Archiwum · IMS archiwum

ARCHIWUM

 

Rok szkolny 2016/2017 

Wyniki Powiatowego współzawodnictwa szkół za 2016/17 rok. szk.:

1. SP nr 6 Mielec        437 pkt
2. SP nr 9 Mielec         290
3. SP nr 1 Mielec        145
   SP Przecław            145
5. SP nr 13 Mielec      113
6. AP Piłkarskie Nadzieje 109
7.SP Radomyśl Wielki  84
8. SP Padew Narodowa  75
9.SP Gawłuszowice     63
10. SP nr 11 Mielec    62
11. SP nr 2 Mielec      54
12. SP Wadowice Górne 49
13. SP nr 13 Mielec     46
14. SP Czermin          44
15. SP Malinie            41
16. SP Wola Mielecka  38
17. SP Trześń             35
18. SP Tuszów Nar.     33
19. SP Niepubliczna Mielec  30
20. SP Borowa           28
21. SP Podleszany      25
22. SP nr 12 Mielec      19
23. SP Chorzelów         17
24. SP Trzciana          15
25. SP Gliny Małe      11
26. SP Kiełków           9
27. SP Partyni           9
28. SP Zabrnie         9
29. SP Czajkowa       6
30. SP Dąbrówka Wisłocka    6
31. SP Dobrynin       5
32. SP Podborze       5
33. SP Łączki Brzeskie  4
34. SP Wola Wadowska   3
35. SP Jaślany           2
36. SP Rzędzianowice   2
37. SP Wadowice Dolne  2
38. SP Zdziarzec         2
39. SP Górki               1
40. SP Wampierzów     1

Wyniki współzawodnictwa wojewódzkiego za 2016/17 rok szk.

SP nr 6 Mielec      7 miejsce     522 pkt
SP nr 9 Mielec      27              290
SP nr 1 Mielec      84              145
SP Przecław         84              145
AP Piłkarskie Nadzieje 111        109
SP nr 13 Mielec    112              108
SP Radomyśl Wielki  143          84
SP Padew Narodowa 155          75
SP Gawłuszowice     168          63
SP nr 11 Mielec       171          62
SP nr 2 Mielec        182          54
SP Wadowice Górne  199         49
SP nr 13 Mielec        202        46
SP Czermin              207        44
SP Malinie               222         41
SP Wola Mielecka     231         38
SP Trześń                235         35
SP Tuszów Nar.        249         33
SP Niepubliczna Mielec   265   30
SP Borowa               274        28
SP Podleszany          293        25
SP nr 12 Mielec         330        19 
SP Chorzelów          343         17
SP Trzciana             359         15
SP Gliny Małe          395         11
SP Kiełków             436           9
SP Partynia             442          9
SP Zabrnie             447           9
SP Czajkowa           491          6
SP Dąbrówka Wisłocka  492     6
SP Dobrynin           515           5
SP Podborze            520          5
SP Łączki Brzeskie   548          4
SP Wola Wadowska  571          3
SP Jaślany              580          2
SP Rzędzianowice    595          2
SP Wadowice Dolne  599         2
SP Zdziarzec           605          2
SP Górki                 617          1
SP Wampierzów       628         1

Sklasyfikowanych zostało 632 szkoły.

Powiatowy Konkurs "Baw się z nami"- 23.05.2017 r. Mielec

1. NSP Mielec 28 pkt.       awans do Rejonu
2. SP Chorzelów 26,5 pkt.
3. SP Malinie 20,5 pkt.
4. SP Dobrynin 16,5 pkt.
5. SP Czermin 13,5 pkt.


Trójbój la chłopcy 18.05.2017 r:

1. SP nr 6 Mielec 343 pkt.
2. AP Piłkarskie Nadzieje 298 pkt.
3. SP Przecław 291 pkt.
4. SP Wola Mielecka 250 pkt.
5. SP nr 1 Mielec 236 pkt.
6. SP nr 11 Mielec 227 pkt.
7. SP Radomyśl Wielki 210 pkt.
8. SP nr 3 Mielec 204 pkt.
9. SP nr 13 Mielec 197 pkt.
10. SP Górki 155 pkt.
Indywidualnie:
1. Król Paweł SP Przecław 116 pkt.
2. Sondej Oscar SP nr 6 Mielec 106 pkt.
3. Kłoda Kacper SP nr 11 Mielec 92 pkt.

SP nr 6 Mielec
Brayan Pałka      10,51     17   3,68   29   34   33  79
Sondej Oscar     9,84      31    3,89    38   36  37   106
Julian Paluszek   9,63     35    3,88    37   21   7    79
Alex Cetnar      9,34     43     3,85    36    15   0    79
Mikołaj Jaskot   9,95     29     3,30    17    16   0    46 x
Kacper Paluszek 10,06   26     3,69    30    19    3    59  x PK

Płłkarskie Nadzieje Mielec
Aleksander Mikulski   10,45   19   3,34   18  28   21   56
Hubert Wybraniec     9,94    29   3,76   33   30   25   87
Jakub Ciaś              10,30   22   3,24   15   36   37   74
Filip Gawłowicz        10,37   20   3,36   18   38   41   79
Jan Staroń             10,55    17   3,04   11   29  23    51 x

SP Przecław 
Paweł Król       9,74    33    3,65   28    45    55   116
Kamil Dorociak 10,34    21   3,54  21    28   21     66
Kacper Struzik  11,55   1     3,11   12    26   17    30 x
Igor Siwy        10,02    27   3,76    33    21   7     67
Szymon Dorociak 10,74  13  3,08  12     26    17    42
Kamil Sowa      10,65    15  3,30   17    25    15   47x PK

SP Wola Mielecka   
Szymon Puła   10,16   24   3,45   21   24   13    58
Jakub Kolat     10,55   17   3,18   14   29   23    54 x
Wiktor Bałon    10,67   14  3,28   16   31   27    57
Maksym Kreczmer  9,67  34   3,61  25  26  17    76
Antoni Krzyżowski  10,06  26  3,78   33  26  16   59
Damian Trybulec   11,03  7    3,10   12   22  9   28  x PK

SP nr 1 Mielec
Dorian Dul      10,34   21   3,14  13    31   27  61
Jakub Dul       10,00   28   3,55  23    29   23   74
Tomasz Kubik  10,50   18   3,15   13   20   5    36
Dominik Nowak  10,06  26  3,27  16   29   23   65
Bartłomiej Dudzik 10,72   13  3,06  11  23  11   35 x

SP nr 11 MIelec
Daniel Golba     10,68   14   2,94    9   25   15   38 x
Jazdan Rajabi    10,31   21   3,44   20   18   1    42
Adam Kubik       10,34   21  3,21   15   25   15   51
Kacper Kłoda     10,12   26   3,68   29   36   37   92
Fabian Lis        10,24    23   3,11   12   21   7     42
Jakub Cichoń     11,22   3    3,26    16   26   17   36  x PK

SP Radomyśl Wielki  
Lukasz Wilk      10,03   27   3,40    19   20  5    51
Marcin Roczniak  10,14  25   3,16    13   22  9    47
Paweł Mydlarz   10,28   22    3,35   18   27   19   59
Szymon Gałat    11,44  2     3,30    17    26  17  36 X
Igor Sito          10,46    18   3,34   18   26   17   53

SP nr 3 Mielec
Oliwer Sznajder   11,08   6    3,14   13   37    39   58
Mikołaj Bazylak   9,35     43   3,60   25   20    5   73
Maksymilian Szady 10,46  18   3,24  15   27    19   52
Jakub Prokop      11,85    0    2,57   4    24    13   17  x
Szymon Trzpis     11,22    3    2,96   9    22    9    21
Krystian Totka     11.13   5     2,75   6    19    3     14  x PK

SP nr 13 Mielec  
Dawid Kondel    10,86    10    3,00   10   26    17     37
Krzysztof Graniczka  11,36 2   2,92   9     20    5      16 X
Krystian Mazur   10,15   25    3,45    21   26    17     63
Eryk Kogut       10,11   25      3,43   20   30   25      70
Dawid Tomczyk  10,80   12    2,70    6     22   9       27

SP Górki
Bartosz Dukles   11,06  6    3,35   18    24    13    37
Wiktor Pezda      10,73 13    3,34  18    23    11    42
Marcin Pezda      10,33   21   3,20  14   20    5      40
Jacek szrom       10,45   19   3,20  14    19    3     36
Kacper Rojowski   10,88   10   3,00  10   23   11    31 X

Trójbój   la  dziewczęta   18.05.2017  r. Mielec:

1. SP nr 6 Mielec 472 pkt.
2. SP Radomyśl Wielki 394 pkt.
3. SP Przecław 339 pkt.
4-5. SP Wola Mielecka 336 pkt.
       SP nr 1 Mielec    336 pkt.
6. SP nr 11 Mielec 319 pkt.
7. SP nr 9 Mielec 315 pkt.
8. SP nr 13 Mielec 295 pkt.
9. SP nr 3 Mielec 261 pkt.

Indywidualnie:
1. Bogdan Daria SP nr 6 Mielec 149 pkt.
2. Bogdan Nadia SP nr 6 Mielec 135 pkt.
3. Idzik Eliza SP Radomyśl W. 112 pkt.

SP nr 6 Mielec
Olga Wal    9,86     52     3,62    41    12  8    101
Martyna Wal  10,26  42    3,45    35     13 10     87
Nadia Bogdan 9,87   52    3,55    39    29  44   135
Darai Bogdan  9,74  55    3,66    42    32  52    149
Chomiuk Ula   10,58  34   3,15    25   11   6     65 x
Marta Kaćwin  10,31  41   3,58    40    26   36   107 x PK
Natalia Jacher  10,16 44   3,30    30    12   8     82  x PK

SP Radomyśl Wielki 
Eliza Idzik     10,15    45    3,62   41    21    26   112
Julia Kwater   10,27   42    3,44   35     16   16    93
Milena Gubernat  11,04  23  3,18   26    21   26    75  
Weronika Kopacz  10,99  24  3,11  24    16    16   64
Martyna Guła      11,25  19   2,96  19    14   12    50 x

SP Przecław
Agnieszka Wach    10,25   42  3,64   42  21   26   110
Joanna Hodur      10,43    38   3,08   23   17  18   79
Klaudia Skrzypek   11,04   23   3,54   38   14  12   73
Julia Jemioło       10,89    26   3,20   27   20   24  77
Magdalena Weryńska  11,05  22  3,17  26   16  16   64 x
Katarzyna Malczyńska 10,94  25   2,92  18   25   34  77 x PK

SP Wola Mielecka  
Julia Polak     10,56    34    3,40   34    22   28    96
Kinga Tabor    10,82    28    3,39   33    18   20    81
Julia Kaczor    11,64    13    3,10   24    20   24    61
Anna Kania     10,34    40   3,70    44    15   14    98
Małgorzata Przebieglec11,63  13  3,16  26  17  18   57 

SP nr 1 Mielec
Oliwia Turkot   10,28   41     3,36   30     18  20   91
Daria Rżany   11,13    21     2,99    20    21   26   67
Emilia Sygut   11,47   15    3,04    22     12    8    41  X
Anna Bieś      10,63    33    3,20   27     23    30   90
Izabela Durtka 11,15   20   3,41    34    25    34    88
Lena maniak   11,35   17   3,15    25    19    22    69 x PK

SP  nr 11 Mielec
Julia Trzeciak  11,78  11     2,70   10   11   6   27 x PK
Anna Rzeźnik  11,35  17     2,80   16   25  34   67
Patrycja Żurawska 10,50  36   3,30  30  24  32  98
Roksana Opałacz  11,61  13  2,90  17   14  12  42 x
Katarzyna Skowron 11,48  15  2,91  17  20  24  56
Małgorzata Mazgaj  10,45  37  3,67  43   17  18  98

SP nr 9 Mielec
Wiktoria Rajtar 10,77   29   3,27  29  20  24  82
Ryś Weronika   11,30  18  2,44    4   14  12  34  X
Natalia Śliwińska 10,64  32   3,42  34  21  26  92
Alicja Kafel    10,88   26  3,15  25    21   26   77
Anna Gawryś  11,20   19   2,84   15   23   30  64

SP nr 13 Mielec
Aleksandra Borowiec  10,70  31   3,43   35   25  34   100
Wiktoria Rydza    10,75   30   2,89    17    14  12    59
Nicola Stachura  10,48   38   3,03   21   14   12    87
Maja Zboch        11,23    19   2,80   14   16   16  49

SP nr 3 Mielec
Martyna Kępa   11,10   21    2,93   18  15  14   53
Kamila Dubiel   10,51   36   3,16   26   15   14   76
Julia Jemioła    10,47   37   3,03   21   20  24   82
Barbara Wilk    11,12    21   2,90   17   14   12  50
Olga Pazdro     11,42   16    2,97  19    13  10  45  x
Kamila Kilian    11,27  18    2,68   10   15  14   42 x PK

 

Czwórbój la dziewczęta   17.05.2017 r. Mielec:

1. SP nr 9 Mielec 1260 pkt. awans do finału wojewódzkiego
2. SP nr 1 Mielec 1241 pkt.
3. SP Przecław 1041 pkt.
4. SP nr 3 Mielec 889 pkt.
5. SP Radomyśl Wielki 868 pkt.
6. SP Wola Mielecka 707 pkt.
7.SP Borowa 616 pkt.
8.SP Zabrnie 508 pkt.
9. SP nr 12 Mielec 430 pkt.
10. SP nr 13 Mielec 284 pkt.
Indywidualnie:
1. Martyna Gaweł SP nr 1 Mielec          359 pkt. 
2. Aleksandra Świętek SP nr 9 Mielec   270 pkt.
3. Wiktoria Jackowska  SP nr 1 Mielec   265 pkt.   

SP nr 9 Mielec  
Katarzyna Hasek    9,19   71   115   43    41   75    1,59,59  75   264
Julita Małaszewicz   9,41   63    120   53   34   54    2,02,87  68   241
Aleksandra Świętek  9,23  70    115   43    37   65    1,50,74  92  270
Oliwia Molek          9,45   62    146   126  27  39     2,23,96  30   257
Julia Orłowska        9,55   60    120   53    32  52    2,05,69   63   226
Alicja Stobierska     9,86   52     120  53    36   62    2,11,35  53    220

SP nr 1 Mielec
Martyna Gawęł   8,30    117    4,51     86    39   70    1,53,68   86   359
Kinga Nowak      9,07     75    4,33     74    31   49    2,19,80   38   236
Wiktoria Jackowska  8,89  83   4,68    91     25   34    2,08,91   57   265
Amelia Toczyńska  10,50   36   3,22    28    27    39    2,24,40   29   132 x
Maria Wojtaszek   9,24     69    4,34     71    28   41   2,11,97   52    233
Daria Nowak       10,33    40    3,84    48     28   41   2,30,56   19    148

SP Przecław
Alicja Hasek       10,07    47     3,80    49     40     73   2,15,40   46   215
Izabela Hodur      10,01    48    3,68    43     33      54  2,14,17   48   193
Aneta Dybska      10,02   48     3,78    46     30    47    2,15,74   45    186
Wanesa Jurasz     9,50     61    4,18     63     35     59   2.12,62   51    234
Paulina Rarus       9,44    62    3,74     45     39     70    2,20,63   36    21

SP nr 3 Mielec
Wiktoria Skowron   9,66   57    4,12     60    25      34    2,10,50    55    206
Milena Nadzieja      9,45   62    3,96     52    37      65    2,04,58    65    244
Paulina Pastuszeńko 9,60   58   3,74     45     31     49    2,32,36    17    169
Paulina Barnaś       9,99    49   3,92     51    21      26    2,35,36    13    139
Hanna Kozioł         9,90    51   3,62     41     25     34    2,41,71    5      131
Żola Oliwia           10,91   26   3,46     36    24      32    2,39,47    7      101   x
Dagmara Więckowiak  10,40  38  3,10   24    21      26    2,39,95    7      95 x PK

SP Radomyśl Wielki
Gabriela Jankowska  9,18   71    120   53     36     62   2,15,44  46   232
Gabriela Pisarczyk    9,45   62    120   53     17    18    2,10,22  55   188
Wiktoria Kopacz       9,58   59    115   43     26    36    2,38,94  8    146
Oliwia Gibek           10,35  40    110   33    24     32    2,40,41   6   111
Aleksandra Siembab  9,28   68    125   63    26    36     2,27,22  24   191
Magdalena Erazmus   9,85   52    x       0     18    20    2,23,75   31   103  x

SP Wola Mielecka 
Zuzanna Opałacz     10,07   47    3,75  45   26    36     2,32,09   17  145
Julita Blicharz         9,69    56    3,80   47   21    26    2,11,35   53   182
Zuzanna Skop        10,96   24    3,16   26    19   22    2,39,10     8   80
Wiktoria Bal          11,44    15    3,10  24    22   28    2,56,85    0    67 x
Kamila Parys         10,11    46    3,55   39    27   39   2,14,06    48   172
Aleksandra Płatek   10,07    47    3,52   38   24   32     2,36,91   11  128

SP Borowa
Zofia Ćwieka      9,98   49    3,47     36   17     10   2,39,28   8   103
Wiktoria Miołoś    9,94   50   3,55     39   20     24    2,38,60  9    122
Emilia Peret       9,60    58   3,94     52    23    30    2, 13,78  49  189
Aleksandra Musz  10,20  43   3,70    44    25    34    2,45,38   0     121
Klaudia Polak     10,89   26   3,08    23    18    20     2,35,80   12   81
Maja Serafin      11,55    14   3,08   23    17    18    2,51,56    0     55 x

SP Zabrnie
Kinga Misiak     9,85     52     3,73   45    34    57   3,23,81   0     154
Monika Guła     10,55    35     2,81   14    27    39  3,24,15   0       88
Karolina Gromny 10,68  31     3,16   26    25   34   2,50,18    0      91
Małgorzata Sroka 11,39 16    2,61   8      10   24    3,11,13   0      48  x
Natalia Hałada    11,26  18    2,76   12   18    20    3,26,02    0     50
Aleksandra Strzyż  10.30  41  3,26   29    19   22    2,22,25   33    125

SP nr 12 Mielec
Andżelika Cebula   9,80   53   115    43     35    59    2,53,92    0   155
Aleksandra Kozik   10,35  40   105    25    28    41    2,43,10     3   109
Daria Łojek          10,39  39   105    25     22   28     3,00,78    0   92
Klaudia Jopek       10,48   36  105   25     0      0     2,35,36   13   74

SP nr 13 Mielec
Gabriela Trzyna     9,90   51   3,74    45    25    34   2,25,30   28    158
Alicja Wydro        10,70  31    3,10   24     16   16    3,05,49   0      71
Matcelina Maruszak 10,86  27   2,67   10    17    18    3,04,60   0      55

Czwórbój  la chłopcy   17.05.2017 r. Mielec:

1. AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 900 pkt. rezygnacja ze startu w finale wojewódzkim
2. SP nr 9 Mielec 761 pkt.      awans do finału
3. SP nr 1 Mielec 727 pkt.
4. SP Zabrnie 704 pkt.
5. SP Wola Mielecka 609 pkt.
6. SP Radomyśl Wielki 575 pkt.
7. SP nr 3 Mielec 571 pkt.
8. SP Borowa 478 pkt.
9. SP nr 12 Mielec 422 pkt.
10. SP nr 13 Mielec 401 pkt

Indywidualnie:
1. Mateusz Molek   SP nr 9 Mielec  257 pkt finał
2. Rafał Kotowisz  SP Zabrnie   239 pkt
3. Patryk Śledziona  AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 202 pkt.

AP Piłkarskie  Nadzieje Mielec
Jakub Żala       8,97     55    4,16   46    44   53     3,50,46   34  188
Patryk Śledziona  8,57   69    4,60   61    38   41     3,53,77   31  202
Fryderyk Ciździel   9,47  39   4,36    53    50   65    3,40,91   43   200
Kacper Pawlak    9.07     52   4,31   51    31   27     3,38,88   45   175
Hubert Osuch     9,66     35   3,96    39   34    33    4,09,99    17   124 X
Konrad Szczur    10,39    20   3,96    39   25   15     3,25,40    61   135

SP nr 9 Mielec
Tymon Szyler      9,00    54    4,20    47     28     21    4,20,03   11   133
Konrad Sito        9,45    40     4,23    48    33      31   4,08,67     19    138
Dawid Burdzel     9,69    34    4,04    42     34     33    3,53.06   31   140
Igor Płatek         9,69    34     3,76    33     26    17    4,23,89    9     93
Arkadiusz Ryś     10,34    21     3,57    24   24     13     4,55,64    0    58 x
Mateusz Molek     8,24    82     4,66     82    40    45     3,36,44   48   257

SP nr 1 Mielec
Tomasz Łachut   9,42    41     4,05     42    43   51    4,03,53   23   157
Kacper Klamka   10,05   27    3,68     29    42   49    4,27,65   6    111 x
Marcin Rokosz    9,08    52     4,02    41    41    47    4,28,08   6    146
Eryk Toczyński   9,65     35     3,97   40     41   47     3,55,59   29   151
Damian Dul      9,45    40      3,85   36     37    39    4,01,73    24   139
Adrian Czajkowski   9,79  47 4,25    49     35     35    4.07.73   18    134
Dawid Skóra      9,23   47    4,20    44     25    15     4,30,51    5    111 

SP  Zabrnie
Rafał Kotowicz    9,16    49     4,38    53      60    85    3,32,14    52   239
Adam Sroka      9.66     35     3,90    38     48     61    4,51,13    0    134
Filip Wilk          9,83     31     4,02    42     35     35    5,05,98    0    108
Jakub Sroka      9,30    44      3,75    32     33     31     4,34,70   2    109
Krystian Bigda    9,78    32     3,90    37     40     45      5,06,35   0    114
Piotr Strzyż       10,90   10     3,18     14     33     31     5.01,17    0    55  X

SP Wola Mielecka
Wojciech Szczepanowicz  9,91   29     4,15   46     35   35  3,52,79  32   142
Michał Wójcik         9,45      40      4,14     45     34   33  0  DNS  0     118
Szymon Bożek       9,92     29      3,63     26      30   25   5,12,58  0    80  X
Michał Węgrzyn      10,13    25      3,75     32     35   35    4,24,68  9   101
Patryk Rączka       9,30     44      4,12      45     31    27  4,19,83   11  127
Szymon Sypek      9,68      34      3,66     27     34   33    3,58,00  27   121

SP Radomyśl Wielki
Sławomir Leśniowski  10,29   22    3,82    35    34   33     4,30,86    5     95
Mateusz Machnik     9,22    47     4,12    45    46   57    3,56,67     28    177
Gabriel Gubernat     9,60    36    3,77    33    26   17     4,12,84     15    101
Wiktor Pleban        9,58     20     3,40   19     33   31    4,46,91     0      70

SP nr 3 Mielec  
Mateusz Tabor    9,15   49    4,10    44    35      35      4,11,31  16   144
Piotr Krzystyniak  9,83  31    3,64   27    32      29      4,07,52   19   106
Dominik Buś      10,68   14  3,46    21    27     19       4,40,22   0     54 X
Adrian Szewczyk  9,68   30   3,84   35    25      15      4,12,98   15    95
Dawid Juszyński   10,08  26  3,33   18    40      45      4,12,29   15    104
Igor Paluszczak    10.09  26   3,40   19    38    41       3,47,86    36   122
Maksymilian Gancarz 10,10  26  3,37  19  31    27      4,45,10    0      72  x PK

SP Borowa
Mateusz Ciejka   10,15     25    3,73    31    37     39   4,40,05    0   95
Stanisław Klamut  9,77    32     3,63   26    26     17   4,07,82   18    83
Dawid Szczerba   9,21     47     4,04   42    42    49    3,56,41    29   167
Patryk Stefanowicz  10,10  26   3,34    18   22     9    4,24,91    8     61
Maksymilian Kapinos10,02  27   3,33    18   23    11    5,12,09    0    56 X
Kamil Wiącek         10,22   23   3,67   28   23    11    4.57.26   0     62

SP nr 12 Mielec
Patryk Gaj         9,95     29    120     38      45     55    4,03,55  23   145
Dorian Mazur      9,88    30     105    18      33     31     4,15,23   14   93
Wiktor Lubera     10,48   18    95       8      34     33     4,44,54   0     59
Paweł Mazur      10,85    11    100     12     28     21     4,18,18    0    44
Karol K             10,44    19    110    25     36     37     DNS 0            81

SP nr 13 Mielec
Daniel Batog      10,30    22    3,55   23    39    43    4,29,27   5   93
Szymon Kondel   9,12     50     4,48   57   32    29    4,40,75   0   136
Mikołaj Najuch     10,51   17     3,43   20   33    31    4,58,57   0   68
Karol Leś          12,40     0      2,80   7    23    11     4,50,67   0  18
Kacper Komaniecki  9,65   35    3,92   38   24    13    5,04,53   0   86

Finał Powiatowy w piłce nożnej chłopców - Mielec:

SP Czermin - SP Radomyśl W.     0 :1
SP Czermin - SP nr 1 Mielec        2 : 1
SP Radomyśl W. – SP nr 1 Mielec 1 : 1
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Radomyśl W.         4 2 : 1
2. SP Czermin              3 2 : 2
3. SP nr 1 Mielec          1 2 : 3
4-6. SP Padew N.
SP Trześń
SP nr 11 Mielec
7-9. SP Tuszów N.
SP Przecław
SP nr 9 Mielec
10 -12. SP Gawłuszowice
SP. Wadowice Dolne
SP nr 3 Mielec
13- SP Gliny Małe
SP nr 6 Mielec
SP nr 12 Mielec
SP nr 13 Mielec

Finał Powiatowy w piłce nożnej dziewcząt - Mielec:

SP nr 6 Mielec - SP Gawłuszowice 1 : 1
SP Radomyśl W. - SP Gawłuszowice 0 : 5
SP nr 6 Mielec - SP Radomyśl W. 2 : 2
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Radomyśl W.       4    7 : 2
2. SP nr 6 Mielec         2     3 : 3
3. SP Gawłuszowice     1     1 : 6
4-6 SP nr 12 Mielec
SP Borowa
SP Przecław
7-9. SP Malinie
SP nr 9 Mielec
SP Chorzelów
10. SP Wola Wadowska

Półfinał mini piłka nożna chłopcy- Mielec

SP nr  1 -  SP nr 9     2 ; 2
SP nr  3 - SP nr 11    2 ; 2
SP nr 1 - SP nr 3       1 ; 0
SP nr  9 - SP nnr 11   0 ; 1
SP nr  1 - SP nr 11     0 ; 0 karne 4 ; 2
SP nr 9 - SP nr3       0 ; 0 karne 4 ; 2
Kolejność:
 1. SP nr 1   awans do finału powiatowe
2. SP nr 11 Mielec                                                                                         
3. SP nr  9
4. SP nr  3
5. SP nr 6. SP nr 12, SP nr 13

Półfinał mini piłka nożna dziewczęta - Mielec:

SP  6 - SP 12    4 ; 0 
SP  9 - SP 6      0 : 3
SP 12- SP 9       3 - 0
Kolejność:
1. SP nr 6 Mielec    6   7 : 0   finał
2. SP nr 12 Mielec  3    3 : 4
3. SP nr 9 Mielec    0    0 : 6

Półfinał piłka siatkowa dziewcząt - 28.04. 2017 r. Mielec

SP nr 2 Nowa Dęba - SP nr 6 Mielec 1 : 2
SP nr 3 Tarnobrzeg - SP Niwiska 2 : 0
SP nr 2 Nowa Dęba - SP nr 3 Tarnobrzeg 1 : 2
SP nr 6 Mielec - SP Niwiska 2 : 1
SP nr 2 Nowa Dęba - SP Niwiska 2 : 1
SP nr 6 Mielec – SP nr 3 Tarnobrzeg 1 : 2

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP nr 3 Tarnobrzeg      6    6 : 2   finał
2. SP nr 6 Mielec           5     5 : 4   baraż
3. SP nr 2 Nowa Dęba     4     4 : 5
4. SP Niwiska               3     3 : 6

Rejonowe biegi przełajowe indyw. - drużynowe  6.04.2017 r. Mielec
Chłopcy- 2006 i mł: 

1. SP nr 1 Ropczyce 30 pkt(2,5,6,8,9,10) finał
2. SP Czarna Sędziszowska 54 pkt(1,4,15,16,18,25) finał
3. SP nr 5 Dębica 69 pkt(7,12,14,17,19,20,23,)
4. SP Cmolas 87 pkt(3,11,22,24,27,28)
5. SP nr 6 Mielec 132 pkt(13,26,30,31,32)
6. SP nr 3 Dębica 152 pkt(21,29,33,34,35,36)
Nie wystartowała drużyna  Piłkarskie Nadzieje Mielec
Indywid.                            Drużynowo:
14. Dudek Paweł   SP Podborze
16. Krakowski Oliwer  SP nr 6 Mielec     13
29. Ochalik Adrian     SP nr 6 Mielec   26
33. Jaskot Mikołaj     SP nr 6 Mielec    30
31. Pałka Brajan       SP nr 6 Mielec    31
32. Gancarz Jan        SP nr 6 Mielec    32
 

 Chłopcy  2004-05

1. SP Lipiny 67 pkt(3,12,13,19,20,38) finał
2. SP Czarna Sędziszowska 70 pkt(2,5,8,21,34,36) finał
3. SP nr 5 Dębica 71(1,10,14,15,31,37)
4. SP Przecław 93 pkt(7,9,23,25,29,39)
5. SP Cmolas 95 pkt(4,11,22,26,32,33)
6. SP Raniżów 97 pkt( 6,16,18,27,30,40)
7. SP Wola Ociecka 147 pkt(19,24,28,35,41,42)

Nie wystartowała drużyna Piłkarskie Nadzieje Mielec
Indyw.                            Drużyn.:
8. Szostek Rafał   SP Przecław      7
10. Jurek Oskar    SP Przeclaw      9
13. Płaza Michał  SP Chorzelów 
25, Nowakowski Karol  SP Przecław  23
27. Gąsiorek Bartłomiej  SP Przecław 25 
31. Pleban Kamil  SP Przecław        29
41. Lelek Paweł   SP Przecław        39 


Dziewczęta 2006 i mł.:

1. SP nr 6 Mielec 30 pkt(1,2,7,8,12,) finał,
2. SP nr 3 Sędziszów Mał. 83 pkt (5,10,21,22,25,35) finał,
3. SP Góra Motyczna 89 pkt(6,13,19,20,31,33)
4. SP Jodłowa 89 pkt(9,14,15,23,28,36)
5. SP Przecław 92 pkt(4,17,18,24,29,34)
6. SP Zagorzyce 102 pkt(3,16,26,27,30,32)

Indyw.                                  Drużynowo:
1.  Wal Olga    SP nr 6 Mielec       1
2. Martyna Wal SP nr 6 Mielec       2
3. Leśniowska Amelia SP Dąbrówka Wis.    finał
5. Hodur Joanna  SP Przecław       4
8. Bogdan Nadia SP nr 6 Mielec     7
9. Kacwin Marta   SP nr 6 Mielec   8
15. Murjas Wiktoria SP nr 6 Mielec 12
20. Wach Agnieszka   SP Przecław  17
21 Skrzypek Klaudia  SP Przecław  18
27. Wrażeń Weronika  SP Przecław  24
33. Weryńska Magdalena  SP Przecław   29
38. Żmuda Aleksandra  SP Przecław  34

Dziewczęta 2004-05 

1. SP nr 9 Mielec 50 pkt (3,5,6,15,21,38) finał
2. SP Góra Motyczna 76 pkt(7,13,14,20,22,36) finał
3. SP Przecław 83 pkt(9,16,17,18,23,24)
4. SP nr 5 Dębica 93 pk(11,12,19,25,26,33)
5. SP nr 3 Sędziszów M. 98 pkt(2,10,27,28,31,34)
6. SP Cmolas 113 pkt(1,8,29,36,39,42)
7. SP Raniżów 149 pkt(4,32,35,37,41,42)
Indyw.                                Dużynowo:
3. Kocwin Samanta   SP nr 6 Mielec           finał 
5. Hasek katarzyna   SP nr 9 mielec    3
7. Świętek Alekszndra   SP nr 9 Mielec 5
8. Małaszewicz Julita   SP nr 9 Mielec    6
12. Dybska Aneta     SP Przecław       9
18. Orłowska JUlia    SP nr 9 Mielec    12

19. Stochmal Kornelia SP Przecław   16
20. Gurasz Waresa SP Przecław       17
21. Słomba Julia SP Przecław         18
24. Stobierska Alicja  SP nr 9 Mielec 21

26. Kokoszka Angelika SP Przecław 23
27. Hasek Alicja SP Przecław         24
41. Molek Oliwia   SP nr 9 Mielec   38 


Rejon mini piłki siatkowej dziewcząt - 7.04. 2017 r. Mielec

SP nr 6 Mielec - SP Góra Motyczna 2 : 0
SP Niwiska - SP nr 2 Sędziszów Młp. 2 : 1
SP Góra Motyczna - SP Niwiska 1 : 2
SP nr 6 Mielec - SP Sędziszów Młp. 2 : 0
SP Góra Motyczna - SP Sędziszów Młp. 2 : 1
SP nr 6 Mielec - SP Niwiska 2 : 1

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP nr 6 Mielec 6 6 : 1  awans do półfinału
2. SP Niwiska 5 5 : 4      awans do półfinału
3. SP Góra Motyczna 4 3 : 5
4. SP nr 2 Sędziszów Młp. 3 2 : 6


Półfinał mini piłki koszykowej dziewcząt - Mielec

SP 11 Dębica – SP 2 Mielec 20-14 - mecz zaliczony z eliminacji rejonowych
SP 3 Tarnobrzeg – SP 3 Stalowa Wola 72-27 - mecz zaliczony z eliminacji rejonowych
SP 11 Dębica – SP 3 Stalowa Wola 21-17
SP 2 Mielec – SP 3 Tarnobrzeg 21-36
SP 2 Mielec – SP 3 Stalowa Wola 26-17
SP 11 Dębica - SP 3 Tarnobrzeg 10-17

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 3 Tarnobrzeg             6   125 : 58  awans do finału
2. SP 11 Dębica                 5    51 : 48  awans do baraży
3. SP 2 Mielec                   4    61 : 73
4. SP 3 Stalowa Wola          3    61 : 118 

Rejon mini koszykówki dziewcząt - Mielec 

SP 11 Dębica – SP 2 Mielec 20-14
SP 11 Dębica – SP 1 Kolbuszowa 9-4
SP 11 Dębica – SP Czarna Sędziszowska 27-23
SP 2 Mielec – SP 1 Kolbuszowa 14-11
SP 2 Mielec - SP Czarna Sędziszowska 18-11
SP 1 Kolbuszowa - SP Czarna Sędziszowska 13-10 

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 11 Dębica              6       56 : 41  awans do półfinału
2. SP 2 Mielec                5       46 : 42 awans do półfinału
3. SP 1 Kolbuszowa         4       28 : 33
4. SP w Czarnej Sędziszowskiej 3  44 : 58

Półfinał Wojewódzkich IMS w koszykówce chłopców - 24.03. 2017 r.  - Padew Nar.

SP Padew N. - SP nr 12 Stalowa Wola 15 : 27
SP nr 9 Dębica - SP nr 3 Tarnobrzeg 12 : 33
SP Padew N. - SP nr 9 Dębica 6 : 10
SP nr 12 Stalowa Wola - SP nr 3 Tarnobrzeg 30 : 42
SP Padew N. - SP nr 3 Tarnobrzeg 15 : 42
SP nr 12 Stalowa Wola - SP nr 9 Dębica 23 : 6
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP nr 3 Tarnobrzeg 6 117 : 57     finał
2. SP nr 12 Stalowa Wola 5 80 : 63   baraż
3. SP nr 9 Dębica 4 28 : 62
4. SP Padew Nar. 3 36 : 79

Wyniki finałów Powiatowyh IMS w mini, piłce siatkowej dziewcząt:

SP Przecław - SP nr 6 Mielec 0 : 2 (5:25,22:25)
SP Tuszów N. : SP Przecław 0 : 2 (15 :25, 10:25)
SP Tuszów N - SP nr 6 Mielec 0 : 2 (6;25, 10:25)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP nr 6 Mielec 4 4 : 0   awans do rejonu
2. SP Przecław 3 2 : 2
3. SP Tuszów N. 2 0 : 4
4-6. SP nr 3 Mielec
SP Borowa.
SP Wadowice G.
7-9. SP nr 1 Mielec
SP Czermin
SP Zdziarzec
10-11 SP nr 9 Mielec
SP Trześń


Wyniki finałów Powiatowych IMS w mini piłce siatkowej chłopców:

SP Czermin - SP nr 3 Mielec 0 : 2 (17:25,22:25)
SP Czermin : SP Trześń 1 : 2 (12 :25,25:23,7:15)
SP Trześń - SP nr 3 Mielec 1 : 2 (25 :18,12:25,15:7)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Trześń 4 4 : 1       awans do rejonu
2. SP nr 3 Mielec 3 3 : 2
3. SP Czermin 2 1 : 4
4-6. SP nr 6 Mielec
SP Tuszów Nar.
SP Partynia
7-8. SP nr 9 Mielec
SP Zabrnie
9. SP Przecław


Wyniki półfinałów mini piłki siatkowej chłopców:

Grupa Mielec: 

 SP nr 6 - SP nr 9      2:1
SP nr 3 - SP nr 6       2:1
SP nr 3 - SP nr 9       2:0
 Kolejność:
1. SP nr 3 Mielec     4     4 : 1
2. SP nr 6 Mielec     3     2 : 3
3. SP nr 9 Mielec     2     1 : 4                                                                                                                                  

Grupa A - Tuszów Nar. :

SP Czermin – SP Tuszów 2:1 (13:25) (25:19) (15:13)
1. SP Czermin – awans do finału powiatowego
2. SP Tuszów Narodowy


Grupa B- Przecław:

SP Partynia – SP Trześń 1:2 (13:25 ; 25:22 ; 8:15)
SP Przecław – SP Zabrnie 1:2 (23:25 ; 25:14 ; 12:15)
SP Partynia – SP Przecław 2:1 (25:11 ; 20:25 ; 15:8)
SP Trześń – SP Zabrnie 2:0 (25:8 ; 25:15)
SP Partynia – SP Zabrnie 2:1 (25:12 ; 21:25 ; 15:3)
SP Trześń – SP Przecław 2:0 (25:8 ; 25:22)
Kolejność:

1. SP Trześń - 6pkt. 5:1 - awans do finału powiatowego
2. SP Partynia - 5pkt. 5:4
3. SP Zabrnie - 4pkt. 3:5
4. SP Przecław - 3pkt. 3:6 

Wyniki półfinałów mini piłki siatkowej  dziewcząt:

Grupa Mielec: 

SP nr 3 - SP nr 1    2:0
SP nr 6 - SP nr 9    2:0
SP nr  3 - SP nr 6   0:2
SP nr 1 - SP nr 9    2:1
SP nr 3 - SP nr 9    2:0
SP nr 1 - SP nr 6    0:2
Kolejność:

1. SP nr 6     6  6 : 0             awans do finału powiatowego
2. SP nr 3     5  4 : 2
3. SP nr 1     4   2 : 5
4. SP nr 9     3   1 : 6

Grupa A - Tuszów Nar.: 

SP Czermin – SP Borowa 2:1 (25:21) (17:25) (15:6)
SP Borowa – SP Tuszów 2:1 (15:25) (28:26) (15:13)
SP Czermin – SP Tuszów 0:2 (23:25) (23:25)
Kolejność:

1. SP Tuszów Narodowy    3    3 : 2 – awans do finału powiatowego
2. SP Borowa                 3    3 : 3
3.  SP Czermin               3    2 : 3

Grupa B- Przecław:

SP Trześń – SP Wadowice Górne - 1:2 (21:25 ; 25:23 ; 7:15)
SP Zdziarzec – SP Przecław - 0:2 (24:26 ; 11:25)
SP Trześń – SP Zdziarzec - 1:2 (25:18 ; 16:25 ; 15:17)
SP Wadowice Górne – SP Przecław - 2:1 (25:16 ; 21:25 ; 15:13)
SP Trześń – SP Przecław - 1:2 (25:22 ; 14:25 ; 13:15)
SP Wadowice Górne – SP Zdziarzec - 1:2 (25:17 ; 11:25 ; 12:15)
Kolejność:

Mała tabela:
1. SP Przecław - 3pkt. 3:2
2. SP Wadowice Górne - 3pkt. 3:3
3. SP Zdziarzec - 3pkt. 2:3

1. SP Przecław - 5pkt. 5:3 - awans do finału powiatowego
2. SP Wadowice Górne - 5pkt. 5:4
3. SP Zdziarzec - 5pkt. 4:4
4. SP Trześń - 3pkt. 3:6

Wyniki rejonu w mini piłce koszykowej dziewcząt- 6.03.2017 r. Mielec

SP 11 Dębica – SP 2 Mielec 20-14
SP 11 Dębica – SP 1 Kolbuszowa 9-4
SP 11 Dębica – SP Czarna Sędziszowska 27-23
SP 2 Mielec – SP 1 Kolbuszowa 14-11
SP 2 Mielec - SP Czarna Sędziszowska 18-11
SP 1 Kolbuszowa - SP Czarna Sędziszowska 13-10
 Kolejność:

