    1 : 3
Finał:
SP Tuszów Nar.  _  SP Padew Nar.  1 : 1
SP Borowa  -  SP Gawłuszowice    1 : 0
SP Borowa  -  SP Tuszów Nar.      1 : 0  z grupy
SP Padew Nar. -  SWP Gawłuszowice 1 : 0  z grupy
SP Tuszów Nar. -   SP Gawłuszowice  1 : 2
SP Padew Nar.  -  SP Borowa       1 : 1
Tabela :
1. SP Borowa      5  3 : 1   awans do rejonu
2. SP Padew Nar.  4   3 : 2  awans do rejonu
3. SP Gwłuszowice 2  2 : 3
4. SP Tuszów Nar.  1  2 : 4

Powiatowe zawody w szachach  - 25.10.2018 r. Mielec:
1. SP nr 6 Mielec       13,00     20,0      awans do Rejonu
2. SP Czermin           12,00     18,5      awans do Rejonu
3. SP nr 13 Mielec      9,00      17,0
4. SP nr 3 Mielec        8,00      16,0
5. SP Wadowice G.      8,00      15,5
6. SP Malinie              6,00      13,5
7. SP nr 8 Mielec        5,00      13,0
8. SP Tuszów Nar.       5,00      12,5
9. SP Padew Nar.        3,00      10,00  
10. SP nr 1 Mielec       1,00       4,00    

Wyniki półfiałów powiatowch   w mini piłce nożnej
Dziewczęta
Grupa A - 19,10,2018 r. Mielec :
SP Borowa -  SP Czermin      0 : 0
SP Borowa  -  SP Malinie       1 : 1
SP Czermin  - SP Malinie       1 : 0
Tabela:
1. SP Czermin      4        1 : 0  awans do finału
2. SP Borowa      2         1 : 1
3. SP Malinie       1        1 : 2
Grupa B - 19.10. 2018. Radomyśl W.:

1. SP Wadowice Górne - SP Rzemień  2-6  (2-4)
2. SP Wadowice Górne - SP Radomyśl W.  0-6  (0-4)
3. SP Rzemień - SP Radomyśl W.     1-6  (1-1)
Tabela:
1. SP Radomyśl W.         6   12-1  awans do finału
3. SP Rzemień               3   7-8
4. SP Wadowice Grn.      0    2-12
Chłopcy:
Grupa A - 19.10.2018 r Mielec:
SP Malinie  -  SP Czermin       1: 0
SP Borowa - SP Padew Nar.    1 : 2
SP Gawłuszowice - SP Malinie  0 : 5
SP Czermin -  SP Borowa        0 : 0
SP Padew N. - SP Gawłuszowice 3 : 0
SP  Malinie -  SP Borowa        1 : 1
SP Czermin - SP Padew Nar.    1 : 0
SP Gawłuszowice - SP Borowa  0 : 3
SP Malinie   -  Padew N.         2 : 0
SP Czermin - SP Gawłuszowice 2 : 0
Kolejność:
1. SP Malinie           10         9 : 1   awans do finału
2. SP Czermin           7         3 : 1
3. SP Padew Nar.       6        5 : 4
4. SP Borowa            5         5 : 3
5. SP Gawłuszowice    0        0 : 13
Gtupa B- 18.10.2018 r. - Radomyśl Wielki:
SP Wola Mielecka -SP  Wola Wadowska  0-2  (0-1)
SP Radomyśl W. - SP Przecław 0-6  (0-4)
SP Wola Mielecka - SP Radomyśl W. 1-10  (0-7)
SP Wola Wadowska - SP  Przecław  0-7  (0-5)
SP Wola Mielecka -SP  Przecław 0 - 9 (0-3)
SP Wola Wadowska -SP  Radomyśl W.  2-7  (1-4)
Kolejność:
1. SP Przecław           9    22-0  awans do finału
2. SP Radomyśl W.      6    17-9
3. SP Wola Wadowska 3    4-14
4. SP Wola Mielecka   0      1-21

Rejonowe sztafety przełajowe  17.10.2018 r.  Mielec:
Dziewczęta:
1. SP nr 6 Mielec    awans do finału
2. SP Pilzno           awans do finału
3. SP nr 3 Dębica
4. SP Radomyśl Wielki
5. SP Wola Raniżowska
6. SP nr 2 Kolbuszowa
7. SP Zagorzyce Dolne
8. SP nr 1 Ropczyce
Chłopcy:
1.SP nr 1 Ropczyce   awans do finału
2. SP nr 2 Kolbuszowa  awans do finału
3. SP Pilzno
4. SP nr 11 Dębica
5. SP Przecław
6. SP Radomyśl Wielki
7. SP Czarna Sędziszowska

Indywidualno - drużynowe biegi przełajowe 12.10.2018 r.
Dziewczęta 2008 i mł.:
1. SP Malinie    76 pkt.(7,12,17,18,22) awans do Rejonu
2. SP Przecław  78 pkt.(4,6,16,23,29) awans do Rejonu
3. SP nr 6 Mielec 118 pkt. (8,10,24,32,44)
4. SP Tuszów Nar. 127 pkt.(13,14,21,39,40)
5. SP nr 3 Mielec  140 pkt. (9,25,28,35,43)
6. SP Radomyśl W. 144 pkt.(5,15,34,41,48+1)
7. SP nr 13 Mielec 147 pkt. (3,26,33,36,48+1)
8. SP nr 9 Mielec  147 pkt. (11,19,37,38,42)
9. SP Borowa    187 pkt  20,27,45,47,48)