1. SP 11 Dębica            6       56 : 41    awans do półfinału
2. SP 2 Mielec              5       46 : 42    awans do półfinału
3. SP 1 Kolbuszowa       4       28 : 33
4. SP w Czarnej Sędziszowskiej  3  44 : 58

Wyniki półfinału WIMS w mini piłce ręcznej dziewcząt -2.03.2017 r Radomyśl Wielki

SP Dzikowiec - SP Przecław 4 : 8
SP nr 5 Nisko - SP nr 3 Tarnobrzeg 9 : 5
SP Dzikowiec - SP nr 5 Nisko 9 : 6
SP Przecław - SP nr 3 Tarnobrzeg 3 : 7
SP Dzikowiec - SP nr 3 Tarnobrzeg 7 : 3
SP Przecław - SP nr 5 Nisko 3 : 5
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Dzikowiec 4 20 : 17 bezpośredni mecz 9 : 5   Finał
2. SP nr 5 Nisko 4 20 : 17   baraż
3. SP nr 3 Tarnobrzeg 2 15 : 19 bezpośredni mecz 7 :3
4. SP Przecław 2 14 : 16

Powiatowe IMS w tenisie stołowym - 24.02.2017 r  Mielec-

dziewczęta:

1. SP Podleszany   - awans do rejonu
2. SP Trzciana      -  awans do rejonu
3. SP Kiełków
4. SP Tuszów Nar.
5. SP nr 9 Mielec

chłopcy;

1. SP Trzciana        -awans do rejonu
2. SP Podleszany -    awans do rejonu
3. AP Piłkarskie Nadzieje
4. SP Czajkowa
5. SP Kiełków

Powiatowe IMS w mini pilce koszykowej chlopców - Przecław

SP Przecław – SP nr 2 Mielec 7 : 16
SP Przecław – SP Padew N. 6 : 16
SP nr 2 Mielec - SP Padew N. 17 : 5
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Padew N.           4 33 : 11  awans do rejonu
2. SP nr 2 Mielec         3 21 : 24
3. SP Przecław           3 26 : 22
4 – 6 SP Wadowice G.
SP nr 11 Mielec
SP Borowa
7 – 9 SP Malinie
SP Chorzelów
10 - 11 SP Partynia
SP nr 3 Mielec
12. SP nr 12 Mielec
13. SP nr 1 Mielec
14. SP nr 13 Mielec


Powiatowe IMS w mini piłce koszkowej  dziewcząt - Przecław 

SP nr 2 Mielec - SP Przecław 20 : 16
SP Przecław – SP Malinie 10 : 2
SP nr 2 Mielec - SP Malinie 26 : 12
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP nr 2 Mielec                 4 46 : 28  awans do rejonu
2. SP Przecław                    3 26 : 22
3. SP Malinie                      2 14 : 26
4 – 6 SP Padew Nar.
SP nr 3 Mielec
SP Radomyśl W.
7 – 9 SP Gawłuszowice
SP Chorzelów
SP nr 1 Mielec
10 – 12 SP Gliny Małe
SP Wadowice Górne
SP nr 11 Mielec
13. SP nr 12 Mielec
14. SP nr 9 Mielec
15. SP nr 13 Mielec


Wyniki zawodów rejonowych mini piłka ręczna chłopców - 16. 02. 2017 r. Mielec:

SP nr 11 Mielec - SP nr 5 Dębica 10 : 7
SP Cmolas - SP Lubzina 10 : 3
SP nr 5 Dębica - SP Cmolas 9 : 8
SP nr 11 Mielec - SP Lubzina 14 : 5
SP Cmolas - SP nr 11 Mielec 14 : 10
SP nr 5 Dębica - SP Lubzina 4 : 3
Kolejność:

1. SP Cmolas           4 32 : 22       2 22 : 19  awans do półfinału
2. SP nr 11 Mielec     4 34 : 26       2 20 : 21  awans do półfinału
3. SP nr 5 Dębica     4 20 : 22       2 16 : 18
4. SP Lubzina          0 11 : 28

Wyniiki zawodów rejonowych mini piłka ręczna dziewcząt 14. 02.2017 r.  Radomyśl W. :

SP Przecław - SP nr 11 Dębica 7 : 4
SP Przecław - SP Lubzina 11 : 5
SP nr 11 Dębica - SP Dzikowiec  3 : 10
SP Dzikowiec - SP Lubzina 13 : 2
SP Przecław - SP Dzikowiec 8 : 4
SP nr 11 Dębica - SP Lubzina 5 : 2

 Kolejność:

1. SP Przecław        6 26 : 13   awans do półfinału
2. SP Dzikowiec      4 27 : 13  awans do półfinału
3. SP nr 11 Dębica   2 12 : 19
4. SP Lubzina         0 9 : 29

Wyniki półfinału mini piłki koszykowej chłopców - miasto Mielec:
 
Grupa A:

SP 3-SP 13    12:2 
SP 3-SP 12    18:1 
SP 3-SP 11    6:7 
SP 11-SP 13   22:0
SP 11-SP 12   16:0
SP 12-SP 13    9:4
Kolejność:
1. SP 11    6      45 : 6  finał 
2. SP 3      5      36 : 10 finał
3. SP 12    4       10 : 38
4. SP 13    3        6 : 43 

Grupa B:

SP  1 - SP 2    8:10                                                                                                                SP SP 1 - SP 9     2: 10
SP 2 - SP 9      9:4
Kolejnść:
1. SP 2     4     19 : 12  finał
2. SP 9     3     14 : 19  finał
3. SP 1     2     10 : 20 
Finał: 

SP 11 - SP 3     7:6
SP 2 - SP 9      9:4
SP 3 - SP 9      5:6
SP 3 - SP 2      4:8
SP 11- SP 2     6:15
SP 9 - SP 11    4:13
Kolejność:

1. SP 2      6   32 : 14   awans do finału powiatowego
2. SP 11    5   26 : 25
3. SP 9      4   14 : 27
4. SP 3      3   15 : 21
5. SP 12
6. SP 1
7. SP 13

Wyniki półfinału mini pilki  koszykowej chłopców- grupa A SP Padew Narodowa:

SP Padew Narodowa - SP Malinie 31:4
SP Malinie - SP Borowa 6:14
SP Padew Narodowa - SP Borowa 31 : 2

Klasyfikacja:
1. SP Padew Narodowa    4   62 : 6  awans do finału
2. SP Borowa                3   16 : 37
3. SP Malinie                 2   6 : 45

Wyniki pólfinału mini piłki koszykowej chłopców - Grupa B SP Przecław:

1. SP Przecław – SP Partynia 24:2
2. SP Wadowice Górne - SP Chorzelów 11:6
3. SP Przecław - SP Wadowice Górne 19:6
4. SP Chorzelów - SP Partynia 6:3
5. SP Przecław - SP Chorzelów 23:6
6. SP Wadowice Górne – SP Partynia 5:4

Tabela po turnieju:
1. SP Przecław – 6pkt. 66:14 - awans do finału powiatowego
2. SP Wadowice Górne – 5pkt. 22:29
3. SP Chorzelów – 4pkt. 18:37
4. SP Partynia - 3pkt. 9:35

Wyniki półfinału  mini piłce  koszykowej dziewczat - miasto Mielec:

 SP2- SP9 26:2
SP2- SP1 30:5
SP1- SP9 28:16
SP11- SP3 0:6
SP13 - SP3 0 :50
SP3 -SP12 24:2
SP11- SP12 6:0
SP11- SP13 18:2
SP13 -SP12 2:6
SP2 - SP11 10:6
SP3 - SP1 14:1
SP3 - SP2 3:9
SP11 - SP1 0:2
Tabela: SP2 awans do finału powiatowego
2. SP3
3. SP1
4. SP11
5. SP12
6. SP9
7. SP13

Wyniki półfinału  mini piłce koszykowej - dziewczęta grupa A SP Czermin:

SP Gawłuszowice – SP Gliny Małe 11:5
SP Malinie – SP Padew Narodowa 12 : 10
SP Gliny Małe – SP Padew Narodowa 7:15
SP Malinie – SP Gawłuszowice 12:6
SP Gliny Małe – SP Malinie 12:18
SP Gawłuszowice – SP Padew Narodowa 4:8
Koolejność:  

1. SP Malinie                 6     42 : 28  awans do rejonu
2. SP Padew Narodowa     5    33 : 23
3. SP Gawłuszowice        4     21 : 19
4. SP Gliny Małe            3     24 : 44

Wyniki półfinału mini piłki  koszykowej - dziewczęta grupa B SP Przecław:

1. SP Przecław – SP Radomyśl Wielki 6:4
2. SP Chorzelów - SP Wadowice Górne 11:1
3. SP Radomyśl Wielki - SP Wadowice Górne 22:2
4. SP Przecław - SP Chorzelów 15:2
5. SP Radomyśl Wielki - SP Chorzelów 20:2
6. SP Przecław - SP Wadowice Górne 25:2

Tabela po turnieju:
1. SP Przecław – 6pkt. 46:8 - awans do finału powiatowego
2. SP Radomyśl Wielki – 5pkt. 46:10
3. SP Chorzelów – 4pkt. 15:36
4. SP Wadowice Górne - 3pkt. 5:58


Półfinał Wojewódzki IMS w unihokeju - 16. 12. 2016 r.  Padew Narodowa dziewczęta
Eliminacje:
Grupa A:
SP Gawłuszowice -  SP Kłyżów  1 : 1
SP Baranów S. - SP Brzeźnica   0 : 1
SP Gawłuszowice - SP Baranów S. 0 : 0
SP Kłyżów     -  SP Brzeźnica   0 : 2
SP Gawłuszowice - SP Brzeźnica  0 : 1
SP Kłyżów   -  SP Baranów S.     1 : 0
Kolejność:
1. SP Brzeźnica    6      4 : 0  finał
2. SP Kłyżów       3      2 : 2  finał
3. SP Gawłuszowice  2  1 : 2
4. SP Baranów S.  1     0 : 2 
Grupa B:
SP Harasiuki   -   SP nr 5 Dębica   2 : 0
SP Padew N.  -    SP Majdan K.     0 : 1
SP Harasiuki   -   SP Padew N.      2 : 0
SP nr 5 Dębica -  SP Majdan K.     0 : 1
SP Harasiuki   -   SP Majdan K.     0 : 2
SP nr 5 Dębica -  SP Padew  N.     1 : 1
Kolejność:
1. SP Majdan K.     6     4 : 0  finał
2. SP Harasiuki      4     4 : 2  finał
3-4. SP nr 5 Dębica  1   1 : 4 
       SP Padew N.    1   1 : 4 
Finał:
SP Majdan K. -  SP  Kłyżów  3 ; 0
SP Harasiuki - SP Brzeźnica  1 : 1
SP Majdan K. - SP Harasiuki  2 : 0
SP Kłyżów    -   SP Brzeżnica 0 : 2
SP Majdan K. -  SP Brzeźnica  0 : 0
SP Kłyżów    -  SP Harasiuki   0 : 2
Kolejność:
1. SP Majdan Królewski   5    5 : 0  awans do finału
2. SP Brzeźnica             4    3 : 1  awans do finału
3. SP Harasiuki             3    3 : 3  awans do finału
4. SP Kłyżów                0    0 : 7
5 -7 SP nr 5 Dębica
       SP Gawłuszowice
      SP Padew Narodowa
8. SP Baranów Sandomierski

Półfinał Wojewódzki IMS w unihokeju-  9.12.201`6 r. Padew Narodowa - chłopcy
Eliminacje:
Grupa A:
SP Baranów S.  -   SP Kłyżów    0 : 1
SP Padew N.   -   SP nr 5 Dębica 0 : 1
SP Baranów S. -   SP Padew N.    0 : 3
SP Kłyżów      -   SP Nr 5 Dębica  0 : 0
SP Baranów S.  -  SP nr 5 Dębica  0 : 1
SP Kłyżów      -   SP Padew N.      1 : 0
Kolejność:
1 - 2 SP nr 5 Dębica    5        2 : 0   finał
        SP Kłyżów         5        2 : 0   finał
3. SP Padew N.           2        3 : 2
4. SP Baranów S.        0        0 : 5
Grupa B:
SP Kupno    -   SP Gawłuszowice  1 : 3
SP Harasiuki  -  SP brzeźnica       0 : 6
SP Kupno     -   SP Harasiuki      3 : 1
SP Gawłuszowice - SP Brzeźnica  5 : 0
SP Kupno   -       SP Brzeźnica     0 : 3
SP Gawłuszowice -  SP Harasiuki   1 : 0
Kolejność:
1. SP Brzeżnica       6      14 : 0     finał
2. SP Gawłuszowice  4       4 : 6     finał
3. SP Kupno           2        4 : 7
4.  SP Harasiuki      0        1 : 10
Finał:
SP nr 5 Dębica   -  SP Gawłuszowice   1 : 4
SP Brzeźnica     -   SP Kłyżów            2 : 0
SP nr 5 Dębica  -    SP Brzeźnica        0 : 0
SP Gawłuszowice -   SP Kłyżów          1 : 0
SP nr 5 Dębica   -   SP Kłyżów           0 : 0     mecz z grupy
SP Gawłuszowice -   SP Brzeźnica       0 : 5     mecz z grupy
Kolejność:
1. SP Brzeźnica      5     7 : 0  awans do finału
2. SP Gawłuszowice  4    5 : 6  awans do finału
3. SP nr 5 Dębica     2   1  : 4  awans do finału
4. SP Kłyżów          1    0 : 3
5-6. SP Padew N.
      SP Kupno
7-8. SP Harasiuki
      SP Baranów S.

Finał Powiatowy IMS w mini piłce ręcznej  chłopcy - Mielec
SP Czermin - SP Przecław      7 : 5
SP Czermin - SP nr 11 Mielec  11 : 22
SP nr 11 Mielec - SP Przecław  12 : 3
Kolejność:
1. SP nr 11  Mielec       4   30 : 12  awans do zawodów rejonowych
2. SP Czermin             2   13 : 22
3. SP Przecław             0   11 : 22
4-6. SP nr 1 Mielec
      SP Trześń
      SP Padew Narodowa
7-9. SP nr 6 Mielec
      SP Radomyśl Wielki 
      SP Malinie
10-11. SP Nr 6 Mielec
         SP Wadowice Górne
12. SP nr 13 Mielec
13. SP nr 12 Mielec
14. SP nr 2 Mielec
Finał Powiatowy IMS w mini piłe ręcznej dziewczęta - Mielec:
SP Przecław   -   SP nr 2 Mielec     10 : 6
SP Przecław   -   SP Malinie          12 : 6
SP nr 2 Mielec -  SP Malinie          10 : 16
Kolejność końcowa:
1. SP Przecław       4       22 : 12   awans do zawodów rejonowych
2. SP Malinie         2       22 : 22
3. SP nr 2 Mielec    0       16 : 26
4-6. SP nr 3 Mielec
     SP Wadowice Górne
     SP Czermin
7-8. SP nr 6 Mielec
      SP Radomyśl Wielki
9-10. SP nr 11 Mielec
        SP Rzędzianowice
11. SP nr 12 Mielec
12. SP nr 9 Mielec
13. SP nr 13 Mielec      

Półfinał  Powiatowych IMS w mini piłe ręcznej - grupa Mielec 20.11.2016 r dziewczęta
SP nr 11    -  SP nr 12    4 : 4
SP nr 3     -   SP  nr 13   5 : 1
SP nr  9    -   SP nr 6     0 : 2
SP nr 11   -    SP  nr 3   1 : 1
SP  nr 12   -  SP nr 13    8 : 2

SP nr 9    -   SP nr 2      1 : 7
SP nr 11   -   SP nr 13    9 : 0
SP nr 2    -  SP nr 6      5 : 2
SP nr 12   -  SP nr 3      1 : 2
Finały:
o miejsce III - IV:  SP nr 6  -   SP nr 11   5 : 1
o miejsce  I  -  II    SP nr 2  -  SP nr 3  5 : 1
Kolejność końcowa:
1. SP nr  2  awans do finału powiatowego
2. SP  nr 3
3. SP nr 6
4. SP nr 11
5. SP nr 12 
6. SP  nr 9
7. SP nr 13
Półfinał Powiatowych IMS w mini piłce ręczej - grupa Mielec  18.11.2016 r. chłopcy
Grupa A:
SP nr 11  -  SP nr 12  22 : 4
SP nr 3   -  SP  nr 13   5 : 4
SP nr 13  -  SP nr 12   9 : 4
SP nr 12  -  SP nr 3     4 : 5
SP nr 11  -  SP nr 3     24 : 6
SP nr 11  - SP nr 13      19 : 5 
Grupa B:
SP nr 1  -   SP nr 6    6 : 6
SP nr 1  -   SP nr 2    10 :5
SP nr 6  -  SP nr 2      10 : 5
Finał:
SP nr 1   -   SP nr 6   6 : 6
SP nr 11  -  SP nr  3   19 : 5
SP nr 6   -   SP nr 3    12 : 3
SP nr 6   -  SP nr 11   3 : 16
SP nr 1  -  SP nr 11     5 : 10
SP nr 1  -  SP nr 3      13 : 2
Kolejność:
1. SP nr 11   awans do finału powiatowego
2. SP nr  1
3. SP nr 6 
4. SP nr 3
5. SP nr 13
6. SP nr 12
7. SP nr 2 

Półfinał Powiatowy IMS gr B – mini piłka ręczna dziewcząt - 29.11.2016 Radomyśl Wielki

SP Przecław – SP Wadowice Górne 8-3
SP Radomyśl Wlk. – SP Rzędzianowice 4-1
SP Przecław – SP Radomyśl Wlk. 7-3
SP Wadowice Górne - SP Rzędzianowice 6-2
SP Przecław – SP Rzędzianowice 1-3
SP Wadowice Górne - SP Radomyśl Wlk. 2-1

Kolejność końcowa:
1.SP Przecław              4 pkt 16-9   awans do finału
2. SP Wadowice Górne   4 pkt 10-11
3. SP Radomyśl Wlk.     2 pkt 8-10
4. SP Rzędzianowice      2 pkt 6-11

Półfinał Powiatowy IMS gr B – mini piłka ręczna chłopców - 29.11.2016 Radomyśl Wielki

SP Wadowice Górne - SP Trześń 2-3
SP Przecław – SP Radomyśl Wlk. 7-2
SP Wadowice Górne - SP Przecław 3-6
SP Trześń - SP Radomyśl Wlk. 5-8
SP Wadowice Górne - SP Radomyśl Wlk. 2-3
SP Przecław – SP Trześń 7-10

Mała Tabela
SP Trześń            2 pkt 15-15(0)
SP Przecław         2 pkt 14-12(+2)
SP Radomyśl Wlk. 2 pkt 10-12(-2)

Kolejność końcowa:
1.SP Przecław              4 pkt 20-15  awans do finału
2. SP Trześń                4 pkt 18-17
3. SP Radomyśl Wlk.     4 pkt 13-14
4. SP Wadowice Górne   0 pkt 7-12

Wyniki półfinału mini piłka ręczna  -28.11.2016r  Czermin grupa A:
Dziewcęta:

SP Malinie – SP Czermin 15:6
Klejność:
1. SP Malinie     2       15 : 6    awans do finału
2. SP Czermin    0        6 : 15
Chłopcy:

SP Padew Narodowa – SP Malinie 12:4
SP Malinie – SP Czermin 7:16
SP Padew Narodowa – SP Czermin 2:5
Kolejność:
1. SP Czermin            4        21 : 9  awans do finału
2. SP Padew Narodowa 2        14 : 9
3. SP Malinie             0        11 : 28

Powiatowe IMS w unihokeju dziewcząt - 24.11.2016 r - Padew Narodowa
Eliminacje:
Grupa A:
SP Wola Mielecka  -  SP Borowa    1 : 0
SP Wadowice G. -   SP Gawłuszowice  0 : 0
SP Wola Mielecka  -  SP Wadowice G.  0 : 0
SP Borowa      -  SP Gawłuszowice      0 : 1
SP Wola Mielecka   -  SP Gawłuszowice  0 : 1
SP Wadowice G.   - SP Borowa          1 : 0
Kolejność:
1. SP Gawłuszowice       5       3 : 0   finał
2. SP Wadowice G.        4       1 : 0   finał
3. SP Wola Mielecka      3       1 : 2
4. SP Borowa               0       0 : 3
Grupa B:
SP Tuszów N.   -  SP Gliny Małe   2 : 2
SP Tuszów  N. -  SP Padew N.      0 : 1
SP Padew N.   -  SP Gliny Małe     2 : 2
Kolejność:
1. SP Padew N.        3           3 : 2  finał
2. SP Gliny Małe       2          4 : 4  finał
3. SP Tuszów N.        1          2 : 3|
Finał:
SP Gawłuszowice - SP Gliny Małe   3 : 2
SP Padew N. - SP Wadowice G.     1 : 0
SP  Wadowice G. -  SP Gliny Małe  0 : 0
SP Padew N.  -  SP Gawłuszowice   0 : 0 k. 3 ; 1
SP Gawłuszowice - SP Wadowice G.  0 : 0  z eliminacji
SP Padew N.  -  SP Gliny Małe        2 : 2  z eliminacji
Kolejność:
1.  SP Padew N.         4   3 : 2 k.  3:1
2. SP Gawłuszowice     4   3 : 2
3. SP Gliny Małe         2   4 : 5
4. SP Wadowice G.      2   0 : 1
Końcowa kolejność:
1. SP Padew Narodowa  awans d o półfinału
2. SP Gawłuszowice      awans do półfinału
3. SP Gliny Małe
4. SP Wadowice G.
5. SP Wola Mielecka
   SP Tuszów N.
7. SP Borowa 

Wyniki Powiatowych IMS w unihokeju  chłopców - 23.11.2016 r.Padew Narodowa
Eliminacje:
Grupa A:
SP Padew N. -  SP Wola Mielecka    2 : 1
SP Borowa   -  SP Gliny Małe         1 : 1
SP Padew N. -  SP Borowa             1 : 2
SP Wola Mielecka - SP Gliny Małe    0 : 0
SP Padew N.    -  SP Gliny Małe     5 : 0
SP Wola Mielecka  -  SP Borowa      1 : 1
Kolejność:
1. SP Borowa      4         4 : 3
2. SP Padew N.    4        8 : 3
3. SP Wola Mielecka  2    2 : 3
4. SP Gliny Małe   0       1 : 6
Grupa B:
SP nr 13 Mielec - SP  Tuszów N.    0 : 4
SP Gawłuszowice -  SP Wadowice G.  3 : 1
SP nr 13 Mielec  -  SP Gawłuszowice  0 : 6
SP Tuszów N.    - SP Wadowice G.     0 : 0
SP Tuszów N. -    SP Gawłuszowice    1 : 1
SP nr 13 Mielec  - SP  Wadowice G.   0 : 4
Kolejność:
1. SP Gawłuszowice     5       10 : 2
2. SP Tuszów N.          4        5 : 1
3. SP Wadowice G.      3        5 : 3
4. SP nr 13 Mielec       0        0 : 14
Finał:
SP Padew N.  -  SP Borowa    1 :2  z eliminacji
SP Tuszów N. - SP Gawłuszowice 1 : 1 z eliminacji
SP Padew N.  -  SP Tuszów N.    0 : 0
SP Borowa    -  SP Gawłuszowice  0 : 2
SP Padew N.  -  SP Gawłuszowice  3 : 1
SP Borowa    -   SP Tuszów N.       1 : 1
Kolejność:
1. SP Padew N.     3       4 : 3
2. SP Gawłuszowice  3     4 : 4
3. SP Tuszów N.      3     2 : 2
4. SP Borowa         3     3 : 4
Końcowa kolejność:
1. SP Padew N.  awans dp półfinału
2. SP Gawłuszowice awans do półfinału
3. SP Tuszów N.
4. SP  Borowa
5. SP Wadowice G.
   SP Wola Mielecka
7. SP nr 13 Mielec  
    SP Gliny Małe 

Rejonowe IMS w szachach - 17.11.2016 r. Mielec 

1. SP Pilzno 12 pkt. (23)           awans do finału
2. SP nr 13 Mielec 10 pkt. (16)   awans do finału
3. SP Wadowice Górne 6 pkt.(11,5)
4. SP nr 2 Sędziszów M. 4 pkt. (10,5)
5. SP nr 2 Kolbuszowa 4 pkt. (7,5)
6. SP Czarna Sędziszowska 3 pkt. (9)
7. SP Cmolas 3 pkt. (6,5)

Wyniki Powiatowych IMS w szachach- 2.11.2016 r Mielec
1. SP Podleszany          12 pkt    małe pkt. 20,5   awans do rejonu
2. SP Wadowice Górne    9  pkt                 18  zwycęstwo na I szachownicy  awans do rejonu
3. SP nr 13 Mielec          9 pkt                  18   
4. SP nr 3 Mielec           4 pkt                    9
5. SP Trzciana               3 pkt                    7,5
6. SP Padew Nar.           3 pkt                    5,5
7. SP Malinie                2 pkt                    5,5
Wyniki półfinału grupa B mini piłki nożnej chłopców   27. 10. 2016 r. Wadowice G.

SP PRZECŁAW - SP TRZEŚŃ 0:2
SP WADOWICE DOLNE - SP RADOMYŚL W. 0:4
SP PRZECŁAW - SP WADOWICE DOLNE 2:0
SP TRZEŚŃ -SP RADOMYŚL W. 1:1
SP PRZECŁAW - SP RADOMYŚL W. 1:3
SP WADOWICE DOLNE - SP TRZEŚŃ 1:2

1.SP RADOMYŚL W.       3 7:2  9:3  awans do finału
2.SP TRZEŚŃ               3 7:2  5:2
3.SP PRZECŁAW           3 3:6  3:5
4.SP WADOWICE D.      3 0:9  1:8

Wyniki pólfinału grupa A mini piłki nożnej  chłopców  27.10.2016 r. Jaślany

SP Padew N. - SP Tuszów N. 1-0
SP Gliny M. - SP Czermin 0-4
SP Tuszów N.  -SP  Gawłuszowice 1-0
SP Czermin - SP Padew N. 1-1
SP Tuszów N. - SP Gliny M. 2-0
SP Padew N.  - SP Gawłuszowice 2-1
SP Tuszów N. - SP Czermin 2-8
SP Padew N.- SP Gliny M. 8-0
SP Czermin -SP Gawłuszowice 3-0
SP Gliny M. - SP Gawłuszowice 1-4
Tabela:
1.SP Czermin           10 - 1  16-3  awans do finału
2 SP Padew N.         10 - 1  12-2
3. SP Tuszów N.         6 - 6   5-9
4. SP Gawłuszowice    3 - 9   5-7
5. SP Gliny M.           0 - 12 1-18

Wyniki półfinału grupa A mini piłka nożna dziewcząt  26.10.2016 r. Jaślany

SP Gawłuszowice - SP Malinie 2-1
SP Borowa - SP Malinie 1-0
SP Gawłuszowice -SP  Borowa 0-0
Tabela:
1.SP Gawłuszowice     4:1 2-1  awans do finału
2. SP Borowa            4:1 1:0
3. SP Malinie            0:6 1:3

Wyniki pólfinału grupa B mini piłka nożna dziewcząt 26.10. 2016 r. Przecław

1. SP Przecław - SP Chorzelów 2:1
2. SP Radomyśl Wielki - SP Wola Wadowska 5:1
3. SP Przecław - SP Wola Wadowska 3:1
4. SP Radomyśl Wielki - SP Chorzelów 2:1
5. SP Radomyśl Wielki – SP Przecław 4:1
6. SP Chorzelów - SP Wola Wadowska 5:0

Tabela po turnieju:
1. SP Radomyśl Wielki  9pkt. 11-3 - awans do finału powiatowego
2. SP Przecław             6pkt. 6-6
3. SP Chorzelów           3pkt. 7-4
4. SP Wola Wadowska   0pkt 2-13

Biegi przełajowe drużynowo - indywidualnie 21.10.2016 r. Mielec
Dziewczęta:
Wyniki  drużynowe:
Roczn. 2006 i młodsze:
1. SP nr 6 Mielec  19 pkt (1,2,3,4,9, 14x)  awans
2. SP Przecław     75 pkt ( 6,8,13,19,29,34x) awans
3. SP nr 3 Mielec  83 pkt(10,12,15,16,30,33x)
4. SP nr 13 Mielec 111 pkt(14,17,20,22,38)
5. SP Tuszów N.    117 pkt(11,25,26,27,28,32x)
6. SP Partynia      122 pkt(7,18,2138,38)
7. SP Wola Mielecka 144 pkt(5,31,35,36,37)

Rocznik 2004-05
1. SP nr 9 Mielec    41pkt(2,3,9,13,14,22x)  awans
2. SP Przecław       56 pkt(6,10,11,12,17,19x) awans
3. SP nr 6 Mielec   70 pkt (1,4,16,23,26)
4. SP  Łączki Brzeskie  133 pkt(18,25,27,31,32,48x)
5. SP nr 3 Mielec       148 pkt(7,24,38,39,40,44x)
6. SP Wola Mielecka   169 pkt(15,21,29,45,59)
7.SP nr 13 Mielec      181 pkt5,28,36,43,59)
8. SP Czermin          193 pkt(9,35,41,49,59)
9. SP nr 12 Mielec     219 pkt(20,37,51,53,58)
10. SP Gawłuszowice 220 pkt(33,34,46,50,57
11. SP Padew N.       251  pkt(30x,42,47,52,54,55,56x)

rocznik 2006 i młodsi:
Indywid:                              drużynowo: 

1. Wal Olga      SP nr 6 Mielec           1
2. Amelia Leśniowska SP Dąbrówka Wisłocka    awans do zawodów rejonowych indywidualnie
3. Wal Martyna   SP nr 6 Mielec           2
4. Grzelak Aleksandra  SP Jaślany    
5. Jacher Natalia   SP nr 6 Mielec         3
6. Subernat Milena SP Radomyśl W.    
7. Murias Wiktoria SP nr 6 Mielec         4
8. Kozak Kamila   SP Malinie        
9. Kania Anna     SP Wola Mielecka      5
10. Skrzypek Klaudia    SP Przecław     6
11. Lazur Julia     SP Partynia             7
12.Hodur Joanna   SP Przecław           8
13. Kacwin  Marta  SP nr 6 Mielec        9
14.Kasprzak Katarzyna  SP Malinie
15. Łempa  Martyna  SP nr 3 Mielec    10
16. Furtak Julia     SP Tuszów N.        11
17. Głogowska Adrianna  SP Gawłuszowice 
18. Wilk Barbara  SP nr 3 Miele          12
19. Wach Agnieszka   SP Przecław       13
20. Bełch Noemi       SP nr 13 Mielec  14
21. Żmuda Izabela   SP nr 3 Mielec     15
22. Galek Natalia    SP nr 3 Mielec      16
23. Pleban Kamila   SP nr 13 Mielec    17
24. Zaręba  Weronika   SP Partynia     18
25. Żmuda Aleksandra  SP Przecław    19
26. Kukla Karolina  SP Dąbrówka Wisłocka    
27. Turkot Emilia      SP nr 13 Mielec   20
28. Suchy Joanna     SP Partynia        21
29. Borowiec Aleksandra  SP nr 13 Mielec 22
30. Stachura Jagoda   SP nr 6 Mielec    24
31. Dykas Jowita     SP Dulcza Wielka
32. Gunia Kinga       SP Tuszów N.       25
33. Leśniak Julia      SP Tuszów N.       26
34. Kasprzak Klaudia SP Tuszów n.       27
35. Babula Marika    SP Tuszów N.       28
36. Wrażeń Weronika SP Przecław        29
37. Chłopek Patrycja  SP Dulcza Wielka
38. Graniczka Nikola  SP nr 3 Mielec    30
39. Krawiec Emilia    SP Wola Mielecka  31
40. Kasprzak Amelia SP Tuszów N.       32
41. Dubiel Kamila    SP nr 3 Mielec     33
42. Weryńska Magdalena SP Przecław    34
43. Kaczor Julia       SP Wola Mielecka  35
44. Tabor Kinga       SP Wola Mielecka  36
45. Kania Anna       SP Wola Mielecka   37

Rocznik 2004-2005
Indyw.                                              Drużynowa
1. Kacwin Samanta         SP nr 6 Mielec          1  awans indywiduialny do zawodów rejonowych
2. Hasek Katarzyna        SP nr 9 Mielec           2
3. Małaszewicz Julita      SP nr 9 Mielec           3
4. Magda Róża              SP nr 6 Mielec           4
5. Boryzko Patrycja        SP nr 13 Mielec         5
6. Hodur Iza                 SP Przecław              6
7. Nadzieja Milena         SP nr 3 Mielec           7
8. Świątek Aleksandra   SP nr 9 Mielec            8
9. Smoleń Julia            SP Czermin              9
10. Słomba Julia          SP Przecław              10
11. Hasek Alicja          SP Przecław               11
12. Żytniak Aleksandra  SP Zdziarzec
13. Dybska Aneta        SP Przecław               12
14. Orłowska Julia        SP nr 9 Mielec           13
15. Chmiel Julia          SP Zdziarzec             
16. Jamroch Barbara    SP Podborze         
17. Stobierska Alicja     SP nr 9 Mielec           14
18. Pisarczyk gabrirla    SP Radomyśl W.
19. Blicharz Julita       SP Wola Mielecka        15
20. Ziętek Zuzanna      SP nr 6 Mielec           16
21. Stochmal Kornelia  SP Przecław              17
22. Maziarska Ilona     SP Łączki Brzeskie       18
23. Kokoszka Anglina   SP Przecław               19
24. Nowak Nikola        SP Tuszów N.                    
25. Jopek Klaudia       SP nr 12 Mielec           20
26. Parys Kamila        SP Wola Mieleka         21
27. Marek Gabriela     SP Jaślany
28. Molek Oliwia        SP nr 9 Mielec             22
29. Dudajek Julia       SP nr 6 Mielec             23
30. Żola Oliwia         SP nr 3 Mielec             24
31. Ptak Kornelia       SP Łączki Brzeskie       25
32 Pyzikiewicz Natalia  SP nr 6 Mielec           26
33. Kilian Angelika     SP Partynia              
34. Kieraś Milena       SP Radomyśl W.
35. Totoń Kamila       SP Chorzelów      
36. Totoń Julia          SP Chorzelów
37. Chmura Karolina   SP Łączki Brzeskie       27
38. Batog Anna        SP nr 13 Mielec            28
39. Płatek Aleksandra   SP Wola Mielecka      29
40. Świerżyńska Barbara  SP Padew N.         30
41. Strzępka Karolina   SP Łączki Brzeskie     31
42. Helowicz Nikola    SP Łączki Brzeskie       32
43. Witek Izabela      SP Gawłuszowice         33 
44. Morytko Natalia   SP Gawłuszowice          34
45. Rak Aleksandra   SP Czermin                 35
46. Łępa Natalia       SP nr 13 Mielec           46
47. Kozik Aleksandra  SP nr 12 Mielec           37
48. Więckowiak Natalia SP nr 3 Mielec          38
49. Hyjek Alicja        SP nr 3 Mielec            39
50. Dudek Weronika   SP Dulcza Wielka  
51. Węgrzyn Katarzyna   SP nr 3 Mielec        40
52. Kusek Aleksandra    SP Czermin            51
53. Uzar Katarzyna      SP Padew N.            52
54. Machała Marcelina  SP nr 13 Mielec        43
55. Śliwińska Aleksandra   SP nr 3 Mielec     44
56. Skop Zuzanna      SP Wola Mielecka      45
57. Latawiec Kinga    SP Gawłuszowice       46
58. Chmielowiec Izabela  SP Padew N.        47
59. Gondek Aleksandra   SP Łączki Brzeskie  48
60. Krawczyk Marcelina  SP Czermin           49
61. Rado Anna             SP Gawłuszowice    50
62. Cebula Angelika    SP nr 12 Mielec         51
63. Czaja Karolina        SP Padew N.          52
64. Wąsik Marzena       SP Tuszów N.         
65. Zasowska Ewa       SP nr 12 Mielec       53
66. Stchula Zuzanna    SP Padew N.           54
67. Bernat Magdalena   SP Padew N.          55
68. Balszcz  Ola          SP Padew N.          56
69. Świerczek Kinga     SP Gawłuszowice     57

Chłopcy:
Rocznik 2006 i mł.
1. SMS Piłkarskie Nadzieje      42 pkt(1,5,10,11,15,16x) awans
2. SP nr 6 Mielec    78 pkt(6,14,17,20,210                 awans
3. SP Podborze 81 pkt (2,4,19,27,29,36X)
4. SP Malinie      111 pkt(3,9,3031,38,41X)
5. SP Przecław    118 pkt (12,13,28,32,33)
6. SP Partynia    143 pkt (22,23,25,26,47)
7. SP nr 3 Mielec 152 pkt(8,24,37,39,44)
8. SP Wola Mielecka  174 pkt(7,35,42,43,47)
9. SP nr 13 Mielec    183 pkt(18,34,40,45,46) 

Rocznik 2004-05
1. SMS Piłkarskie Nadzieje Mielec  32 pkt(1,2,6,,11,12,16x)
2.SP Przecław             114 pkt (7,15,24,27,41,47x)
3. SP nr 9 Mielec         181 pkt(5,29, 33,34,70)
4. SP Radomyśl W.      181 pkt.(10,14,39,47,71) 
5. SP Chorzelów          186 pkt(3,18,21,57,87)
6. SP Czermin            188 pkt(17,20,38,49,66,78x)
7. SP Padew N.           217 pkt(9x13,40,51,56,59.60x)
8. SP Malinie             228 pkt(8,30,62,63,65,77x)
9. SP Wadowice G.     235 pkt(36,37,45,54,63,64x)
10. SP nr 3 Mielec      244 pkt(4x,25,26,42,75,76,84x)
11. SP Wola Mielecka  264 pkt(19,22,59,80,84,85x)
12. SP Tuszów N.        282 pkt(28,32,67,68,87)
13. SP Kiełków          287 pkt(48,50,53,57,79,83x)
14. SP Gawłuszowice   294 pkt(23,46,52,86,87)
15. SP Czajkowa        305 pkt(31,55,72,73,74,81x)
16. SP nr 6 Mielec      313 pkt(35,43,61,87,87) 

Rocznik 2006 i młodsi:
Indywid.                                                 Drużynowa
1. Wójcik Jakub  SMS Piłkarskie Nadzieje       1
2. Dudek Paweł   SP Podborze                     2 awans do zawodów rejonowych  indywidualnie
3. Kasza Kacper   SP Malinie                       3 awans do zawodów rejonowych  indywidualnie
4. Łaz Dawid        SP Podborze                   4
5. Mikulski Aleksander  SMS Piłkarskie Nadzieje 5
6. Krakowski Oliwer   SP nr 6 Mielec             6
7. Puła Szymon       SP Wola Mielecka          7
8. Szady Maksymilian  SP nr 3 Mielec           8
9. Bąk Jakub           SP Malinie                  9
10. Wybraniec Hubert SMS Piłkarskie Nadzieje 10
11. Wdowiarz Karol SMS Piłkarskie Nadzieje    11
12. Król Paweł   SP Przecław                      12
13. Wilk Łukasz   SP Radomyśl W.  
14. Wolak Artur    SP Dulcza Wielka 
15. Siwy Igor     SP Przecław                     13
16. Cetnar AleX  SP nr 6 Mielec                  14
17. Mróz Mateusz   SP Tuszów N                
18. Chrabąszcz Cyprian SMS Piłkarskie Nadzieje 15
19. Walczyk Bartosz  SMS Piłkarskie Nadzieje   16
20. Gancarz Jan   SP nr 6 Mielec                     17 
21. Mazur Krzysztof  SP nr 13 Mielec               18
22. Dudek Krzysztof   SP Podborze                 19
23. Jaskot Mikołaj     SP nr 6 Mielec                20
24. Ochalik  Adrian     SP nr 6 Mielec              21
25. Korczewski Jakub  SP Chorzelów          
26. Gołda Wojciech    SP Gawłuszowice  
27. Bączek Dominik   SP Partynia                 22
28. Dereń Dawid       SP Partynia                 23
29. Kiełb Kamil        SP nr 3 Mielec             24
30. Misiak Rafał       SP Partynia                 25
31. Kulpa Bartłomiej   SP Partynia               26
32. Jamroch Dawid    SP Podborze               27
33. Kubek Wiktor      SP Przeław                 28
34. Perski Oliwer       SP Podborze              29
35. Czachor Radosław   SP Malinie               30
36. Hyjek Karol         SP Malinie                31
37. Dorociak Kamil    SP Przecław              32
38. Sowa  Kamil      SP Przecław               33
39. Juwa Bartłomiej   SP Tuiszów N.
40. Kaczor Eryk         SP nr 13 Mielec         34
41. Kolat Jakub       SP Wola Mielecka         35
42. Pezda Kamil        SP Podborze             36
43. Ortryl Wojciech   SP nr 3 Mielec            37
44. Wrześniak Adrian  SP Tuszów N. 
45. Trojnar Jakub    SP Malinie                  38
46. Paduch Marcin       SP nr 3 Mielec         39
47. Sęga Oskar      SP nr 13 Mielec            40
48. Hyjek Maciej    SP Malinie                  41
49. Trybulec Damian SP  Wola Mielecka      42
50. Kręcigłowa Kamil  SP Wola Mielecka     43
51. Rybka Jakub      SP nr 3 Mielec           44
52. Sowa Oskar       SP nr 13 Mielec         45
53. Mróz Jakub       SP nr 13 Mielec         46

Rocznik 2004-2005
1. Kieraś Sebastian SMS Piłkarskie Nadzieje Mielec  1
2. Szczur Kacper SMS Piłkatskie Nadzieje Mielec   2
3. Płaza Michał   SP Chorzelów                   3   awans do zawodów rejonowych indywidualnie
4. Gruszecki Alan  SP nr 3 Mielec                4
5. Molek Mateusz  SP nr 9 Mielec                5
6 Szczur Konrad SMS Piłkarskie Nadzieje Mielec 6        
7. Szostek Rafał   SP Przecław                   7
8. Kozak Kacper   SP Malinie                     8
9. Klich Dawid    SP Padew N.                   9
10. Machnik Wiktor SP Radomyśl W.          10
11. Pawlak Kacper SMS Piłkarskie Nadzieje Mielec 11
12. Śledziona Patryk SMS Piłkarskie Nadzieje Mielec 12
13. Jaśkiewicz Mikołaj SP Dulcza Wielka      
14. Dźwięga Dawid    SP Padew N.                   13
15. Juras Mikołaj   SP Radomyśl W.                  14
16. Pleban Kamil   SP Przecław                       15
17. Dudka Konrad   SP Dulcza Wielka   
18. Ciździel Fryderyk SMS Piłkarskie Nadzieje Mielec 16
19. Wojtusiak Maciej  SP Czermin                    17
20. Płaza  Adrian     SP Chorzelów                  18 
21. Szczepanowicz Wojciech SP Wola Mielecka    19
22. Betel Piotr     SP Czermin                        20
23. Płaza Piotr     SP Chorzelów                      21
24. Rączka Patryk  SP  Wola Mielecka               22
25. Domagała Eryk   SP Gawłuszowice             23
26. Słomba Bartosz   SP Przecław                   24
27. Paluszczak Igor    SP nr 3 Mielec               25
28. Madura Dawid      SP nr 3 Mielec              26
29. Oskar Jurek        SP Przecław                  27
30. Mrozik Mikołaj      SP Tuszów N.                28
31. Cieśla Piotr         SP Partynia                   
32. Szyler Tymon      Sp nr 9 Mielec               29
33. Ciochoń Mateusz SP Malinie                     30
34. Dulik Mateusz     SP Czajkowa                 31 
35. Trela Bartłomiej   SP Tuszów N.                32
36. Guła Jakub         SP nr 9 Mielec              33
37. Burdzel Dawid     SP nr 9 Mielec               34
38. Ostrowski Hubert   SP nr 6 Mielec            35
39. Krudysz Karol       SP nr 12 Mielec           
40. Czaja Krystian     SP Wadowice Górne       36
41. Rataj Wiktor       SP Wadowice Górne       37 
42. Skwara Mateusz   SP Czermin                  38
43. Pleban Wiktor     SP Radomyśl W.            39
44. Sroczyński Hubert SP Padew N.                40
45. Gąsiorek Bartosz  SP Przecław                  41
46. Tabor Mateusz     SP nr 3 Mielec               42
47. Janów Wiktor      SP nr 6 Mielec               43
48. Nowakowski Karol   SP Przecław                44
49. Chmura Patryk       SP Wadowice Górne      45
50. Pezda Kacper       SP Gawłuszowice           46
51. Smagacz Jan          SP Zdziarzec    
52 Podraza Wiktor      SP Dąbrówka Wisłocka    
53. Subernat Gabriel   SP  Radomyśl W.           47
54. Kilian Jakub          SP Kiełków                  48
55, Zięba Dawid          SP Czermin                 49
56. Gawron Dawid      SP Kiełków                    50
57. Surowiec Maxx        SP Czermin                51
58. Świtek Dominik    SP Gawłuszowice            58
59. Ramik Kacper      SP Kiełków                   53
60. Mędrek Grzegorz   SP Wadowice Górne        54
61. Mazur Porian        SP nr 12 Mielec 
62. Konefał Karol       SP Czajkowa                  55
63. Murdza Radosław    SP Padew N.                56
64. Ryś Konrad           SP Zdziarzec                 
65. Mądziel Łukasz      SP Kiełków                   57
66. Bochniak Konrad    SP Chorzelów                58
67.Wójcik Michał         SP Wola Mielecka           59
68. Uzar Kacper         SP Padew N.                  60
69. Mróz Michał           SP nr 6 Mielec              61
70. Sowa Jakub           SP Malinie                   62
71. Lolo Konrad          SP Wadowice G.            63
72. Kulpa Jakub    SP Wadowice G.                 64
73. Ochalik Bartosz  SP Malinie                      65
74. Korzeń Kacper     SP Czermin                    66
75. Kasprzak Patryk  SP Tuszów N.                  67
76. Zendalski Dominik   SP Tuszów N.             68
77. Kondel Szymon      SP nr 13 Mielec            69
78. Mazur Jakub          SP nr 9 Mielec             70
79. Mahnik Mateusz      SP Radomyśl  W.         71
80. Ziomek Krystian     SP Czajkowa                72
81. Jacek Dawid          SP Czajkowa                73
82. Konefał Bartłomiej   SP Czajkowa               74
83. Gancarz Maksymilian   SP nr 3 Mielec          75
84. Graniczka Jakub       SP nr 3 Mielec            76
85. Maziarz Mateusz       SP Malinie                  77
86. Piwnica Jakub           SP Czermin               78
87. Cisło Bartek              SP Kiełków               79
88. Jemioło Patryk         SP Wola Mielecka        80
89. Paweł Skop            SP Czajkowa               81
90. Krężel Marcel           SP nr 3 Mielec            82
91. Jurkowski Rafał        SP Kiełków                83
92. Tomczyk Jakub         SPWola Mielecka        84
93. Gałaczyński Mikołaj   SP Wola Mielecka         85
94. Trzpis Kacper            SP Gawłuszowice       86
PK
Muniak Michał SP Przeław
Uzar Maksymilian SP Czermin
Borowiec Antoni  SP czermin
Polak Michał  SP Czermin
Drop Sebastian  SP Wola Mielecka  

Rejonowe Sztafety Przełajowe 12.10.2016 r. Mielec

Dziewczęta:

1. SP nr 9 Mielec   awans do finału
2. SP Góra Motyczna  awans do finału
3. SP Przecław
4. SP nr 5 Dębica
5. SP nr 1 Ropczyce
6. SP nr 3 Sędziszów Mał.
7. SP nr 2 Kolbuszowa
8. SP nr 1 Kolbuszowa

Chłopcy:

1. SMS Piłkarskie Nadzieje Mielec  awans do finału
2. SP nr 5 Dębica                      awans do finału
3. SP nr 9 Dębica
4. SP nr 1 Ropczyce
5. SP nr 9 Mielec
6. SP Raniżów
7. SP Czarna Sędziszowska

Sztafetowe Biegi Przełajowe - 4. 10. 2016 r. Mielec
Dziewczęta:
1. SP nr 9 Mielec  awans do zawodów rejonowych
2. SP Przecław     awans do zawodów rejonowych
3. SP nr 6 Mielec
4. SP nr 13 Mielec
5. SP Wola Mielecka
Chłopcy:
1. SMS Piłkarskie Nadzieje  awans do zawodów rejonowvch
2. SP nr 9 Mielec              awans do zawodów rejonowych
3. SP Przecław
4. SP Wola Mielecka
5. SP nr 13 Mielec 

Lekka atletyka - 20.09.2016 r. -Mielec
Dziewczęta :
Seria I:
1. Emilia Gagat       SP Malinie  9,26 F
2. Paula Barnaś       SP 3 Mielec 9,80
3.Patrycja Padykuła  SP Wadowice G.  10,47
4. Agnieszka Maziarz SP Wampierzów 10,50
5. Alicja Hyjek        SP 3 Mielec        10.60
6. Noemi Bełch       SP 13 Mielec       10.93
7. Joanna Jasion     SP Wola Wadowska   11,04
II seria:
1. Martyna Gaweł   SP 1 Mielec        8,46   F
2.Nikola Groele      SP Malinie         9,50  F
3. Dominika Salach   SP 6 Mielec     9,83   F
4. Aleksandra Pietras  SP Wadowice Górne  10,24  F
5. Kinga Kolb   SP 3 Mielec             10,65
6. Emilia Turkot  SP 13 Mielec        10,78
7. Klaudia Dubiel   SP  Wampierzów    11,95
seria III:
1.Marzena Wąsik    SP Tuszów N.     9,92   F
2. Dagmara Więckowiak   SP 3 Mielec    10,37
3. Zofia Ćwięka      SP Borowa        10,42
4. Oliwia Lis          SP 3 Mielec
 Natalia Łyczak  SP 13 Mielec    DNS
Seria IV:
1. Zasowska Ewa     SP 12 Mielec   10.20
2. Oliwia Cichoń       SP 1 Mielec    10,33
3. Wiktoria Miłoś      SP Borowa     10,38
4. Amelia Kopera     SP 3 Mielec    10,56
5. Julia Furtak        SP Yuszów N.   10,73
6. Oliwia Gromny    SP Wola Wadowska  11,23
7. Ziętek Katarzyna SP 13 Mielec     13,12

Finał:
1. Martyna Gaweł     SP 1 Mielec      8,47
2. Emilia Gagat       SP Malinie       9,47
3.Nikola Groele       SP Malinie        9,60
4. Dominika Salach   SP 6 Mielec     9,62
5. Barnaś Paula      SP 3 Mielec       9,80
6. Marzena Wąsik    SP Tuszów N.    9,96
7. Ewa Zasowska    SP 12 Mielec      10,38
8. Aleksandra Pietras   SP Wadowice Górne  10,38

600m.:
1. Samanta Kacwin  SP 6 Mielec  1,55,75
2. Katarzyna hasek   SP 9 Mielec  1,59,39
3. Świętek Katarzyna  SP 9 Mielec  1,59.89
4. Julita Małaszewicz  SP 9 Mielec   2,01.80
5. Wanesa Jurasz      SP Przecław    2,07.69
6. Hodur Izabela       SP Przecław    2,09.87
7. Oliwia Piękoś       SP Trześń      2,10.18
8. Zuzanna Ziętek    SP 6 Mielec    2,13.69
9. Patrycja Kokoszka  SP 6 Mielec   2,13,94
10.Oliwia Gudz        SP Chorzelów   2,14,14
11. Rarus Paulina       SP Przecław    2,15,80
12. Klaudia Figurska  SP Jaślany     2,17,31 
13. Blicharz Julita      SP Wola Mielecka   2,18,53
14. Marek Gabriela    SP Jaślany     2,20,22
15. Dudajek Julia      SP nr 6 Mielec  2,20,76
16. Kiełb Ewa           SP nr 6 Mielec   2,25,28
17. Peret Marta         SP Borowa       2,26,50
18. Kocwin Marta      SP nr 6 Mielec   2,27,47
19. Opałacz Zuzanna  SP Wola Mielecka 2,28,31
20. Żola Oliwia       SP nr 3 Mielec    2,30,94
20. Totoń Julia       SP Chorzelów     2,31,28
21. Kardyś Martyna   SP Trześń         2,31,64
22. Barnas Gabriela   SP nr 3 Mielec  2.33.28
23. Borowiec Alicja  SP Borowa        2,33,38
24. Dubiel Kamila    SP nr 3 Mielec   2,34,91
25. Serafin Maja      SP Borowa       2,35,57
26. Pyzikiewicz Natalia SP nr 6 Mielec 2,38,88
27. Parys Kamila     SP Wola Mielecka 2,44,45
28. Tomczyk Dominika SP nr 3 Mielec  2,44,77
29. Warszawska Klaudia  SP nr 3 Mielec  2,50,31
30. Fudali Julia      SP nr 6 Mielec    2,52,75
31. Łempa Martyna   SP nr 3 Mielec    2,55,95
32. Grzelak Aleksandra  SP Jaślany    2,59,75
33. Kilian Kamila      SP nr 3 Mielec   3,08.57
-   Rzeźnik Martyna   SP Jaślany       DNS

skok w dal:
1.Jackowska Wiktoria     SP nr 1 Mielec    4,31
2, Nowak Kinga            SP nr 1 Mielec     4,06
3. Cisło Gabriela           SP Wola Mielecka  3,91
4. Misiak Kinga      SP Zabrnie                3,87
5. Skowron Wiktoria    SP nr 3 Mielec        3,74
6. Paselia Iza          SP Kiełków              3,68
7. Drożdż Magdalena  SP Borowa              3,66
8. Boryczko Patrycja    SP nr 13 Mielec       3,60
9. Wolanin Irmina      SP nr 3 Mielec          3,47
10. Sajek Rozalia      SP nr 13 Mielec        3,38
11. Cisło Emilia        SP Wola Mielecka       3,36
12. Maciejak Anna   SP Wola Mielecka      3,34
13. Bednarz Julia      SP nr 13 Mielec       3,33
14.Kania Anna           SP Wola Mielecka   3,30
15. Magdziak Klaudia SP nr 3 Mielec         3,17
16. Wyzina Agnieszka  SP Borowa           3,16                                                                               17. Turkot  Oliwia      SP nr 1 Mielec        3,12
18. Polask Klaudia     SP Borowa            3,05
19. Kozik Aleksandra   SP nr 12 Mielec     3,02
20 . Dudek Kinga        SP Wadowice G.   2,88
21. Solarska Emilia     SP nr 3 Mielec      2,87
22. Przebieglec Małgorzata SP Wola Mielecka  2,86
23. Leśniak Wiktoria     SP Borowa       2,72
24. Sapała Joanna        SP Borowa       2,71 

skok wzwyż:
1. Molek Oliwia       SP nr 9 Mielec     130
2.Orłowska Julia      SP nr 9 Mielec      125
3. Czachor Agnieszka SP Czajkowa       120
4. Stobierska Alicja   SP nr 9 Mielec     110
5. Marmura Amelia   SP malinie          100
6. Turkosz Amelia     SP Czajkowa         90
7. Dudzik Dominka   SP Czajkowa         90
   Cebula Angelika    SP nr 12 Mielec     110   PK 

rzut piłką palantową:
1. Sudoł Aleksandra      SP nr 1 Mielec     44,50
2.Midura Agnieszka       SP Wadowice Górne  41,50
3.Starzec Paulina         SP nr 3 Mielec        40,00
4. Hasek Alicja             SP Przecław          37,50
5. Nadzieja Milena        SP nr 3 Mielec        37,50
6.Kozioł Hanna            SP nr 3 Mielec        34,50
7. Totoń Kamila           SP Chorzelów         32,00
8. Skiba Natalia          SP Malinie              30,00 
9. Leśniak Klaudia       SP Borowa             30,00
10. Kwaśniowska Katarzyna  SP Kiełków      27,00
11. Cebula  Angelika     SP nr 12 Mielec      26,00
12.Kuczewska Natalia    SP nr 13 Mielec     25,50
13, Przebięda Kinga      SP Borowa            23,00
14. Kiełubasa Aneta     SP nr 13 Mielec       16,00 

Chłopcy:
60 m.:
I seria:
1. Zola Jakub          SMS Płkarskie Nadzieje Mieleca    9,29  F

2. Płaza Michał       SP Chorzelów          9,95
3.Graniczka Jakub     SP nr  Mielec         10,12
4. Bochniak Konrad    SP Chorzelów         10,23
5. Ciejka Adam         SP nr 9 Mielec       10,21
II seria:
1. Kozak Kacper        SP Malinie        8,97   F
2. Rogóż Krystian    SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec   9,22   F
3. Ramik Kacper     SP Kiełków         10,09
4. Padykuła Łukasz   SP Wadowice G.   10,27
5. Mróz Michał      SP nr 6 Mielec         10,30
6. Pieróg Bartłomiej   SP Chorzelów     10,50
seria III: 
1. Chmura Patryk     SP Wadowie G.     9,45  F
2. Pietryka Adrian    SP nr 3 Mielec       9,58
3. Guła Jakub         SP nr 9 Mielec       9,78
4. Ziobro Mateusz    SP Wola Wadowska   9,96
5. Drop Patryk        SP nr 6 Mielec        10,00
6. Sroka Jakub        SP Zabrnie            10,18
seria IV:
1. Molek Mateusz     SP nr 9 Mielec        8,64   F
2. Śledziona Patryk  SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec  8,76  F
3. Tabor Mateusz     SP nr 3 Mielec        9,53  F
4. Mróz Mateusz      SP Tuszów N.         9,86
5. Czaja Krystian     SP Wadowice G.     9,98
6. Mazur Krystian    SP nr 13 Mielec      10,73
seria V:
1. Gruszecki Alan      SP nr 3 Mielec     9,31  F
2. Leśniak Jakub       SP Wadowice G.  10,18
3. Kasprzak Patryk    SP Tuszów N.       10,33
4. Lolo Konrad         SP Wadowice G.   10,48
5. Rogóż Karol        SP Tuszów N.        10,93
seria VI:
1. Winiarz Mariusz   SP Tuszów  N.      9,87
2. Mędrek Grzegorz   SP Wadowice G.  9,92
3. Karczewski Jakub  SP Chorzelów     10,24
Finał:

1. Molek Mateusz SP nr 9 Mielec 8,35
2. Śledziona Patryk SMS "Piłkarskie Nadzieje " Mielec 8,65
3. Kozak Kacper SP Malinie 8,83
4. Rogóż Krystian    SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec  8,86
5. Zola Jakub          SMS Płkarskie Nadzieje Mieleca    8,87
6. Gruszecki Alan     SP nr 3 Mielec       9,06
7. Tabor Mateusz     SP nr 3 Mielec        9,16
8. Chmura Patryk     SP Wadowice G.     9,43

1000 m.:
1. Kieraś Sebastian      SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec  3,29,93

2. Pawlak Kacper        SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec    3,34,97 
3. Szczur Kacper         SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec    335,56
4. Szczur Konrad        SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec     3,35,56
5. Szostek Rafał       SP Przecław           3,36,59
6. Kotowicz Rafał      SP Zabrnie            3,38,24
7. Głaz Krzysztof      SP Jaślany           3,39,22
8. Kapel Paweł        SP Jaślany             3,44,12
9. Maziarz  Kacper    SP nr 1 Mielec        3,49,45
10. Szczepanowicz Wojciech  SP Wola Mielecka 3,50,79
11. Cisło Jakub      SP Malinie          3,54,06
12. Dulik Mateusz      SP Czajkowa    3,55,55
13. Wrzsień Marek     SP Wadowice G. 3,55,87
14. Dul Damian      SP nr 1 Mielec    3,57,46
15. Mrozik Mikołaj    SP Tuszów N.    3,58,19
16. Rataj Wiktor      SP Wadowice G.  3,58,57
17. Połeć Przemysław SP Jaslany      4,00,35
18. Majher Krzysztof  SP Jaślany       4,02,37
19. Konefał Karol     SP Czajkowa     4,05,99
20. Ciochoń Mateusz   SP Malinie      4,09,87
21. Sito Konrad        SP nr 9 Mielec   4,11,21
22. Mróz  Michał      SP nr 6 Mielec    4,15,68
23. Konefał Bartłomiej   SP Czajkowa   4,21,76
24. Greczkowski Kamil SP Wola Wadowska  4,23,33
25. Stefanowicz Patryk SP Borowa      4,23,69
26. Osnowski Jakub   SP nr 6 Mielec     4,28,20
27. Wrzesień Kacper   SP Wadowice G.  4,32,90
28. Kubat Mateusz      SP Wola Wadowska  4,36,35
28. Mateja Szymon   SP nr 6 Mielec     4,37,86
29. Latała Szymon     SP nr 6 Mielec   4,41,58
29. Dulik Bartłomiej   SP Trześń         4,44,12
30. Mojek Maciej        SP nr 6 Mielec   4,47,90
31. Jacek Dawid         SP Czajkowa    4,51,02
32. Sroka Adam         SP Zabrnie      4,56,67
33. Mądzel Łukasz      SP Kiełków      5,02,12
34. Rzeszut Dawid      SP Borowa      5,03,06
35. Mordec Bartosz     SP Trześń         5,17,88
        

skok w dal:
1.Skóra Dawid      SP nr 1 Mielec       4,15
2.Janów Wiktor     SP nr 6 Mielec       4,05
3. Niemczura Olaf  SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec  4,02
4. Kamiński Daniel   SP nr 6 Mielec    4,02
5. Szczerba Dawid   SP Borowa       3,93
6. Kremer Maksym   SP Wola Mielecka   3,74
7. Klamut Stanisław  SP Borowa      3,67
8. Szewczyk Adrian   SP nr 3 Mielec   3,58
9. Bąk Radek          SP nr 13 Mielec   3,57
10. Szyler Tymon     SP nr 9 Mielec    3,52
11. Gawżyński Mateusz   SP Borowa   3,50
12. Bigda Krystian    SP Zabrnie        3,48
13. Balon Wiktor     SP Wola Wadowska  3,48
14. Lesiak Filip      SP nr 9 Mielec     3,45
15. Mazur Dorian    SP nr 12 Mielec   3,38
16. Kalicki Kasper    SP Zabrnie        3,38
17. Rączka Patryk    SP Wola Mielecka  3,36
18. Dul Jakub        SP nr 1 Mielec      3,26
19. Skrzyniarz Igor   SP nr 9 Mielec     2,96
20. Bielaszka Maciej  SP nr 13 Mielec   2,66
21. Dziadzio Filip    SP Borowa          2,60
     Cichoń Szymon  SP nr 12 MIelec    3,38   PK 

skok wzwyż:
1.Krępa Kacper    SP Malinie     120
2. Ochalik Bartosz  SP malinie   115
3.Bąk Micał        SP Malinie     110
  Hyjek Michał    SP Czajkowa   110
   Rybak Bartosz  SP Czajkowa  110
  Sowa Jakub     SP Malinie      110

rzut piłką palantowa :
1.Ciździel Fryderyk    SMS  "Piłkarskie Nadzieje" Mielec   51,00
2. Ząbek Kacper      SP nr 1 Mielec   46
3. Gaj Patryk          SP nr 12 Mielec  44,50 
4. Ziomek Krystian   SP Czajkowa    44,00
5. Kopeć Wojciech    SMS Piłkarskie Nadzieje Mielec 42,00
6. Bury Tomasz      SP Wadowice G.    41,00
7. Czajkowski Adrian   SP nr 1 Mielec   40,50
8. Juszyński Dawid   SP nr 3 Mielec     40,00
9. Kwiatkowski Kamil   SP Borowa       40,00
10. Flis Szymon      SP nr 3 Mielec     40,00
11. Kędzior  Mateusz   SP Trześń        37,00
12. Muha Bartosz        SP Trześń       34,50
13. Szumilas Bartosz    SP nr 9 Mioelec  34,00
14. Wójck Michał       SP Wola Mielecka   34,00
15. Madura Dawid     SP nr 3 Mielec       32,50
16. Węgrzyn  Michał SP Wola Mielecka    31,50
17. Buś Dominik     SP nr 3 Mielec        31,00
18. Głaz Kamil       SP Chorzelów          30,50
19. Stanos Alan       SP nr 3 Mielec        30,50
20. Pazdro Jakub     SP nr 3 Mielec        29,00
21. Czaja Mikołaj    SP nr 6 Mielec         28,50
22. Trela Bartłomiej   SP Tuszów N.        27,00 
23. Maziarz  Szymon  SP Tuszów N.        27,00
24. Witek Adrian       SP Tuszów N.        26,50
25. Rządki Jakub      SP nr 13 Mielec      26,00
26. Ryś Arkadiusz     SP nr 9 Mielec       25,00
27. Rakoczy Dominik    SP Chorzelów     25.00
28. Basztura Dawid     SP Borowa         24,50
29. Skaza Sebastian    SP Tuszów N.      24,50
30. Piątek Jakub       SP Chorzelów       24,00
31. Tomczyk Dawid     SP nr 13 Mielec    13,00 

Wyniki współzawodnitwa prowadzonego przez Podkarpacki Wojewódzki SZS w Rzeszowie.
SP nr 6 Mielec            miejsce 11                 385 pkt.
SP nr 13 Mielec                         27                  254
SP Przeclaw                              33                  234
SP Maline                                   68                  151
SP Radomyśl Wielki                79                  137 
SP Wola Mielecka                    85                  126
SP nr 9 Mielec                         105                  103
SP Jaślany                               131                   85
SP Padew Narodowa            133                   85
SP Podleszany                        162                   69 
SP Wadowice Górne             164                    64
SP nr 3 Mielec                         167                    63
SP nr 1 Mielec                         169                   61 
SP Partynia                             175                   57
SP Gawłuszowice                  202                   47
SP Trześń                                224                   40
SP Wadowice Dolne              236                  37
SP Chorzelów                         239                   35
SP Tuszyma                            260                  30
SP Tuszów Narodowy          282                  26 
SP nr 11 Mielec                      296                   23
SP Otałęż                                339                  18
SP Trzciana                             341                  18
SP nr 2 Mielec                        346                   17
SP nr 12  Mielec                     368                   15
SP Borowa                              394                  13
SP Ruda                                   446                  10
SP Gliny Małe                         460                    9
SP Rydzów                              470                   9
SP Zdziarzec                           505                   7
SP Książnice                           547                   5 
SP Rzędzianowice                 589                  4 
SP Czajkowa                           605                  3
SP Wola Wadowska              623                  3
SP  Czermin                             632                  2
SP Dąbrówka Wisłocka        633                  2
SP Górki                                   634                   2
SP Zabrnie                               654                  2
SP Dulcza Mała                      668                   1
SP Podborze                           671                   1
SP Wampierzów                    681                   1

 

Rok szkolny 2015/2016

Wyniki współzawodnitwa prowadzonego przez Podkarpacki Wojewódzki SZS w Rzeszowie.
SP nr 6 Mielec            miejsce 11                 385 pkt.
SP nr 13 Mielec                         27                  254
SP Przeclaw                              33                  234
SP Maline                                   68                  151
SP Radomyśl Wielki                79                  137 
SP Wola Mielecka                    85                  126
SP nr 9 Mielec                         105                  103
SP Jaślany                               131                   85
SP Padew Narodowa            133                   85
SP Podleszany                        162                   69 
SP Wadowice Górne             164                    64
SP nr 3 Mielec                         167                    63
SP nr 1 Mielec                         169                   61 
SP Partynia                             175                   57
SP Gawłuszowice                  202                   47
SP Trześń                                224                   40
SP Wadowice Dolne              236                  37
SP Chorzelów                         239                   35
SP Tuszyma                            260                  30
SP Tuszów Narodowy          282                  26 
SP nr 11 Mielec                      296                   23
SP Otałęż                                339                  18
SP Trzciana                             341                  18
SP nr 2 Mielec                        346                   17
SP nr 12  Mielec                     368                   15
SP Borowa                              394                  13
SP Ruda                                   446                  10
SP Gliny Małe                         460                    9
SP Rydzów                              470                   9
SP Zdziarzec                           505                   7
SP Książnice                           547                   5 
SP Rzędzianowice                 589                  4 
SP Czajkowa                           605                  3
SP Wola Wadowska              623                  3
SP  Czermin                             632                  2
SP Dąbrówka Wisłocka        633                  2
SP Górki                                   634                   2
SP Zabrnie                               654                  2
SP Dulcza Mała                      668                   1
SP Podborze                           671                   1
SP Wampierzów                    681                   1 

 

Finał Powiatowy w mini piłce nożnej hłopców - 8.06.2016 r Mielec                                                            -   SP nr  9 Mielec  -  SP Jaślany 1 : 5

 

SP nr 9 Mielec - SP Trześń 0 : 4
SP Jaślany – SP Trześń 1 : 6

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Trześń 6 10 : 1
2. SP Jaślany 3 6 : 7
3. SP nr 9 Mielec 0 1 : 9
4-6. SP Tuszyma
SP Padew N.
SP nr 1 Mielec
7-9 SP Gawłuszowice
SP Wadowice Górne
SP nr 11 Mielec
10-12. SP Radomyśl Wielki
SP Górki
SP nr 3 Mielec
13. SP Trzciana

 

Finał Powiatowy mini piłki nożnej dziewcząt- 8.06.2016 r. Mielec

 

SP nr 9 Mielec - SP Jaślany 3 : 0
SP nr 9 Mielec - SP Wadowice Dolne 4 : 1
SP Jaślany – SP Wadowice Dolne 0 : 1
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Nr 9 Mielec 6 7 : 1
2. SP Wadowice Dolne 3 2 : 4
3. SP Jaślany 0 0 : 4
4-6. SP Ruda
SP Otałęż
SP nr 12 Mielec
7-9 SP Gawłuszowice
SP Tuszyma
SP nr 13 Mielec
10. SP Chorzelów

 

Półfinał mini piłki nożnej chłopców - grupa B - Tuszyma
 
1.  SP Trześń
2. SP Tuszyma
3. SP Wadowice Górne
4. SP Radomyśl W. 

 


Półfinał mini piłka nożna chłopcy grupa A Jaślany

 

Gawłuszowice - Padew N. 0:0
Trzciana - Jaślany 0:7
Gawłuszowice - Górki 1:1
Padew N. - Trzciana 2:0
Górki - Jaślany 0:4
Trzciana - Gawłuszowice 2:2
Padew N. - Jaślany 0:1
Górki - Trzciana 0:0
Jaślany - Gawłuszowice 2:0
Padew N. - Górki 3:0

 

Tabela:
1. Jaślany 12 pkt 14-0  awans do finału
2. Padew N. 7 pkt 5-1
3. Gawłuszowice 3 pkt 3-5
4. Górki 2 pkt 1-8
5. Trzciana 2 pkt 2-11

 


Półfinał mini piłki nożnej chłopcy Mielec

 

Sp3- Sp11 0:4
Sp1- Sp9 1:3
Sp3 -Sp1 3:4
Sp11-Sp9 0:0
Sp3 - Sp9 0:5
Sp11-Sp1 3:4

 

Kolejność: I Sp9 - 7 pkt awans do finału powiatowego
II Sp1 - 6 pkt
III Sp11 - 4 pkt
IV Sp3 - 0 pkt

 


Półfinał mini piłki nożnej  dziewczęta-grupa A Jaślany

 

SP Otałęż - SP Gawłuszowice 3;2
SP Jaślany -SP Gawłuszowice 7:0
SP Otałęż - SP Jaślany 5:0

 

1. SP Jaślany 6 pkt 12-0  awans do finału
2. SP Otałęż 3 pkt. 3-7
3 . SP  Gawłuszowice 0 pkt 2-10

 


Półfinał  mini piłka nożna  dziewczęta - Mielec:

 

 SP nr.  12 Mielec- SP nr 9 Mielec 0:8
SP nr 12  Mielec  - SP nr 13 Mielec 0:0
SP nr 9 Mielec - SP nr 13 Mielec 13:0

 

Kolejność :                                                                                                                                1. SP nr 9 Mielec  6   21 : 0    awans do finału powiatowego
2. SP nr. 12 Mielec  4   0 : 8
3.  SP nr 13 Mielec  1   0 : 13

 


Półfinał mini piłka nożna dziewcząt  - 25.05.2016 r Wadowice Górne Grupa B:  

 

SP TUSZYMA - SP CHORZELÓW 1:0
SP RUDA - SP WADOWICE DOLNE 0:1
SP RUDA - SP TUSZYMA 2:1
SP WADOWICE DOLNE - SP CHORZELÓW 1:0
SP TUSZYMA - SP WADOWICE DOLNE 0:1
SP CHORZELÓW - SP RUDA 1:2

Kolejność: 

 

1. SP WADOWICE DOLNE     9       3 : 0  awans do finału

 

2. SP RUDA                       6      4 : 3

 

3. SP TUSZYMA                  3       2 : 3

 

4. SP CHORZELÓW             0       1 : 4  

 

Konkurs " Baw się z nami" 24.05.2016 r. - Mielec

 

1. SP nr 9 Mielec 49 pkt.   awans do rejonu
2. SP Przecław 44,5 pkt.
3. SP Otałęż 39,5 pkt.
4. SP Malinie 38,5 pkt.
5. SP Wola Mielecka 37 pkt.
6. SP nr 3 Mielec 31,5 pkt.
7. SP Ruda 31 pkt.
8. SP Podborze 30 pkt.
9. SP Wadowice Górne 15 pkt.

 


Półfinał Woj. IMS w m
ini piłce ręcznej chłopców - Radomyśl W. 20.05.2016 r 

 

SP Raniżów – SP nr 5 Nisko 10 : 9 (8 : 5 )
SP Radomyśl W. - SP nr 3 Tarnobrzeg 19 : 6 ( 7 : 5 )
SP Radomyśl W - SP nr 5 Nisko 21 : 11 (15 : 5)
SP Raniżów - SP nr 3 Tarnobrzeg 15 : 12 (6 : 8 )
SP Radomyśl W. - SP Raniżów 13 : 11 mecz z rejonu
SP nr 3 Tarnobrzeg - SP nr 5 Nisko 16 : 6 mecz z rejonu

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Radomyśl Wielki 6 53 : 28
2. SP Raniżów 4 36 : 34
3. SP nr 3 Tarnobrzeg 2 34 : 40
4. SP nr 5 Nisko 0 26 : 47 
Awans do następnego etapu rozgrywek:
1. SP Radomyśl Wielki finał
2. SP Raniżów baraż

Powiatowe zawody w czwórboju la dziewcząt - 19,05. 2016 r Mielec 

 

1. SP nr 1 Mielec 954 pkt.   awans do finału
2. SP nr 9 Mielec 947 pkt.
3. SP Przecław 891 pkt.
4. SP nr 3 Mielec 860 pkt
5. SP Wola Mielecka 812 pkt.
6. SP nr 6 Mielec 772 pkt.
7. SP Wadowice Górne 768 pkt..
8. SP Wadowice Dolne 697 pkt.
 9. SP nr 12 Mielec 442 pkt.
10. SP nr 13 Mielec  294 pkt. .
  SP nr 9 II Mielec 660 pkt  PK

 

Indywidualnie:
1. Gaweł Martyna SP nr 1 Mielec 309 pkt. 
2. Stobierska Jula SP nr 9 Mielec 249 pkt.
3. Cyganowska Oliwia SP nr 9 Mielec 247 pkt.

 

SP nr 1 Mielec    954 pkt.
Gaweł Martyna   8,62    4,36     72    39    70    2,00,13   74   309
Sudoł Aleksandra  11,38 16   3,25  29  42   78    2,55,42   0     123 --
Nowak Kinga    9,75    55    3,70  44    29   44   2,24,14   30    173
Czołnowska Anna  10,09 46  3,89   50   24   32   2,38,16   9     137
Pazyszek Natalia  9,98   49   4,01   55   34  57   2,51,47    0    161
Zakręcka Aleksandra 10,13 45  3,85 49   31  49   2,23,39  31    174

 

SP nr 9 Mielec   957 pkt.
Molek Oliwia   9,91  51    125    63    25    34    2,34,85   13   161
Hasek Katarzyna 9,69  56   110   33    35   59    2,16,44   44   192
Świątek Aleksandra 10,43   120   53   26    36    2,20,54   36    163
Stobierna Julia  9,57   59    130   78   32    52  2,07,52    60    249
Jaszcz Wiktoria  9,73   55    120   53   29,5  45  2,24.70   29     182
Surman Patrycja  10,08  46   115  43   30    47   2,36,80   11     147--

 

SP Przecław  891 pkt.
Augustyn Natalia   10,45    37   3,05   22     26      36    2,23,53   31   126--
Helowicz Julia       9,87     52   3,32    31    36      62    2,21,29   35    180
Struzik Dominika   10,11   46    3,84   48    30      47     2,09,26   57    198
Hodur Izabela       10,21   43   3,72   44    31      49    2,08,54    58   194
Rarus Paulina       10,01   48    3,81    47    35     59     2,27,51   24    178
Słomba Julia      10,50      36   3,40    34    24    32      2,18,90   39    141 

 

SP nr 3 Mielec  860 pkt.
Stypa Joanna     10,19      44    4,11    60    36    62     2,25,12    28    194
Gałda Angelika   10,85     27     3,35    32    25    34     4,03,02     0      93  PK
Nadzieja Milena  10,13      45    3,75     45    35    59     2,12,90    50    199
Skowron Wiktoria 10,30    41     3,98   53     25    34     2,23,53    31    159
Barnaś Paula      10,15    45     3,58     40     20    24    2,39,38     8     117  --
Bujak Anna       9,98      49      3,52    38    25,5   35    2,24,92    28     150
Cichoń Dagmara   10,79   29     3,48    36     40    73     2,30,13   20     158

 

SP Wola Mielecka  812 pkt.
Cyganowska Oliwia  9,53   60    4,18    63     33    54   2,02,33     70     247
Leś Gabriela          10,08  46    3,80    47     18    20   2,13,51     49     162
Kaczmarska Magdalena 10,31  41  3,60  40     24   32    3,00,06     0      113
Węgrzyn Wiktoria    9,81   53    4,02    55     28    41    2,34,79    13     162
Cisło Gabriela       10,20   43    3,91    51     25    34     2,46,00    0      128
Kwaśniewska Kinga  10,51   36  3,54     38    25    34    3,00,05     0      108 --

 

SP nr 6 Mielec  772 pkt.
Chorązka Gabriela    9,84     52     3,35   32     26    36    2,25,57   26    146
Rostocka Laura       10,95    25     3,39   33     24    32     2,40,10   7     97 --
Radoń Nadia          10,13    45      3,32   31     26    36    2,45,60    0     112
Kacwin Samanta     9,83     53      3,42   34     25     34   2,03,43   67    112
Zemmel Aleksandra  9,80    53      3,37    33    29    44    2,17,10    43     173
Moryto Joanna        10,64    32     3,58    40    29    44     2,20,26   37    153 

 

SP Wadowice Górne   768 pkt.
Czaja Paulina      9,71     56     4,32     70     30   47   2,08,17    59     232
Krupa Weronika   9,63    58      3,54    38      27   39   2,06,68    62     197
Pietras Aleksandra 10,26  42     3,22     28     24   32    2,22,75   32     134
Haracz Sylwia     10,94   25     3,15     25     26    36   2,30,12   20     106
Rybka Paula       11,36   17      3,20    27     24    32    2,44,66   1       77  PK
Midura Agnieszka  11,48  15     2,92     18    32    52    2,34,49    14     99
Dudek Kinga       10,99    24    2,86    16     19    22   2,36,44    11      73   --  

 

SP Wadowice Dolne   697 pkt.
Wawrzonek Paulina  9,96   49    3,80   47    36    62    2,28,92     22    180
Krawiec Kamila      10,28   41   3,65    42   23    30    2,31,167    18    131
Guła Maria           10.19    44   3,24    28   25    34    2,20,70     36    142
Węgrzyn Zuzanna   11,54   14   3,08    23    29   44    2,45,71     0       81
Ciuła Martyna        10,74   30   3,32    31    16   16    2,49,99     0       77 --
Krawiec Karolina     9.99   49    3,60    40    19   22    2,11,90    52     163 

 

SP nr 12 Mielec 442 pkt
Zasowska Ewa      10,94    25   3,47    36    20   24    2,47,87     0       85
 Bogdan Natalia    11,01    23    3,42    34   24    32    2,45,26    1       90
Król Emilia          10,86    27    3,30    30    27   39    2,49,93    0       96
Alaksandra Kozik   11,24    19    3,24    28    25   34    2,4333    3        84
Jopek Julia          11,16    20    3,18    26    28   41   2,49,40    0        87   

 

SP nr 13 Mielec 294 pkt
Rzeźnik Marcelina    10,70    31   3,37    33    25   34   2,37,77   10     108
Boryczko Patrycaj    9,99     49    3,70   44     26   36    2,08,91   57    186

SP nr 9 Mielec  660 pkt  PK
Stobierska Alicja   10,53    35   115    43     27    39    2,30,99    19      136
Małaszewicz Julita  9,95     50   110    33     26    36    2,14,70    47      166
Orłowska Julia       10,40   38   110     33    28    41    2,33,77    15      129
Wolniak Karolina    10,60   33   105     25    26    36    2,30,23    20      114
Kozik Wiktoria      10,33    40   110     33   29     44    2,45,38     0      117
Wolan Sandra       10,60   33    100    18     15    14    2,44,76    1        66  -- 

 

Powiatowe zawody w czwórboju la chłopców 19.05.2016 r Mielec

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP nr 6 Mielec 925 pkt.
2. SP nr 3 Mielec 832 pkt.
3. SP nr 9 Mielec 751 pkt.
4. SP Wola Mielecka 654 pkt.
5. SP nr 1 Mielec 634 pkt.
6. SP Przecław 619 pkt..
7. SP Tuszyma 615 pkt.
8. SP Wadowice Górne 613 pkt.
9. SP nr 13 Mielec 595 pkt.
10.SP Borowa       547 pkt.
11. SP Wola Wadowska 418 pkt. 

Indywidualnie:
1. Jaworski Kacper SP nr 6 Mielec 238 pkt. 
2. Para Bartosz SP Wola Wadowska 234 pkt.
3. Molek Mateusz SP nr 9 Mielec 209 pkt.