Indywidualnie                                Drużynowo:
1. Grabińska Amelia    SP nr 9 Mielec     1  awans do Rejonu
2. Ortyl Monika         SP nr 9 Mielec      2   awans do Rejonu
3. Ptak Martyna         SP nr 13 Mielec    3   awans do Rejonu
4. Parys Kinga   SP Przecław                4
5. Smagacz Karolina SP Radomyśl W.     5
6. Hodur Joanna   SP Przecław             6
7. Hyjek Maja       SP Malinie              7
8. Gryndzia Wiktoria   SP nr 6 Mielec     8
9. Tarczoń Roksana   SP 3 Mielec         9
10. Naria Barbara      SP 6Mielec         10
11. Kawalec Natalia  SP nr 9 Mielec     11
12. Raś Milena  SP Padew N.   
13. Sasor Zuzanna SP Malinie            12
14. Kowal Samanta  SP Tuszów N.      13
15. Dubiel Julia  SP Partynia           
16. Babula Marika  SP Tuszów N.        14
17. Szpala Milena   SP Radomyśl W.    15
18. Krawczyk Emilia  SP Rzemień
19. Zarów Julia    SP Przecław           16
20. juzba Martyna   SP Dulcza W.
21. Mądziel Maria  SP Partynia
22. Bauer Milena   SP Malinie            17
23. Pleban Magdalena   SP Malinie      18
24. Lasek Amelia   SP 9 Mielec          19
25. Karkosza  Zuzanna   SP  Borowa   20
26. Kasprzak Aleksandra SP Tuszów Nar.   21
27. Ziobroń Maja   SP Malinie         22
28. Wujko Emilia   SP Przecław       23
29. Strokoń Maja   SP 6 Mielec       24
30. Drozdowska Hanna   SP 3 Mielec   25
31. Sudoł Magdalena  SP 13 Mielec   26
32. Lubaszewska Zofia  SP Borowa   27
33. Surowiec Weronika   SP 3 Mielec  28
34. Słomba  Marta    SP Przecław     29
35. Dobosz Julia   SP Przecław         30
36. Ortyl Julia    SP Malinie              31
37. Murzyn Emilia    SP 6 Mielec        32
38. Tyrpa Amelia   SP 13 Mielec        33
39. Pleban Oliwia    SP Radomyśl W.   34
40. Guła Adrianna   SP 3 Mielec        35
41. Budzieniosz Greta   SP 13 Mielec  36
42. Stefanowicz Weronika   SP 9 Mielec 37
43. Solarska Natalia  SP 3 Mielec      38
44. Radka Nikola   SP Tuszów Nar.    39
45. Świętoń Julia   SP Tuszów N.    40
46. Obara Magdalena  SP radomyśl W. 41
47. prokopiuk Maria    SP 9 Mielec    PK
48. Jakubowska Julia   SP 9 Mielec   42
49. Stępiń Oliwia    SP 3 Mielec        43
50. Łagowska Sara SP 6 Mielec         44
51. Opałacz Aleksandra  SP Borowa    45
52. Brunecka Milena  SP 9 Mielec       46
53. Nowińska Weronika   SP 9 Mielec  PK
54. Mazur Kamila   SP Borowa          47
55. Pazdro Andzelika   SP Borowa      48
56. Kurtyka  Oliwia  SP 9 Mielec         PK
57.  Majocha Gabriela  SP 9 Mielec  PK

2006- 07:
1. SP Radomyśl W.  29 pkt. (3,4,5,6,11)  awans do Rejonu
2. SP nr 6 Mielec   41 pkt  (1,2,7,14,17) awans do Rejonu
3. SP Przecław  101 pkt.  (12,16,19,25,29)
4. SP Tuszów Nar. 105 pkt. (8,15,20,21,40+1)
5. SP nr 3 Mielec  117 pkt.(9,10,31,32,35)
6. SP nr 9 Mielec  134 pkt. (13,24,30,33,34)
7. SP Padew Nar.  166 pkt. (22,27,38,39,40)
8. SP 13 Mielec   172 pkt. (26,28,36,40+1,40+1)

1. Wal Olga   SP nr 6 Mielec     1
2. Wal Martyna SP 6 Miel;ec     2
3. Idzik Eliza     SP Radomyśl W.  3
4. Lazur  Julia   SP Radomyśl W. 4
5. Aleksandra Grzelak  SP Jaślany 
6. Leśniowska Amelia SP Dąbrówka Wisłocka
7. Kasprzak Katarzyna SP Malinie  
8. Kaczor Wiktoria  SP Partynia
9. Litwin Zofia  SP Radomyśl W.   5
10. Kwater Julia  SP Radomyśl W. 6
11. Kolisz Nikola  SP 6 Mielec      7
12. Piechota Wiktoria  SP Wadowice G.
13. Gunia Kinga  SP Tuszów N.     8
14. Łempa Martyna  SP 3 Mielec   9
15. Groele Aleksandra SP Borowa  
16. Kilian Kamila  SP 3 Mielec       10
17. Subernat Milena SP Radomyśl W. 11
18. Jaśkiewicz Kamila SP Dulcza Wielka
19. Wach Agnieszka   SP Przecław   12
20. Augustyn Emilia  SP Rzemień
21. Daniel Anna   SP Malinie
22. Ryś Weronika   SP 9 Mielec     13
23. Wójtowicz Agnieszka  SP Partynia
24. Murjas Wiktoria  SP 6 Mielec    14
25. Kasprzak Klaudia   SP Tuszów Nar.   15
26. Weryńska Nagda  SP Przecław     16
27. Kacwin Marta   SP 6 Mielec         17
28. Rak Dominika SP Łączki Brzeskie  
29. Jacher Natalia   SP 6 Mielec         18
30. Pleban Agnieszka    SP Przecław   19
31. Mazur Sylwia    SP 6 Mielec          PK
32. Kasprzak Amelia   SP Tuszów Nar.   20
33. Furtak Julia   SP Tuszów Nar.         21
34. Wójcik Barbara Padew N.             22
35. Niemczura Nina   SP Radomyśl W.   23
36. Śliwińska Natalia   SP 9 Mielec     24
37. Piłat Anna    SP Przecław            25
38. Stachura Nikola    SP 13 Mielec    26
39. Kasprzak Kamila    SP Padew Nar.   27
40. Borowiec Agnieszka   SP  13 Mielec  28
41. Malczyńska Katarzyna   SP Przecław    29
42. Kafel Alicja   SP 9 Mielec               30
43. Kukla Karolina  SP Dąbrówka Wisłocka  
44. Fernc Kamila    SP 3 Mielec            31
45. Pszeniczna Oliwia  SP 3 Mielec        32
46. Gawryś Anna   SP 9 Mielec           33
47. Grzech Milena  SP 9 Mielec           34
48. Działo Oliwia   SP 3 Mielec            35
49. Korzeń Laura   SP 13 Mielec          36
50. Osak Kamila   SP 9 Mielec            37
51. Łogin Kinga   SP Padew Nar.        38
52. Mirkowicz Gabriela        SP Padew.  39
53. Kłusek Klaudia    SP Padew Nar.    40

Chłopcy 2008 i mł:
1. SP  Malinie  51 pkt. (1,5,9,15,21)  awans do Rejonu
2. SP Radomyśl W.  80 pkt. (2,7,13,16,42)  awans do Rejonu
3. SP Borowa     115 pkt. (8,18,22,23,44)
4. SP nr 3 Mielec 116 pkt. (4,19,20,28,45)
5. SP Tuszów Nar. 117 pkt. (6,12,25,35,39)
6. SP Przecław 180 pkt. (31,32,33,41,43)
7. SP 13 Mielec 133 pkt. (3,17,29,38,46)
8. SP nr 6 Mielec 135 pkt. ( 10,14,24,36,51
9. SP nr 9 Mielec 141 pkt. (11,26,27,37,40)
Indywidualnie                                  Drużynowo:
1. Czapiga Krzysztof    SP Żarówka          awans do Rejonu
2. Czachor Mateusz     SP Malinie         1
3. Miras Jakub     SP Radomyśl W.        2
4. Urban Bartosz  SP Żarówka
5. Kabat Marek   SP 13 Mielec            3
6. Kilian Rafał     SP 3 Mielec              4
7. Pszczoła Piotr    SP Ruda              
8. Rosak  Karol     SP Malinie              5
9. Jamrozy Dawid   SP Tuszów Nar.     6
10. Juras Nikodem    SP Radomyśl W.   7
11. Jagusiak Wiktor  SP Borowa          8
12. Rakoczy Igor SP Malinie               9
13. Baran Kacper   SP 6 Mielec          10
14. Stobierski Jan  SP 9 Mielec          11
15. Sieja Bartłomiej  SP Tuszów Nar.    12
16. Garncarz Patryk  SP Radomyśl W.   13
17. Bolechała Tomasz   SP 6 Mielec      14
18. Sokół Wiktor   SP 6 Mielec            15
19. Grzanka Rafał  SP Radomyśl W.       16
20. Węgrzyn Maciej   SP 13 Mielec       17
21. Skop Karol   SP Borowa                 18
22. Gembal Oliwier SP 3 Mielec            19
23. Kuśnierz Szymon   SP 3 Mielec       20
24. Turkosz Krzysztof   SP Malinie        21
25. Leśniak Olaf   SP Borowa              22
26. Piątkowski Hubert  SP Borowa       23
27. Pazdro Piotr   SP Borowa              PK
28. Sobota Arkadiusz   SP 6 Mielec     24
29. Magda Hubert    SP Tuszów Nar.    25
30. Dziewit Mikołaj  SP 9 Mielec          26
31. Olszański Oskar   SP 9 Mielec        27
32. Witek Jakub   SP 3 Mielec            28
33. Kizino Albert   SP 13 Mielec          29
34. Rzeźnik Patryk   SP Malinie          30
35. Kopacz Michał    SP Rzemień      
36. Chłopek Filip    SP Przecław         31
37. Zaręba Dawid  SP Przecław         32
38. Kujawski Adrian  SP Przecław       33
39. Daniel Igor   SP Malinie              34
40. Stala Jakub   SP Tuszów  Nar.     35
41. Wlaź Filip     SP 6 Mielec           36
42. Łączak Filip   SP 9 Mielec           37
43. Babula Kacper  SP 13 Mielec       38
44. Kasprzak Rafał   SP Tuszów Nar.  39
45. Pomykała Gabriel   SP 9 Mielec     40
46. Dorociak Maksymilian   SP Przecław  41
47. Ziobroń Konrad   SP Radomyśl W.    42
48. Pająk Dawid   SP Padew Nar.       
49. Szot Kacper   SP Przecław          43
50. Groele Adam   SP Borowa           44
51. Lipa Oliwier   SP 3 Mielec            45
52. Dziekan Piotr    SP Borowa         PK
53. Nowosiadło Paweł  SP 13 Mielec    46
54. Pelc Karol          SP 9 Mielec        47
55. Sztuka Oktawian  SP Borowa        48
56. Wolan Piotr     SP Tuszów Nar.      49
57. Jemioło Łukasz   SP Przecław       50
58. Kobos Jakub    SP 6 Mielec             51
59. Witek Kacper   SP 9 Mielec          PK