 

SP nr 6 Mielec    925  pkt.
Jaworski Kaper    8,75     63   4,89     74     32    29   3,16,61  72   238 
Kagan Karol       9,44      40   4,05     42    36    37    3,56,68   28  147
Krużel Jakub      9,46     40    3,93     38    50     65   3,45,13   39  182
Krużel Patryk     9,41     41    3,93     38    57,5   80   3,49,59  34   193
Piecuch Kamil    10,19    24    3,60    28    30      25    4,04,08  22    99  --
Margol Konrad    9,60     36    4,03     42   46,5   58    3,56,27   29   165

 

SP nr 3 Mielec    832 pkt.
Rybka Konrad    9,41     41    3,99    40    42    49     3,59,07   26   156
Soja Maciej       9,49     39    3,89    37    46    57     4,08,75   18   151  --
Kamuda Łukasz  9,78    32     3,69   29    51     67    4,01.16    25   153
Sudoł Adrian     9,14     50    4,46    56    44    53     3,41,16    43   202
Surowiec Dawid  9,65   35      4,00   41    40    45     3,50,88    33   154
Guła Albert      9,94    29      3,93    38    38   41      5,09,84   0     108 PK
Hodur Kacper   9,23    47      4,11    44    42    49    3,58,77    27    167

 

SP nr 9 Mielec   751 pkt.
Molek Mateusz     8,75       63    4,57    60   42    49    3,46,99  37   209
Łączak Jakub      9,30     44      4,14    45    36   37    3,58,27   27   153
Łączak Mikołaj    9,67     34       4,25     49   42   49    4,14,17  14    146
Dymczyk Patryk  9,40     42      4,18     47    36   37    4,07,69   19   145
Chojnacki Dominik  9,95  29      3,71     30    30   25    4,14,17   14   98 --
Maziarz Wiktor    9,80     32      3,57     24     31  27    4,21,14   10    93  PK

 


SP Wola Mielecka   654 pkt.
Babula Kamil      9,21     47     4,12     45     54     73   3,43,35   40    205
Kapinos Dominik  9,12    50     4,34     52     30     25    4,21,31   10   137
Słąba Rafał        10.06    26    3,88     37     32,5   30    4,22,07   10   103
Judyk Dawid      10,43    19     3,80     34     27,5   20    4,22,11   10    83 --
Smagacz Krystian  9,29   45     3,73     31     35     35    4,23,68     9   120
Węgrzyn Konrad   10,22   23     3,75    32     34,5   34     4,42,41    0     89

 

SP nr 1 Mielec    634 pkt.
Bogdan Filip      8,98     55    4,37      51       40    45   3,55,47    29   180
Witwicki Mateusz  9,76   32     3,78     33      36     37    4,19,10   12    114
Pęcak Michał       10,12    25    3,65     27      41     47     4,18,00 12     111
Szumełda Rafał   9,35     43    4,13     45      30      25    4,31,17   4     117
Ząbek Bartłomiej  11,17   4     3,58     24     40     41     5,35,51    0      69 --
Maziarz Kaper      10,09   26    3,32     17     31      27     3,42,10   42    112
Dul Damian        9,30     44     3,45    21     36     37      4,12,33   15     117 PK

 

SP Przecław    619 pkt.
Jurek Oskar        9,60    36     4,39    54       41    47  3,57,86   27     164
Szostek Rafał     9,26     46     4,00    41      40    45   3,47,53    36    168
Pleban Kamil      10,10    26    3,05     11     34     33   5,17,99    0      70 --
Słomba Bartosz   10,38    20     3,36    18     35    35    4,02,85    23    96
Gąsiorek Bartek   10,68   14     3,47    21      32    29    4,19,10   12     76
Słąba Norbert     9,34      43     3,84    35    36     37     4,47,73    0     115

 

SP Tuszyma     615 pkt.
Świderski Wojciech    9,25   46   4,17    46     39     43    4.00.66   25   160
Wojtaszek Seweryn    8,82    60    4,43   56   42     49     3,43,29   40   205
Wojtaszek Sebastiuan  10.09  26    3,49   22    32     29   4,23,18   9      86
Kozak Kacper          10,12    25     3,06   11   25     15    4,30,74    5     56 --
Sędlak Patryk           9,99    28    3,99    40    34    33     4,44,02  0    101
Muniak Michał         9,87     30     3,33    18     25   15    4,56,93    0     63 

 

SP Wadowice Górne   613  pkt.
Brzostecki Dominik    10,00    28    3,58    24    38    41  3,47,98    36  129 
Pietras Wojcich         9,58      37    3,69    29     31   27   4,16,91    13   106
Dzięgiel Szymon       10,22     23    3,79   34     41   47   3,54,36    30   134
Gajda Mateusz         9,70      34     3,89   36     36    37   4,22,98   10    117
Soboń Damian         9,65     35      3,70   30     33    31   3,53,13   31    127
Wrzesień Kacper    11,22       3       2,91   9      29     23    4,34,13  3      38  -- 

 

SP nr 13 Mielec  595 pkt.
Turkot Eryk       9,50         39       3,95     39    33    31    4,02,19    24    133
Szul Rafał         9,75        33       3,89     37    30,5  26    4,14,20    14     110
Tarachanowicz Szymon 9,45  40     3,77     33     30    25     4,16,69   13     111
Sobczak Marcel    9,42     41        3,35    18      40    45    3,54,95     30    134
Machała Eryk    9,77      32        3,29       17     34    33    4,00,81    25     107

 

SP Borowa  547 pkt.
Miłoś Kamil       10,18     24       3,88     37       42    49    4,17,96    12    122
Miłoś Kasper      8,88      58       4,33     52       31     27    4,53,48   0      137
Czech Paweł     11,00     8        3,18      14       28     21    4,30,88   5      48 --
 Sztuka Nikodem  10,38   20      3,52     22       26     13     4,18,59   12    67
Walas Seweryn    9,35    43     4,24     49        26     17     4,04,26    22    131 
Klamut Stanisław   10,23  23    3,66        28      30    25      4,14,20   14   90

 

SP Wola Wadowska   418 pkt.
Para Bartosz    8,97     56     4,33    52     52,5   70     3,26,56    59    237
Kupiec Sebastian  9,90  30    2,89    8      13      0       4,28,48    6       44
Kubat Mateusz    11,17  5     2,68    6       22      9      4,24,54    9        29
Greczkowski Kamil  9,37  44  3,13   13     25     15      4,17.75    12     84
Szarek Witold    11,70    0    2,97    10    24,5    14     4,42,10    0       24

 

 

 

Powiatowe zawody - trójbój  la chłopców   17.05. 2016 r. Mielec
Kolejność końcowa:

 

1. SP. Wola Mielecka 402 pkt.   awans do WIMS
2. SP. Wadowice Górne 348 pkt.
3. SP nr 3 Mielec 346 pkt.
4. SP nr 1 Mielec 291 pkt.
5. SP nr 9 Mielec 234 pkt.
6. SP nr 6 Mielec 230 pkt.
7. SP Malinie 194 pkt.
8. SP Czajkowa 180 pkt.
9. SP Przecław 176 pkt.
10. SP nr 13 Mielec 139 pkt.
11. SP nr 12 Mielec 98 pkt. 
Indywidualnie:
1. Alan Gruszecki SP nr 3 Mielec 115 pkt. 
2. Patryk Rączka SP Wola Mielecka 110 pkt.
3. Jakub Stec SP Wola Mielecka 106 pkt.

 

SP Wola Mielecka  402 pkt.
Rączka Patryk    9,67     34     4,00     41    35   35      110
Stec Jakub        9,64     35      3,91    38    34   33      106
Szczepanowicz Wojciech 10,18  24  3,98  40   31  27        91
Wójcik Michał    9,76    32      4,01       41    26   17      90  -
Cyganowski Kacper  9,63  35    3,88     37    29   23       95 

 

SP Wadowice Górne 348 pkt.
Czaja Krystian  9,97    28       3,84      35      36         37       100
Rataj Wiktor     9,90    30       3,80     34      33         31        95
Mędrek Grzegorz   9,96  28      3,05     11      33         31        70
Wrzesień Marek   10,23   23     3,65     27      34         33        83
Bigda Dominik    10,96   8       3,00     10      15          0        18  -  

 

SP nr 3 Mielec 
Gruszecki Alan       9,52    38     4,09     44      34      33       115
Pablo Jacek Miranda 9,90   30     3,20     14      35      35         79
Łakomy Jakub        10,02  27     3,36     18      27      19        64
Paluszczak Igor      10,48   22     3,50     22      25      15        55 -
Dudzik Filip           10,09   26     3,88    37      30       25       88

 

SP nr 1 Mielec    291
Skóra damian        9,50     38     3,70     30     19       3        71
Czajkowski Adrian  10,77    12     3,40     19     39      43        74
Paluszek Jakub      10,05    27     3,80     34     36      37        96
Łukowski Daniel     11,10    6      3,30     17     30      25        48

 

SP nr 9 Mielec  234
Guła Jakub          10.20      24     3,70    30     30      25        79
Ryś Arkadiusz      11,08      6       2,75     6      23      11        23 -
Szumilas Bartłomiej 10,41   19      3,38    19     34      33        71 PK
Wachta Kornel       10,27    22       3,40   19     34      33        74
Kokoszka Jakub     10,61     15     3,18    14     24      13        42
Markowski Paweł    12,53    0        3,10    12     31     27        39
Ciejka Adam         11,19    4        3,20     14    23      11       29   PK

 

SP nr 6 Mielec   230 pkt.
Sekuła Kacper       11,25    3        3,50     2      21     7        32
Kamiński Daniel     9,70     34       4,04    42     25,5   16      92
Janów Wiktor         9,83    31        3,90    37    21      7       75
Czaja Mikołaj         11,60   1         3,02     11    27      19      31

 

SP Malinie       194 pkt.
Ciochoń Mateusz     10,63    15       3,40     19    27     19      53
Przygoda Kamil      11,12    5         3,04     11    20      5      21  -
Kasza Kacper         9,90      30       3,50     22    22      9      61
Czachor Radek       10,46    18        3,37    19     27     19     56
Hyjek Karol           10,93    9         3,10     12     19     3      24

 

SP Czajkowa  180 pkt
Koneałł Karol         10,61     15       3,08    12    28     21      48
Kielek Maciej          10,90    10       3,08    12    28     21      43
Rybak Bartosz       11,03     7         3,40     19    28    21      47 
Dulik Jakub           11,63    0         2,50     4     10      0       4  -
Konefał Bartłomiej  10,99     8        3,13     13     28     21     42

 

SP Przecław  176 pkt.
Struzik Kacper       11,38     2       2,98      10    30     25      37
Struzik Jakub        11,32     2       3,23      15     29    21      38
Struzik Wiktor       10,50     18     3,16      13     20,5   6       37
Żmuda Marcin       10,28     22     3,40       19    29     23      64
Jemioło Gabriel     11,15     5       3,20      14     25    15       34  -

 

SP nr 13 Mielec    139 pkt.
Kania Jakub         10,68     14     3,64     27     27,50   20     61
Bielaszka Maciej   10,79      12    2,70      6      17,5      0     18
Kołodziej Dawid   12,18      0      2,15      1      17        0      1   -
Kwaśniewski Kamil  10,63   15     3,15      13    23       11     39
Luberda Mateusz   11,57     1      2,75      6      24,5     14     21

 

SP nr 12 Mielec    98 pkt.
Lubera Wiktor   12,58       0       3,08      12     25      15     27
Szpak Kacper      11,87    0        2,60      5      17       0      5
Furdyna Bartek    12,29    0        3,14      13     13      0      13
Krudysz Karol      10,94    9        3,30      17     31     27      53
 

 

Powiatowe  zawody - trójbój  la dziewcząt- 17.05. 2016 r Mielec 

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Przecław 547 pkt.     awans do WIMS
2. SP nr 1 Mielec 443 pkt.
3. SP nr 3 Mielec 374 pkt.
4. SP Malinie 354 pkt.
5. SP nr 9 Mielec 346 pkt.
6. SP Wadowice Górne 341 pkt.
7. SP nr 6 Mielec 318 pkt.
8. SP Wola Mielecka 291 pkt.
9. SP nr 13 Mielec 286 pkt.

 

Indywidualnie:
1. Hodur Izabela SP Przecław 157 pkt. 
2. Balawajder Wiktoria SP nr 9 Mielec 156 pkt.
3. Hasek Alicja SP Przecław 147 pkt.

 

SP Przecław    547 pkt.
Hodur Izabela    10,01     48     3,81       47      36   62     157
Hasek Alicja      10,22     43     3,75       45      35   59     147
Dybska Aneta    10,25     42     3,46       36      32   52     130
Stochmal Kornelia 10,66  32     3,60       40      28    41     113
Pazdro  Aleksandra  10,36 39    3,22       28      23    30       97  -

 

SP nr 1 Mielec      443 pkt
Nowak Daria         10,40    38    3,74     45      30     47     130
Łuczak Oliwia        10,85    27    3,30    45       21     26       83
Wojtarek Maria     9,61       58    3,90    50      24     32      140
Gawryś Oliwia       10,37    39    3,20    27       20     24      90
Stryczek Iga         11,00    23     3,00   20      17      18       61  --
Kopacz Kamila      10,50     28     3,30    30     15      14     PK

 

SP nr 3 Mielec      374  pkt.
Kolb Kinga      10,57       34      3,15     25      24     32       90
Kopera Amelia  10,52      35      3,40     34      20     24       93
Lis Oliwia        10,81      28      3,20     27      15     14        PK  
Hyjek Alicja      10,78     29      3,10     24      17     18        71   --
Więckowiak Dagmara 10,05  47   3,34    32      20     24        103
Poępa Emilia    10,45     37       3,32     31      18     20       88

 

SP Malinie    354 pkt
Groele Nikola   9,62      58       3,80     47       21    26       131
Kozak Kamila   10,26    42        3,10     24      11     6         72  
Kościelna  Emilia  11,12   21     3,30     30       21    26        77
Kasprzak Katarzyna  10,47  37   3,13     25      14    12         74
Wiciejowska  Oliwia  11,97  8    3,02     21      25    34         63 --

 

SP nr 9 Mielec   346 pkt
Cudo Kornelia     11,15      20      2,90     8     17    18   PK
Ziółkowska Patrycja   11,64    13  2,90    17      21    26   56
Smykla Julia      11,11      21      2,90    17     24    32    70
Śliwińska Natalia 11,35    17       3,00    20      17    18    55  --
Partaz Wiktoria   10.90    26       3,00    20      17     18    64
Balawajder Wiktoria 9,46  62       3,90    50      29    44    156

 

SP  Wadowice Górne  341 pkt.
Wołodniak Paulina     11,81    10   3,10   24    23,5    31   65
Padykuła Patrycaj      9,86     52    3,80   47   24       32  131
Dzięgiel Natalia       10,86    27    3,20    27   23      30   84
Wacht Liwa            11,00     23    2,80   14    20     24   61
Puła Izabela           11,12     21    2,80   14   12,5    9    44 --
Midura Lidia           11,23     19    3,15    25    16,5  17  61  PK 

 

SP nr 6 Mielec  318 pkt.
Bogdan Nadia      10,41        38     3,16    26    19    22   86
Bogdan Daria      10,56       34      2,88    16    24    32    82
Kacwin Marta      10,77       30      2,60    8      17    18    56
Dudajek Julia      10,39      39       3,40    34    19,5  21   94
Jacher Natalia     10,85      27       2,45    5     15     14    46  --

 

SP Wola Mielecka    291 pkt.
Parys Kamila      10,44      37      3,30     30     22    28    95
Polak Julia         11,15     20      3,13      25     17    18    63
Bal Aleksandra    12,11     7        2,75      12    21,5  27    46
Opałacz Zuzanna   10,37     39      3,10      24    20     24   87

 

SP nr 13 Mielec     286  pkt
Łuczak Natalia    9,79       54      3,70      44     16    16     114
Surowiec Natalia   10,55   35      2,95      19      15,5  15    69
Frąc Karolina      14,11     0        2,50     6       12,5   9     15  --
Kozioł Gabriela    12,28    5       2,75      12     17     18     38
Sajek Rozalia     10,78     29      2,70     10     21     26     65 
Bartkowska Nicola  13,58   0      2,15     1        12,5   9     10  PK 

 

Rejonowe zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt - Mielec

 

SP nr6 Mielec – SP Góra Ropczycka 2-0 (11,11)
SP nr6 Mielec – SP nr10 Dębica 2-0 (5,6) 
SP nr6 Mielec – SP Niwiska 2-0 (3,8)
SP Góra Ropczycka - SP nr10 Dębica 2-1 (-19,23,14)
SP Góra Ropczycka – SP Niwiska 2-1 (11,-13,11)
SP nr10 Dębica - SP Niwiska 2-1 (9,-8,9)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 

1. SP nr 6 w Mielcu 6 pkt 6-0  awans do półfinału
2. SP Góra Ropczycka 5 pkt 4-4  awans do półfinału
3. SP nr10 Dębica 4 pkt 3-5
4. SP Niwiska 3 pkt 2-6

 

Rejon mini piłki ręcznej  chłopców - 29.04.2015 r. Radomyśl W.

 

SP Radomyśl W. - SP Lipiny 15 : 2 ( 7:1)
SP nr 3 Sędziszów M. - SP Raniżów 7 : 17 (4:5)
SP nr 3 Sędziszów M. - SP Radomyśl W. 5 : 15 ( 1:11)
SP Raniżów - SP Lipiny 8 : 18 (7:6)
SP Radomyśl W. – SP Raniżów 13 : 11 (6:6)
SP nr 3 Sędziszów M. - SP Lipiny 7 : 9 (3:5)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Radomyśl W. 6 43 : 18  awans do półfinału
2. SP Raniżów 4 46 : 28       awans do półfinału
3. SP Lipiny 2 22 : 40
4. SP nr 3 Sędziszów 0 10 : 21

 


Rejon w mini  piłce ręcznej dziewcząt  - 28.04.2016 r  Radomyśl W.

 

SP Przecław - SP Góra Ropczycka 10 : 3 ( 7:0)
SP nr 9 Dębica - SP Raniżów 6 : 7 (2:2)
SP nr 9 Dębica - SP Przecław 11 : 18 ( 6:8)
SP Raniżów - SP Góra Ropczycka 8 : 4 4:3)
SP Raniżów - SP Przecław 6 : 10 (3:6)
SP nr 9 Dębica - SP Góra Ropczycka 3 : 3 (3:1)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP Przecław 6 38 : 20 awans do półfinału
2. SP Raniżów 4 21 : 20 awans do półfinału
3. SP nr 9 Dębica 1 20 : 28
4. SP Góra Ropczycka 1 10 : 21

 


Fianał Powiatowy w mini piłce siatkowej  - chłopcy

 

SP nr 3 Mielec - SP Tuszów N. 2 : 0 (25:23, 25:22)
SP nr 3 Mielec - SP Partynia 1 : 2 (28:26, 22:25,13:15)
SP Partynia - SP Tuszów N. 2 : 0 (25:10, 25:13)
Kolejność: 

 

1. SP Partynia 4 4:3    awans do rejonu
2. SP nr 3 Mielec 3 3:4
3. SP Tuszów N. 2 0:4

 

Finał Powiatowy  mini piłki siatkowej - dziewczęta

 

SP nr 6 Mielec - SP Partynia 2 : 0 ( 25:6, 25:7)
SP nr 6 Mielec - SP Tuszów N. 2 : 0 (25:4, (25:4) 
SP Partynia – SP Tuszów N. 2:0 (25:11, 25:21)
Kolejność:

 

1. SP nr 6 Mielec 4 4 : 0  awans do rejonu
2. SP Partynia 3 2 : 2
3. SP Tuszów N. 2 0 : 4

 

Półfinał mini piłki siatkowej chłopców - Mielec

 

SP 3 - SP 1        2:0 
SP 11-SP 1         0:2
SP 3 - SP 11       2:0
Kolejność: 
1. SP 3 Mielec    4     awans do finału
2. SP 1 Mielec    3  
3. SP 11 Mielec   2 

 

Półfinał mini piłki siatkowej  dziewcząt - Mielec

 

SP9- SP3      2:1
SP11-SP6      0:2
SP3- SP6      0:2
SP9- SP6     0:2 
SP9- SP11    2:0
SP3- SP11    2:0
Kolekność: 

 

1. SP 6          9 pkt. awans do finału powiatowego
2. SP 9          7 pkt
3. SP 3          4 pkt
4. SP  11        3 pkt.

 


Półfinał Wojewódzki mini piłki koszykowej dziewcząt- 21.03.2016 r. Przecław

 

SP nr 11 Dębica - SP nr 3 Tarnobrzeg 27 : 19
SP Przecław - SP nr 9 Stalowa Wola 8 : 31
SP nr 11 Dębica - SP nr 9 Stalowa Wola 31 : 18
SP Przecław - SP nr 3 Tarnobrzeg 26 : 6
SP nr 9 Stalowa Wola - SP nr 3 Tarnobrzeg 52 : 17 mecz z półfinału
SP Przecław - SP nr 11 Dębica 9 : 7 mecz z półfinału
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP nr 9 Stalowa Wola       6 114 : 43  awans do finału 
2. SP Przecław                   5   43 : 44  awans do barażu
3. SP nr 11 Dębica             4    52 : 68
4. SP nr 3 Tarnobrzeg         3     45 : 105

 


Finał Powiatowy - tenis stołowy  - chłopcy - Mielec

 

1. SP Chorzelów   awans do rejonu
2. SP Jaślany       awans do rejonu
3. SP Tuszyma
4. SP Trzciana
5. SP nr 3 Mielec
   SP Wadowice Górne

 

Finał Powiatowy - tenis stołowy  dziewcząt - Mielec

 

1. SP Jaślany        awans do rejonu
2. SP Podleszany    awans do rejonu
3. SP Wadowice Górne
4. SP Trzciana
5. SP nr 9 Mielec

 

Półfinał Powiatowy mini piłki siatkowej chłopców:
Grupa  A Tuszów Narodowy

 

 SP Tuszów Narodowy -SP Otałęż 2:0 (25:10 ; 25:22)
 SP Otałęż -  SP Borowa 2:0 (25:16 ; 25:23)
 SP Tuszów Narodowy -  SP Borowa 2:0 (25:8 ; 25:22)
1. SP Tuszów Narodowy  4      4 : 0   awans do finału powiatowego
2. SP Otałęż                3      2 : 2
3. SP Borowa               2      0 : 4

 

Grupa B  Trześń:

 

SP Tuszyma - SP Trześń 2: 1 (21-25, 25-19, 15-12)
SP Trześń - SP Partynia 2:1 (13-25, 25-22, 16-14)
SP Partynia - SP Tuszyma 2:1 (25-16, 23-25, 15-7)

1. SP Partynia        3     3 : 3    124 : 102    - awans do finału powiatowego
2. SP Trześń          3     3 : 3    115 : 117
3. SP Tuszyma       3     3 : 3    109 : 119 

 

Półfinał  Powiatowy mini piłki siatkowej dziewcząt:
Grupa A  Tuszów Narodowy: 

 

SP Tuszów Narodowy - SP Trzciana 2:0 (25:23 ; 25:18)
1. SP Tuszów Narodowy awans do finału powiatowego
2. SP Trzciana

Grupa B Trześń 

 

SP Trześń - SP Partynia 1:2 (18-25, 25-18, 11-15)
SP Wadowice Górne - SP Przecław 1:2 (26-24, 8-25, 10-15)
SP Trześń - SP Wadowice Górne 2:1 (21-25, 25-12, 15-8)
SP Partynia - SP Przecław 2:1 (25-13, 17-25, 15-9)
SP Partynia - SP Wadowice Górne 2:0 (25-22, 25-10)
SP Przecław - SP Trześń 2:0 (25-14, 25-18)

1. SP Partynia             6 : 0     6 :2   awans do finału powiatowego
2. SP Przecław             5 : 2     5 : 3
3. SP Trześń                4 : 4    3 : 5
4. SP Wadowice Górne   3 : 6    2 : 6

 

 

 

Rejonowa mini piłka koszykowa chłopów - 4.03.2016 r. Chorzelów

 

SP Chorzelów - SP nr 5 Dębica 11 : 12
SP Borek Wielki – SP Raniżów 17 : 10
SP Chorzelów - SP Borek Wielki 10 : 7
SP nr 5 Dębica - SP Raniżów 9 : 18
SP Chorzelów - SP Raniżów 14 : 23
SP nr 5 Dębica - SP Borek Wielki 12 : 11
Kolejność: 

 

1. SP Raniżów     5     51 : 40 bezpośredni mecz z SP nr 5 Dębica 18 : 9 awans do półfinału
2. SP nr 5 Dębica 5    33 : 40                                                       awans do półfinału
3. SP Chorzelów  4     35 : 42 bezpośredni mecz z SP Borek Wielki 10 : 7
4. SP Borek Wielki 4   35 : 32

 

Mini piłka koszykowa  finał chłopcy Chorzelów
SP Chorzelów  - SP nr 1 Mielec  11 : 12
SP Chorzelów - SP Jaslany        14 : 4
SP Jaślany - SP nr 1 Mielec      12 : 10
Kolejność:
1. SP Chorzelów   3  25 : 16     awans do zawodów rejonowych
2. SP nr 2 Mielec  3  22 : 23
3. SP Jaślany      3  16 : 24 

 

Mini piłka koszykowa  finał  dziewczęta Chorzelów
SP Przecław - SP nr 3 Mielec     20 : 13
SP Przecław - SP Malinie 16 : 10
SP Malinie  - SP nr 3 Mielec   21 : 18
Kolejność:
1. SP Przecław     4  36 : 23  awans do zawodów rejonowych
2. SP Malinie      3   31 : 34
3. SP nr 3 Mielec 2   31 : 41

Mini piłka koszykowa półfinał grupa B  Przecław - dziewczęta:
SP Przecław - SP Rzędzianowice    12  : 2
Kolejność
1. SP Przecław          2    12 : 2   awans do finału
2. SP Rzędzianowice   1     2 : 12
Mini piłka koszykowa półfinal grupaB Chorzelów  - chłopcy:
SP Chorzelów  -  SP Radomyśl W.   20 : 12
SP Chorzelów  - SP Tuszyma         22  : 6         
SP Tuszyma  -  SP Radomyśl W.    22 : 21
Kolejność:
1. SP Chorzelów     4      42 : 18  awans do finału
2. SP  Tuszyma      3      28 : 43
3. SP Radomyśl W. 1      33 : 42

 

Mini piłka koszkowa półfinał grupa A Malinie - dziewczęta:
SP Malinie    -   SP Gliny Małe       22 : 8
SP Padew N.  -   SP Gawłuszowice   8 : 2
SP Gawłuszowice - SP Gliny Małe    10 : 11
SP Malinie - SP Padew N.              7 : 4
SP Gawłuszowice - SP Malinie        6 : 16
SP Padew N.  - SP Gliny Małe        10 : 7
Kolejność:
1. SP Malinie                6    45 : 18  awans do finału
2. SP Padew Narodowa    5   22 : 16
3. SP Gliny Małe            4   26 : 42
4. SP Gawłuszowice       3    18 : 35

 

Mini piłka koszykowa półfinał grupa  A Malinie  - chłopcy:
SP Jaślany -   SP Gliny Małe  12 : 0
SP Gawłuszowice - SP Padew N. 4 : 9
SP Jaślany  - SP Gawłuszowice  8 : 9
SP Padew N. - SP Gliny Małe    12 : 4
SP Jaślany   -   SP Padew N.    12 : 6
SP Gliny Małe - SP Gawłuszowice 2 : 10
Kolejność:
1. SP Jaślany         5   32 : 15  awans do finału   "Mała" tabela:
2. SP Padew N.       5   27 : 20                         1. SP Jaslany        3     20 : 15
3. SP Gawłuszowice  5  23 : 19                          2. SP Padew N.     3    15 : 16
4. SP Gliny Małe     3   6 : 34                           3. SP Gawłuszowice 3   13 : 17 

Mini piłka koszykowa chłopców - finał miejski
SP nr 3 Mielec  -  SP nr 2  Mielec  3 : 11
SP nr 11 Mielec  -  SP nr 1 Mielec  8 : 11
SP nr 11 Mielec  - SP nr 2 Mielec  5 : 6
SP nr 1 Mielec  - SP nr 3 Mielec  10 : 8
SP nr 11 Mielec -  SP nr 3 Mielec  10 : 8
SP nr 1 Mielec  -  SP nr 2 Mielec  8 : 4
Kolejność:
1. SP nr 1 Mielec  6    29 : 20  awans do finału
2. SP nr 2 Mielec  5    21 : 16
3. SP nr 11 Mielec  4   23 : 25 
4. SP nr 3  Mielec  3   16 : 31
Mini piłka koszykowa dziewcząt - finał miejski
SP nr 9 Mielec -  SP nr 11 Mielec  6 : 0
SP nr 2  Mielec - SP nr 3 Mielec   6  : 13
SP nr 2 Mielec  -  SP nr 11 Mielec  18 : 5
SP nr 3 Mielec  -  SP nr 9 Mielec    17 : 8
SP nr 2 Mielec  -  SP nr 9 Mielec    8 : 10
SP nr 11 Mielec -  SP nr 3 Mielec   2 : 8
Kolejność:
1. SP nr 3 Mielec    6     38 : 16 awans do finału
2. SP nr 9 Mielec    5     24 : 25
3. SP nr 2 Mielec    4     32 : 28
4. SP nr 11 Mielec   3     7 : 32

 

Mini piłka ręczna chłopców - Finał Powiatowy 8.012.2015 r Mielec
SP Malinie -  SP nr 11 Mielec    8 : 11
SP Malinie -  SP Radomyśl W.  6 : 19
SP nr 11 Mielec - SP Radomyśl W. 4 : 12
Kolejność:
1. SP  Radomyśl Wielki   4    31 : 10 awans do zawodów rejonowych
2. SP nr 11 Mielec          2    15 : 20
3. SP Malinie                0    14 : 30
4- 6 SP nr 2 Mielec
      SP Padew Narodowa
      SP Tuszyma
7-9  SP nr 1 Mielec
      SP Czermin
     SP Trzesń
10-12 SP nr 3 Mielec
        SP Gawłuszowice
        SP Wadowice Górne
13. SP nr 13 Mielec
14. SP nr 6 Mielec
Mini  piłka ręczna dziewcząt-  Finał Powiatowy 8.12.2015 r Mielec 

 

SP nr 2 Mielec - SP Przecław 1 : 10
SP nr 2 Mielec - SP Malinie 8 : 7
SP Malinie    - SP Przecław 4 : 11

 

1. SP Przecław 4 21 : 5   awans do zawodów rejonowych
2. SP nr 2 Mielec 2 9 : 17
3. SP Malinie 0 11 : 19
4-6 SP Radomyśl Wielki
     SP Trzciana
     SP nr 11 Mielec
7- 8 SP Wadowice Dolne
    SP nr 13 Mielec
9 SP nr 12 Mielec 
10. SP nr 3 Mielec 
Wyniki Miejskich Igrzysk w mini piłce ręcznej dziewcząt:
Kolejność:
1. SP nr 2 Mielec
2. SP nr 11 Mielec
4. SP nr 13 Mielec
4. SP nr 12 Mielec
5. SP nr 3 Mielec
Wyniki  Miejskich Igrzysk w mini piłce ręcznej chłopców:
Kolejność
1. SP nr 11 Mielec
2. SP nr 2  Mielec
3. SP nr 1 Mielec
4. SP nr 3 Mielec
5. SP nr 13 Mielec
6. SP nr 6 Mielec

 

Wyniki półfinału WIMS w unihokeju 3. 12. 2015 r Padew Narodowa.  chłopcy
Eliminacje : Grupa A:
SP Przyszów  -  SP Gawłuszowice 0 : 1
SP Majdan K.  -   SP Nagoszyn   3 : 0
SP Przyszów   -  SP Majdan K.    1 : 5
SP Gawłuszowice - SP Nagoszyn  1 : 1
SP Przyszów   -  SP Nagoszyn     0 : 0
SP Gawłuszowice - SP Majdan K. 1 : 1
Kolejność:
1. SP Majdan K.    5      9 : 2
2. SP Gawłuszowice 4    3 : 2
3. SP Nagoszyn     2      1 : 4
4. SP Przyszów     1      0 : 6
Grupa B:
SP Krzeszów -  SP Brzeźnica  1 : 1 
SP Krawce  - SPP Padew N.   0 : 2
SP Krzeszów - SP Krawce      4 : 1
SP Brzeźnica - SP Padew N.   0 : 0
SP Krzeszów  - SP Padew N.   1 : 1
SP Brzeźnica -  SP Krawce     2 : 1
Kolejność:
1. SP Krzeszów      4          6 : 2       Mała tabela:
2. SP Padew N.      4         3 : 1       1. SP Krzeszów     2    2 : 2
3. SP Brzeźnica      4         3 : 2      2. SP Padew N.     2    1 : 1
4. SP Krawce        0          2 : 8       3. SP Brzeżnica     2    1 : 1 
Finał:
 SP Majdan K. - SP Padew N. 2 : 0 
SPGawłuszowice  -  SP Krzeszów 0 : 1
SP Gawłuszowice - SP Padew N.  1 : 0
SP Majdan K.  - SP Krzeszów   1 : 1
SP Majdan K. - SP Gawłuszowice 1 : 1  mecz z grupy
SP Krzeszów - SP Padew N. 1 : 1   mecz z grupy
Kolejność:
1. SP Majdan Królewski (pow. kolbuszowski)  4    $ : 2  awans do finału WIMS
2. SP Krzeszów (pow. niżański)  4  3 : 2 awans do finału WIMS
3. SP Gawłuszowice ( pow. mielecki)  3   2 : 2  awans do finału WIMS
4. SP Padew Narodowa (pow. mielecki) 1  1 : 4
5-6. SP Brzeźnica  (pow. dębicki)
      SP Nagoszyn (pow. dębicki)
7-8 SP Krawce (pow. tarnobrzeski)
       SP Przyszów  (pow. stalowowolski)

Wyniki półfinału mini pilki ręcznej chłopców 26.11.2015 r. Wadowice Górne grupa B:
SP Radomyśl W. - SP Tuszyma   10 : 0
SP Wadowice G.  -   SP Trześń    2 : 4
SP Radomyśl W.  -  SP Trześń     7 :1
SP Tuiszyma       -   SP Wadowice G.  5 : 4
SP Wadowice G.  -   SP Radomyśl W.  2 : 11
SP Trześń  -   SP Tuszyma           3 : 6
Kolejność:
1. SP Radomyśl Wielki   6     28 : 3   awans do finału
2. SP Tuszyma             4     11 : 17
3. SP  Trześń               2      8 : 15
4. SP Wadowice Górne   0      8 : 20

Wyniki półfinału mini piłki ręcznej  dziewcząt 25. 11. 2015 r Wadowice Górne grupa B:
SP Wadowice Dolne - SP Przecław   3 : 9
SP Radomyśl Wielki - SP Wadowice Dolne  3 : 2
SP Przecław   - SP Radomyśl Wielki   10 : 1
Kolejność:
1. SP Przecław        4       19 : 4   awans do finału
2. SP Radomyśl Wielki  2   4 : 12
3. SP Wadowice Dolne  0    5 : 12 

 

Wyniki półfinału WIMS w szachach 16.11.2015 r. w Mielcu
1. SP Pilzno                    12 pkt(20) awans do finału
2. SP Podleszany             10 pkt(18) awans do finału
3. SP Dobrków                 7(13)
4. SP Wadowice Górne       6(14)
5. SP Czarna Sędziszowska 4(9,5)
6. SP nr 2 Kolbuszowa       3(5)
7. SP nr 3 Sędziszów Mał.    0(4,5)

Wyniki półfinału mini piłki ręcznej dziewcząt  18.11. 2015 r. Czermin grupa A:
SP Trzciana  -  SP Malinie      13 : 5 
Kolejność:
1. SP Malinie       2        13 : 5  awans do finału
2. SP Trzciana     0          5 : 13 

 

Wyniki półfinału mini piłki ręcznej chłopców 18. 11. 2015 r  Czermin grupa A:
SP Gawłuszowice  -  SP Czermin    1 : 5
SP Padew N.   -    SP Gawłuszowice  8 : 3
SP Czermin    -  SP Malinie            6 : 7
SP Padew N.  -   SP Czermin          6 : 1
SP Gawłuszowice - SP Malinie        3 : 10
SP Padew N.   -  SP Malinie           7 : 8
Kolejność:
1. SP Malinie    6     25 : 16  awans do finału
2. SP Padew  N. 4    21 : 12
3. SP Czermin    2   12 :  14
4. SP Gawłuszowice  0   7 : 23

 

Wyniki  mini hokeja dziewcząt  17. 11. 2015 r Padew Narodowa

 

Grupa A:
SP Padew N.    - Wadowice D.    0 : 0
SP Mielec nr 13 Mielec  -  SP Wola Mielecka  0 : 1
SP Padew N.   -  SP nr 13 Mielec    4 : 0
SP Wadowice D.  -  SP Wola Mielecka 3 : 0
SP SP Padew N.  -  SP Wola Mielecka  5 : 0
SP Wadowice D.  -  SP nr 13 Mielec  1 : 0
Tabela:
1.SP Padew N.        5         9 : 0
2. SP Wadowice D.  5         4 : 0
3. SP Wola Mielecka 2        1 : 8
4. SP Mielec nr 13    0        0 : 6
Grupa B:
 SP Wadowice G.   -  SP Izbiska   2 : 1
SP Gawłuszowice   -  SP Gliny Małe  1 : 0
SP SP Wadowice G.  - SP Gawłuszowice 2 :1
SP Izbiska      -    SP Gliny Małe     0 : 0
SP Wadowice G.  -  SP Gliny Małe   1 : 0
SP Izbiska      - SP  Gawłuszowice    1 : 0
Tabela:
1. SP Wadowice G.      6     5 : 1
2. SP Gawłuszowice      4      2 : 2
3. SP Izbiska              2      1  : 3
4. SP Gliny Małe         1      0 : 2
Finał:
SP Padew N. -   SP Gawłuszowice  2 : 0
SP Wadowice G. - SP  Wadowice D. 0 :2
SP Wadowice D. - SP Gawłuszowice 1 : 1
SP Padew N.   -    SP Wadowice G.  1 : 0
SP Padew N.   - sP Wadowice D.    0 : 0  mecz z grupy
SP Wadowice G. - SP Gawłuszowice  2 : 0  mecz z grupy
Kolejność końcowa:
1. SP Padew Narodowa       5        3 : 0  awans do półfinału wojewódzkiego
2. SP Wadowice Górne       4         4 : 1  awans do półfinału  wojewódzkiego
3. SP Wadowice Dolne       2         1 : 3
4. SP Gawłuszowice          1          1 : 5
5 - 6 SP Wola Mielecka
       SP Izbiska
7 - 8   SP  nr 13 Mielec 
         SP Gliny Małe 

 


Wyniki  w mini unihokeja chłopców  16. 11. 2015 r. Padew Narodowa
Eliminacje: Grupa A:
SP Tuszów N.   SP Wadowice G.      2 : 1
SP Tuszów N. - SP Borowa             2 : 1
SP Wadowice Górne   - SP Borowa   2 : 0
Tabela:
1. SP Tuszów N.      4       4 : 2
2. SP Wadowie G.    2       3 : 2
3. SP Borowa          0       1 : 4
Grupa B:
SP Gawłuszowice - SP Wadowice D.  1 : 0
SP Gawłuszowice - SP nr 13 Mielec    3 : 0
SP Wadowice D.  - SP nr 13 Mielec    0 : 0
Tabela:
1. SP Gawłuszowice    4        4 : 0
2. SP Wadowice D.     1       0 : 1  
3. SP nr 13 Mielec       1       0 : 3
 Grupa C:
SP Wola Mielecka  - SP Izbiska   3 : 0
SP Padew N.   -  SP Gliny Małe   2 : 0
SP Wola Mielecka  - SP Padew N. 1 : 2
SP Izbiska      -  SP Gliny Małe    0 : 1
SP Wola Mielecka - SP Gliny Małe  2 : 4
SP Padew N.  - SP Izbiska          5 : 0
Tabela:
1. SP Padew N.          6       9 : 1
2. SP  Gliny Małe       4       5  : 4
3. SP Wola Mielecka    2       6 : 6 
4. SP Izbiska             0       0 : 9
Finał:
SP Tuszów N. -     SP Gawłuszowice   0 : 1
SP Padew N.    -  SP Tuszów N.         2 : 0
SP Padew N.   - SP   Gawłuszowice    0 : 0

 Kolejność:
1. SP Padew N.   3     2 : 0   awans do półfinału wojewódzkiego
2. SP Gawłuszowice  3   1 : 0  awans dp półfinału wojewódzkiego
3. SP Tuszów N.     0     0 : 3
4 - 6 SP Wadowice G.
       SP Wadowice D.
       SP Gliny Małe
7 - 9  SP Borowa
        SP nr 13 Mielec
        SP Wola Mielecka
10.   SP Izbiska 

 

Szachy drużynowe - 28.10.2015 r.- Mielec
1. SP Podleszany         16,5 pkt awans do rejonu
2. SP Wadowice Górne   15. pkt awans do rejonu
3. SP Książnice            11 pkt
4. SP nr 13 Mielec         10,5 pkt
5. SP nr 6 Mielec          7 pkt
6. SP nr 1 Mielec          0  pkt 

 

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - 27.10.2015 r. Mielec
   Dziewczęta:
1. SP nr 6 Mielec
2. SP Przecław
3. SP Radomyśl W.
4. SP Wola Mielecka
   Chłopcy:
1. SP Jaślany 
2. SP Partynia 
3. SP Radomyśl W.
4. SP Przecław
5. SP Wola Mielecka
6. SP Rydzów
7. SP nr 13 Mielec pk 

 

Powiatowe biegi przełajowe - 16.10.2015 r. Mielec
 Dziewczęta. rocznik 2005-06
1. Hodur Izabela          05         SP Przecław
2. Żytniak Aleksandra   05          SP Zdziarzec
3. Dudajek Julia          05          SP nr 6 Mielec
4. Stochmal Kornelia    05          SP Przecław
5. Subernat Milena       05          SP Radomyśl W.
6. Leśniowska Amelia   07          SP Dąbrówka Wisłocka
7. Kramarz Maria         05         SP Izbiska
8. Marzec Daria           05         SP nr 6 Mielec
9. Jacher Natalia         07          SP nr 6 Mielec
10. Dybska Aneta       05           SP Przecław
11. Giża Nadia           05           SP Zdziarzec
12. Łyczak Natalia      05           SP nr 13 Mielec
13. Falarz Maja          05           SP Dąbrówka Wisłocka
14. Łaz Julia            06            SP Borowa
15. Kozik Aleksandra  05           SP nr 12 Mielec
16. Pyzikiewicz Natalia 05          SP nr 6 Mielec
17. Kołton Anna         05          SP Wadowice Dolne
18. Jopek Klaudia      05           SP nr 12 Mielec
19. Więckowiak Dagmara   05    SP nr 3 Mielec
20. Hasek Alicja         05          SP Przecław
21. Kolb Kinga           05         SP nr 3 Mielec
22. Kopera Amelia      05         SP nr 3 Mielec
23. Parys Kamila        05         SP Wola Mielecka
24. Hyjek Alicja          05        SP nr 3 Mielec
25. Lis Oliwia            05        SP nr 3 Mielec
26. Płatek Aleksandra  05        SP Wola Mielecka
27. Warchałowska Dominika 05  SP nr 6 Mielec
28. Filanowska Emilia  05       SP nr 3 Mielec
29. Kozioł Gabriela     05        SP nr 13 Mielec
30. Bator Agnieszka    07       SP Wadowice Dolne
31. Węgrzyn Katarzyna  05      SP nr 3 Mielec
32. Opałacz Zuzanna    05       SP Wola Mielecka
33. Anna Moskal         05       SP Rydzów
34. Śliwińska Aleksandra  05    SP nr 3 Mielec
35. Kopacz Oliwia         05      SP Przecław
36. Hyjek Anna           05       SP Tuszów N.
37. Bielecka Natalia     05       SP Tuszów N.