2006 - 07:
1. SP Padew Nar.    53 pkt. (1,8,12,13,19) awans do Rejonu
2. SP Radomyśl W.   71 pkt. (7,10,11,21,22) awans do Rejonu
3. SP Przecław      79 pkt. (5,14,16,20,24)
4. SP Tuszów Nar. 125 pkt. (2,18,31,33,41)
5. SP 13 Mielec   131 pkt. (6,23,25,38,39)
6. SP Malinie    136 pkt. (15,26,29,34)
7. SP 6 Mielec  154 pkt. (3,28,35,40,47+1)
8. SP 3 Mielec  158 pkt. (9,17,43,44,45)
9. SP Borowa  173 pkt. (4,36,37,47+1,47+1)

Indywid.                                     Drużynowo:
1. Sroczyński Paweł  SP Padew N.   1
2. Król Paweł   SP 8 Mielec                 awans do Rejonu
3. Czuchra Karol SP Żarówka               awans do Rejonu
4. Augustyn Michał  SP Tuszów Nar.   2
5. Ochalik Filip  SP 6 Mielec            3
6. Karkosza Arkadiusz   SP Borowa   4
7. Siwy igor   SP Przecław             5
8. Dzieciuch Sebastian   SP Rzemień
9. Skrzypek Bartłomiej  SP Ruda
10.  Stawiarz Olaf   SP 13 Mielec    6
11. Skiba Filip   SP Radomyśl W.     7
12. Kowalik Jakub  SP Padew Nar.    8
13. Bazylak Mikołaj  SP 3 Mielec      9
14. Baran Dawid  SP Radomyśl W.   10
15. Grębosz Kacper   SP Dobrynin
16. Sito Igor   SP Radpmyśl W.        11
17. Uzar Bartłomiej  SP Padew Nar.   12
18. Dulik Sebastian    SP Padew Nar. 13
19. Cygan Alan   SP 9 Mielec
20. Kukla Krzysztof SP Przecław     14
21. Hyjek Karol SP Malinie               15
22. Kubek Wiktor    SP Przecław     16
23. Paducz Marcin   SP 3 Mielec     17
24. Skaza Szymon  SP Tuszów Nar.   18
25. Wariak Kacper   SP Padew Nar.   19
26. Jezuit Jakub   SP Przecław         20 
27. Kluk Konrad SP Radomyśl . W.    21
28. Wilk Łukasz    SP Radomyśl w.    22
29. Mazur Krystian SP 13 Mielec      23
30. Dorociak Kamil  SP Przecław     24
31. Tyksiński Mikołaj   SP Przecław      PK
32. Baltyzar Jakub   SP 13 Mielec   25
33. Golec Filip      ??????
34. Jakubczyk Seweryn   SP Malinie   26
35. Jeniec Błażej   SP Janowiec
36. Kużdżał Kacper   SP Radomyśl W.   27
37. Buczek Bartosz    SP 6 Mielec        28
38. Wolak Arur   SP Dulcza Wielka  
39. Jemioło, Kacper   SP Przecław   PK
40. Czachor Radosław  SP Malinie     29
41. Leś Mikołaj   SP Przecław          30
42. Lesiak Igor  SP 9 Mielec       
43. Dąbrowski Michał   SP Tuszów N. 31
44. Skarbek Michał  SP Malinie        32
45. Wrześniak Adrian   SP Tuszów Nar.   33
46. Turkor Jakub     SP Malinie         34
47. Paluszek Julian   SP 6 Mielec      35
48. KulpaMateusz  SP Radomyśl W.   PK
49. Sęga Oskar   SP 13 Mielec         PK
50. Stafiej Paweł   SP Borowa      36
51. Peret Jakub  SP Borowa    37
52.  Surowiec Kacper   SP 13 Mielec  38
53. Batog Krzysztof   SP 13 Mielec    39
 54. Demski Kacper   SP 6 Mielec    40
55. Zboch Kamil   SP 9 mielec        
56. Malec Marek   SP Tuszów Nar.   41
57. Studniarz Maciej SP Radomyśl W.
58. Stokłosa  Szymon   SP 13 Mielec   42
59. Nikolas Jurkowski   SP 3 Mielec     43
60 Indyk Igor     SP 3 Mielec         44
61. Jacek Bartosz Miranda  SP 3 Mielec     45
62. Komaniecki Kamil     SP 13 Mielec    46
63. Cisło Kacper   SP 13 Mielec    47

Sztafetowe biegi przełajowe  3.10.2018 r. Mielec
Dziewcęta:
1. SP nr 6 Mielec   - awans do Rejonu
2. SP Radomyśl Wielki - awans do Rejonu
3. SP Wola Mielecka
4. SP nr 13 Mielec
Chłopcy:
1. SP Radomyśl Wielki   - awans do Rejonu
2. SP Przecław     - awans do Rejonu
3. SP nr 13 Mielec

Lekka atletyka  indywidualnie  17.09.2018 r Mielec
Dziewczęta:
60 m Finał:
1. Cisło Emilia    SP Wola Mielecka    9,15
2. Kozak Kamila   SP Malinie            9,38
3. Michno Izabela  SP nr 2 Mielec     9,59
4. Piechota Wiktoria   SP Wadowice G. 9,60
5. Sztuka Emila    SP nr 1 Mielec       9,82
6. Parys Karolina    SP Wola Mielecka  9,87
7. Ferenc Kamila  SP nr 3 Mielec        9,93
8. Kasprzak Katarzyna  SP Malinie     10,11
Eliminacje. seria 1.
1. Piechota Wiktoria   SP Wadowice G.  9,78   F
2. Banaś Dominka        SP 8 Mielec      10.03
3. Gryndzia Wiktoria   SP 9 Mielec        10,24
4. Tabor Kinga     SP Wola Mielecka      10,30 
5. Krawczyk Daria  SP Rzemień            10,40 
seria 2:
1. Kasprzak Katarzyna   SP Malinie           9,78  F
2. Parus Karolina  SP Wola Mielecka          9,79  F
3. Wiącek Aleksandra  SP 3 Mielec      1   10,12
4. Łempa Martyna     SP 3 Mielec            10,24
5. Dudzik Wiktoria   SP Czajkowa             10,40
6. Kurtyka Oliwia     SP 9 Mielec             10,44
seria 3:
1. Leśniak Amelia        SP Wadowice G.      10,27
2. Sypek Aleksandra   SP 13 Mielec           10,31
3. Piecuch Nina          SP 2 Mielec           10,53
4. Stachura Nikola       SP 13 Mielec         10,75
5. Nowińska Weronika    SP 9 Mielec         14,17
6. Majocha  Gabriela      SP 9 Mielec        16,70
seria 4:
1. Kolisz Nikola  SP 6 Mielec                  10,44
2. Skrobisz Zuzanna   SP 13 Mielec        10,47
3. Szewc   Julia    SP Książnice              11,23
4. Stefanowicz Weronika   SP 9 Mielec    11,79
   Weryńska Magdalena   SP Przecław      DNS
   Prokopiuk Maria    SP 9 Mielec            DNS
seria 5:
1. Ferenc Kamila    SP 3 Mielec            9,79  F
2. Strzępka Zuzanna   SP Łączki Brzeskie 10,65
3. Błażejowska Blanka   SP 9 Mielec      10,78
4. Jakubowska Julia     SP 9 Mielec       11,06
5. Rzeźnik Julia         SP 13 Mielec       11,79 
seria 6:
1. Żurawska Patrycja   SP 11 Mielec   10,17
2. Działo Wiktoria  SP Ruda                10,94
3. Lonczak Amelia   SP Wadowice Dolne  11,22
4. Rzeszutek Anastazja   SP 12 Mielec   11,53
5. Rzeźnika Karolina    SP 13 Mielec    11,60
6. Łącz  Wiktoria     SP 9 Mielec         13,09
seria 7:
1. Rydza Wiktoria    SP 13 Mielec      10,04
2. Kilian Kamila       SP 3 Mielec         10,36
3. Ortyl Monika      SP 9 Mielec         10,49
4. Muniak Magdalena   SP 13 mielec    10,60
5. Dudek Kaja       SP 8 Mielec          11,02
  Krużel Laura       SP 6 Mielec       DNS
seria 8:
1. Michno Izabela   SP 2 Mielec     9,57  F
2. Machnik Weronika    SP 3 Mielec   10,05
3. Jeż Wiktoria     SP Wadowice G.    10,98
4. Lasek Maja      SP 13 Mielec       11,81
5. Brunecka Milena   SP 9 Mielec      12,28
seria 9:
1. Kozak Kamila   SP Malinie         9,52   F
2. Śmaś Aleksandra   SP Jamy      10,18
3. Kiełb Wiktoria     SP Chorzelów   10,33
4. Chęcińska Oliwia   SP 13 Mielec   10,62
5. Jurkowska Sylwia  SP Ruda       11,34
6. Kowalska Kinga    SP 9 Mielec     14,07
seria 10:
1. Cisło Emilia      SP Wola Mielecka    9,29  F
2.Dudek Katarzyna   SP 2 Mielec       10,04
3. Gunia Kinga      SP Tuszów Nar.     10,26
4. Tymoczko Oliwia     SP 12 Mielec   10,67
5. Grzech Gabriela    SP Ruda            10,83
6. Kochmańska Alicja   SP 9 Mielec      13,34
seria 11:
1. Kiełb Julia      NSP Mielec           9,84
2. Wolak Matylda   SP Przecław      10,38
3. Misiak Kamila     SP 8 Mielec       10,56
4. Saj Karolina      SP 9 Mielec        11,25
5. Boryczko Weronika   SP 13 Mielec   11.29
6. Cisło Zuzanna      SP 2 Mielec      11,97
seria 12:
1. Sztuka Emilia        SP 1 Mielec     9,83  F
2. Wąsik Magdalena   SP Tuszów N.   9,99
3. Borowiec Aleksandra   SP 13 Mielec   10,22
4. Mądry Karolina  SP 11 Mielec          10,50
5. Andrychowicz Natalia   SP Wola Mielecka   10,62
6. Majewska Katarzyna   SP 9 Mielec     10,83
7. Cebula Klaudia     SP 8 Mielec       11,14
8. Galas Iga   SP 8 Mielec                 12,02