 

rocznik: 2003-2004
1. Tchórzewska Kinga      03     SP nr 6 Mielec
2. Kacwin Samanta         04     SP nr 6 Mielec
3. Nowak Magda             03    SP Izbiska
4. Helowicz Julia            03     SP Przecław
5. Nadzieja Milena          04     SP nr 3 Mielec
6. Skowron Wiktoria       04     SP nr 3 Mielec
7. Kokoszka Patrycja       04     SP nr 6 Mielec
8. Peret Emilia              04     SP Borowa
9. Jachym Aleksandra    03      SP Borowa
10. Struzik Dominika     03      SP Przecław
11. Zemmel Aleksandra  03     SP nr 6 Mielec
12. Kramarz Zofia         04     SP Izbiska
13. Cyganowska Oliwia   03     SP Wola Mielecka
14. Maziarz Kamila        03      SP Malinie
15. Leś Gabriela           03      SP Wola Mielecka
16. Jurasz Wanesa        04      SP Przecław
17. Barnat Kianga         03      SP nr 6 Mielec
18. Polak Klaudia          04      SP Borowa
19. Falarz Daria           05      SP Dąbrówka Wisłocka
20. Czepiel Ewelina       04      SP Izbiska
21. Stopa Aleksandra     03      SP Dulcza Wielka
22. Wolak Wiktoria       03      SP Dulcza Wielka
23. Kula Melisa            04      SP nr 6 Mielec
24. Skrzyniarz Iwona    04       SP Dulcza Wielka
25. Bogdan Natalia       04      SP nr 12 Mielec
26. Jankowska Gabriela  04     SP Radomyśl W.
27. Gacek Karolina       04      SP nr 13 Mielec
28. Kośla Milena          03      SP Radomyśl W.
29. Rzeżnik Marcelina    03     SP nr 13 Mielec
30. Trzyma Gabriela     04      SP nr 13 Mielec
31. Bucharz Julita        04       SP Wola Mielecka
32. Rostocka Laura      04       SP nr 6 Mielec
33. Cisło Gabriela       04        SP Wola Mielecka
34. Radoń Nadia         03       SP nr 6 Mielec
35. Kopcińska Natalia   04       SP nr 6 Mielec
36. Świderska  Magdalena   03   SP nr 13 Mielec
37. Jopek Julia           03       SP nr 12 Mielec
38. Rżany Aleksandra    04     SP nr 6 Mielec

 

Chłopcy rocznik 2005-06:
1. Szczepanowicz Wojciech  05   SP Wola Mielecka|
2. Mróz Mateusz                    SP Tuszów N. 
3. Bigda Dominik          05     SP Zdziarzec
4. Juras Mikołaj            05     SP Radomyśl W. 
5. Ciochoń Mateusz       05     SP Malinie
6. Niemczura Olaf        05      SP Radomyśl W.
7. Król Paweł             06      SP Przecław
8. Rachwalik Jakub      05      SP Dulcza Mała
9. Kramarz Maksymilian 06     SP Borowa
10. Jabłoński Jakub     05      SP Przecław
11. Stec Jakub           05      SP Wola Mielecka
12. Ryś Konrad          05      SP Zdziarzec
13. Midura Tomasz     05      SP Izbiska    
14. Machaj Lukasz      05      SP Wadowice Dolne
15. Pilawiecki Przemysław 05  SP Wadowice Dolne
16. Skaza Sebastian    05     SP Tuszów N.
17. Kardys Tomasz     05      SP Tuszów N.
18. Krudysz Karol      05       SP nr 12 Mielec
19. Cyganowski Kacper  05   SP Wola Mielecka
20. Puła Szxymon      06      SP Wola Mielecka
21. Wójcik Michał      05       SP Wola Mielecka
22. Kwaśniewski Kamil   05   SP nr 13 Mielec
23. Zendalski Dominik   05   SP Tuszów N.
24. Karkosza Arkadiusz  06    SP Borowa
25. Gruszka radosław    05     SP Rydzów
26. Bukała Adrian        05     SP Rydzów 

 

Rocznik 2003-04
1. Borowiec Miłosz     03      SP Borowa
2. Turosz Jakub        03      SP Dulcza Mała    
3. Strycharz Jakub    03       SP Izbiska
4. Dudek Konrad      04      SP Dulcza Wielka
5. Szczur Kacper      04       SP Izbiska
6. Molek Mateusz     04       SP nr 9 Mielec
7. Kielek Maciej       03      SP Malinie
8. Szczur Konrad     04       SP Izbiska
9. Walas Seweryn    03      SP Borowa
10. Kagan Karol      03      SP nr 6 Mielec
11. Babula Kamil     03     SP Wola Mielecka
12. Machnik Wiktor   04    SP Radomyśl W.
13. Cisło Jakub        04     SP Malinie
14. Bała Mikołaj      03      SP RadomyślW.
15. Słomba Bartosz  04     SP Przecław
16. Krępa Kacper    04       SP Malinie
17. Chmura Jakub   03      SP Tuszów N.
18. Rymarowicz Kacper 03  SP Tuszów N.
19. Czech Paweł      03      SP Borowa
20. Sztuka Nikodem  03     SP Borowa
21. Kwaśniewski Michał   03   SP nr 13 Mielec
22. Piecuch Kamil        03     SP nr 6 Mielec
23. Batog Daniel      04        SP nr 13 Mielec
24. Kuśnierz Hubert   04      SP nr 13 Mielec
25. Kukla Mateusz     03      SP Przecław
26. Słomba Kacper   03      SP Przecław
27. Skrzpek Dominik  03     SP Przecław
28. Mateja Szymon    04      SP nr 6 Mielec
29. Wojdyła Ernest    04     SP nr 6 Mielec
30. Bogdan Dominik    03     SP Przecław
31. Mróz Michał         04     SP nr 6 Mielec
32. Krakowski Dariusz 03    SP Rydzów
33. Osnowski Jakub    04     SP nr 6 Mielec
34. Smagacz Krystian  03    SP Wola Mieleka
35. Mazur Dominik     04     SP nr 12 Mielec
36. Latała Szymon    04     SP nr 6 Mielec
37. Drop Patryk        04      SP nr 6 Mielec
38. Mojek Maciej       04       SP nr 6 Mielec 

 

 

 

 

 

Lekka atletyka - 22.09.2015r. Mielec
Dziewcżeta:
60 m.: Finał A
1.Krupa Weronika        03      SP Wadowice Górne         9:35 s.
2. Hasek katarzyna      04       SP nr 9 Mielec               9:49 
3. Maziarz Kamila        03       SP Malinie                     9:71
4. Gagat Emilia           04       SP Malinie                     11:01
Finał B:
1. Groele Nikola          05       SP Malinie                     9:84
2. Wojtaszek Maria     05        SP nr 1 Mielec               10:02
3. Wilk Marcelina        03       SP Radomyśl W.             10:09
4. Nowak Kinga         04        SP nr 1 Mielec               10:22
Eliminacje: Seria I
1. Groele Nikola         05        SP Malinie                   10:00  FB
2. Turkosz Zuzanna    03       SP Czajkowa                 10:34
3. Gałat Nikola           03       SP Wampierzów            10:68
4. Nowak Magdalena   03       SP Izbiska                    10:81
5. Łyczak Natalia        05       SP nr 13 Mielec            10:92
Seria II
1. Gagat Emilia         04       SP Malinie                      9:85  FA
2. Kula Melisa           04       SP nr 6 Mielec               10:73
3.Skwara sandra       03       SP Wola Mielecka            11:33
4. Maziarz Joanna     03       SP Wampierzów             11:54
5. Frąc  Karolina      05        SP nr 13 Mielec              12:67
Seria III
1. Maziarz kamila     03        SP Malinie                     9:91  FA
2. Wojtaszek Maria  05        SP nr 1 Mielec                10:16  FB
3.Wawrzonek Paulina  03     SP Wadowice Dolne        10:35
4. Orłowsska Julia    04       SP nr 9 Mielec               11:12
5.Frąc Natalia         04        SP nr 13 Mielec              11:18
Seria  IV
1.Hasek Katarzyna   04       SP nr 9 Mielec                9:79   FA
2.Wąsik Marzena     04       SP Tuszów N.                10:20
3. Boryczko Patrycja 04      SP nr 13 Mielec              10:39
4. Grądelska Julia    03      SP Wola Mielecka             11:38
5.Pietras Ewelina     05      SP Wola Wadowska          11:70
Seria  V
1. Krupa  Weronika  03      SP Wadowice Górne        9:60     FA
2. Wilk Marcelina     03      SP Radomyśl W.            10:00    FB
3. Bucharz  Julita    04       SP Wola Mielecka           10:62
4.Małodzińska Weronika 04  SP nr 9 Mielec              11:01
5. Surowiec Natalia    05     SP nr 13 Mielec             11:99
Seria VI
!. Jachym Aleksandra   03    SP Borowa                   10:54
2.Machaka Marcelina    04    SP nr 13 Mielec            10:55
3. Turkosz Amelia       05    SP Czajkowa                 11:29
4. Tomczyk Patrycja           SP Wola Wadowska        12:17
Seria VII
1. Nowak Kinga         04     SP nr 1 Mielec               10:16  FB
2. Surmon Patrycja    03      SP 9 Mielec                  10:39
3. Ćwięka Zofia        04       SP Borowa                    10:93
4. Miłoś Wiktoria      04       SP Borowa                    11:16
5. Bawoł Amelia       05       SP nr 13 Mielec             12:76   

 

600 m:
1. Małaszewicz Julita    04    SP nr 9 Mielec          2:09,48 min
2. Piecyk Gabriela       04       SP Trześń               2:14,99
3. Nadzeja Milena      04      SP nr 3 Mielec          2:16,86
4. Kramarz Zofia        04       SP Izbiska               2:16<97
5. Wolanin Emilia      03      SP nr 13 mielec        2:18,30
6. Chorązka Gabriela  04     SP nr 6 Mielec          2:19,23
7. Świątek Aleksandra  04    SP nr 9 Mielec         2:19,38
8. Brożyna Roksana    03      SP Jaślany              2:19,59
9. Kośla Milena         03       SP RadomyślW.       2:20,53
10. Stobierska Alicja  04      SP nr 9 Mielec        2:21,92
11. Kramarz maria     05     SP Izbiska               2:23,49
12. Jacher Natalia      07     SP nr 6 Mielec         2:26,34
13. Peret Emilia        04      SP Borowa               2:26,91
14. Lampart Wiktopria 04     SP Tuszów N.         2:28,03
15. Guła Marta         03      SP Wadowice Dolne   2:29,00
16. Rzeźnik Martyna  04     SP Jaślany               2:29,52
17. Pazdro Gabriela   03     SP Borowa               2:30,13
18. Soja Dominika    04      SP Czajkowa            2:30,50
19  Kłoda Dominika    03     SP Trześń                2: 31,95
20. Skopińska Maja   03      SP nr 1 Mielec         2:33,50
21. Polak Klaudia      04      SP Borowa               2:33,53
22. Trzyna Gabriela   04     SP nr 13 Mielec        2:34, 63
23. Wintonów- Toczyńska Amelia 04 SP nr 6 Mielec  2:36,45
24. Gacek Karolina   04       SP nr 13 Mielec        2:38,25
25. Rostocka Laura   04      SP nr 6 Mielec          2:38,42
26. Mołoś Małgorzata 03     SP nr 9 Mielec          2:39,39
27. Misiak Kinga       04     SP Zabrnie               2:43,42
28. Jankowska Gabriela 04  SP Radomyśl W.       2:44,14
29. Wolanin  Irmina    04   SP nr 3 Mielec          2:45,13
30. Kupiec Paulina     03    SP Wola Wadowska   2:46,15
31. Cywa Klaudia     04      SP Izbiska               2:52,13
32. Leśniak Wiktoria  04    SP Borowa               2:52,33
33. Rżany Aleksandra 04    SP nr 6 Mielec         3:03,34
34. Kołaczyk Oliwia   04     SP nr 6 Mielec          3:07,21
35. Jasion Paulina     04     SP Wola Wadowska   3:08,41
36. Skrzypek Aleksandra 04 SP nr 6 Mielec         4:01,05
37. Mazur Oliwia       04    SP nr 6 Mielec           4:2,90
38. Zięba Aleksandra  03   SP nr 6 Mielec          4:03,41

 

Skokw dal:
1. Czaja  Paulina         03     SP Wadowice Górne       4,35 m.
2. Gaweł Martyna        04     SP nr 1 Mielec               4,25
3. Stobierska Julia        03     SP nr 9 Mielec              4,10
4. Skowron Wiktoria    04      SP nr 3 Mielec              3,90
5. Stypa Joanna         03       SP nr 3 Mielec              3.90
6. Cisło Gabriela        04       SP Wola Mielecka          3,87
7. Węgrzyn Wiktoria   03      SP Wola Mielecka           3,85
8. Barnaś Paula         04      SP nr 3 Mielec               3,70
9. Murdza Oliwia       03      SP nr 9 Mielec               3.70
10. Krawiec Kamila    03      SP Wadowice Dolne        3.70
11. Drożdż Oliwia      03      SP nr 9 Mielec              3,50
12. Pitner Natalia       03      SP nr 3 Mielec              3,46
13. Leś Gabriela        03      SP Wola Mielecka          3,44
14. Rzeźnik Marcelina  03     SP nr 13 Mielec            3,35
15.Jurkowska Kinga            SP Radomyśl W.            3,35
16. Czołnowska Anna   04    SP nr 1 Mielec               3,26
17.Kaczmarska Magdalena  03 SP Wola Mielecka       3,24
18. Musz Aleksandra    04     SP Borowa                 3,20
19. Pieróg Weronika    04    SP nr 13 Mielec            3.20
20. Cebula Angelika    04     SP nr 12 Mielec            3,20
21. Kozik Aleksandra  05      SP nr 12 Mielec           3,15
22.Batog Anna           04      SP nr 13 Mielec           3,05
23. Serafin Maja       04       SP Borowa                  2,90
24. Świderska Magdalena  03  SP nr 13 Mielec         2,75
25. Gauda Magdalena  03    SP nr 13 Mielec            2,64
26. Kozioł Gabriela      05    SP nr 13 Mielec            2,60
27. Więcław Weronika  05    SP nr 9 Mielec             2,45

 

Skok wzwyż:
1. Furdyna Aleksandra      03     SP Malinie            120 cm.
2. Molek Oliwia                04     SP nr 9 Mielec       115
3. Czachor Agnieszka       04     SP Czajkowa          110

 

Rzut  piłką palantową:
1. Cichoń Dagmara        04       SP nr 3 Mielec        40,0m
2. Sudoł Aleksandra      04        SP nr 1 Miele         37,0
3. Kmiecińska Laura      04       SP  nr 9 Mielec       35,0
4. Turczyn Aleksandra   03      SP nr 3 Mielec         34,5
5. Midura Agnieszka     04       SP Wadowice Górne  31,0
6. Paluszek Natalia      03        SP nr 1 Mielec        30,5
7. Gałda Angelika        03       SP nr 3 Mielec         30,0
8. Hylińska Aleksandra  04       SP nr 9 Mielec        27,5
9. Węgrzyn Zuzanna    03       SP Wadowice Dolne  25,0
10. Woźniak Karolina    03        SP nr 9 Mielec         23,0
11. Furgał Natalia       05        SP nr 9 Mielec         15,0

 

Chłopcy:
60 m: Finał A:
1. Dymczyk Patryk       03         SP nr 9 Mielec        9:20 s.
2. Kozak Kacper          04         SP Malinie              9:40
3. Rogóż Krystian        04         SP Tuszów N.         9:42
4. Miłoś Kacper           04         SP Borowa             9:45

Finał B:
1. Hodur Kacper        03          SP nr 3 Mielec        9:58
2. Świderski Wojciech 03         SP Tuszyma           9:77
3. Rybka Konrad        03          SP  nr 3 Mielec       9:82
4. Cyganowski Kacper 05          SP Wola Mielecka    9:91
Seria I:
1. Dymczyk Patryk      03         SP nr 9 Mielec        9:38  FA
2. Rogóż Krystian       04         SP Tuszów N.         9:57  FA
3. Świderski Wojcieh  03          SP Tuszyma          9:75  FB
4. Sroka Adam           04         SP Zabrnie           10:40
5. Strugała Kacper     04         SP nr 1 Mielec       11:28
Seria II:
1. Miłoś Kacper         03         SP Borowa              9:41  FA
2. Augustyn Norbert  04         SP nr 1 Mielec         9:96
3. Łączak Jakub       03         SP nr 9 Mielec         10:25
4. Cz     Paweł         03          SP Wola Mielecka     10:30
Seria III: 
1. Kozak Kacper       04          SP Malinie              9:53   FA
2. Kurdziel Bartosz   03         SP nr 3 Mielec         10:07
3. Łączak  Mikołaj     03         SP nr 9 Mielec         10:15
4. Mądrek Grzegorz  05         SP Wadowie Górne   10:69
5. Rybak Bartosz      06         SP Czajkowa            11:42
Seria IV:
1. Bauer Kacper      04          SP nr 1 Mielec         9:98
2. Sudoł Adrian       03         SP nr 3 Mielec         10:09
3. Stefanowicz Patryk  04      SP Borowa               10:67
4. Sroka Jakub       05          SP Zabrnie              10:82
5. Mróz Michał       04          SP nr 6 Mielec          10:90
Seria V:
1. Hodur  Kacper    03         SP nr 3 Mielec            9:87  FB
2. Smagacz Krzysztof  03     SP Wola Mielecka        10:00
3. Stec Jakub         05         SP Wola Mielecka        10:20
4. Guła Albert         03         SP nr 3 Mielec           10:36
5. Kupiec Sebastian  04       SP  Wola Wadowska    10:81
Seria VI:
1. Rybka Konrad      03       SP nr 3 Mielec            9:94  FB 
2. Cyganowski Kacper  05    SP Wola Mielecka        9:95  FB
3. Drąg Dominik       03       SP radomyśl W.         10:00
4. Chojnacki Dominik 03      SP 9 Mielec                10:30
5. Ciejka Oskar        05       SP Wadowice Górne    11:36
Seria VII:
1. Greczkowski Kamil  04    SP Wola Wadowska      10:30
2.  Działo Wiktor      03      SP radomyśl W.           10:53
3. Konefał Karol        06     SP Czajkowa                11:40
4. Szarek  Witold     04      SP Wola Wadowska      11:94

 

1000 m:
1. Jaworski Kacper    03       SP nr 6 Mielec         3:28,10 m.
2. Rymarowicz Kacper  03    SP Tuszów N.          3:33,79
3. Strycharz Jakub    03      SP Izbiska               3:37,31
4. Piekarskii Łukasz   03      SP Jaślany               3:38,60
5. Mucha Tomasz      03     SP Trześń                3:41,55
6. Szczur Kaper       04      SP Izbiska                3:42, 75
7. Głaz   Krzysztof    04      SP Jaślany               3:45, 55
8. Szczur Konrad     04      SP Izbiska                3:46,73
9. Śledziona Oskar   03       SP Jaślany               3:48,11
10. Pietras Wojciech  03      SP Wadowice Górne   3:48<95
12. Machnik Wiktor   04     SP Radomyśl W.        3:49,04
13. Maziarz  Kacper  04     SP nr 1 Mielec           3:51,43
14. Szczerba dawid   04    SP Borowa                 3:51,62
15. Juras Mikołaj      05      SP Radomyśl W.       3:52,75
16. Kielek Maciej      03      SP  Malinie               3:54,74
17. Kagan Karol        03      SP nr 6 Mielec          3:58,35
18. Borowiec Miłosz   03     SP Borowa                3:59,36
19. Wrzesień Marek   05     SP Wadowice G.       4:03,98
20. Klamut  Stanisław  04   SP Borowa                4:06,74
21. Piechuch Kamil    03     SP nr 6 Mielec           4:12,99
22. Krawiec Tomasz   03    SP Wadowice Dolne     4:13,85
23. Bogdan Filip        03     SP nr 1 Mielec           4:18,52
24. Jacek Dawid        04      SP Czajkowa             4:21,24
25. Pikul Marek         03      SP Radomyśl W.        4:23,19
26. Konefał Bartłomiej 05     SP Czajkowa             4:23,65
27. Dul Damian         05      SP nr 1 Mielec           4:33,64
28. Mateja Szymon     04     SP nr 6 Mielec           4:41,12
29. Kapuściński Mateusz 05  SP Wola Wadowska    5:30,87 

 

Skok w dal:
1. Molek Mateusz         04     SP nr 9 Mielec         4,54 m
2. Surowiec dawid      03       SP nr 3 Mielec        4,24
3. Walas Seweryn       03      SP Borowa              4,16
4. Skiba  Jakub          03       SP  Radomyśl W.     4,14
5. Michalcewicz Paweł  03     SP nr 3 Mielec          4,06
6. Totoń Adrian          03      SP nr 1 Mielec         3,95
7. Klimczak Adrian      03      SP Zabrnie              3,95
8. Idzik Jakub           03       SP Radomyśl W.       3,92
9. Szumełda Rafał     03       SP nr 1 Mielec          3,75
10. Kuźdżał Daniel    04       SP Wadowice Dolne   3,70
11. Rataj Wiktor       04       SP Wadowice Górne   3,62
12. Szczepanowicz Wojciech 05 SP Wola Mielecka  3,62
13. Gera Mariusz    03         SP Wampierzów        3,45
14. Midura Tomasz  05        SP Izbiska                3,42
15. Maziarz Wiktor   03       SP nr 9 Mielec           3,35
16. Batog Daniel      04       SP nr 13 Mielec         3,35
17. Sztuka Nikodem  03      SP Borowa                 3,32
18. Komaniecki Kacper   04   SP nr 13 Mielec       3,20
19. Garguła Wiktor    04      SP nr 13 Mielec        3,07
20. Brzdęk Kacper     05      SP Wola Wadowska    2,70 

 

Skok wzwyż:
1. Iwanow Mikołaj       03      SP Malinie              130 cm
2. Grzelak Kacper        03      SP Malinie              125
3. Partyka Hubert        03      SP Tuszyma           120
4. Żak  Kamil             03      SP Malinie               120
5. Kielek Maciej          03      SP Malinie              115
6. Naumowicz Jakub   03      SP Czajkowa           110
   Muniak  Michał       03       SP Tuszyma            110  

 

Rzut piłką palantową:
1. Kamuda Łukasz       03     SP nr 13 Mielec       52,5 m
2. Soja Maciej            03      SP nr 3 Mielec        50,0
3. Para Bartosz          03      SP Wola Wadowska   47,5
4. Smoleń Filip         03       SP Jaślany              47,0
5. Lewczyk Aleksander  03    SP nr 9 Mielec        46,5
6. Kulpa Kacper       03        SP Radomyśl W.       44,5
7. Ratusiński Konrad  03      SP Radomyśl W.       41,0
8. Pazdro Daniel       03       SP nr 3 Mielec          40,5
9. Miłoś Kamil          03       SP Borowa                39,5
10. Słąba Rafał           03      SP Wola Mielecka      38,0
11. Kotowicz Rafał     04      SP Zabrnie                37,5
12. Działo Kacper      03      SP Radomyśl  W.        36,5                                                             
13. Bogdan Bartłomiej 03     SP Tuszyma              36,0
14. Wójcik Mariusz     05     SP Wola Mielecka       36,0
15. Babula Kamil        03     SP Wola Mielecka       35,0
16. Zimek Krystian     04      SP Czajkowa            34,5
17. Ząbek  Bartek      04      SP nr 1 Mielec           34,5
18. Dzięgiel Szymon   03      SP Wadowice Górne   34,0
19. Urban Piotr         03      SP nr 1 Mielec           34,0
20. Toczyński  Eryk   04       SP nr 1 Mielec          32,5
21. Mrozik Mikołaj     04       SP Tuszów N.           31,5
22. Paterak Mateusz   03      SP Czajkowa             31,5
23. Chmura Igor        04      SP Tuszów N.           31.0
24. Osnowski Jakub   04      SP nr 6 Mielec           31,0
25. Dorosz Krystian   05      SP Wola Wadowska     30,5
26. Wrzesień Kacper   04    SP Wadowice Górne     29,5
27. Maziarz Szymon   04      SP Tuszów N.           26,5
28. Kozik Kacper       03      SP nr 9 Mielec           26,5
29. Kasprzak Patryk   04      SP Tuszów N.            25.0 


KOMUNIKATY ZAWODÓW 2014/2015 

Miejsca i punkty zdobyte przez szkoły  Powiatu Mieleckiego we współzawodnictwie  PWSZS w Rzeszowie za r. szk. 2014/16.
SP nr 6 Mielec          9 miejsce         433 pkt
SP Padew Nar.         57                   178
SP nr 13 Mielec        64                  164
SP Przecław            72                   148
SP Wadowice Górne  85                   132
SP SP Wola Mieleka  122                 122
SP nr 1 Mielec         100                  108
SP Maline               134                  82
SP Podleszany         139                  76
SP nr 9 Mielec         142                  75
SP Tuszów Nar.       173                  57
SP nr 3 Mielec         214                  39
SP Borowa             238                  34
SP Chorzelów         243                   33
SP Partynia           248                   33
SP Gawłuszowice    291                   24
SP Radomyśl W.    299                   23
SP Jaślany           311                    21
SP Czermin          318                    20
SP nr 11 Mielec     336                   18
SP  nr 2 Mielec     350                    17
SP  Podborze        382                   15
SP  Dąbrówka Wisłocka      414        12
SP Trześń            418                   12
SP Tuszyma         441                   10
SP Wadowice Dolne         442         10
SP Otałęż            457                   9
SP Ruda              479                    8
SP Trzciana          480                   8 
SP nr 12 Mielec     484                   7
SP Czajkowa        489                   7
SP Izbiska           512                   6
SP Jamy             535                   5
SP Gliny Małe      579                    4
SP NSP Mielec      593                   4
SP Dulcza Wielka  619                   3
SP Wola Wadowska 634                 3
SP Żarówka          637                  3
SP Dulcza Mała     646                  3
SP Książnice         649                 2
SP Łączki Brzeskie 650                 2
SP Sadkowa Góra  656                 2
SP Wampierzów    663                 2
SP Zabrnie          668                  2
SP Zdziarzec        671                 2  
SP Ziempniów     672                  2
SP Dobrynin       680                   1 

 

 

Wyniki Powiatowego Finału  piłki nożnej chłopców  9.06.2015 r Mielec
SP Podleszany - SP Tuszów Nar.   2 : 0
SP Podleszany - SP nr 9 Mielec     2 : 1
SP nr 9 Mielec  - SP Tuszów Nar. 3 : 2
Kolejność:

 

 1. SP Podleszany     6    4 : 1
 2. SP nr 9 Mielec     3     4 : 4
 3. SP Tuszów Nar.   0     2 : 5
4 -  5  SP Padew Nar.
         SP Przecław
 6 - 7  SP Czermin
         SP Radomyśl Wielki
 8 -9  SP  Gawłuszowice 
        SP Wadowice Górne

Wyniki Powiatoweg Finału piłki nożnej dziewcząt  9.06 2015 r. Mielec
SP nr 9 Mielec   - SP Wadowice Górne    0:5
SP Wadowice Górne  SP Padew Nar.       0:0
SP  Padew Nar.  -  SP SP nr 9 Mielec     1:1 

 

Kolejność:
1.SP Wadowice G.       4     5:0
2.SP Padew Nar.          2    1:1
3.SP  nr 9 Mielec         1    1:6
4 - 5 SP Przecław
        SP Jaślany
 6 - 7 SP Wola Mielecka
          SP Otałęż

 Wyniki półfinału piłki nożnej  dziewcząt Wadowice Górne

 


SP Wola Mielecka : SP Wadowice Górne - 1:4
SP Wadowice Górne : SP Przecław - 2:0
SP Wola Mielecka : SP Przecław - 1:6
Końcowa klasyfikacja:
1. SP Wadowice Górne   6    6:1 awans do finału
2. SP Przecław             3     6:7
3. SP Wola Mielecka      0    2:10


 

Półfinał powiatowy w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych – Jaślany 08.06.2015.
Wyniki meczów:
Gawłuszowice - Tuszów Narodowy 0 :3
Padew Narodowa - Czermin 1 : 0
Gawłuszowice - Padew Narodowa 0 : 4
Tuszów Narodowy - Czermin 6 : 0
Czermin - Gawłuszowice 5 : 1
Tuszów Narodowy - Padew Narodowa 1 : 1

 

Tabela:
1. Tuszów Narodowy - 7 pkt. 10-1 awans do finału powiatowego
2. Padew Narodowa - 7 pkt. 6-1
3. Czermin - 3 pkt. 5-8
4. Gawłuszowice - 0 pkt. 1-12

 


Półfinał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych – Jaślany 08.06.2015.
Wyniki meczów:
Otałęż - Jaślany 0 – 4
Padew Narodowa - Otałęż 3 – 0
Jaślany - Padew Narodowa 0 – 1
Tabela:
1. Padew Narodowa - 6 pkt. 4 – 0 awans do finału powiatowego
2. Jaślany - 3 pkt. 4 – 1
3. Otałęż - 0 pkt. 0 - 7

 


 

Półfinał powiatowy w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych – Przecław 26.05.2015r.

 

Wyniki meczów:
SP. Przecław – SP. Radomyśl Wielki 4:0
SP. Podleszany – SP. Wadowice Dolne 8:1
SP. Przecław – SP. Podleszany 1:2
SP. Radomyśl Wielki – SP. Wadowice Dolne 4:0
SP. Przecław – SP. Wadowice Dolne 5:0
SP. Podleszany – SP. Radomyśl Wielki 2:1

 

Tabela po turnieju:
1. SP. Podleszany 6 pkt. 12:3 - awans do finału powiatowego
2. SP. Przecław 4 pkt. 10:2
3. SP. Radomyśl Wielki 2 pkt. 5:6
4. SP. Wadowice Dolne 0 pkt. 1:17

 


 

Wyniki Powiatowego Konkursu : Baw się z nami" 22.05.2015 r Mielec

 

1. SP  Przecław          44,5 pkt
2. SP nr 3 Mielec        35
3. SP Ruda                34
4. SP Malinie             33,5
5. SP Trzciana           20,5
6. SP Chorzelów         18
7. SP Borowa            10,5 

 

Wyniki Powiatowych IMS w trójboju la 15.05.2015 r. - Mielec
Dziewczęta:
1. SP nr 1 Mielec           517 pkt
Gaweł Martyna      9,32     66      4,53       80     33    54      200
Sudoł Alksandra    10,97    24     3,45       35     32     52     111
Wojtusiak Maria    9,94     50      3,73       45     16     16     111
Gancarz Angelina  10,85    27      3,27      29      17     18     74 
Szady Iga           10,55    35      3,35       32     22     28     95
Nowak Kinga       10,17    44      3,25      42      25     34      120   PK

2. SP nr 9 Mielec           466
Hasek Katarzyna  9,99     49      3,37      33       22    28      110
Molek  Oliwia      10,52    35     3,30      30       26    36       101
Orłowska Julia    10,95     25     2,91      14      26     36        75
Małaszewicz Julita 9,73    53      4,12     60       24     32       145
Świątek Aleksandra 9,94  50      3,46    30       20     24        110

3. SP nr 3 Mielec           445
Cichoń Dagmara   10,60   33     3,44     35      38      67       135
Nadzieja Milena     10,21  43     3,25     29      28       41      113
Skowron Wiktoria   10,74  30    3,70     44      19      22       96
Barnas Paula        10,13   45    3,42     34      19      22       101
Pastuszeńko Paulina 10,71  31   3,06    22       22      28        81 

4. SP Przecław              440
Jurasz Wanesa      9,91     51   3,62     41      19      22        114
Dybska Aneta      10,46    37   3,62     41      21      26        104
Hodur Izabela      10,95    25   3,16     26      28     41         92
Stochmal Kornelia 11,33   17    3,24    29     30      47         93
Rarus Paulina      9,99     49    3,70    44      26     36         129

5. SP Malinie                423
Gagat Emilia      9,54     60     3,90     50     23      30        140
Skiba Natalia     10,73    30     3,90     50     18      20        100
Mrozik Julia       10,44   37      3,03    21     14      12          70
Sasor Marlena    12,17    6      2,28     2       16     16          24 
Groele Nikola     9,73     55     3,40    34     18      20         113

6  SP nr 6 Mielec            398
Polak Paulina      11,08  22     3,40     34     28      41        97
Salach Dominika  10,25  42    3,15     25     24       32       99
Barnaś Gabriela   11,18  20    3,08      23    19      22        65
Chorązka Gabriela 10,22  43   3,12     24    24       32        99
Kacwin  Samanta   9,96  49   3,30     30      20     24        103

7. SP Wadowice Górne        335

 

Miodura Agnieszka   10,64  32    2,94   18     29    44     94
Pietras Alksandra    10,74   30    3,30   30     22    28    88
Haracz  Sylwia      11,27   18    3,10   24     27    39     81
Wachta Liwia       11,49    15     2,62   8     18     20     43
Padykuła Patrycja  11,77   11    3,21    27    25    34     72
 Dzięgiel Natalia   11,68   12     3,02    21    19    22     55   PK
Kościelna Oliwia   11,55    14    2,78    13   24    32      59   PK

 

8. SP nr 11 Mielec 328
Magda Klaudia 10,05 47 3,24 28 16 16 91
Zaranek Natalia 10,68 31 3,25 28 15 14 73
Dantoł Maria 10,08 46 3,57 39 16 16 101
Domin Laura 10,72 30 2,95  19  15 14  63
Surdej Amelia 11,45 15 2,81 14 16 16 45

 


9. SP Tuszów Narod        309
Lampart Wiktoria    10,20   43     3,58    40     20     24      107
Wąsik Marzena       10,05   47     3,62    41     26     36      124
Pikuta Emilia         11,51    14     2,92    18     17    18      50
Furtak Julia          11,78    11     2,18     1      16     16     28
Rzeźnik Anita        12,49    3      1,92      0      11     6      9

10. SP Wola Mielec         290
Cisło Gabriela      10,61    33      3,44     35      17     18     86
Opałacz Zuzanna   10,52   35      3,15     25      17     18      78
Bal Wiktoria        11,60    13     2,88     16      16     16      45
Blicharz Julita      10,57    34     3,44    35      14      12      81
 
11. SP nr 13 Mielec          272
Batog Anna       11,44    15      3,18     26      17     18       59
Pieróg Weronika  10,99    24     3,18     26      17     18       68
Snopkowska Wiktoria 11,49  15  2,62    8       15      14       37
Łępa Natalia    10,87     27       3,34     32     11     6         65
Gacek Karolina   11,00   23      3,20     27      23    30        80

12. SP Czajkowa             260
Bik Anita          12,65   1       2,22       1       14     12       14
Turkosz Amelia   11,09   22    2,85       15      18     20       57
Soja Dominika    10,17   45   3,53       38      18     20       103
Czachor Agnieszka 11,07 22    3,12      24       14    12       58
Dudzik Dominika  11,41   16   2,76     12      15     14       42

13. SP nr 12 Mielec          251
Cebula Angelika   10,62   33     3,25   29      23     30        92
Zasowska Ewa     11,00   23     3,14    25     18     20        68
Madej Aurelia      11,71   12     2,85    15     21     26        53
Halik Oliwia       12,13   6       2,46     5     14     12        23
Łojek Daria         11,55    14    2,69    15     15    14        38

14. SP Izbiska                250
Bigda Żaneta       11,57   34    2,88    16     16    16        66
Cyran Klaudia     11,50    14    2,50    6       17     18      38
Kramarz Zofia     10,39    39   3,42    34      21     26      99
Kramarz Maria     11,14    21    1,90    0     21      26      47

15. SP Wadowice Dolne      75
Kołton Anna I    12,98     0      2,40     4    15     14      18
Kołton Anna II   11,40    16      2,50    6     12     8       30
Węgrzyn Natalia  11,97   8       2,00     0     12    8        16
Maziarz Magdalena 11,80  11    1,90     0     7      0       11 

 

Najlepsze wyniki indywidualnie:
1. Martyna Gaweł         SP nr 1 Mielec           200 pkt
2. Julita Małaszewicz     SP nr 9 Mielec           145 pkt
3. Emilia Gagat           SP Malinie                140 pkt 

 

Chłopcy:
1. SP nr 1 Mielec                353 pkt
Toczyński Eryk   10,10     26     3,60     25      35       35       86
Cachut Tomasz  10,44      19    3,17     14      29       23       56
Augustyn Norbert 9,72     33     3,78     33     41        47      113
Dul Damian      9,96      28      3,60    25      33       31       84
Piechota Kaper  10,21    23       3,67    28     27        19       70
Figurski Igor    10,55     17       3,20    14      25      15        46    PK

2. SP Przecław                   340
Jemiolo Jan        9,74      33      3,68     29     26      17     79
Jurek Oskar        10,27     22      3,68     33     38      41     96
Pleban Kamil     9,86       30      3,82     35      26     17      82
Słomba Bartosz  10,41      19     3,71     30      33      31      80
Szostek Rafał    10,03      27      3,44     20      35     35     82 

3.SP nr 3 Mielec                 328
Graniczka Jakub   10,35    21      3,62    26       30    25      72
Tabor Mateusz     9,41      41      4,26    49       29     23     113
Krzystyuniak Piotr 10,82   11      3,48     21      30     25     57
Pietryka Adrian    9,85     32      3,60     25      25     15      72
Ślęzak Szymon   10,12     25     3,65     27      27      19     71

4. SP Wola Mielecka            325
Stec Jakub       9,81      31       3,55     23      33      31     85
Cyganowski Kacper  9,90  32     3,82     35      25      15      82
Szczepanowicz Wojciech 10,42   19  3,86  36     33     31      86
Wójcik Michał   10,33   21     3,58        24       31      27     72
Sypek Szymon   10,23    23      2,90     9       27       19     51

5. SP nr 11 Mielec               296
Skaza Bartłomiej  10,09  26     3,70    30       27      19      75
Ogiba Bartosz     10,15   25     3,52   22       30      25      72
Lenart Jakub       10,69   14    3,46   21      30       25      60
Pietryka Gracjan  10,00   28    3,72    31      22       9       68
Rączka Wiktor    9,52     38    4,05    42      18      1        81

6. SP Tuszów Nar.               287
Rogóż Krystian   9,62     36    3,86     36      30     25     97
Chmura Igor     10,41    19     3,60    25      30     25     69
Mrozik Mikołaj    10,18   24     3,15    13     30     25      62
Kasprzak Wojciech 10,80 19    3,10   12      26     17      41
Mróz Mateusz    10,44    19     2,78   7       34     33      59

7. SP nr 9 Mielec                268
Molek Mateusz   9,59    36     3,96    39     41     47      122
Sitko Konrad     10,68   14    2,80     7      30     25      46
Mazur Jakub     11,17   4      3,36     18     36     37       59
Szumilas Jakub 10,81   11    3,37      19    23     11      41
Szyler Tymon   11,36    2     2,80     7      22     9       18