600 m.:
1. Wal Olga                SP  6 Mielec          2,00,73
2. Stalowy - Raijpold Martyna   SP 1 Mielec 2,05,41
3. Kwiatkowska Zuzanna  SP 11 Mielec      2,11,46
4. Kania Anna        SP Wola Mielecka        2,11,66
5. Nycek Wiktoria     SP Rzemień              2,12,53
6. Weryńska Magdalena   SP Przecław      2,13,12
7. Kasprzak Amelia      SP Tuszów Nar.     2,14,41
8. Klimczak Dominika     SP Wola Mielecka  2,14,56
9. Groele Lidia       SP Borowa                 2,15,03
10. Jacher Natalia    SP 6 Mielec             2,15,74
11. Skowron Weronika   SP Chorzelów      2,16,54
12. Niedbała Karolina     SP Rzemień        2,18,12
13. Piłat Justyna     SP Ruda                  2,18,15
14. Kołodziej  Julia      SP 8 Mielec          2,21,79
15. Nowak Martyna     SP Ruda              2,22,88
16. Sidor Julia    SP Chorzelów               2,22,91
17. Korb Kalina      SP 6 Mielec              2,23,17
18. Furtak Julia      SP Tuszów Nar.         2,24,21
19. Stawarz Emma    NSP  Mielec           2,25,01
20. Pleban Agnieszka   SP Przecław        2,25,98
21. REajtar Wiktoria   SP 2 Mielec           2,26,99
22. Kafel Alicja   SP 9 Mielec                2,29,81
23. Bigda  Katarzyna    SP Jamy            2,30,31
24. Rzepa Weronika     SP Łączki Brzeskie  2,30,60
25. Jeż Jagoda    SP Trześń                  2,30,75
26. Maziarz Julia   SP 2 MIelec              2,31,35
27. Kowal Samanta     SP Tuszów Nar.    2,31,75
28. Kozioł Wiktoria    SP 11 Mielec         2,34,68
29. Gawryś Anna    SP 9 Mielec             2,34,99
30. Babula Monika     SP Tuszów Nar.     2,35,78
31. Bieś Kinga         SP Łączki Brzeskie  2,36,55
32. Dubiel Klaudia   SP Wampierzów       2,36,90
33. Trybulska Wiktoria   NSP Mielec       2,38,25
34. Piłat Anna       SP Przecław            2,38,72
35. Szlęzak Małgorzata   NSP Mielec      2,40,71
36. Kilian Paulina   SP Ruda                 2,41,90
37. Miga Martyna   SP Jamy                 2,44,15
38. Gera Martyna     SP Wampierzów     2,45,93
39. Pieróg Aleksandra   SP Wola Mielecka   2,50,43
40. Tymuła Katarzyna  SP Trześń          2,56,83
41. Rymarowicz Martyna   SP Trześń      2,58,65

skok w dal:
1. Wal Martyna      SP 6 Mielec       4,27
2.Węgrzyn Karolina  SP Wola Mielecka  4,07
3. Bogdan Daria    SP ^ Mielec           3,90 
4. Bogdan Nadia      SP  6 Mielec      3,88
5. Wach Agnieszka      SP Przecław    3,87
6. Grabińska Amelia    SP 9 Mielec      3,85
7. Węgrzyn Gabriela    SP Wola Mielecka  3,76
8. Nakonieczna Katarzyna   SP 11 Mielec 3,72  (3,70)
9. Turkot Oliwia      SP 1 Mielec         3,72
10. Śliwińska Natalia   SP 9 Mielec     3,57
11. Klimczak Weronika   SP Wola Mielecka 3,52 (3,47)
12. Chorzępa Karolina    SP 3 Mielec     3,52
13. Król Oliwia        SP 2 Mielec          3,45
14. Ryś Weronika      SP 9 Mielec        3,43
15. Majka Ewa           SP 3 Mielec         3,34
16. Wyzga Aleksandra    SP Izbiska     3,30
17. Wyzina Oliwia      SP Borowa        3,28
18. Przebieglec Małgorzata   SP Wola Mielecka 3,26
19. Benedyk Nikola        SP 9 Mielec     3,23
20. Kułaga Izabela   SP Borowa            3,21
21. Rak Dominika    SP Łączki Brzeskie    3,20 (3,20)
22. Mamiał Lena      SP 1 Mielec          3,20
23. Krężel Weronika   SP Łączki Brzekie   3,03
24. Pazdro Olga    SP Książnice              2,95
25. Soja  Marcelina       SP 8 Mielec        2,84
26. Soja Nikola         SP 2 Mielec          2,84
27. Lesińska Karolina   SP 8 Mielec         2,82
28. Zych Wiktoria     SP Borowa            2,78
29. Mazur Kamila      SP Borowa           2,76
30. Giec Julia         SP 2 Mielec           2,50
31. Harmacińska Maja    SP Borowa      2,35
32. Stachowicz Patrycja   SP 9 Mielec   2,26