8. SP Malinie                     250
Krępa Kacper  10,10    26    3,66     28     36     37      91
Kozak Kacper  9,66    35      3,47    21     19     3       59
Sowa Jakub     10,30   22    3,32    17      26     17      56
Cisło Jakub     10,23   23    3,28    16      20     5       44
Maziarz Dariusz 10,50  18    3,42    20      16     0       38

9. SP nr 6 Mielec                230
Ortyl Kacper   10,23    23   3,65    27       25    15      65
Wojdyła Ernest  9,90   30   3,40    19       25     15     64
Popiołek Maciej 11,34  2     3,20    14       17     0      16
Czaja Mikołaj   11,17   4     2,60   5        26     17     26
Ostrowski Hubert 10,15  25   3,60  25     32     25     75

10. SP Izbiska                   214
Szczur Kaper    9,93     29   3,50    22    29     23     74
Szczur Konrad  10,26    22    3,28   20    28     21      63
Wojnas Jakub  10,26    22    2,20     1    24    13      36
Bielat Kacper  11,17    4      2,92    9    29      23     36
Midura Tomasz 11,08   6      3,10    12   29     23      41

11. SP nr 13 Mielec             206
Batog Daniel     10,53    17   3,45   21     26   17      55
Kondel Szymon  10,22    23   3,68   24    26    17     64
Komaniecki Kacper 11,18  4    2,80  7      23   11      22
Wardzała Szczepan 10,92  9   3,01   10    30    25     44
Gargała Wiktor    11,02    7    3,22   15    28    21    43

12. SP Wadowice Górne       200
Wrzesień Kacper  11,00   8    3,09    12     30   25    45
Wrzesień Marek   10,58   16   2,98    9      27   19    44
Czaja Krystian    10,33    21   3,45   21     26    17    59
Rataj Wiktor      10,70    14   3,22   15     29    23   52
Mądrek Grzegorz  11,42   2    3,08   12     27   19     33

13. SP nr 12 Mielec             169

 

 Gaj Patryk      10.92      9     3,73   31   40     45    85
Mazur Dorian    11,32     2      3,35   18    24    13    33
Kalkowski filip  12.89     0     2,52    4      17    0     4
Jarosz Dawid    13,59    0      2,70    6     18    1      7
Cichoń Szymon  10,99   8      3,24    15    28    21     44

14. SP Wadowice Dolne        148
Kuźdżał Daniel     10,47  18   3,48   21    29     23     62
Zabrzeński Dawid  11,62  0    3,12   13    21     7      20
Walas Łukasz      10,26    22   2,70   6   20      5     33
Mchaj Łukasz      11,81    0    2,87   8    29     23     31
Kiłbasa Paweł     12.00    0    2.90   9    24     13     22

15 SP Czajkowa                 132
Jacek Dawid     11,31    2     2,88   8     15     0     10
Skop Paweł      11,05    7     2,63   11    23    11    29
Stec Maciej      10,24    23    3,28   16    27    19     58                                                              Konefał Bartłomiej  11,65  0   2,86  8    24    13    21  
Konefał Karol    11,76  0     2,42    3     28   21      24

 

Najlepsze wyniki indywidualne:
1.Mateusz Molek                 SP nr 9 Miele    122 pkt
2 - 3. Norbert Augustyn       SP nr 1 Mielec    113 pkt
         Mateusz Tabor          SP nr 3 Mielec    113 pkt 

 



Wyniki Powiatowych  IMS w  czwórboju  la - 14.05.2015 r. Mielec
Dziewczęta:
1. SP Wadowice Górne         1026 pkt
Wrzesień Wioletta     9,43    63     4,27      68       36    62         2,10,95    54     247
Święch Joanna        10,05   47      3,93     51       32     52        2,21, 40    35     185
P. Alicja                 12,04   8      2,58       7       34     57        3,00,81    0        72
Krawiec Natalia       9,63     58     3,78     46       31     49        2,51,46      27     180
Czaja Paulina          9,69    56     4,06     58        33    54         2,11,90     52     220
Krupa Weronika      9,44    62      3,95     52       24     32        2,14,19     48     194
Węgrzyn Julia        9,91    51      3,96     52       28     41         2,16,93    48      192   PK

 

2. SP Wola Mielecka             998
Żola Paulina       9,55      60       4,21    65     25      34       2,21,24     35      194
Maciejak Agnieszka 902    76       4,31    70     33      54       2,09,94     57      257
Stec Aleksandra  9,59      59       4,04    56     20      24       2,17,01     43      182
Strugała Ewa      10,26    42       3,82    48     24      32       2,18,07     41      163
Cyganowska Oliwia  9,60   58     4,13     61    28      41       2,23,13      32      192 
Węgrzyn Wiktoria  9,83    55     3,93     51     28      41       2,26,88     26       173
Leś Gabriela        10,54   35     3,90     50      16     16        2,23,30    31       132     PK

3. SP nr 9 Mielec                 867
Mądry Emilia       10,46    37     3,71     44      29     49       2,13,82     49       174
Jarecka Wiktoria  9,81      53     3,96     52      27     39      2,16,10      44       188
Sasor Anna        9,84      52      3,58     40      30    47       2,28,64     22       161
Żelazko Lidia     9,93      50      3,72     50      33     54      2,16,25     44       192
Surman Patrycja 10,19    44      3,65     42      27     29       2,25,85     27       152
Woźniak Karolina 11,51   14      3,32     31      20     24       2,26,55     25       94

4. SP Przecław                    817
Helowicz Zuzanna 9,53    60     4,01      55      30     47      2,04,82      65      227
Pietrzycka  Gabriela 9,98  49    3,62     41      24       32      2,36,59    11       133
Skrzypek Gabriela  10,87   27  3,60      40      32      52      2,22,88     32       151
Słąba julia          10,58    34    3,30    30       24     32       2,17,29     42       138
Helowicz Julia     9,98      49    3,84    48       26     36       2,21,40     35      168
Struzik Dominika 10,76    29    3,25     29      22     28       2,23,90     30       116

5. SP Malinie                      816
Kielek Magda    9,88      51      3,92    51      33      54     2,09,24      57       213
Kasprzak Patrycja  10,16  44    3,55     38     30      47     2,29,11      21       150
Maziarz Kamila  10,08    46     3,68     43     21      26     2,31,30       18       133
Furdyna Ola     9,62      58      3,31     31     27     39      2,27,44      24       152
Juwa Anna         10,14   45     3,53     38    26     36       2,13,73      49       168

6. SP nr 11 Mielec               763 
Durak Martyna    10,20    43    3,71    44     29     44     2,25,96       26        177
Kowalik Klaudia   10,05   47    3,50    37     24     32     2,18,19      41        157
Magda Wiktoria   9,44     63     4,08    58    27     39     2,20,66      36        196
Rajca Patrycja     10,97   24     3,28    30    20     24      2,39,68     7           85
Trzeciak Wiktoria 10,50   36    3,60     40    23     30     2,24,05      30        136
Komaniecka Sandra  10,49  36 3,59     39    19    22      2,52,68     0            97
Radłowska Kinga  10,75   30   2,96     19    23    30       2,52,68     0          79  PK

7. SP nr 1 Mielec                   762
Sroka Emilia      10,10   46    3,66      42     27    39     2,15,03      46        173
Małek Dominika  9,86    52     4,10    59      12     8      2,23,84      30       149
Augustyn Nikola  9,57   59      3,80     47     26    36     2,41,54      5         147
Ćwiok Marcelin   10,60   33     3,53     38     33    54     2,45,85      0        125
Patrycja           11,41   16     3,80     47      28    41     2,36,59      11      115
Monika             9,88    51      3,64    42     24     32     2,16,70     43      168

8. SP nr 6 Mielec                742
Rusek Patrycja    10,12   45    3,60    40     22      28     2,06,19      62     175
Gawron Julia      9,43    63    3,72    44      25     34     2,02,56      69     220
Rębacz Oliwia    10,97    24    3,20    27     26     36       DNS         0      87
Cisińska Laura   11,04    23    2,95    19     17     18      2,16,51     44     104
Gawron Karolina 10,41   38    3,10    24     21     26      2,19,99     37     125
Bolechała Aleksandra 10,56  34  3,12  24    21    26       2,21,62     34     118

9. SP nr 3 Mielec                730
Walas Marcelina    9,12      73    3,68   43    34  57     2,21,13     35      208
Cichońska Karolina 9,62    58    4,10    59    34   57    2,48,27     0       174
Gałda Angelika    10,73    30    3,37    33    28    41   2,54,65      0       104
Zarzycka Aleksandra 10,28  41   3,41  34    26    36    2,32,59     16      127
Staroń Julia        10,50    36    3,79   47    25    34     2,53,32    0       117

10. SP Tuszów Nar.             718
Furtak Wioletta    9,27   68    4,00    54     26    36    2,04,08     66     224
Rzeźnik  Gabriela 10,49  36   3,36    32     26     36    2,17,52    42     146
Murawska Aleksandra 9,99  49 3,22  28     17     18     2,26,13    26    121
Wójcik Natalia     10,10  46    3,35   32    15    14     2,30,89     19    111
Drzymała Natalia 10,64  32   3,03    21     16    16     2,39,89    7      76
Gil  Żaneta       10,89   26    3,37   33    30     47     2,37,24     10    116
 
11. SP Wadowice Dolne       608
Krawiec  Kamila  10,33   40   3,64   42     18    20     2,34,76    13    115
Wawrzonek Paulina 10,09  46  3,76  46     29    44    2,16,83    43     179
Guła Marta        11,47    20    3,30  33    20    24    2,32,67    16      90
Strzyż Oliwia     10,69   31     3,10,  24   28     41   2,22,35    33     129
Rusek  Martyna  11,48    15    3,08   23   28    41    3,14,07    0       79
Leśniak Klaudia  10,85   27    3,64   42    21   26    2,47,92    0       95
Trelia Amelia     11,80   11    2,44    4    24   32     2,38,24    9      56

12. SP Borowa                   586
Nieć Zuzanna     10,72   30   3,40   34    26   36    2,21,55     35    135
Ząbek Aleksandra  9,99  49   3,53   38   21   26     2,29,19   21     134
Ćwięka Agata     10,38  39    3,34   32   17    18    2,36,10    12    101
Cebula Anna      10,43  38   3,38    33    16   16    2,35,15   13     100
Pazdro Gabriela  11,37  17   3,39   33    15    14    2,35,56    12    76
Kalicka Julia     10,60   33   3,49   35    24    32   2,34,36    14    114

13. SP nr 13 Mielec             420 
Rzeszut Estella   9,51   61   4,41    74   15   14    3,01,76    0      149                                          Rzeźnik Marcelina 10,87  27  3,24  28   20    24    2,53,40   0      79
Świderska Magdalena 10,31 41 2,28  2   21   26    3,03,66    0      69
Sudoł Oliwia      11,25   19    3,12   24   19  22    3,01,93   0      65
Gauda Magdalena   10,89   26  2,60   8  20   24   3,07,44    0      58

Najlepsze wyniki indywidualnie:
1. Maciejak Agnieszka  SP Wola Mielecka   257 pkt
2.Wrzesień Wioletta    SP Wadowice Górne  247 pkt
3. Helowicz Zuzanna   SP Przecław           227  pkt 

 

Chłopcy:
1. SP nr 6 Mielec                896 pkt
Walczak Kacper    8,39     76     5,00    74    40   45    3,53,89    31      226
Jarosz Aleksander     9,04    53      4,30    51     39    43      3,53,79     31    178
Durak Bartosz     8,92    24     3,64    61     42      49      4,54,81     30      190
Kopera Bartłomiej   10,20    24     3,67     61     42     49      4,54,81    30   164
Bondar  Dymitr     10,11    25     3,69    33     31      4,22,75     10    130
Bawoł Kacper    9,42     41    3,70     64      33   31     4,35,75   2       138

2. SP Borowa                    865
Bogdan Rafał      8,70     64     3,75    32    40      45      3,25,05    61       202
Rokoszak paweł     8,90    58     4,27     50      29   23     3,38,47    45     176
Wiącek Adrian     8,49     72     4,16      46   34    33         3,26,73     59      210
Serafin Igor     9,46     40      3,64     27      33    31       4,11,60    16    114
Jędrzejowski Dominik    10,10   26    3,83   35    28   31   4,04,34    22    104  
Matusiak  Konrad     9,16    49    4,09     44    45       55    4,13, 97    15    163   

3. SP nr 3 Mielec                859
Kawecki Kacper      8,84    60     4,10    44   45   55    3,35,62    49   208
Robak Michał        8,93      57    4,40   54     51   67    3,58,74    27   205
Wypasek Michal     8,76     62     4,70    64      51    67  3,59,53   26     216
Kamuda Łukasz     10,73    13     3,65    26     50    65   4,24,41   9    113
Rybka Konrad      9,55      37     3,66    28    36     37    4,13,32   15   117
Gła Albert         10,92     9      3,60     25     38     41    5,05,95   0    75

4. SP Maline                     848
Rymarowicz Kacper 8,94  56      4,20     47      43    51   3,37,81    46    200
Skiba Kamil          9,45    40     3,82    35     58     81   3,56,70     28   184
Bauer Piotr           9,70    34     4,09    44      52    69    3,47,50    36    183
Kibler Maiej          9,77    32     3,78     33    36     37    3,48,73    35    137
Iwanow Mikołaj     9,56    37      4,20    47     35    35     4,00,38    25   144
Grzelak Kacper     9,31    44      3,83     35    35     35    4,23,23    9     123

5.-6 SP nr 11 Mielec           825
Skaza Kacper      9,58     37      4,02     41     50     65   3,56,51    29    142
Sztuka Kamil      9,22      60     4,18     47     41     47    3,50,26    34   188
Jurczak Igor        9,22     47     4,25     49      35    35     4,05,21   20   151
Reguła Szymon    9,57    37      4,10     44     47     59    4,11,16    16   156
Sokalski Dariusz   9,17   49       4,35    52      42    49     4,25,31    8    158
Gąska Maciej      9,97    28       3,72    31      44    53     4,27,87    6     118
Chmielowiec Szymon  10,43  19 3,50   22       34    33      4,30,79    5    79     PK

      SP Przecław               825  
Klaus Daniel       8,51    71      4,60     61      47     59    3,59,01    26   217
Kusibab Jakub     9,24    46      4,03    42       38    41     3,55,62    29   158
Merokis Georgios  9,01   54      4,07     43      52     69     5,12,25    0    166
Kokoszka Adrian   9,25   46      4,10    44      51      67    5,12,38     0    157
Wojtaszek  Wiktor  9,25  46     3,93     38       39    43      4,44,54    0    127

7.  SP nr 1 Mielec             725
M.  Bartosz           9,82    31    3,20   14      33     31      4,10,54    16    92
Gołębiowski Marek  9,55   37     4,00    41     40     45      4,25,18     8    131
Cichoń                 8,98    55     4,00   41     38    41       3,50,29     34    171
Małek Hubert        9,87    30     4,20   47     40      45      4,10,90    16    138
Sztuka Dawid       9,42     41    3,74    32     36     37      3,59,01    26     136
P. Mikołaj            9,05     53     4,10    47    42    49       5,05,76     0     149

8.  SP Wola Mielecka         720
Zaremba  Michał       8,65    66      4,97    73     38      41     3,44,26   39    219 
Kania  Łukasz          9,35    43       4,08    43     36     37     4.19.65    11   134
Burczy kacper          9.69    34      4.03    42     39      43     4,18,07    12   131
Szczepanowik Milosz  9,40    42     4,12     45     36     37      4,24,17    9    133
K. Robert               10,41   19      3,78    33     32     29      4,25,48     8    89
Indyk Dawid           9,76    32      3,87    33      30     25      4,21,34    10   103
Słąba Rafał            9,18    48     3,87     36      34     33      4.03,46    23   140  PK

9. SP nr 9 Mielec     651
Czop Filip            9,02      54     4,05      42      43     51     3,48,76     35    182
Rup Damian         9,07     52      4,18      47      52     69     4,08,50     18    186
Póółbrat Karol      10,30    22      3,52      22     35      35     4,20,81     11      90
Borys Szymon      10,46    18      3,52     22       30     25     4,38,12    1       66
Borys Kacper       9,91     29       3,62     26      28     21      4,26,77     7       83
Płatek Eryk          9,13     50      3,30     17     35      35      4,24,85      8      110

10. SP Tuszów  Nar. 611
Serafin Łukasz     10,19     24     3,90     37     35      35       4,01,58     24     120
Ciemięga Bartłomiej 9,93   29     3,55     23     35      35       4,54,17     0       87
Wieczerzak Michał   9,58   37     3,88      37     39      43       3,51,79     32      149
Chmura Jakub      9,79     32     3,50      22    37       39       4,04,45    22      115
Moczyński Paweł    10,53   17    3,90      37      40     45       3,52,75    32       131
Świerczek Marian  10,06    26     3,77     33     36      37       5.01,31      0      96

11.  SP Izbiska                  609
Bigda Patryk         9,02      54     3,74     32     36      37      4,02,40    24     147
Strycharz Jakub     9,40     42      3,73     31     31     27       3.43.13    41     141
Midura Piotr         10,15    25      3,80     34     38     41       4,35,86      3     103 
Węgrzy Adrian       9,27    45       3,80    34     35     35       4,32,61       4     118
Szczur Kacper       10,07   26      3,49    19    29      28       3,51,93       32    100
Szczur Konrad      10,05    27      3,14    13     28     21       3,49,08       35    96
Czepiel Szymon     9,80    32      3,52     22   31      27       4,41,37        0      81    PK

12.SP nr 13 Mielec           496
Chruściel Norbert   9,80    32       3,67     28     33    31      5,05,60        0      91
Sowa damian       11,02    7       3,25     15     23    11       5,07,78       0      33
Kwaśniewski Michał 10,29  22      3,65     27     33    31      4,03,70       23     103
Machała Eryk        10,43   19     3,51     22     33    31        4,57,13       0      72
Nycek Kacper       9,37    42      3,88     37      36   37        4,44,79      0      116
Skrzyniarz filip     9,10     51     3,84    30      22    9         4,02,44       24     114

13. SPWadowice Górne     438
Kupiec Tomasz    10,71    13     3,46     21      42     49     5,16,93      0        83
Zimny Wiktor      9,94     29     3,58     24      35     35     5,11,10      0       88
Lolo Adam          9,49    24      3,60     25      28     21     4,12,21     15      100
Ząbek Piotr        10,06    26     3,23     15      29      23    4,34,72     2         66
Walas Norbert     10,20   24      3,52     22      30     25     3,55,21     30      101

14. SP Wadowice Dolne    434
Michułka Krystian  9,59   36     3,34      18      35      35     4,40,79    0       89
Kramarz Mateusz   11,02  7     3,14      13      38      41      4,08,61   18      79
Krawiec Tomasz   10,63   15     3,32     17      32      29     4,26,76   7        68
Bator Adrian        10,37   20    3,30     21      27      19      4,33,40    3      63
Bzduła Mateusz    9,76    32     3,80     34     35       35     3,59,53     26    127
Kołton Mateusz    10,50    18    3,20    14      31     27       4,18,07    12     71

Najlepsze wyniki indywidualnie:
1.Walczak Kacper    SP nr 6 Mielec     226 pkt
2.Zaremba Michał   SP Wola Mielecka 219 pkt
3. Klaus Dawid    SP Przecław           217 pkt

 

 

Wyniki turnieju barażowego IMS w mini piłce koszykowej dziewcząt - 10. 04. 2015 r w Padwi Narodowej.

SP nr 6 Przemyśl SP Padew Nar. 29 : 24
SP Frysztak - SP nr 6 Przemyśl 17 : 21
SP Frysztak - SP Padew Nar. 13 : 11

Tabela:
1. SP nr 6 Przemyśl 4 50 : 41 awans do finału
2. SP Frysztak 3 30 : 32
3. SP Padew Nar. 2 35 : 42

 


 

Półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców
23.03. 2015 r Radomyśl Wielki
Mecze
SP Dzikowiec - SP nr 3 Tarnobrzeg 12 : 12 ( 4:6)
SP Przecław - SP nr 12 Stalowa Wola 10 : 4 (4:2)
SP Raniżów - SP nr 12 Stalowa Wola 18 : 16 (10:9)
SP nr 3 Tarnobrzeg - SP Przecław 12 : 11 ( 9:7)
Mecze z Rejonu:
SP Przecław - SP Raniżów 11 : 7
SP nr 3 Tarnobrzeg - SP nr 12 Stalowa Wola 9 : 9
Kolejność:
1. SP nr 3 Tarnobrzeg 4 33 : 32 awans do finału
2. SP Przecław 4 32 : 23 awans do baraży
3. SP Raniżów 3 37 : 39
4. SP nr 12 Stalowa Wola 1 29 : 37

Finał powiatowy IMS w mini siatkówce dziewcząt
Mielec 20.03.2015r.
SP Przecław - SP Tuszów Narodowy 2:1 / 25:20,21:25,15:7/
SP 6 Mielec - SP Przecław 2:0 /25:6,25:5/
SP6 Mielec - SP Tuszów Narodowy 2:0 / 25:7,25:4/
Tabela:
1. SP 6 Mielec
2. SP Przecław
3. SP Tuszów Narodowy

Finał powiatowy ims – minisiatkówka chłopców
19.03.2015r. Malinie
Tabela końcowa:
SP Partynia 4 pt. 4 – 4
SP 3 Mielec 2 pt. 2 – 2
SP Malinie 0 pt. 0 – 4
Mecze:
SP Partynia – SP 3 Mielec 2 – 0
SP 3 Mielec – SP Malinie 2 – 0
SP Partynia – SP Malinie 2 – 0

Rejonowe IMS w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
17.03.2015 r. Wadowice Górne
SP Dzikowiec – SP nr 9 Dębica 14-4 (8-2)
SP Wadowice Grn – SP Dzikowiec 8-12 (3-6)
SP Wadowice Grn – SP nr 9 Dębica 9-5 (4-1)
Tabela końcowa:
SP Dzikowiec 4 pkt 26-12
SP Wadowice Górne 2 pkt 17-17
SP nr 9 Dębica 0 pkt 9-23
Czwarty zespół nie dojechał na zawody

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu -
9.03.2013 r. Mielec
Dziewczęta:
Sztafety 6 x 25 m:
1. SP nr 6 Mielec 1. 33 . 20
50 m. st. dowolnym:
1. Strugała Oliwia SP nr 6 Mielec 30.48
2. Myśliwiec Tatiana SP nr 6 Mielec 33.95
3. Graniczka Malwina SP Tuszów Nar. 56.32
50 m. st. klasycznym:
1. Madycka Marcelina SP nr 6 Mielec 43.07
2. Malec Wiktoria SP nr 6 Mielec 46.16
50 m. st. motylkowym:
1. Gancarz Julia SP nr 6 Mielec 34. 39
2. Szydłowska Patrycja SP nr 6 Mielec 35.54
3. Forczek Marcelina SP nr 6 Mielec 38,86
50 m. st. grzbietowym:
1. Cerlich Oliwia SP nr 6 Mielec 38.33
2. Divile Alicja SP nr 6 Mielec 40.11
3. Grzesik Zuzanna SP nr 6 Mielec 42.48
Chłopcy:
Sztafety 6 x 25 m.:
1. SP nr 6 Mielec 1.28.15
50 m. st. dowolnym:
1. Labak Krystian SP nr 6 Mielec 29.76
2. Symko Sebastian SP nr 6 Mielec 43.02
3. Serafin Łukasz SP Tuszów Nar. 46.42
50 m. st. klasycznym:
1. Ksiąźnicki Dawid SP nr 6 Mielec 36.20
2. Krężel Bartłomiej SP nr 6 Mielec 42.57
3. Wieczerzak Michał SP Tuszów Nar. 56.26
50 m. st. motylkowym:
1. Magda Patryk SP nr 6 Mielec 34.02
50 m. st. grzbietowym:
1. Kużdżał Mikołaj SP nr 6 Mielec 35.23
2. Warzecha Wiktor SP nr 6 Mielec 36.57

Wyniki Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej dziewcząt
5.06.2015 r. Padew Narodowa.
SP Padew Nar. - SP nr 11 Dębica 22 : 5
SP Dzikowiec - SP Czarna Sędziszowska 8 : 7
SP Czarna Sędziszowska - SP Padew Nar. 8 : 19
SP nr 11 Dębica - SP Dzikowiec 18 : 20
SP Padew Nar. - SP Dzikowiec 15 : 7
SP nr 11 Dębica - SP Czarna Sędziszowska 22 : 24
Kolejność:
1. SP Padew Nar. 6 56 : 20 awans do półfinału
2. SP Dzikowiec 5 35 : 40 awans do półfinału
3. SP Czarna Sędziszowska 4 39 : 51
4. SP nr 11 Dębica 3 45 : 66

Tabela po zawodach mini siatkówki chłopców
5.03.2015 Trześń
1. Partynia 6 pkt - awans
2. Trześń 5 pkt
3. Przecław 4 pkt
4. Wola Wadowska 3 pkt

Półfinał Powiatowy IMS w mini piłce siatkowej dziewcząt
Wadowice Górne 6 marca 2015 r.
Wyniki:
SP Wola Mielecka : SP Dulcza Wielka 2 : 1, 25 : 22, 21 : 25, 15 : 9
SP Wadowice Górne : SP Przecław 0 :2, 15 : 25, 13 : 25
SP Wola Mielecka : SP Wadowice Górne 2 : 0, 25 : 13, 25 : 23
SP Dulcza Wielka : SP Przecław 0 : 2, 18 : 25, 12 : 25
SP Wola Mielecka : SP Przecław 1 : 2, 25 : 11, 22 : 25, 13 : 15
SP Dulcza Wielka : Sp Wadowice Górne 2 : 0, 25 : 21, 25 : 18
Kolejność końcowa
1. SP Przecław 6 pkt. awans do Finału Powiatowego IMS
2. SP Wola Mielecka 5 pkt.
3. SP Dulcza Wielka 4 pkt
4. SP Wadowice Górne 3 pkt

Komunikat z półfinału powiatowego IMS
w mini piłce siatkowej dziewcząt - Grupa A
Tuszów Narodowy, 03.03.2015r.

SP Tuszów Narodowy- SP Trzciana 2:1 (20:25) (25:15) (15:11)
Tabela Końcowa
1. SP Tuszów Narodowy - awans do finału
2. SP Trzciana

Wyniki mini piłki siatkowej chłopców – półfinał powiatowy grupy A
Czermin, 02.03.2015
SP Malinie – SP Czermin 2:1 (25:18, 13:25, 15:11)
SP Borowa – SP Czermin 0:2 (23:25, 10:25)
SP Borowa – SP Malinie 0:2 (22:25, 16:25)
Tabela końcowa
SP Malinie - awans
SP Czermin
SP Borowa

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
23.02.2015 r Mielec
Dziewczęta:
1, Sp Tuszów Nar. awans
2. SP Chorzelów awans
3. SP Podborze
4. SP nr 6 Mielec
Chłopcy:
1, SP nr 9 Mielec awans
2. SP Chorzelów awans
3. SP Podborze
4. SP Tuszyma
5. SP Tuszów Nar.
SP Jamy

 

Wyniki finału Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce
19.02. 2015 r. Padew Nar.
Dziewczęta:
SP Przecław - SP SP nr 6 Mielec 9 : 4
SP Padew Nar. - SP nr 6 Mielec 19 : 8
SP Padew Nar. - SP SP Przecław 5 : 12
Kolejność:
1. SP Padew Nar. 4 31 : 13 awans
2. SP Przecław 2 14 : 16
3. SP nr 6 Mielec 0 12 : 28
4-6 SP nr 2 Mielec
SP Radomyśl W.
SP Malinie
7-9 SP nr 11 Mielec
SP Chorzelów
SP Gawłuszowice
10 SP nr 13 Mielec

 

Wyniki finału Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce
19.02 2015 r Padew Nar.
Chłopcy:
SP nr 2 Mielec - SP Malinie 23 : 17
SP Malinie - SP Przecław 17 : 21
SP Przecław - SP Malinie 26 : 12
Kolejność:
1. SP Przecław 4 47 : 29
2. SP Malinie 2 40 : 38
3. SP nr 2 Mielec 0 29 : 49
4-6 SP nr 3 Mielec
SP Podborze
SP Padew Nar.
7-9 SP nr 11 Mielec
SP Chorzelów
SP Gawłuszowice
10-11 SP nr 6 Mielec
SP Borowa

Komunikat z półfinału powiatowego IMS

w mini koszykówce
30.01.2015r  Radomyśl Wielki
Wyniki Dziewcząt:
Radomyśl Wielki – Chorzelów: 11 - 7
Chorzelów – Przecław: 7 - 18
Radomyśl Wielki – Przecław: 17 - 22
Tabela końcowa:
1.SP Przecław - awans 
2.SP Radomyśl Wielki
3.SP Chorzelów
Wyniki chłopców:
Chorzelów – Przecław: 8 - 32
Przecław – Podborze: 13 - 8
Chorzelów – Podborze: 7 - 18
Tabela końcowa:
1.SP Przecław - awans
2.SP Podborze
3.SP Chorzelów

 

Komunikat z finału powiatowego
w mini piłce ręcznej Mielec- dn.19.01.2014r.
Mecze finałowe:
Dziewczęta :
1.SP Malinie –SP Wadowice Górne – 6:13
2.SP Malinie –SP Nr6 Mielec – 6:2
3.SP Nr6 Mielec – SP Wadowice Górne – 0:9
Tabela Końcowa :
1.SP Wadowice Górne -4pkt –awans do finału rejonowego
2.SP Malinie -2pkt
3.SP Nr6 Mielec – 0 pkt
4.SP Radomyśl Wielki
5.SP Czermin
6.SP Nr9 Mielec
7.SP Chorzelów
8.SP Nr3 Mielec
10.SP Nr9 Mielec
11.SP Nr13 Mielec
12.SP Nr 12 Mielec
Chłopcy :
Mecze finałowe:
1.SP Malinie –SP Nr2Mielec – 6:11
2.SP Malinie –SP Przecław- 6:12
3.SP Nr2 Mielec – SP Przecław- 8:8
Tabela końcowa :
1.SP Przecław – 4pkt –awans do finału rejonowego
2.SP Nr2 Mielec – 2pot
3.SP Malinie – 0pkt
4.SP Nr1 Mielec
5.SP Podleszany
6.SP Czermin
7.SP Radomyśl Wielki
8.SP Nr11 Mielec
9.SP Nr6 Mielec
10.SP Nr13 Mielec
11.SP Nr3 Mielec
12.SP Nr9 Mielec
13.SP Nr12 Mielec

 

Półfinał powiatowy w mini koszykówce dziewcząt - Malinie 8.01.2015 r.
1. SP Padew Narodowa 4 pt. 57 - 11 awans do finału
2. SP Malinie 2 pt. 31 - 44
3. SP Gawłuszowice 0 pt. 17 - 50
SP Malinie - SP Padew Narodowa 6 - 32
SP Malinie - SP Gawłuszowice 25 - 12
SP Padew Narodowa - SP Gawłuszowice 25 - 5

 

Półfinał powiatowy w mini koszykówce chłopców - 09.01.15r.
1. SP Malinie 6pt. 56 - 16
2. SP Padew Narodowa 4pt. 28 - 32
3. SP Gawłuszowice 2pt. 22 - 45
4. Borowa 0pt. 16 – 31
SP Malinie - SP Borowa 12 - 2
SP Borowa - SP Padew Narodowa 4 - 7
SP Gawłuszowice - SP Malinie 8 - 18
SP Malinie - SP Padew Narodowa 26 - 6
SP Gawłuszowice - SP Padew Narodowa 2 - 15
SP Borowa - SP Gawłuszowice 10 - 12

 


Wyniki Półfinału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

5. 12. 2014 r. - Padew Narodowa
Eliminacje:
Grupa A:
SP Nagoszyn - SP Kłyżów 0 : 1
SP Wadowice Górne - SP Krawce 1 : 0
SP Nagoszyn - Wadowice Górne 0 : 2
SP Kłyżów - SP Krawce 2 : 0
SP Nagoszyn - SP Krawce 1 : 0
SP Kłyżów - SP Wadowice Górne 0 : 0
Tabela:
1 - 2 SP Kłyżów 5 3 : 0
       SP Wadowice Górne 5 3 : 0
3. SP Nagoszyn 2 1 : 3
4. SP Krawce 0 0 : 4
Grupa B:
SP Padew Nar. - SP Hucisko 0 : 0
SP Padew Nar. - SP Brzeźnica 3 : 2
SP Brzeźnica - SP Hucisko 5 : 0
Tabela:
1. SP Padew Nar. 3 3 : 2
2. SP Brzeźnica 2 7 : 3
3. SP Hucisko 1 0 : 5
Finał:
SP Kłyżów - SP Brzeźnica 1 : 1
SP Padew Nar. - SP Wadowice Górne 2 : 2
SP Kłyżów - SP Padew Nar. 0 : 1
SP Wadowice Górne - SP Brzeźnica 0 : 2
mecze z eliminacji:
SP Padew Nar. - SP Brzeźnica 3 : 2
SP Kłyżów - SP Wadowice Górne 0 : 0
Kolejność:
1. SP Padew Nar. 5 6 : 4 awans do finału wojewódzkiego
2. SP Brzeźnica 3 5 : 4 awans do finału wojewódzkiego
3. SP Kłyżów 2 1 : 2 awans do finału wojewódzkiego
4. SP Wadowice Górne 2 2 : 4
5 - 6. SP Nagoszyn
        SP Hucisko
7. SP Krawce

 

Wynik meczu półfinałowego mini piłki ręcznej chłopców – grupa A
28.11.2014 Czermin:
SP Czermin – SP Malinie 6:15
Tabela końcowa:
1.SP Malinie
2.SP Czermin

 

Wynik meczu półfinałowego mini piłki ręcznej dziewcząt – grupa A
27.11.2014 Czermin:
SP Czermin – SP Malinie 7:8
Wyniki końcowa:
1.SP Malinie
2.SP Czermin

 

Wyniki Półfinału IMS gr. B w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców
27.11.2014 r. Radomyśl Wielki - Dziewczęta
SP Chorzelów – SP Radomyśl Wlk. 2-10 (2-6)
SP Wadowice Grn. – SP Przecław 7-5 (3-1)
SP Chorzelów - SP Wadowice Grn. 0-9 (0-6)
SP Radomyśl Wlk. - SP Przecław 7-6 (4-4)
SP Chorzelów - SP Przecław 7-6 (4-4)
SP Radomyśl Wlk. - SP Wadowice Grn 4-4 (1-3)
Kolejność:
1.SP Wadowice Górne 5 pkt 20-9
2.SP Radomyśl Wielki 5 pkt 21-12
3.SP Przecław 1 pkt 13-16
4.SP Chorzelów 1 pkt 4-21
28.11.2014 r. Radomyśl Wielki - Chłopcy
SP Podleszany – SP Radomyśl Wlk. 7-2 (6-1)
SP Wadowice Grn. – SP Przecław 4-11 (1-5)
SP Podleszany - SP Wadowice Grn. 12-3 (7-2)
SP Radomyśl Wlk. - SP Przecław 13-5 (9-3)
SP Podleszany - SP Przecław 7-11 (4-5)
SP Radomyśl Wlk. - SP Wadowice Grn 5-1 (1-0)
Kolejność:
1.SP Przecław 6 pkt 35-16
2.SP Podleszany 4 pkt 26-16
3.SP Radomyśl Wielki 2 pkt 12-21
4.SP Wadowice Górne 0 pkt 8-28

 

Wyniki finału powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju
24.11.2014 - Padew Narodowa.
Dziewczęta:
SP Wola Mielecka - SP Wadowice Górne 0 : 0
SP Gawłuszowice - SP Padew Nar. 0 : 1
SP Wola Mielecka - SP Gawłuszowice 1 : 0
SP Wadowice Górne - SP Padew Nar. 1 : 1 k. 2 : 1
SP Wola Mielecka - SP Padew Nar. 0 : 0
SP Wadowice Górne - SP Gawłuszowice 1 : 0
Tabela:
1. SP Wadowice Górne 4 2 : 1 k. 2:1 awans do półfinału wojewódzkiego
2. SP Padew Narodowa 4 2 : 1 k. 1:2 awans do półfinału wojewódzkiego
3. SP Wola Mielecka 4 1 : 0
4. SP Gawłuszowice 0 0 : 3
Chłopcy:
SP Tuszów Nar. - SP Wadowice Górne 3 : 0
SP Wola Mielecka - SP Gawłuszowice 2 : 0
SP Tuszów Narodowa - SP Wola Mielecka 1 : 0
SP Wadowice Górne - SP Gawłuszowice 0 : 1
SP Tuszów Narodowy - SP Gawłuszowice 1 : 3
SP Wadowice Górne - SP Wola Mielecka 0 : 2
Tabela:
1. SP Wola Mielecka 4 4 : 1 awans do półfinału wojewódzkiego
2. SP Gawłuszowice 4 4 : 3 awans do półfinału wojewódzkiego
3. SP Tuszów Nar. 4 5 : 3
4. Wadowice Górne 0 0 : 6
Uwaga: w finale nie brała udziału drużyna z SP Borowa, w zamian wystartowała SP Gawłuszowice.