Skok wzwyż:
1. Marmura Amelia     SP Malinie            125
2. Chlebowska Maja   SP Chorzelów        125
3. Zarzycka Anna   SP Wola Mielecka      120
4. Ratusińska Izabela   SP Chorzelów      105
5. Kardyś Amelia       SP Wola Mielecka    105

rzut piłeczką palantową:
1. Augustyn Emilia  SP rzemień   37,0 m
2. Słąba Kinga  SP 6  Mielec       35,0
3. Stec Martyna   SP Ruda        30,5
4. Kupiec Magdalena   SP Wadowice G.  30,0
5. Siembab Martyna    SP Jamy    29,0
6 Czerkies Aleksandra   SP 3 Mielec   28,0
7. Gromny Oliwia   SP Wolw Wadowska  26,5
8. Skowron Katarzyna  SP 11 Mielec    26,0
9. Smolicka Donata  SP 8 Mielec          25,0 (25,0)
10. Helowicz Oliwia   SP Przecław        25,0 (24,5)
11. Malczyńska Katarzyna  SP Przecław 24,5 (24,0)
12. Zator Julia   SP 8 Mielec               24,5 (22,0)
13. Grzech Wiktoria   SP Ruda            23,0
14. Marek Julia     SP Ruda                 22,5
15. Kaczor Julia     SP Wola Mielecka    20,5 (19,5)
16. Parkosz Alicja   SP 2 Mielec          20,5 (16,0)
17. Rzeszut Julia   SP Borowa             20,0
18. Kosowicz Lena SP 8 Mielec           19,5
19. Strelcow Martyna    SP 11 Mielec    17,0
20. Opałacz Roksana       SP 11 Mielec  15,5
21. Makuch Sylwia      SP 13 Mielec       9,0

Chłopcy:
60 m- finał:
1. Ziobro Mateusz  SP Wola Wadaowska   8,64
2. Augustyn Michał   SP Tuszów Nar.      8,98
3.Kapinos Bartosz SP Wadowice G.          9,27
4. Kłoda Kacper   SP 11 Mielec                9,40
5. Bauer Przemysław  SP Chorzelów          9,65
6. Jakubczyk Seweryn     SP Malinie         9,78
7. Nowak Dominik  SP 8 Mielec               10,03
8. Myśliwiec Tomasz    NSP Mielec          10.03
seria1:
1. Myśliwiec Tomasz  NSP  Mielec     9,62  F
2. Wróbel Wiktor      SP 11 Mielec     9,84
3. Dulik Jakub   SP Czajkoiwa            9,89
4. Maziarz Jakub   SP Chorzelów   9,96
5. Czepioel Karol   SP Wadowice Dolne  10,21
6. Dyjak Dominik  SP 9 Mielec           10,34
seria 2:
1. Kapinos Bartosz    SP Wadowice G.     9,10  F
2. Majewski Oskar   SP 11 Mielec          9,96
3. Giera Bartłomiej    SP 2 Mielec          9,99
4. Tyniec  Nikolas    SP 3 Mielec     10,40
5. Krzemień Kacper   SP Wola Mielecka 10,60
seria 3:
1. Bauer Przemysław   SP Chorzelów   9,57  F
2. Błędowski Szymon   SP 1 Mielec         9,82
3. Rybak Bartłomiej  SP Czajkowa         9,97
4. Możdzież Tomasz    SP 9 Mielec       10,13
5 Sie       Karol        SP Książnice        10,26
6. Graniczka Krzysztof     SP 13 Mielec  11,53
seria 4:
1. Nidbała Krystian  SP Trześń           9,78
2. Stokłosa Szymon    SO 13 Mielec    9,93
3. Mazur Karol   NSP Mielec            10,52  
4. Weryński Sebastian   SPWola Wadowska    10,83
5. Piłat Mateusz     SP Książnice         11,42
6. Sitek Jakub      NSP  Mielec            11,67
seria 5:
1. Ziobro Mateusz   SP Wola Wadowska   8,69  F
2. Nowak Dominik     SP 8 Mielec          9,69    F
3. Skrzypek Bartłomiej  SP Ruda   10,00
4. Gawryśl Kamil       SP Rzemień       10,12
5. Piętal kamil           SP 1 Mielec       10,60
6. Wójcik Kacper   SP Łączki Brzeskie    10,67
seria 6:
1. Jamrozy  Dawid    SP Tuszów Nar.     10,11
2. Augustyn Wiktor   SP Rzemień           10,25
3. Kaczor  Filip         SP 13 Mielec         10,42
4. Zboch Dominik     SP Czajkowa          10,67
5. Tarasek Bartosz   SP 1 Mielec            10,79
seria 7:
1. Kłoda Kacper    SP 11 Mielec           9,40   F
2. Wnuk Michał     SP 9 Mielec            10,20
3. Proczek Szymon   SP Rzemień         10,36
4. Dyba Oskar      SP Wola   Wadowska  10,92
5. Grzanka Jan      SP Ruda                11,09
6. Peret Jakub     SP Borowa               11,20
seria 8:
1. Soboń Mateusz   SP 11 Mielec          9,83
2. Dymek  Kamil      SP Książnice          9,99
3. Krzyżowski Szymon    SP jamy          10,51
4. Skaza Szymon      SP Tuszów Nar.    11,12
5. Szumilas Bartłomiej SP 9 Mielec         11,70
6. Cieśla Stanisław     SP Książnice       12,23
seria 9:
1. Augustyn  Michał     SP Tuszów nar.    9,04 F
2. Cygan Alan      SP 9 Mielec               9,92
4. Dul Przemysław      SPWola Mielecka   10,05
5. Kubat Krystian     SP Wola Wadowska  10,32

seria 10:
1. Jakubczyk Seweryn  SP Malinie    9,48   F
2. Dzieciuch Sebastian  SP Rzemień   9,87
3. Stobierski Jan       SP 9 Mielec      10,59
4. Dulik Michał    SP Czajkowa          11,18
5. Stachura Tomasz     SP Ruda        11,78

  1000 m:
1. Krół Paweł        SP 8 Mielec        3,28,94
2. Rajabi Jazdan   SP 11 Mielec        3,42,57
3. Siwy Igor   SP Przecław              3,42,70
4. Stawarz Olaf    SP 13 Mielec       3,44,87
5. Kubik Tomasz   SP 8 Mielec         3,45,65
6. Cichoń Jakub   SP 11 Mielec        3,45,77
7. Stawowy - Rajpold Błażej SP 1 Mielec  3,47,92
8. Kabot Marek    SP 13 Mielec        3,54,94
9. Misiaszek Oskar   SP Rzemień      3,56,53
10. Mach Bartosz  SP Trześń            3,58,07
11. Cisło Piotr     SP 2 Mielec         3,59,99
12. Kramarz Łukasz   SP Izbiska     4,00,51
13. Mazur Krystian     SP 13 Mielec  4,10,20
14. Jezuit Jakub      SP Przecław     4,11,10
15. Padykuła Łukasz  SP Wadowice G.  4,11,11
16. Ciejka Oliwier  SP Rzemień           4,13,84
17. Maciejak Grzegorz    SP Jamy      4,15,61
18. Czarnecki Jakub     SP Trześń      4,23,15
19. Sroka  Dawid    SP Wadowice Dolne   4,23,15
20. Karkosza   Arkadiusz   SP Borowa  4,23,33
21. Skaza Adrian   SP Wadowice G.     4,28,93
22. Kilian Wojciech   SP Wadowice Dolna 4,31,49
23. Tyksiński Mikołaj   SP Przeław        4,41,20
24. Szocik Jakub   SP Jamy                4, 45,20
25. Podolski Wiktor   NSP Mielec          4,51,07
26. Dzik Hubert    NSP Mielec              5,29,92
27. Pieróg Bartłomiej   SP Wola Mielecka  5,42,21

skok w dal:
1. Bąk Michał    SP Malinie        4,21
2. Kremer Maksym   SP Wola Mielecka   3,98
3. Tarczoń Adrian    SP 3 Mielec    3,88
4. Żelazny  Oliwier  SP 11 Mielec   3,85
5. Ząbek Maksymilian   SP 2 Mielec    3,85
6. Stafiej Paweł  SP Borowa    3,80
7. Dul Jakub   SP ! Mielec          3,75
8. Dziekan Nikodem   SP 2 Mielec    3,69
9. Lis Fabian   SP 11 Mielec        3,65
10. Sypek Jakub   SP Zabrnie      3,63
11. Sondej Oskar   SP 8 Mielec     3,56
12. Pietras Łukasz  SP 11 Mielec   3,55
13. Leś  Mikołaj   SP Przecław      3,45
14. Tylec Kamil   SP Łączki Brzeskie   3,40
15. Komaniecki Kamil  SP 13 Mielec  3,37
16. Sęga Oskar   SP 13 Mielec      3,24
17. Kmieć Oskar   SP 13 Mielec     3,19
18. Szczerba Kamil   SP Borowa     2,98
19. Piątek Oliwier     SP Borowa    2,90
20. Mróz Jakub      SP 13 Mielec    2,88
21. Baltyzar Jakub  SP 13 Mielec    2,83

skok wzwyż:
1.Korczewski Jakub    SP Chorzelów    115
2. Chojecki Jakub      SP 8 Mielec       110

rzut piłeczką palantową:
1. Balon Wiktor   SP Wola Mielecka  52,0
2. Pieróg Bartłomiej  SP Chrzelów    47,0 (46,0)
3. Wójtowicz Wiktor   SP 2 Mielec    47,0 (44,0)
4. Pałka Brayan    SP 6 Mielec         45.00
5. Ogorzałek Tomasz  SP Zabrnie      41,0
6. Jeżowski Mikołaj  SP 8  Mielec       40,0
7. Krężel Michał     SP 2 Mielec         39,0
8. Maj Kacper    SP Ruda                 38,5
9. Bury Przemysław   SP Izbiska        37,5
10. Wrześniak Adrian   SP Tuszów Nar.   36,5
11. Betles Kacper    SP 11 Mielec      36,0 (34,5)
12. Ziopmek Bartosz   SP Rzemień     36,o  ( 32,5)
13. Leśniak Jakub  SP Wadfowice G.   35,0 (35,0)
14. Kętrzyński Maksymilian  SP 2 Mielec  35,0 (34,0)
15. Mikielewicz Piotr    SP 11  Mielec      35,0 ( 33,0)
16. Machnik Michał   SP Ruda                35,0 ( 27,0)
17. Szewc Kacper    SP 3 Mielec           34,0
18. Kubek Wiktor     SP Przecław            33,5 (31,0 ; 30,0)
19. Płatek Jakub  SP Wola Mielecka         33,5 ( 31,0 ; 29,0)
20. Nabari Oskar   SP 3 Mielec                33,0
21. Juwa Bartłomiej   SP Czajkowa          32,0
22. Ogórek Konrad    SP 2 Mielkec         30,0
23. Maroń Mateusz    SP Ruda              29,0 (28,5)
24. Graboś Hubert   SP Wola Mielecka     29,0 (24,5)
25. Paterak Dawid     SP Czajkowa         28,0
26. Trzepacz Kacper    SP Łączki Brzeskie 27,5
27. Bąk Alan          SP Tuszów Nar.       26,5
28. Dziekan Maksymilian   SP Wola Mielecka   26,0
29. Nycek Arkadiusz  SP Książnice       25,5
30. Konieczny Kacper      SP Książnice    25,0
31. Szewc Radosław      SP Książnice     19,0