 

Wyniki półfinału Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
21.11.2014 r. Padew Nar.
SP Gliny Małe - SP Gawłuszowice 0 : 4
SP Padew Nar. - SP Tuszów Nar. 1 : 0
SP Gliny Małe - SP Padew Nar. 0 : 5
SP Gawłuszowice - SP Tuszów Nar. 2 : 2
SP Gliny Małe - SP Tuszów Nar. 0 : 2
SP Gawłuszowice - SP Padew Nar. 2 : 2
Tabela:
1. SP Padew Narodowa 5 8 ; 3 awans do finału
2. SP Gawłuszowice 4 8 : 4 awans do finału
3. SP Tuszów Narodowy 3 4 : 3
4. SP Gliny Małe 0 0 : 11

 

Półfinał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
13.11.2014 r. - Mielec
SP Wola Mielecka - SP nr 13 Mielec 4 : 0
SP Wadowice Górne - SP nr 13 Mielec 3 : 0
SP Wadowice Górne - SP Wola Mielecka 1 : 0
Tabela:
1. SP Wadowice Górne 4 4 : 0 awans do finału
2. SP Wola Mielecka 2 4 : 1 awans do finału
3. SP nr 13 Mielec 0 0 : 7

 

Półfinał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopów 
5.11. 2014 r. Padew Narodowa 
Eliminacje:
Grupa A:
ZS Gliny Małe - SP Tuszów Nar. 1 : 2
ZS Gliny Małe - SP Borowa 0 : 6
SP Tuszów Nar. - SP Borowa 1 : 3
Tabela:
1. SP Borowa 4 9 : 1
2. SP Tuszów Nar. 2 3 : 4
3. ZS Gliny Małe 0 1 : 8
Grupa B
SP Padew Nar. - SP Gawłuszowice 2 : 3
SP SP Padew Nar. - SP Ujście 2 : 3
SP Ujście SP Gawłuszowice 0 : 1
Tabela :
1. SP Gawłuszowice 4 4 : 2
2. SP Ujście 2 3 : 3
3. SP Padew Nar. 0 4 : 6
Finały:
SP Borowa - SP Ujście 1 : 1
SP Tuszów Nar. - SP Gawłuszowice 2 : 0
SP Tuszów Nar. - SP Ujście 2 : 1
SP Borowa - SP Gawłuszowice 1 : 0
SP Borowa - SP Tuszów Nar. 3 : 1 mecz z grupy
SP Ujście - SP Gawłuszowice 0 : 1 mecz z grupy
Tabela:
1. SP Borowa 5 5 : 2 awans do finału
2. SP Tuszów Nar. 4 5 : 4 awans do finału
3. SP Gawłuszowice 2 1 : 3
4. SP Ujście 1 2 : 4


Półfinał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców 
6.11. 2014 r. Mielec
SP Wola Mielecka - SP Wadowice Górne 4 : 1
SP Wola Mielecka - SP nr 13 Mielec 5 : 0
SP Wadowice Górne - SP nr 13 Mielec 4 : 0
Tabela:
1. SP Wola Mielecka 4 9 : 1 awans do finału
2. SP Wadowice Górne 2 5 : 4 awans do finału
3. SP nr 13 Mielec 0 0 : 9

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w szachach drużynowych. Mielec dn,04.11.2014r.
1.SP Pilzno – 12pkt -18 pkt małe – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Wadowice Górne – 10 -18 – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Podleszany -10- 17
4.SP Nr2 Sędziszów Młp.- 5- 10,5
5.SP Nr9 Dębica – 5- 10
6.SP Czarna Sędziszowska – 2- 9
7.SP Brzostowa Góra – 0- 1,5

 

Komunikat finału powiatowego IMS
w szachach drużynowych – Mielec dn. 27.10. 2014r.
1.SP Podleszany – 12pkt 23małe – awans do finału rejonowego
2.SP Wadowice Górne -10 – 19 - awans do finału rejonowego
3.SP Nr 13 Mielec – 8 – 12,5
4.SP Malinie – 6 – 9
5.SP Nr 6 Mielec -4 – 11,5
6.SP Książnice -2- 7

 

Komunikat z finału powiatowego Igrzysk Młodzieży
Szkolnej w indywdualnych biegach przełajowych
Mielec dn.06.10.2014r.
Dziewczęta:
5oom.
1.Kokoszka Patrycja -04- SP Nr6 Mielec
2.Groele Nikola – 05- SP Malinie
3.Piecyk Gabriela -04- SP Trześń
4.Czaja Karolina -04- SP Padew Narodowa
5.Zaręba Anna -05- SP Partynia
6.Chmiel Julia -05- SP Zdziarzec
7.Grzelak Aleksandra -04- SP Jaślany
8.Ryś Weronika -04- SP Ruda
9.Krawiec Karolina -04- SP Wadowice Dolne
10.Rarus Paulina – 04 – SP Przecław
11.Peret Emilia – 04 – SP Borowa
12.Salach Dominika -04 – SP Nr6 Mielec
13.Noga Julia -04- SP Dąbrówka Wisłocka –
14.Pisarczyk Gabriela -04- SP Radomyśl Wielki
15.Bielecka Natalia -05 – SP Tuszów Narodowy
16.Musz Aleksandra -04 – SP Borowa
17.Hodór Izabela -04 – SP Przecław
18.Chorążka Gabriela -04 – SP Nr6 Mielec
19.Figurska Klaudia – 04 – SP Jaślany
20.Wyzina Agnieszka -04- SP Borowa
21.Rzeżnik Martyna – 04- SP Jaślany
22.Kozik Aleksandra -05- SP Nr12 Mielec
23.Jopek Klaudia -05 – SP Nr12 Mielec
24.Gagat Emilia – 04 –SP Malinie
25.Polak Klaudia – 04 – SP Borowa
26.Mrozik Julia -04 – SP Malinie
27.Piękoś Oliwia -04 – SP Trześń
28.Jankowska Gabriela – 04 – SP Radomyśl Wielki
29.Padykuła Paulina -04- SP Wadowice Górne
30.Balnox Gabriela – 04 – SP Nr6 Mielec
31.Stochmal Kornelia -04- SP Przecław
32. Łącz Ilona -04- SP Trześń
33.Ćwięka Zofia -04 – SP Borowa
34.Serafin Maja -04- SP Borowa
35 Kania Wiktoria – 04 – SP Chorzelów
36.haracz Sylwia -05- SP Wadowice Górne
37.Midura Agnieszka -04 – SP Wadowice Górne
38.Totoń Kamilla -04 – SP Chorzelów
39.totoń Julia – 04- SP Chorzelów
40.Borowiec Alicja – 05- SP Borowa
41.Pająk Wiktoria – 04 – SP Otałęż
42.Stępień Magdalena – 05 –SP Chorzelow
43.Midura Lidia – 05- SP Wadowice Gorne
44.Rzeszutek Gabriela -04- SP Tuszyma
45.Duobik Dominika – 04 –SP Czajkowa
46.Cisło Gabriela -04- SP Wola Mielecka
47.Kiełb Ewa – 04 –SP Nr6 Mielec
48.Kolowicz Roksana -04- SP Nr6 Mielec
49.Kapcińska Natalia -04 – SP Nr6 Mielec
50.Rzeszutek Julia – 04- SP Chorzelów
51.Paprocka Kornelia – 04- SP Nr6 Mielec
52.Krakowska Weronika -05- SP Chorzelów
53.Fudali Kornelia – 04- SP Chorzelów
54.Rżany Aleksandra -04- SP Nr6 Mielec
55.Rostocka Laura – 04 –SP Nr6 Mielec
56.Opałacz Zuzanna – 05 – SP Wola Mielecka
57.Klich Kinga -04 –SP Otałęż
58.Bal Wiktoria -04 – SP Wola Mielecka
59.Bal Aleksandra -05 – SP Wola Mielecka
60.Gudz Oliwia – 04 – SP Chorzelów –
1000m.
1.Helowicz Zuzanna -02- SP Przecław
2.Kubik Karolina – 02- SP Nr6 Mielec
3.Wrzesień Wioletta – 02- SP Wadowice Górne
4.Rębacz Oliwia – 02 – SP Nr6 Mielec
5.Bytnar Edyta – 02- SP Radomyśl Wielki
6.Rusek Patrycja -02 – SP Nr6 Mielec
7.Furtak Wioletta – 02- SP Tuszów Narodowy
8.Ukleja Maria – 03- SP Partynia
9.Gałat Kinga – 02- SP Radomyśl Wielki
10.Cieśla Magdalena -03- SP Partynia
11.Blicharz Anna -02- SP Nr6 Mielec
12.Wolak Wiktoria -03- SP Dulcz Wielka
13.Sztuka Sandra -02- SP Borowa
14.Koczwara Julia – 02- SP Radomyśl Wielki
15.Krupa Weronika -02- SP Wadowice Górne
16.Surowiec Kamila – 02- SP Padew narodowa
17.Święch Joanna -02- SP Wadowice Górne
18.Struzik Katarzyna – 03 – NIep.SP Gliny Małe
19. Kielek Magdalena -02- SP Malinie
20. Gancarz Julia -03- SP Nr6 Mielec
21.Dolot Daria – 03- SP Ruda
22.Kopacz Klaudia -02- SP Przecław
23.Kujawska Aleksandra -02- SP Przecław
24.Czaja Paulina – 03- SP Wadowice Górne
25.Tabisz Roksana – 02 –SP Wola Mielecka
26.Machnik Marlena – 03- SP Ruda 27.Tcyórzewska Kinga- 03 – SP Nr6 Mielec
28.Cyganowska Oliwia – 03 –SP Wola Mielecka
29.Murawska Aleksandra -02- SP Tuszów Narodowy
30. Cisińska Laura – 03 – SP Nr6 Mielec
31.Kasprzak Patrycja – 02- SP Malinie
32.Wolak Edyta – 03- SP Dulcza Wielka
33.Helowicz Julia – 02- SP Przecław
34.Krudysz Marta – 03- SP Nr12 Mielec
35.Juwa Anna – 02- SP Malinie
36.Krawiec Natalia – 03- SP Wadowice Górne
37.Adamska Weronika -02- SP Tuszyma
38.Czapiga Natalia – 03-SP Żarówka
39.Nowak Magdalena -03- SP Żarówka
40.Stec Aleksandra – 02 –SP Wola Mielecka
41.Duszkiewicz Laura – 02- SP Nr6 Mielec
42.Kalita Alicja – 02- SP Wola Mielecka
43.Guła Marta -03- SP Wadowice Dolne
44.Węgrzyn Wiktoria – 03- SP Wola Mielecka
45.Leś Gabriela 03 _SP Wola Mielecka
46.Wiech Daria -02 –SP Wola Mielecka
47.Cuanek Aleksandra -03- SPNr6 Mielec
48.Zemmel Aleksandra – 02- SP Nr6 Mielec
49.Szymańska Justyna -03 SP Ruda
50.Turkosz Zuzanna -03 – SP Czajkowa
51.Wawrzonek Paulina – 03- SP Wadowice Dolne
52.Krawiec Kamila – 03- SP Wadowice Dolne
53.Jopek Julia – 03- SP Nr12 Mielec
54.Jamróz Martyna -03- SP Nr6 Mielec
55.Polak Luiza -02- Niep. SP Gliny Małe
56.Król Emilia – 03 –SP Nr12 Mielec
57.Chmielowska Wiktoria -03- SP Nr6 Mielec
58.Gawryś Izabela -02- SP Tuszyma
59.Ziomek Natalia -02- SP Tuszyma
60. Długosz Kaja -02- SP Czermin
Chłopcy:
500m.
1.Knap Jakub -04- SP Chorzelów
2.Rogóz Krystian – 04- SP Tuszów Narodowy
3.Śledziona Patryk -04 – SP Jaślany
4. Juras Mikołaj – 05- SP Dulca Mała
5.Głaz Krzysztof – 04- SP Jaślany
6.Pawlak Kacper -04- SP Tuszów Narodowy
7.Mucha Bartosz – 04 – SP Trześń
8. Smagacz Jan -04- SP Zdziarzec
9. Klamut Stanisław – 04- SP Borowa
10.Czaja Krystian -04- SP Wadowice Górne
11.Skoczylas Grzegorz -04- SP Otałęż
12. Wojtusiak Maciej – 03- SP Czermin
13.Połeć Przemysław -04- SP Jaślany
14.Krzysztofik Norbert – 04- SP Podborze
15.szczepanowicz Wojciech -05- SP Wola Mielecka
16.Chmura Igor – 04- SP Tuszów Narodowy
17. Podraza Wiktor – 04- SP Dąbrówka Wisłocka
18.Brzoza Rafał -04- SP Padew Narodowa
19.Stefanowicz Patryk -04- SP Sadkowa Góra
20.Dudek Konrad – 04- SP Dulcza Wielka
21.Uzar Kacper -04- SP Padew Narodowa
22.Szrom Bartłomiej -05- SP Otałęż
23.Uzar Kacper -04- SP Padew narodowa
24.Cisło Jakub -04- SP Malinie
25.Kozak Kacper – 04- SP Malinie
26.Cyganowski Kacper – 05- SP Wola Mielecka
27.Jaworski Patryk -04- SP Nr6 Mielec
28.Kużdżał Daniel -04 – SP Wadowice Dolne
29.Stec Jakub -05 – SP Wola Mielecka
30.klich Dawid -04- SP Padew Narodowa
31.Jasiński Jakub -04- SP Ziempniów
32.Karczewski Igor -04- SP Chorzelów
33.Krępa Kacper -04- SP Malinie
34.Wrzesień Marek -04- SP Wadowice Górne
35.Jemioło Jan -04- SP Przecław
36.mazur Mateusz – 05- SP Żarówka
37.Wrzesień Kacper – 04- SP Wadowice Górne
38.Mróz Mateusz -06- SP Tuszów Narodowy
39. Murdza Radosław – 04- SP Padew Narodowa
40.Bigda Dominik -05- SP Zdziarzec
41.Skaza Sebastian – 05- SP Tuszów Narodowy
42.Krudysz Karol -05- SP Nr12 Mielec
43. Wójcik Michał- 04- SP Wola Mielecka
44.Machaj Łukasz -05- SP Wadowice Dolne
45.Wojtaszek Sebastian -05- SP Tuszyma
46.lewandowski Arkadiusz- 04- SP Dobrynin
47.Bżwięga Bartłomiej -04- SP Padew Narodowa
48.Mazur Dorian -04- SP Nr12 Mielec
49.Ortyl Krzysztof -04- SP Nr6 Mielec
50.Skop Paweł -04 SP Czajkowa
51. Czaja Mikołaj -05- SP Nr6 Mielec
52.Pacholczuk Łukasz- 04- SP Tuszyma
53.Hebda Dawid -04- SP Tuszyma
54.Kamiński Daniel – 05- SP Nr6 Mielec
55.Popiołek Maciej -05- SP Nr6 Mielec
56.mędrek Grzegorz – 04- SP Wadowice Górne
57.Dawid Jacek -04- SP Czajkowa
58.Ziomek Krystian -04 –SP Czajkowa
59.Głaz Kamil – 04- SP Chorzelów
60.Rusek Szymon -04- SP Chorzelów
61.Kłoda Kacper – 04- SP Chorzelów
62.Działo Filip -04- SP Borowa
63.Szczerba Dawid -04- SP Borowa
1000m
1.Zawadzki Maciej -02- SP Jaślany
2.Duszkiewicz Kamil – SP Podleszany
3.Głaz Paweł-02- SP Jaślany
4.Bogdan Rafał- 02- SP Borowa
5.Grzelak Alan -03- SP Jaślany
6.kilian Adrian -02- SP Partynia
7. Szczur Michał- 02- SP Chorzelów
8.Mucha Tomasz- 03-SP Trześń
9.Kulpa Hubert -03- SP Partynia
10.Żola Jan -02- SP Podleszany
11.Krężel Bartłomiej -02- SP Nr6 Mielec
12.Bajor Krzysztof -02. SP Partynia
13.Wójtowicz Kacper -02- SP Sadkowa Góra
14.Mucha Piotr -02- SP Dulcza Mała
15.Serafin Łukasz- 02- SP Tuszów Narodowy
16.Jamroch Grzegorz -02- SP Podborze
17.Rymarowicz Kacper – 03- SP Malinie
18.Galek Andrzej -02- SP Chorzelów
19.Kielek Maciej -03- SP Malinie
20.Zaremba Michał-02- SP Wola Mielecka
21.Grzanka Patryk -02- SP Dulcza Wielka
22.Chmura Jakub -03- SP Tuszów Narodowy
23.Rokoszak Paweł- 02- SP Borowa
24.Bajor Marcin -03- SP Partynia
25.Bauer Piotr -02- SP Malinie
26.Łogin Marcin -03- SP Padew narodowa
27.Kilian Paweł- 03- SP Padew Narodowa
28.Kołacz Dominik -03- SP Partynia
29.Kołton Mateusz – 02- SP Wadowice Dolne
30.Kędzior Kacper -02- SP Chorzelów
31.Ruszczyk Gracjan -02- SP Wadowice Górne
32.Burdzel Mateusz -02- SP Padew Narodowa
33.Bzduch Konrad – 03- SP Wola Wadowska
34.Miga Paweł- 03- SP Wola Wadowska
35.Wąż Tomasz -03- SP Wola Wadowska
36.Serafin Igor -02- SP Borowa
37.Pszeniczny Karol -03- SP Chorzelów
38.Rządzki Mateusz -02- SP Czermin
39.Trzpis Mateusz- 02- SP Sadkowa Góra
40.Mazur Paweł-02- SP Trześń
41.Wilk Rafał- 02- SP Tuszyma
42.Rzeżnik Piotr- 02- SP Nr6 Mielec
43.Kilian Krystian – 02- SP Partynia
44.Kusibab Jakub – 02- SP Przecław
45.Kagan Karol -03- SP Nr6 Mielec
46.Nadzieja Michał-02- SP Nr6 Mielec
47.Walas Norbert -03- SP Wadowice Górne
48.Berezak Gabriel -02- SP Podleszany
49.Wałek Mateusz -02- SP Nr6 Mielec
50.Durak Bartosz – 02- SP Nr6 Mielec
51.Indyk Dawid -03- SP Wola Mielecka
52.Bondar Dymitr -02- SP Nr6 Mielec
53.Burczy Kacper – 02- SP Wola Mielecka
54.Czaja Mateusz -02- SP Czermin
55.Midura Piotr – 03- SP Izbiska
56.Raczyński Aleksander-02- SP Nr6 Mielec
57.Hodór Kamil -02- SP Przecław
58.Kania Łukasz- 02- SP Wola Mielecka
59.Kaykosuzyan Robert- 02- SP Wola Mielecka
60.Żytniak Bartosz -02- SP Żarówka
61.Klara Rafał -02- SP Ziempniów
62.Klaus Daniel – 02- SP Przecław
63.Kozik Kacper – 03- SP Otałęż
64.Kaczmarczyk Kacper -02- SP Czermin
65.Dzięgiel Szymon- 03- SP Wadowice Górne
66.Koza Bartłomiej -02 –SP Nr6 Mielec
67.Walczak Bartosz -03- SP Chorzelów
68.Szczuciński Mateusz- 02- SP Malinie
69.Bzduła Mateusz – 02- SP Wadowice Dolne
70.Gazda Karol – 02- SP Tuszyma
71.Piecuch Kamil -03- SP Nr6 Mielec
72.Matusiak Konrad -02- SP Borowa
73.Czepiel Szymon – 02- SP Izbiska
74.Borowiec Miłosz- 03- SP Borowa
75.Witek Krystian – 03- SP Czajkowa
76,Midura Marek -03-SP Wadowice Górne
77.Pietras Wojciech - 03- SP Wadowice Górne
78.Bawoł Kacper -02- SP Nr6 Mielec
79.Dzierwa Paweł- 02- SP Malinie
80.Konefał Kacper – 03- SP Czajkowa
81.Pezda Mikołaj -02- SP Czermin
82.Pietryka Jakub – 02- SP Czajkowa
83,Szczepanowicz Miłosz -02- SP Wola Mielecka
84.Cichoń Filip -02- SP Nr6 Mielec
85.Sieńkowski Krystian – 02- SP Otałęż
86.Kalicki Michał- 03- Niepub.SP Gliny Małe
87.Sowa Bartosz -03- SP Nr6 Mielec
88.Kopera Bartłomiej -02- SP Nr6 Mielec
89.Wałek Michał- 02- SPNr6 Mielec
90.Naumowicz Jakub -03- SP Czajkowa
91.Fudali Kacper – 03- SP Chorzelów
92.Paterak Jakub -03 –SP Czajkowa
93.Maksoń Mikołaj -03- SP Nr6 Mielec
94. Sowa Tomasz- 03- SP Nr6 Mielec

 

Komunikat
z finału powiatowego IMS w lekkiej atletyce
Mielec dn.22.09.2014r.
Dziewczęta:
60m.eliminacje:
Seria I
1.Rzeszut Patrycja -02-SP Borowa – 9,64 F
2.Cichońska Karolina -02-SPNr3 Mielec -9,98
3.Marucha Paulina -02-SP Przecław- 10,70
4.Ossolińska Klaudia -02- SPNr13 Mielec -11,02
Seria II
1.Moryl Dominika -02- SP Wampierzów – 9,87
2.Midura Natalia -02- SP Jamy – 10,67
3.Misiak Kinga -04- SP Zabrnie -10,82
4.Gałda Angelika -03- SP Nr3 Mielec – 10,86
Seria III
1.Walas Marcelina -02-SP Nr3 Mielec -9,80
2.Szot Magdalena -03- SP Zabrnie – 10,50
3.Kalita Alicja -02- SP Wola Mielecka – 11,67
4.Świniarska Ola -02- SP Nr13 Mielec – 11,70
Seria IV
1.Maziarz Wiktoria -02 –SP Wampierzów – 10,23
2.Kolisz Klaudia -02- SP Nr13 Mielec – 10,43
3.Wiśniewska Daria -02- SP Nr6 Mielec – 10,66
4.Turczyn Kornelia -05- SP Jamy – 11,31
Seria V
1.Krupa Weronika – 03- SP Wadowice Górne – 10.04
2.Węgrzyn Wiktoria -03- SP Wola Mielecka – 10,32
3.Pietrzycka Gabriela – 02- SP Przecław- 10,35
4.Manaś Aleksandra -02- SP Nr6 Mielec – 10,46
Seria VI
1.Furtak Wioletta -02-SP Tuszów Narodowy- 9,59 F
2.Kilian Martyna -02-SP Radomyśl Wielki – 9.75F
3.jasion Paulina – 02- SP Wola Wadowska -10,73
4.Strzyż Oliwia – 02 –SP Wadowice Dolne – 11,26
Seria VII
1.Wrzesień Wioletta – 02- SP Wadowice Górne – 9,73 F
2.Zielińska Weronika – 02- SP Malinie -9,99
3.Sorochman Karolina -02- SP Radomyśl Wielki
4.Nowak Anna -03- SP Izbiska – 10,67
Seria VIII
1.Święch Joanna 02- SP Wadowice Górne – 9,81
2.Czółno Wiktoria – 02- SP Nr6 Mielec – 10,44
3.Helowicz Zuzanna – 02- SP Przecław- 21,30
Finał:
1.Furtak Wioletta -02- SP Tuszów Narodowy- 9,46
2.Rzeszut Patrycja – 02- SP Borowa – 9,50
3.Kilan Martyna – 02-SP Radomyśl Wielki – 9,58
4.Wrzesień Wioletta -02- SP Wadowice Górne -9,62
5.Walas Marcelina -02- SP Nr3 Mielec -9,80
6.Święch Joanna -02- SP Wadowice Górne -9,81
7.Cichońska Karolina -02- SP Nr3 Mielec – 9,98
8.Zielińska Weronika – 02- SP Malinie -9,99
600m.
Seria I
1.Patuszyńska Paulina – 02- SP Malinie -1;58,65
2.Kubik Karolina -02- SP Nr6 Mielec -2;05,42
3.Rusek Patrycja -02- SP Nr6 Mielec – 2;06,31
4.Sączawa Wiktoria -02- SP Jaślany-2;13,74
5.Skrzypek Paulina -02- SP Łączki Brzeskie -2;17,12
6.Kielek Magdalena -02- SP Malinie – 2;19,34
7.Cyganowska Oliwia -03- SP Wola Mielecka -2;20,32
8.Nowak Magdalena -03- SP Izbiska -2;21,95
9.Słomba Julia – 02-SP Przecław -2;26,41
10.Stypa Joanna -03- SP Nr3 Mielec – 2;27,87
11.Paluszek Natalia – 03- SP Nr 1 Mielec – 2;31,78
12.Pietras Ewelina -05- SP Wola Wadowska –DNS
Seria II
1.Kujawska Aleksandra -02- SP Przecław- 2;09,50
2.Sroka Emilia -02- SP Nr1 Mielec – 2;11,74
3.Tabisz Roksana -02- SP Wola Mielecka -2;15,65
4.Klich Aleksandra -03- SP Jaślany- 2;17,34
5.Stec Aleksandra -02- SP Wola Mielecka -2;17,92
6.Brożyna Roksana -03- SP Jaślany – 2;18,25
7.Skrzypek Natalia – 03- SP Łączki Brzeskie – 2;25,12
8.Guła Marta -03 –SP Wadowice Dolne -2;28,71
9.Gera Ewelina -02- SP Wampierzów – 2;35,58
10.Pula Wiktoria -03- SP Wola Wadowska – 2;38,05
11.Zarzycka Adrianna -02- SP Nr3 Mielec – 2;44,57
12.Trzpis Klaudia – 02 –SP Borowa – 2;45,56
13.turczyn Wiktoria -03-SP Jamy – 2;58,01
14.Wiśniewska Aneta -02- SP Tuszyma – 3;07,86
15.Serafińska Marlena -03- SP Borowa – 3;08,12
Skok w dal.
1.Duszkiewicz Laura -02- SP Nr6 Mielec -3,96
2.Cichońska Karolina -02- SP Nr3 Mielec -3,93
3.Mycek Weronika -02-SP Nr6 Mielec – 3,91
4.Walas Marcelina – 02- SP Nr3 Mielec – 3,78
5.Kędra Aleksandra – 02 –SP Nr6 Mielec – 3,77
6.Dyduła Sylwia -02- SP Nr13 Mielec- 3,71
7.Leń Patrycja -02- SP Nr1 Mielec – 3,60
8.Strugała Ewa -02- SP Wola Mielecka – 3,59
9.Mazur Ariana -03- SP Nr3 Mielec – 3,58
10.Krzysztofik Karolina – 02- SP Nr3 Mielec – 3,41
11. Kulpa Karolina – 02- SP Nr6 Mielec – 3,41
12.Dąbrowska Weronika – 02- SP Nr3 Mielec -3,40
13.Czaja Paulina - )3- SP Wadowice Górne – 3,39
14.Wawrzonek Paulina – 03- SP Wadowice Dolne – 3,38
15.Wilk Marcelina – 03- SP Radomyśl Wielki- 3,38
16.Ćwięka Agata -02- SP Borowa – 3,22
17.Guła Kinga – 02- SP Zabrnie -3,20
18.Łącz Natalia -02- SP Tuszów Narodowy- 3,16
19.Janiec Julita – 02- SP Nr13 Mielec – 3,09
20.Ryba Karolina -03- SP Radomyśl Wielki – 3,05
21.Noga Maria -02- SP Izbiska – 2,74
Rzut piłeczką palantową .
1.Chrabąszcz Katarzyna – 02- SP Nr6 Mielec – 41,00
2.Knap Amelia – 02- SP Tuszyma – 36,00
3.Działowska Liwia -02- SP Nr6 Mielec – 36,00
4.Sypek Lidia -02- SP Zabrnie – 33,00
5.Salach Kinga -02-SP Nr6 Mielec – 32,50
6.Kasprzak Patrycja -02- SP Malinie – 31,50
7.Galica Sylwia -02- SP Zabrnie- 31,50
8.Cichoń Dagmara -04- SP Nr3 Mielec -30,50
9.Staroń Julia -02-SP Nr3 Mielec -30,00
10.Puła Alicja -02- SP Wadowice Górne -30,00
11Bec Paulina -02- SP Nr3 Mielec -27,50
12.Rusek Martyna – 03- SP Wadowice Dolne -27,00
13.Posłuszna Monika – 02- SP Tuszyma – 26,00
14.Skrzypek Gabriela 02- SP Przecław – 25,50
15.Warzocha Andżelika -02- SP Wampierzów- 24,00
16.Ryś Natalia -02- SP Nr3 Mielec -24,00
17.Jurkowska Kinga – 03- SP Radomyśl Wielki – 24,00
18 Chrabąszcz Karolina -02- SP Wola Wadowska – 22,50
19.Dudyik Nikola -03- SP Tuszów Narodowy- 22,00
20 Sajek Wiktoria -02- SP Jamy- 21,50
21.Wilk Marzena +02+ SP Radomyśl Wielki-21,50
Skok wzwyż.
1.Żola Paulina -02- SP Wola Mielecka – 135
2.Gałat Kinga – 02- SP Radomyśl Wielki – 125
3.Kościelna Wiktoria -02- SP Tuszyma – 120
4.Kozik Katarzyna – 02- SP Nr12 Mielec -120
5.Juwa Anna -02- SP Malinie – 115
Chłopcy:
60m.-eliminacje
Seria I
1.Walczak Kacper -02- SP Nr6 Mielec – 9,07 F
2.Matusiak Konrad -02- SP Borowa – 9,63
3.Skiba Jakub- 03- SP Radomyśl Wielki – 9,75
4.Dul Damian – 04- SP Nr1 Mielec – 10,60
Seria II
1.Rymarowicz Kacper -03- SP Malinie – 9,23
2.Kania Łukasz- 02- SP Wola Mielecka – 9,66
3.Pietras Mateusz- 03- SP Wadowice Dolne – 10,08
4.Chruściel Norbert -02- SP Nr13 Mielec -10,38
Seria III
1.Wilk Rafał- 02- SP Tuszyma – 8,94 F
2.SzczepanowiczMiłosz – 02- SP Wola Mielecka – 9,82
3.Krężel Bartłomiej – 02- SP Nr6Mielec – 10,22
4.Bartkowicz Grzegorz -02- SP Jamy- 10,49
Seria IV
1.Żola Jan – 02- SP Podleszany- 9,21
2.Wąż Tomasz -02- SP Wadowice Górne – 9,55
3.Turkot Eryk -03- SP Nr13 Mielec – 9,63
4.Bała Mikołaj -03 –SP Radomyśl Wielki- 9,72
Seria V
1.Wiącek Adrian -02- SP Borowa – 9,05 F
2.Sobczak Marcel – 03- SP Nr13 Mielec – 9,93
3.Świderski Wojciech -03 – SP Tuszyma – 10,07
4.Klamka Kacper -04- SP Nr1 Mielec – 10,83
Seria VI
1.Klaus Daniel – 02- SP Przecław – 9,19
2.Labak Krystian 02- SP Nr6 Mielec – 9,41
3.Żyła Adrian -02- SP Nr6 Mielec – 9,65
4.Trzpis Mateusz -02- SP Sadkowa Góra – 10,20
Seria VII
1.Wójtowicz Kacper -02- SP Sadkowa Góra – 9,67
2.Czpiel Szymon -02- SP Izbiska – 9,81
3.Miga Paweł -02- SP Wola Mielecka – 9,94
4.Rogóz Krystian – 04 – SP Tuszów Narodowy- 9,94
Seria VIII
1.Pietryka Jakub – 02- SP Czajkowa – 9,41-
2.Padukuła Paweł- 03 – SP Wampierzów – 9,78
3.Jeż Damian – 04 – SP Jamy – 10,84
4.Smagacz Krystian – 03- SP Wola Mielecka -10,34
Seria IX
1.Duszkiewicz Kamil -02- SP Podleszany – 8,56 F
2.Skrzyniarz Filip -02- SP Nr13 Mielec – 9,29
3.Wąż Mateusz -03 –SP Jamy – 9,69
4.Górczyński Piotr -03- SP Wampierzów – 10,20
Seria XI
1.Wałek Michał- 02- SP Nr6 Mielec -9,33
2.Wypasek Michał-02- SP Nr3 Mielec – 9,41
3.Kanecki Kacper -02- SP Nr3 Mielec – 11,20
4.Kworczyk Gracjan -02- SP Wadowice Górne – 11,22
Finał.
1.Duszkiewicz Kamil – 02- SP Podleszany – 8,42
2.Walczak Kacper -02- SP Nr6 Mielec -8,83
3.Wiącek Adrian – 02- SP Borowa – 9,00
4.Wilk Rafał -02- SP Tuszyma – 9,03
5.Klaus Daniel -02- SP Przecław -9,19
6.Żola Jan – 02- SP Podleszany – 9,21
7.Rymarowicz Kacper -03- SP Malinie -9,23
8.Skrzyniarz Filip -02- SP Nr13 Mielec -9,29
1000m
Seria I
1.Głaz Paweł-02- SP Jaślany- 3;36,84
2.Bogdan Rafał- 02- SP Borowa – 3;36,94
3.Motyka Konrad – 02- SP Radomyśl Wielki – 3;37,43
4.Książnicki Dawid –02- SP Nr6 Mielec – 3;38,61
5.Chmura Jakub -03- SP Tuszów Narodowy- 3;50,41
6.Piekarski Łukasz -03- SP Tuszów Narodowy – 3;51,38
7,Łazarz Kamil -02- SP Jamy – 3;55,53
8.Kielek Maciej -03- SP Malinie – 3;56,11
9.Serafin Łukasz- 02- SP Tuszów Narodowy – 3;58,58 PK
10.Magda Patryk -02- SP Nr6 Mielec – 3;58,76
11. Gazda Karol – 02- SP Tuszyma – 3;59,17
12.Walas Konrad – 02- SP Wadowice Górne -4;01,39
13.Szczur Kacper – 04- SP Izbiska – 4;02,57
14.Nadzieja Michał – 02- SP Nr6 Mielec – 4;18,16
15.Kupiec Sebastian – 04- SP Wola Wadowska – 4;23,12
16.Klimczak Adrian -03- SP Zabrnie – 4;29,20
17.Kilian Jakub -04 – SP Jamy – 4;31,62
18.Bogdan Eryk -03- SP Nr1 Mielec -4;42,59
Seria II
1.Zawadzki Maciej -02- SP Jaślany -3;26,35
2.Strycharz Jakub -03- SP Izbiska – 3;35,13
3. Mucha Tomasz -03- SP Trześń- 3;35,31
4.Grzelak Alan – 03 –SP Jaślany – 3;51,85
5.Lipiór Michał -02- SP Łączki Brzeskie – 3;53,76
6.Kopacz –Arkadiusz- 02- SP Wola Wadowska – 4;00,06
7.Rzepa Mateusz – 02- SP Łączki Brzeskie – 4;00,27
8.Michoń Bartosz – 02- SP Nr1 Mielec -4;02,41
9.Jurek Wiktor -02- SP Przecław – 4;03,18
10.Serafin Igor -02- SP Borowa – 4;04,18
11.Walas Norbert- 02- SP Wadowice Górne – 4;05,93
12.Kużdżał Mikołaj -02- SP Nr6 Mielec – 4;06,31
13,Kaluwszyan Robert -02- SP Wola Mielecka -4;07,69
14.Helowicz Patryk -02- SP Łączki Brzeskie – 4;09,46
15.Dymitr Bondar -02- SP Nr6 Mielec – 4;19,14
16.Idzik Jakub -03- SP Radomyśl Wielki – 4;22,03
17.Bzduła Mateusz- 02 – SP Wadowice Dolne -4;28,63
18.Koza Bartłomiej -02- SP Nr6 Mielec – 4;30,17
19.Pietras Arkadiusz -04- SP Jamy – 4;59,99
20.Kusibab Jakub – 02- SP Przecław – DNS
Skok w dal
1.Zaremba Mikołaj -02 – SP Wola Mielecka – 4,62
2.Rokoszak Paweł- 02- SP SP Borowa – 4,42
3.Burczy Kacper-02- SP Wola Mielecka – 4,19
4.Szumełda Rafał-03- SP Nr1 Mielec – 4,05
5.Jarosz Aleksander -02- SP Nr6 Mielec -4,02
6.Serafin Łukasz -02 SP Tuszów Narodowy – 4,01
7.Nycek Kacper – 02- SP Nr13 Mielec – 3,90
8.Hodur Kamil -02- SP Przecław -3,83
9.Kozioł Jonasz -02- SP Nr6 Mielec – 3,80
10.Wieczerzak Michał – 02- SP Tuszów Narodowy – 3,78
11.Chmura Igor m-04 – SP Tuszów Narodowy – 3,60
12.Słąba Rafał -03 –SP Wola Mielecka – 3,58
13.Bigda Patryk -02- SP Izbiska – 3,48
14.Zych Daniel -02- SP Nr6 Mielec – 3,40
15.Drąg Dominik -03- SP Radomyśl Wielki – 3,40
16.Pęcak Michał- 03 –SP Nr1 Mielec – 3,38
17.Hyjek Łukasz -02- SP Czajkowa -3,36
18. Czachor Marcin -02- SP Czajkowa – 3,33
19.Kołton Mateusz – 02- SP Wadowice Dolne -3,28
20.Gera Mariusz- 03- SP Wampierzów – 3,27
21.Rogóż Kacper -03- SP Nr13 Mielec – 3,25
22.Siembab Piotr – 02-Niep. SP Sadkowa Góra -3,22
23.Świerczek Marcin -02- SP Tuszów Narodowy – 3,22
24.Szczur Konrad – 04- SP Izbiska – 3,10
Rzut piłeczką palantową.
1.Smoleń Filip -03- SP Jaślany – 50,00
2.Skiba Kamil -02- SP Malinie – 47,00
3.Merokis Georgios – 02- SP Przecław – 45,50
4.Kupiec Tomasz- 02- SP Wadowice Górne – 45,50
5.Kulpa Kacper -02- SP Przecław – 45,00
6.Piłat Dawid – 02- SP Przecław – 45,00
7.Berezak Gabriel -02- SP Podleszany – 45,00
8.Kawecki Kacper -02- SP Nr3 Mielec – 42,00
9.Soja Maciej -03- SP Nr3 Mielec -40,50
10.Kupiec Dominik -02- SP Jamy -40,00
11.Sobczyk Kacper – 03- SP Nr3 Mielec -39,50
12.Greczkowski Piotr -02- SP Wola Wadowska – 39,00
13.Wypasek Michał-02- SP Nr3 Mielec – 39,00
14.Midura Piotr- 03 – SP Izbiska -35,50
15.Kopera Bartłomiej -02- SP Nr6 Mielec – 35,00
16.Mączyński Paweł- 02- SP Tuszów Narodowy – 34,00
17.Ratusiński Konrad – 03- SP Radomyśl Wielki- 33,00
18.Siembab Szymon -02- SP Radomyśl Wielki -32,50
19.Gołębiowski Marek – 02-SP Nr1 Mielec – 32,00
20.Michułka Krystian -02- SP Wadowice Dolne -32,00
21.Soja Kacper -02- SP Czajkowa – 31,00
22.Ciemięga Bartłomiej -02- SP Tuszów Narodowy – 30,50
23.Rzeżnik Piotr -02- SP Nr6 Mielec -30,00
24.Mrozik Mikołaj -04 – SP Tuszów Narodowy -27,00
25.Konefał Kacper – 03 – SP Czajkowa -28,00
Skok wzwyż.
1.Dereń Grzegorz – 02 –SP Radomyśl Wielki – 130
2.Bauer Piotr – 02- SP Malinie -125
3.Misiak Dawid -02- SP Nr12 Mielec -110
Pietryka Jakub –SP Czajkowa -130 PK


Komunikaty zawodów IMS 2013/2014

 

Miejsca i punkty zdobyte przez szkoły podstawowe Powiatu Mieleckiego
we współzawodnictwie PWSZS w Rzeszowie
za rok szk. 2013/2014

 

SP nr 6 Mielec 11 miejsce 407 punktów
SP nr 13 Mielec 52 / 172
SP Wadowice Górne 56 / 169
SP Padew Nar. 79 / 132
SP Malinie 80 / 131
SP nr 11 Mielec 96 / 111
SP Nr 1 Mielec 101 / 107
SP nr 9 Mielec 109 / 89
SP Wola Mielecka 149 / 72
SP Radomyśl Wielki 201 / 48
SP Tuszów Nar. 206 / 47
SP Dąbrówka Wisłocka 221 / 41
SP Chorzelów 235 / 39
SP nr 3 Mielec 236 / 38
SP Podborze 258 / 33
SP Górki 267 / 30
SP Gawłuszowice 321 / 21
SP Jaślany 324 / 21
SP Podleszany 345 / 19
SP Tuszyma 350 / 19
SP Borowa 354 / 18
SP nr 12 Mielec 362 / 17
SP Dąbie 384 / 15
SP Izbiska 388 / 15
SP Wadowice Dolne 392 / 15
SP Czermin 404 / 14
SP Gliny Małe 405 / 14
SP Trześń 484 / 9
SP Wola Wadowska 527 / 7
SP nr 2 Mielec 532 / 6
SP Partynia 573 / 5
SP Ruda 576 / 5
SP Zabrnie 586 / 4
SP Dulcza Mała 595 / 4
SP Wampierzów 613 / 4
SP Dulcza Wielka 655 / 2
SP Breń Osuchowski 678 / 1
SP Sadkowa Góra 692 / 1

 

Finał Powiatowy IMS w piłce nożnej
Chłopcy:
I - Dąbrówka Wisłocka
II - SP1 Mielec
III - SP Jaślany
IV - SP13 Mielec
V - SP9 Mielec
VI - SP11 Mielec
Dziewczęta:
I -SP Padew Narodowa
II - SP Przecław
III - Sp 9 Mielec
IV - Sp 12 Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego IMS w trójboju lekkoatletycznym
Mielec dn.30.05.2014r. - (zdjęcia w zakładce Galeria)
Punktacja drużynowa
Dziewczęta:
1.SP Wola Mielecka – 367pkt – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr11 Mielec – 356pkt –awans do finału wojewódzkiego
3.SP Nr1 Mielec – 356pkt
4.SP Malinie– 352pkt
5.SP Wadowice Dolne – 276 pkt
6.SP Nr13 Mielec – 269 pkt
7.SP Nr12 Mielec – 223 pkt
Najlepsze wyniki wg tabel wielobojowych uzyskały:
1.Cyganowska Oliwia –SP Wola Mielecka– 116pkt
2.Węgrzyn Wiktoria– SP Wola Mielecka – 113pkt
3.Krawiec Monika SP Nr1 Mielec -108 pkt
Chłopcy:
1.SP Malinie – 362pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr11 Mielec – 312pkt- awans do finału wojewódzkiego
3.SP Wola Mielecka- 282pkt
4.SP Nr1 Mielec– 276pkt
5.SP Wadowice Dolne – 251 pkt
6.SP Nr13 Mielec– 185pkt
7.SPTuszów Narodowy -180 pkt
8.Niepubl SP Górki – 173 pkt
9.SP Nr12 Mielec – 121 pkt
Najlepsze wyniki wg tabel wielobojowych uzyskali :
1.Rymarowicz Kacper – SP Malinie – 362pkt
2.Golba Marcin- Niepubl. SP Górki – 97 pkt
3.Iwanow Mikołaj –SP Malinie – 92 pkt
Wyniki indywidualne szkół :
Dziewczęta:
1.SP Wola Mielecka – 367pkt
-Leś Gabriela-03-11,26=18,3,18=26,13,00=10=54pkt
-Skwara Sandra -03-10,65=32,3,36=32,15,00=14=78pkt
-Węgrzyn Wiktoria -03- 10,33=40,3,63=41,24,00=32=113pkt
-Kaczmarska Magdalena-03- 10,77=29,2,91=17,15,00=14=60pkt
-Cyganowska Oliwia – 03-10,08=46,3,60=40,23,00=30=116pkt
2.SP Nr11 Mielec -356pkt
-Kwiatkowska Karolina – 03- 10,19=44,3,43=35,17,00=18=97pkt
-Czachor Martyna – 03- 10,87=27,3,02=21,16,00=16=64pkt
-Mazgaj Anna-03- 11.10=21,3,03=21,17,00=17=59pkt PK
-Mieszkowicz Aleksandra -03- 10,49=36,3,10=24,20,00=24=84pkt
-Fleszar Nicola – 03- 10,68=31,3,05=22,21,00=26=79pkt
-Blacha Agnieszka – 03- 10,95=25,3,20=27,29,00=44=96pkt
3.SPNr1 Mielec -356pkt
-Totoń Oliwia -03- 10,42=38,3,32=31,15,00=14= 83
-Paluszek Natalia -03- 10,20=43,3,47=36,18,00=20=99pkt
-Zakręcka Aleksandra -03-10,97=24,3,06=22,15,00=14=60pkt
-Pszeniczna Emilia -03- 10,70=31,3,01=21,15,00=14=66pkt
-Krawiec Monika – 03- 10,07=47,3,63=41,18,00=20=108pkt
4.SP Malinie -352pkt
-Maziarz Kamila -03- 10,39=39,3,28=30,16,00=16=85pkt
-Furdyna Aleksandra -03- 10,08=46,3,56=39,18,00=20=105pkt
-Gagat Emilia – 04- 10,35=40,3,48=36,15,00=14=90pkt
-Groele Nicola – 05- 10,32= 40,3,12=24,12,00=8=72pkt
5.Wadowice Dolne – 276pkt
-Wawrzonek Paulina – 03- 10,45=37,3,27=29,23,00=30=96pkt
-Rusek Martyna -03- 11,62=13,2,84=15,21,00=26=54pkt
-Guła Marta -03- 11,19=20,2,90=17,17,00=18=55pkt
-Nowak Magda -03- 11,10=21,2,60=8,21,00=26=68pkt
-Krawiec Kamila -03-10,79=29,2,98=20,12,00=8=57pkt
-Węgrzyn Zuzanna -03- 12,58=2,2,53=6,19,00=22=30pkt
6.SP Nr13 Mielec -269pkt
-Gaj Patrycja -03-10,35=40,xxx=0,12,00=8=48pkt
-Janus Wiktoria -03- 11,64=13,2,80=14,17,00=18=45pkt
-Rzeszut Estella-03- 9,82=53,3,48=36,14,00=12=101pkt
-Strzępka Wiktoria – 03- 11,77=11,xxx=0,15,00=14=15pkt
-Sakowska Magdalena -03- 10,64=32,2,75=12,14,00=12=56pkt
-Rzeżnik Marcelina -03- 11,03=23,2,90=17,15,00=14=64pkt
7.SP Nr12 Mielec – 223pkt
-Kozik Aleksandra – 05-11,41=16,3,19=27,17,00=18=61pkt
-Cebula Angelika -04-10,94=25,3,00=20,18,00=20=65pkt
-Madej Aurelia -05- 12,10=7,2,96=19,16,00=16=42pkt
-Halik Oliwia -04- 12,24=5,2,58=7,13,00=10=22pkt
-Zasowska Ewa-04- 11,59=13,3,12=24,17,00=18=55pkt
Chłopcy:
1.SP Malinie -362 pkt
-Rymarowicz Kacper-03- 9,36=43,4,11=44,35,00=35=122pkt
-Kielek Maciej-03- 9,71=33,3,62=26,27,00=19=78pkt
-Iwanow Mikołaj -03- 9,82=31,3,70=30,33,00=31=92pkt
-Grzelak Kacper -03- 10,30=22,3,54=23,30,00=25=70pkt
-Żak Kamil-04- 10,79=12,3,09=19,30,00=25=56pkt
2.SP Nr11 Mielec – 312pkt
-Bartkowski mIgor-03-9,91=29,3,58=24,32,00=29=82pkt
-Fryc Filip-03- 10,18=24,3,53=23,27,00=19=66pkt
-Draguła Filip-03- 10,84=11,3,60=25,32,00=29=65
-Rączka Kamil-03- 9,81=31,3,74=32,30,00=25=88pkt
-Kozak Kacper- 03-10,22=23,3,50=22,33,00=31=76pkt
3.SP Wola Mielecka – 2824.SPpkt
-Indyk Dawid – 03- 10,68=14,3,71=30,28,00=21=65pkt
-Słąba Rafał-03- 9,55=29,3,64=27,32,00=29=85pkt
-Borowiec Kacper-03- m11,84=0,2,81=7,25,00=15=22pkt
-Smagacz Krystian -03- 10,04=27,3,49=22,31,00=27=76
-Węgrzyn Konrad-03- 11,04=7,3,57=24,30,00=25=56pkt
4.SP Nr1 Mielec – 276pkt
-Sztuka Dawid -03- 10,02=27,3,77=33,26,00=17=77pkt
-Szumełda Rafał-03- 9,54=38,3,30=17,27,00=19=74pkt
-Pęcak Michał- 03- 10,91=9,3.47=21,32.00=29=59pkt
-Urban Piotr- 03-10,20=24,3,60=25,26,00=17=66pkt
-Guła Jakub- 03-10,35=21,3,29=17,21,00=7=45pkt
-Totoń Adrian -03- 10,35=21,3,35=18,15,00=0=39pkt PK
5.SP Wadowice Dolne – 251pkt
-Pietras Mateusz-03-10,46=18,3,53=23,25,00=15=56pkt
-Panek Przemysław -03- 11,08=6,3,26=16,30,00=25=47pkt
-Kużdżał Daniel-03- 11,26=3,2,91=9,17,00=0=12pkt
-Midura Piotr-03- 10,51=17,3,58=24,34,00=33=74pkt
-Strycharz Jakub- 03- 10,06 =26,3,60=25,29,00=23=74pkt
6.SP Nr13 Mielec – 185 pkt
-Chrobak Jakub -03- 10,96=8,2,73=6,26,00=17=31pkt
-Bąk Wiktor -03- 10,21=23,3,40=30,19,00=3=63pkt
-Borowiec Wiktor -03- 10,86=10,3,32=19,27,00=19=52pkt
-Tarachanowicz Szymon-03- 11,51=1,3,40=19,27,00=19=39pkt
-Kiełbasa Patryk -03- 11,89=0,3,00=10,28,00=21=31pkt
7.SP Tuszów Narodowy – 180pkt
-Chmura Igor -04- 10,80=12,3,40=19,25,00=15=46pkt
-Mrozik Mikołaj -04- 10,96=8,3,00=10,25,00=15=33pkt
-Rogóż Krystian -04- 9,98=28,3,68=29,30,00=25=82pkt
-Dąbek Dominik-04- 11,40=2,xxx=0,17,00=0=19pkt
8.Niepubl.SP Górki – 173pkt
-Dukles Maksymilian -03-11,34=2,3,12=13,20,00=5=20pkt
-Śpiewak Alan-03- 11,60=1,2,76=7,23,00=11=19pkt
-Pezda Karol-03-10,59=16,3,16=13,27,00=19=48pkt
-Adamczyk Mateusz-03- 11,60=0,2,85=8,34,00=33=41pkt
-Golba Marcin -03- 9,97=28,3,06=11,30,00=25=64pkt
9.SP Nr12 Mielec – 121pkt
-Gaj Patryk-04- 11,25=3,3,23=15,33,00=31=49pkt
-Mazur Adrian -04- 11,43=2,3,22=15,20,00=5=22pkt
-Cichoń Szymon -02- 11,20=4,2,97=10,23,00=11=25pkt
-Krudysz Karol -05- 12,38=0,2,69=6,18,00=1=24pkt
PK.
Molek Mateusz-04- SP Nr9 Mielec -10,23=23,3,40=19,21,00=7=49pkt
Budzieniewicz Gerard -04- SP Nr9 Mielec -11,80=0,3,01=10,16,00=0=10pkt

 

Komunikat z finału powiatowego IMS w czwórboju lekkoatletycznym-
Mielec dn.29.04.2014r. - (zdjęcia w zakładce Galeria)
Dziewczęta :
1.SP Nr9 Mielec – 948pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr3 Mielec – 948pkt – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Nr6 Mielec – 869 pkt
4.SP Nr1 Mielec – 800pkt
5.SP Chorzelów – 774 pkt
6.SP Wola Mielecka – 751 pkt
7.SP Tuszów Narodowy – 615 pkt
8.SP Łączki Brzeskie – 603 pkt
9.SP Wampierzów – 584pkt
10.SP Zabrnie – 511 pkt
11.SP Nr12 Mielec – 500 pkt
12.SP Borowa – 492 pkt
13.Niepub.SP Górki – 455pkt
14.SP Wadowice Dolne – 367 pkt.
Najlepsze zawodniczki wg tabeli wielobojowej zawodów:
1.Torba Gabriela -01- SP Nr9 Mielec – 288 pkt
2.Krukurka Agnieszka -01- SP Nr12 Mielec – 211 pkt
3.Gancarz Wiktoria –01-SP Nr3 Mielec – 201 pkt
Wyniki indywidualne uczniów w poszczególnych konkurencjach :
1.SP Nr9 Mielec – 948 pkt
-Torba Gabriela -01- 8,77 =87,4,78=101,31,00 =49,2;12,72=51 =288pkt
-Lesiał Gabriela -01- 9,57=59,3,80=47,26,00=36,2;36,05=12=154pkt
-Dyjak Patrycja -01- 10,21=43,3,58=40,39,00=70,2;15,99=45=198pkt
-Sasor Kinga -01-10,11=46,3,80=47,28,00=41,2;34,18=14=148pkt
-Ziomek Alicja -01-9,89=51,3,88=50,28,00=41,2;31,12=18=160pkt
-Furgał Kinga -01- 10,67=32,3,52=38,26,00=36,2;36,46=11=117pkt
2.SP Nr3 Mielec – 948 pkt
-Barbarzak Marcelina -01- 9,48=61,4,18=63,27,00=39,2;21,08=35=198pkt
-Dubiel Oliwia -01- 9,63=58,3,76=46,28,00=41,2;16,32=44=189 pkt
-Weryńska Aleksandra-01-11,01=23, 0=0,39,,00=70,2;30,54=19=112pkt
-Gancarz Wiktoria -01-9,86=52,3,64=42,35,00=59,2;14,09=48=201pkt
-Starzec Natalia -01- 9,84=53,3,80=47,28,00=41,2;14,67=47=188pkt
-Myjak Oliwia -01-10,23=43,3,98=53,25,00=34,2;17,67=42=172pkt
3.SP Nr6 Mielec – 869 pkt
-Rusek Patrycja -02-10,08=46,3,61=41,19,00=22,2;08,13=59=168pkt
-Kubik Karolina -02-9,77=54,3,48=36,26,00=36,2;05,45=64=190pkt
-Duszkiewicz Laura 02-10,10=46,3,48=36,25,00=34,2;31,35=18=134pkt
-Zdziebło Anna-01-9,99=49,3,45=35,30,00=47,2;14,48=47=178pkt
-Kania Martyna-01-9,90=51,3,54=38,21,00=26,2;31,87=17=132pkt
-Dragan Oliwia-01- 9,63=58,3,95=52,39,00=70,2;30,71=19=199pkt
-Wiśniewska Daria-02-10,63=33,3,34=32,20,00=24,2;23,27=31=120pkt PK
4.SPNr1 Mielec – 800pkt
-Rarus Natalia -01- 9,70=56,4,00=54,33,00=54,2;25,82=27=191pkt
-Mądry Laura -01- 9,82=53,3,61=41,26,00=36,2;26,57=25=155pkt
-Fijał Aleksandra -01-9,45=62,3,72=44,27,00=39,2;23,09=32=177pkt
-Sanecka Wiktoria-01- 10,19=44,3,70=44,23,00=30,2;21,48=35=143pkt
-Sroka Emilia-02-10,47=37,3,55=39,22,00=28,2;24,18=30=134pkt
-Kościelna Wiktoria -02-10,23=43,3,72=44,19,00=22,2;36,84=11=110pkt
5.SP Chorzelów -774pkt
-Trela Karolina -02-9,76=54,4,00=54,29,00=44,2;31,41=18=170pkt
-Motyl Paulina -01- 10,20=43,3,18=26,25,00=34,2;25,08=28=131pkt
-Skóra Aleksandra-01- 9,91=51,3,44=35,37,00=65,2;17,34=41=192pkt
-Pawłowska Kamila -02-10,09=46,3,85=31,25,00=34,2;27,29=23=134pkt
-Kościelna Jolanta-01- 10,18=44,3,10=24,21,00=26,2;29,11=21=115pkt
-Płaza Paulina – 02- 10,20=43,3,18=26,21,00=26,2;11,67=52=147pkt
6. SP Wola Mielecka -751pkt
-Żola Paulina -02- 9,70=56,3,72=44,26,00=36,2;36,34=11=147pkt
-Kalita Alicja -02- 9,86=52,3,75=45,24,00=32,2;48,63=0=129pkt
-Stec Aleksandra -02-9,71=56,3,62=41,19,00=22,2;21,64=34=153pkt
-Maciejak Agnieszka – 02- 9,52=60,3,60=40,25,00=34,2;22,48=33=167pkt
-Niedbała Wiktoria – 01- 9,36=64,3,86=49,21,00=26,2;32,91=16=155pkt
-Klimczak Magdalena -01- 10,36=39,3,45=35,22,00=28,2;49,72=0=102pkt
7.SP Tuszów Narodowy -615pkt
-Chłopek Weronika -01-10,24=42,3,73=45,20,00=24,2;52,36=0=111pkt
-Wieczerzak Anna-01-11,28=18,3,16=26,27,00=39,2;28,15=23=106pkt
-Bernat Magdalena -01-11,69=12,2,70=10,21,00=26,2;48,55=0=48pkt
-Furtak Wioletta-02-9,54=60,3,95=52,19,00=22,2;09,99=190pkt
-Murawska Aleksandra – 02-10,12=45,3,23=28,17,00=18,2;26,16=26=117pkt
-Łącz Natalia -02- 10,80=28,3,05=22,21,00=26,2;33,85=15=91pkt
8.SP Łączki Brzeskie-603pkt
-Krężel Klaudia-01-9,84=52,3,76=46,35,00=59,2;50,06=0=157pkt
- Tąporowska Magdalena -01-10,05=47,3,54=38,29,00=44,2;15,69=45=169pkt
-Pleban Dajana-01- 11,07=22,3,26=29,22,00=28,2;35,44=13=92pkt
-Szot Patrycja -01-10,76=29,3,06=22,21,00=26,2;34,,85=13=90pkt
-Skrzypek Paulina-02-10,24=42,2,96=19,15,00=14,2;30,16=20=95pkt
-Skrzypek Natalia -03-11,47=15,2,46=5,10,00=4,2;25,53=27=51pkt
9.SP Wampierzów- 584pkt
-Mieszkowska Karolina-01-10,25=42,2,66=9,20,00=24,2;50,91=0=75pkt
-Maziarz Wiktoria – 02- 9,95=50,3,58=40,22,00=28,2;30,09=20=148pkt
-Moryl Dominika -02-9,74=55,3,85=49,26,00=36,2;28,42=22=162pkt
-Warzocha Andżelika -02-10,25=42,3,30=30,25,00=34,2;40,26=6=112pkt
-Świąder Natalia -01- 10,36=39,2,68=10,12,00=8,2;39,27=8=65pkt
-Czera Ewelina- 02- 10,67=32,2,60=8,20,00=24,2;27,85=23=87pkt
10.SP Zabrnie-511pkt
-Ryczek Wiktoria -01- 10,86=27,3,40=34,29,00=44,2;51,21=0=105pkt
-Galica Sylwia -02- 10,50=35,3,10=24,30,00=47,2;48,59=0=106pkt
-Szot Magdalena- 03-10,20=43,2,95=19,27,00=39,2;32,56=16=117pkt
-Strzyż Sylwia -01- 11,32=17,2,95=19,23,00=30,2;27,27=24=90pkt
-Guła Kinga -02- 10,77=29,3,22=28,26,00=36,3;01,41=0=93pkt
-Sypek Lidia-02- 10,86=27,2,76=12,25,00=34,3;09,28=0=73pkt
11.SP Nr12 Mielec – 500pkt
-Krukurka Agnieszka -01- 9,45=62,4,06=57,29,00=44,2;14,34=48=211pkt
-Cebula Paulina -01- 10,90=26,3,30=30,16,00=16,2;26,81=25=97pkt
-Smolis Magdalena -01- 10,36=39,2,90=17,24,00=32,2;43,06=3=91pkt
-Jabłońska Paulina-01- 11,50=14,2,34=2,15,00=14,2;59,71=0=30pkt
-Romanowska Julia -01- 11,56=14,2,60=8,12,00=8,3;14,00=0=30pkt
-Jopek Julia -01- 11,40=16,3,13=25,23,00=30,2;59,40=0=71pkt
12. SP Borowa – 492pkt
-Koszyk Wiktoria – 01- 10,42-38,3,63=41,19,00=22,2;41,13=5=106pkt
-Magdziak Julia -01-11,58=13,2,62=8,10,00=4,xxx=0=25pkt
-Dróżdż Alicja- 01- 9,66=57,3,61=41,15,00=14,2;31,99=17=129pkt
-Mazur Izabela -01-10,63=33,2,78=13,19,00=22,2;15,43=46=68pkt
-Kusek Karolina-01- 15,50=0,3,81=47,20,00=24.2;15,43=46=117pkt
-Borowiec Jolanta -01- 10,32=40,3,05=22,13,00=10,3;09,99=0=72pkt
13.Niepubl.SP Górki – 455pt
-Łabaj Oliwia -01- 10,40=39,3,05=22,19,00=22,2;42,12=4=86pkt
-Adamczyk Joanna -01-10,70=31,3,26=29,18,00=20,2;32,12=17=97pkt
-Zych Aleksandra-01- 10,79=29,3,33=31,20,00=24,2;33,19=15=99pkt
-Borowiec Paulina -01- 10,65=32,3,34=32,15,00=14,2;39,23=8=86pkt
-Pezda Sabina -01- 11,10=21,2,83=15,16,00=16,2;31,81=17=68pkt
-Borowiec Aleksandra -01- 10,59=34,3,25=29,10,00=4,2;29,88=20=87pkt
14.SP Wadowice Dolne – 367pkt
-Pilawiecka Wiktoria – 01- 10,19=44,3,30=30,24,00=32,2;28,90=22=128pkt
-Rybak Natalia -01- 10,55=35,3,66=42,17,00=18,2;59,65=0=95pkt
-Trela Amelia -01- 11,82=10,2,36=3,22,00=28,2;55,03=0=41pkt
-Rusek Martyna -01- 11,82=10,2,36=3,25,00=34,2;44,12=2=69pkt
-Leśniak Klaudia -01- 11,94=9,2,90=17,12,00=8,3;06,81=0=34pkt
-Bednarz Paulina – 01- 12,54=2,xxx=0,17,00=18,3;06,28=0=20pkt

 

Chłopcy:
1.SP Nr11 Mielec -823pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Wola Mielecka- 817pkt- awans do finału wojewódzkiego
3.SP Nr1 Mielec – 809pkt
4.SP Nr3 Mielec -807pkt
5.Niepubl,SP Górki – 749pkt
6.SP Borowa – 732pkt
7.SP Przecław -594pkt
8.SP Tuszów Narodowy – 590pkt
9.SP Chorzelów -571pkt
10.SP Wampierzów – 490 pkt
11.SP Wadowice Dolne – 462pkt
12.SP Zabrnie – 447pkt
13.SP Nr12 Mielec – 432pkt
Najlepsi zawodnicy zawodów wg tabel wielobojowych:
1.Pezda Mateusz- Niepubl SP Górki- 268pkt
2.Kamuda Kacper –SP Wola Mielecka – 236pkt
3.Mrozik Kamil –SP Nr11 Mielec – 21pkt
Wyniki indywidualne szkół:
1. SP Nr11 Mielec – 823pkt
-Strojny Dawid -01- 9,90=30,3,83=35,35,00=35,3;38,19=46=146pkt
-Baltyzer Bartosz – 01- 9,64=35,4,02=41,31,00=27,3;52,89=32=135pkt
-Rusin Mikołaj -01- 9,95=29,3,96=39,41,00=47,3;47,90=36=151
-Wierzbowski Rafał- 01-9,10=51,4,35=52,36,00=37,4;00,02=26=166pkt
-Mrozik Kamil -01- 9,23=47,4,34=52,50,00=65,3;37,15=47=211pkt
-Koba Dawid -01- 9,66=35,4,08=43,36,00=37,3;50,23=34=149pkt
2.SP Wola Mielecka – 817pkt
-Kamuda Kacper-01- 8,67 =65,4,50=57,42,00=49,3;21,56=65=236pkt
-Zaremba Michał -02- 9,11=51,4,22=48,30,00=25,3;59,21=26=160pkt
-Słąba Damian -01- 8,87=59,4,17=43,34,00=33,3;35,66=49=184pkt
-Kania Łukasz -02- 9,64=35,3,75=32,29,00=23,4;07,47=19=109pkt
-Burczy Kacper -02- 9,46=40,4,04=42,33,00=31,4;13,09=15=128pkt
-Kania Maciej -01- 9,90=30,3,88=37,22,00=9,4;14,61=14=90
3.SP Nr1 Mielec – 809pkt
-Sztuka Bartłomiej -01- 8,89=58,4,67=63,46,00=57,3;59,38=26=204pkt
-Padykuła Jakub -01- 8,98=55,4,17=46,36,00=37,4;01,78=24=162pkt
-Nowak Kamil -01- 9,34=43,3,93=38,35,00=35,3;58,63=27=143pkt
-Pędrak Aleksander -01- 9,56=37,4,03=42,37,00=27,4;05,99=20=138pkt
-Czech Piotr-01- 9,12=50,4,56=59,31,00=27,3;59,96=26=162pkt
4.SP Nr3 Mielec – 807pkt
-Pietryka Paweł-01- 8,73=63,4,22=48,27,00=19,4;24,04=9=139pkt
-Parkosz Michał-01- 9,32=44,4,13=45,36,00=37,3;43,46=40=166pkt
-Mierzwa Damian -01-9,38=42,4,28=5-,43,00=51,3;45,68=38=181pkt
-Saj Mateusz-01-8,74=63,4,17=46,39,00=43,4;02,90=23=175pkt
-Trybulec Marcel-01- 9,42=41,4,08=43,41,00=47,4;13,18=15=146pkt
-Ziętek Mateusz-01- 9,26=46,4,15=46,28,00=21,4;29,45=5=118pkt
-Boryczka Konrad -01- 9,52=38,3,95=39,29,00=23,4;36,88=1=91pktPK
5.Niepubl SP Górki – 749pkt
-Pezda Karol -01- 9,12=50,4,20=47,36,00=37,3;58,76=27=161pkt
-Pezda Mateusz -01- 8,41=75,4,95=72,47,00=59,3;24,13=62=268pkt
-Łapa Damian -01- 9,86-30,3,82=35,32,00=29,3;40,94=43=137pkt
-Jasiński Hubert-01-9,78=32,3,65=30,30,00=25,4;08,73=18=102pkt
-Golba Piotr-01- 9,95=29,3,70=30,25,00=15,4;26,76=7=81pkt
-Pezda Sylwester -01- 11,50=1,3.04=11,26,00=17,4;09,08=17=46pkt
6.SP Borowa -732pkt
-Kramarz Filip-01- 9,52=38,4,12=45,40,00=45,4;08,44=18=146pkt
-Jachym Jakub -01-9,12=50,4,60=61,39,00=43,3;59,58=26=180pkt
-Pazdro Bartosz-01-9,22=47,4,35=52,33,00=31,4;10,97=16=146pkt
-Stafiej Bartłomiej-01- 9,56=36,3,92=38,40,00=45,4;04,78=22=142pkt
-Dziadzio Hubert-01- 9,62=36,3,92=38,35,00=35,4;24,09=9=118pkt
-Miłoś Paweł-01- 9,88=30,3,73=31,35,00=35,4;12,32=15=111pkt
7.SP Przecław -594 pkt
-Kocoła Kamil -01- 9,38=42,3,78=33,35,00=35,3;58,95=27=137pkt
-Słomba Sebastian- 01- 10,43=19,3,85=36,41,00=47,4;14,67=14=116pkt
-Klaus Daniel- 01- 9,40=42,4,13=45,38,00=41,4;59,68=0=128pkt
-Hodur Kamil -01- 9,65=35,3,88=37,39,00=43,4;15,99=13=128pkt
-Piłat Dawid -01-10,48=18,3,50=22,40,00=45,xxx-0=85pkt
8.SP Tuszów Narodowy – 590pkt
-Świątek Łukasz-01- 9,77=32,4,40=54,33,00=31,3;51,35=33=150pkt
-Ulrych Grzegorz -01- 9,64=35,3,44=20,39,00=43,4;13,93=15=113pkt
-Smykla Sebastian- 01- 9,87=30,3,94=39,32,00=29,4;26,90=7=105pkt
-Serafin Łukasz-02-10,01=27,3,70=30,37,00=39,3;55,44=29=125pkt
-Wieczerzak Michał-02- 9,94=29,3,68=29,32,00=29,4;22,96=10=97pkt
-Mączyński Paweł-02- 9,96=28,3,25=16,35,00=35,4;11,79=16=95pkt
9.SP Chorzelów -571pkt
-Galek Andrzej- 02- 9,86=31,3,55=23,25,00=15,3;44,98=39=108pkt
-Szczur Michał-02- 9,66=35,4,00=41,31,00=27,3;40,02=44=147pkt
-Dybski Maksymilian -01- 10,31=21,3,62=28,34,00=33,3;59,60=26=108pkt
-Walczak Bartłomiej-02- 11,57=1,3.09=12,36,00=37,4;01,96=24= 74pkt
-Zieliński Mikołaj-01-9,44=40,4,05=42,26,00=17,4,02,76=23=122pkt
-Stolarz Dominik- 01-10,62=15,3,23=15,34,00=33,4;02,92=23=86pkt
10.SP Wampierzów – 490pkt
-Łoniewski Sebastian -01- 9,53=38,3,60=25,37,00=39,4;26,22=8=110pkt
-Sypek Michał-01-8,98=55,4,03=42,38,00=41,4;00,39=25=163pkt
-Bierzyński Sebastian-02- 10,26=22,3,85=36,33,00=31,4;51,63=0=89pkt
-Gera Mariusz- 03-10,24=23,3,22=15,23,00=11,5;09,74=0=49pkt
-Górczyński Piotr-03- 10,28=22,2,95=9,15,00=0,4;58,76=0=31pkt
-Padykuła Paweł-03-9,72=33,3,68=29,26,00=17,4;53,15=0=79pkt
11.SP Wadowice Dolne – 462pkt
-Bzduła Mateusz- 01- 9,97=28,3,46=21,32,00=29,4;31,93=4=82pkt
-Kołton Mateusz-01- 10,58=16,3,15=13,24,00=13,4;00,12=26=68pkt
-Kramarz Mateusz-01- 12.14=0,2,88=8,30,00=25,4;12,70=15=48pkt
-Kusek Dominik-01- 9,38=42,3,95=39,34,00=33,4;04,53=22=136pkt
-Bigda Adrian -01- 9,22=47,3,30=17,48,00=48,4;34,20=3=128pkt
12.SP Zabrnie -447pkt
-Szot Sebastian -01- 9,19=48,4,05=42,28,00=21,4;04,97=22=133pkt
-Ogorzałek Sławomir -01- 11,23=3,2,94=9,33,00=31,5;12,99=o=43pkt
-Kalicki Konrad -01- 10,38=20,353=23,33,00=31,5;25,60=0=74pkt
-Klimczak Rafał-01- 10.00=28,4,07=43,50,00=65,5;14,46=0=136pkt
-Klimczak Adrian -03- 10,94=9,3,60=25,28,00=21,4;28,94=6=61pkt.
13.SP Nr12 Mielec -432pkt
-Pazdyk Jan-- 8,56=69,4,90=71,38,00=41,3;33,12=51=232pkt5;28,07=0=43pkt
-Bystrek Mateusz- 01- 10,99=8,3,33=18,26,00=17,5;28,07=0=43pkt
-Franczyk Kacper- 01- 13,88=0,216=1,15,00=0,7;52,99=0=1
-Misiak Dawid -01- 10,57=28,3,70=30,34,00=33,4;03,50=23=114pkt
-Więcek Jakub-01-11,10=6,3.03=11,30,00=25,5;42,46=0=42pkt

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w konkursie „Baw się z nami „
Mielec dn.26.05.2014r.
1.SP Nr9 Mielec - 42,5 pkt –awans do finału rejonowego
2.SP Przecław -40 pkt
3.SP Malinie – 33,5 pkt
4.SP Trzciana – 33 pkt
5.SP Nr 3 Mielec – 16,5 pkt
6.SP Wola Mielecka – 16 pkt
7.SP Borowa – 14,5 pkt

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w mini piłce siatkowej dziewcząt
Mielec dn.09.04.2014r. - (zdjęcia w zakładce Galeria)
1.SP Przyłęk – SP Góra Ropczycka – 1:2 (25:16,3:25,2:25)
2.SP Nr6 Mielec – SP Nr2 Dębica – 2:0 (25:10,25:9)
3.SP Nr2 Dębica – SP Góra Ropczycka – 2:1 9(25:22,10:25,15:13)
4.SP Przyłęk – SP Nr6 Mielec – 0:2 (8:25,7:25)
5.SP Nr6 Mielec – SP Góra Ropczycka -2:0 (25:15,25:8)
6.SP Nr2 Dębica – SP Przyłęk -2:0 (25:22,25:22)
Tabela :
1.SP Nr6 Mielec - 9pkt –awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Nr2 Dębica - 7pkt – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Góra Ropczycka - 4pkt
4.SP Przyłęk - 3pkt

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w koszykówce dziewcząt – Padew Narodowa dn.28.03.2014r.
1.SP Padew Narodowa – SP Borek Wielki- 28:4
2.SP Borek Wielki – SP Żyraków – 6:27
3.SP Padew Narodowa – SP Żyraków – 18- 12
Tabela końcowa:
1.SP Padew Narodowa – 4pkt – 46:16 –awans do finału rejonowego
2.SP Żyraków – 2pkt – 39:24 – awans do finału rejonowego
3. SP Borek Wielki – 0 pkt – 10:55
SP Dzikowiec nie wystartował w zawodach

 

Komunikat z finału powiatowego IMS w mini siatkówce dziewcząt
Mielec dn.26.03.2014r.
1.SP Trzciana – SP Nr 6 Mielec – 0:2 (10:25,5:25)
2.SP Trzciana – SP Dąbie – 0:2 (11:25,15:25)
3.SP Nr 6 Mielec – SP Dąbie – 2:0 (25:14,25:10)
Tabela końcowa:
1.SP Nr 6 Mielec - 6pkt –awans do finału rejonowego
2.SP Dąbie – 4pkt
3.SP Trzciana – 2pkt

 

Finał powiatowy IMS w mini siatkówce chłopców
25.10.2014r. – Przecław
Mecze:
SP Tuszów Narodowy – SP Nr 1 Mielec 1-2 (25-21,9-25,10-15)
SP Tuszów Narodowy – SP Przecław 2-1 (26-24,18-25,15-9)
SP Nr 1 Mielec – SP Przecław 2-1 (11-25,25-11,15-10)
Tabela końcowa:
1.SP Nr 1 w Mielcu – awans do finału rejonowego
2.SP w Tuszowie Narodowym
3.SP w Przecławiu

 

Turniej półfinałowy IMS w mini siatkówce
Miejsce zawodów - Tuszyma, 18.03.2014 r.
Wyniki spotkań
SP Dąbie - SP Chorzelów: 2:0 ( 25:7, 25:10 )
SP Wola Wadowska - SP Tuszyma 0:2 ( 21:25, 9:25)
SP Wola Wadowska - SP Chorzelów 1:2 ( 9:25, 25:21, 5:15 )
SP Tuszyma - SP Chorzelów: 1:2 ( 16:25, 25:12, 11:15 )
SP Dąbie - SP Wola Wadowska 2:0 ( 25:4, 25:4 )
SP Tuszyma - SP Dąbie 0:2 ( 25:9, 25:5 )
Tabela końcowa:
I m SP Dąbie - awans do turnieju finałowego
II m SP Chorzelów
III m SP Tuszyma
IV m SP Wola Wadowska

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w mini koszykówce chłopców Mielec dn. 19.03.2014r.
1.SP Czarna Sędziszowska – SP Nr1 Mielec – 7:9
2.SP Nr5 Dębica – SP Raniżów – 10:8
3.SP Czarna Sędziszowska – SP Nr5 Dębica – 3:10
4.SP Nr1 Mielec – SP Raniżów – 19:7
5.SP Czarna Sędziszowska – SP Raniżów – 12:9
6.SP Nr1 Mielec – SP Nr5 Dębica – 8:7
Tabela :
1.SP Nr1 Mielec – 6pkt -36:21 – awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Nr5 Dębica – 4 pkt – 27:18 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Czarna Sędziszowska – 2pkt -22:28
4.SP Raniżów – 0 pkt-24:21

 

Wyniki półfinału powiatowego w mini piłce siatkowej chłopców grupy A:
1) SP Borowa – SP Tuszów Narodowy 0:2
2) SP Gawłuszowice -SP Czermin 0:2
3) SP Borowa – SP Gawłuszowice 1:2
4) SP Tuszów Narodowy – SP Czermin 2:0
5) SP Tuszów Narodowy – SP Gawłuszowice 2:0
6) SP Borowa – SP Czermin 0:2
Tabela końcowa
1. SP Tuszów Narodowy
2. SP Czermin
3. SP Gawłuszowice
4. SP Borowa

 

Mini siatkówka INS – Gmina Przecław
05.03.2014 r. - Hala sportowa Przecław
chłopcy:
Im. SP Przecław - awans do półfinału powiatowego
II m. SP Tuszyma
III m. SP Łączki Brzeskie
IV m. SP Dobrynin
dziewczęta:
06.03.2014 r. - Hala sportowa Przecław
I m. SP Tuszyma - awans do półfinału powiatowego
II m. SP Przecław
III m. SP Łączki Brzeskie
IV m. SP Dobrynin

 


Komunikat z finału powiatowego IMS
w tenisie stołowym – Mielec dn.10.03.2014r.
Dziewczęta:
1.SP Jamy - awans do finału rejonowego
2.SP Chorzelów- awans do finału rejonowego
3.SP Trzciana
4.SP Nr9 Mielec
5.Sp Łączki Brzeskie
6.SP Tuszów Narodowy
Chłopcy
1.SP Nr9 Mielec –awans do finału rejonowego
2.SP Chorzelów – awans do finału rejonowego
3.SP Jamy
4.SP Tuszów Narodowy
5.SP Trzciana
6. SP Przecław

 

Komunikat z półfinału wojewódzkiego IMS
w mini piłce ręcznej chłopców – Mielec dn.05.03.2014r.
1.SP Nr11 Mielec –SP Żyraków – 11:4 – wynik z rejonu
2.SP Nr12 Stalowa Wola – SP Nr5 Nisko – 22:8 –wynik z rejonu
3.SP Nr11 Mielec – SP Nr12 Stalowa Wola – 12:10
4.SP Nr5 Nisko – SP Żyraków – 6:11
5.SP Nr11 Mielec – SP Nr5 Nisko – 19:8
6.SP Żyraków _ SP Nr12 Stalowa Wola – 4:13
Tabela :
1.SP Nr11 Mielec – 6 pkt – 42:22 –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr12 Stalowa Wola – 4pkt – 45:24 – awans do barażu
3.SP Żyraków – 2pkt- 19:28
4.SP Nr5 Nisko – 0 pkt-22:44

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w koszykówce –dn. 04 –05.03.2014r Padew Narodowa
Chłopcy :
Mecze finałowe:
1.SP Podleszany – SP Padew Narodowa – 4:13
2.SP Podleszany – SP Nr1 Mielec – 4:15
3.SP Padew Narodowa – SP Nr1 Mielec – 4:10
Tabela końcowa :
1.SP Nr1 Mielec– 4pkt -25:8 –awans do finału rejonowego
2.SP Padew Narodowa – 2pkt -17:14
3.SP Podleszany – 0 pkt – 8:28
4.-6.SP Nr11 Mielec
SP Przecław
SP.Malinie
7-9.SPNr9 Mielec
SP Borowa
SP Radomyśl Wielki
10-12.SP Nr 13 Mielec
SP Gawłuszowice
SPNr6 Mielec
Dziewczęta:
Mecze finałowe:
1.SP Padew Narodowa- SP Dąbie – 16:6
2.SPNr3 Mielec – SP Dąbie – 6:18
3.SP Padew Narodowa – SP Nr3 Mielec -39:1
Tabela końcowa.
1.SP Padew Narodowa -4pkt-55:7 –awans do finału rejonowego
2.SP Dąbie – 2pkt – 24:22
3.SP Nr3 Mielec – 0pkt-7:57
4-6.SP.Malinie
SP Tuszyma
SPNr9 Mielec
7-9.SPGawłuszowice
SPChorzelów
SP Nr11 Mielec
10.SP Jamy
11.SP Nr6 Mielec

 

 

 

Półfinał powiatowy koszykówka chłopców 18.02.2014 r.
Gawłuszowice – Borowa 4 : 8
Padew Narodowa – Malinie 24 : 8
Borowa – Padew Narodowa 4 : 21
Malinie – Borowa 27 : 16
Padew Narodowa – Gawłuszowice 5 : 2
Malinie – Gawłuszowice 18 – 10
Tabela końcowa
1. SP Padew Narodowa 6pt. 50 : 12
2. SP Malinie 4 pt. 51 : 50
3. SP Borowa 2 pt. 28 : 52
4. SP Gawłuszowice 0 pt. 16 : 31

 

Półfinał powiatowy w koszykówce dziewcząt - 19.02.2014 r.
Malinie – Gawłuszowice 26 : 5
Gawłuszowice – Padew Narodowa 4 : 22
Malinie – Padew Narodowa 10 : 17
Tabela końcowa
1. SP. Padew Narodowa 4 pt. 39 – 14
2. SP Malinie 2 pt. 36 – 22
3. SP Gawłuszowice 0 pt. 9 – 48

 

Półfinał powiatowy grupa B koszykówka dziewcząt
miejsce - hala sportowa Tuszyma
Wyniki spotkań:
SP Dąbie - SP Chorzelów 8 : 7
SP Tuszyma - SP Jamy 28 : 11
SP Chorzelów - SP Jamy 9 : 3
SP Tuszyma - SP Dąbie 6 : 13
SP Jamy - SP Dąbie 4 : 19
SP Chorzelów - SP Tuszyma 12 : 23
Tabela końcowa
I miejsce SP Dąbie pkt 6:0 40:17
II miejsce SP Tuszyma pkt 4:2 57:36
III miejsce SP Chorzelów pkt 2:4 28:34
IV miejsce Sp Jamy pkt 0:6 18:56

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w mini piłce ręcznej chłopców –Mielec dn.14.02.2014r
1.SP Żyraków – SP Nr11 Mielec – 4:11
2.SP Nr1 Kolbuszowa – SP Borek Wielki – 5:3
3.SP Żyraków – SP Nr1 Kolbuszowa – 7:5
4.SP Borek Wielki – SPNr11 Mielec – 8:9
5.SP Żyraków – SP Borek Wielki – 5:3
6. SP Nr11 Mielec – SPNr1 Kolbuszowa -13:4
Tabela końcowa :
1 SP Nr11 Mielec – 6pkt - awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Żyraków - 4pkt - awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Nr1 Kolbuszowa – 2pkt
4.SP Borek Wielki -0 pkt

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w mini piłce ręcznej –Mielec dn.16-17-01-2014r.
Dziewczęta:
Mecze finałowe: dn.17.01.2014r.
1.SP Nr11 Mielec –SP Radomyśl Wielki -3:6
2.SP Malinie – SP Radomyśl Wielki – 7:8
3.SP Malinie – SPNr11 Mielec – 11:2
Tabela końcowa:
1.SP Radomyśl Wielki -4pkt-14:10 –awans do finału rejonowego
2.SP Malinie -2pkt-18:10
3.SP Nr11 Mielec – 0pkt- 5:17
4.SP Wadowice Górne
5.SP Padew Narodowa
6.SP Nr13 Mielec
7.SP Tuszyma
8.SP Nr9 Mielec
9.SP Trześń
10.SP Nr3 Mielec
11.SP Nr1 Mielec
12.SP Nr2 Mielec
13.SP Nr12 Mielec
Chłopcy : dn.16.01.2014r
1.SP Nr 11 Mielec – SP Czermin 8:4
2.SP Nr 11 Mielec – SP Przecław 11:4
3.SP Przecław – SP Czermin 7:8
Tabela końcowa:
1.SP Nr11 Mielec – 4pkt-19:8- awans do finału rejonowego
2.SP Czermin – 2pkt -12:15
3.SP Przecław -0pkt- 11:19
4.SP Nr9 Mielec
5.SP Wola Mielecka
6.SP Nr3 Mielec
7.SP Padew Narodowa
8.SP Radomyśl Wielki
9.SP Malinie
10.SP Wadowice Górne
11.SP Nr13 Mielec
12.SP Nr1 Mielec
13.SP Nr2 Mielec
14.SP Nr6 Mielec

 

Półfinał powiatowy w mini piłce ręcznej chłopców
Czermin, 09.12.2013
Mecze:
SP Padew Narodowa – SP Czermin 5:11
SP Czermin – SP Malinie 14:7
SP Padew Narodowa – SP Malinie 21:8
Klasyfikacja:
1. SP Czermin
2. SP Padew Narodowa
3. SP Malinie

 

Półfinał powiatowy w mini piłce ręcznej dziewcząt
Czermin, 10.12.2013
Mecze:
SP Padew Narodowa – SP Malinie 3:9
Klasyfikacja:
1. SP Malinie
2. SP Padew Narodowa

 

Półfinał Powiatowy IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt
9. 12. 2013 r. Radomyśl Wielki
Wyniki meczy:
SP Tuszyma SP Radomyśl Wielki 2:6
SP Trześń SP Wadowice 2:14
SP Radomyśl Wielki SP Trześń 11:3
SP Tuszyma SP Wadowice 5:8
SP Radomyśl Wielki SP Wadowice 6:3
SP Tuszyma SP Trześń 8:1
Tabela:
Miejsce Bramki Punkty
1. SP Radomyśl Wielki 23-8 6
2. SP Wadowice Górne 25-13 4
3. SP Tuszyma 15-15 2
4. SP Trześń 6-35 0

 

Półfinał Powiatowy IMS w mini piłce ręcznej chłopców
10. 12. 2013 r. Radomyśl Wielki
Wyniki meczy:
SP Radomyśl Wielki SP Wadowice 6:6
SP Wola Mielecka SP Przecław 3:6
SP Radomyśl Wielki SP Przecław 4:5
SP Wadowice SP Wola mielecka 3:5
SP Radomyśl Wielki SP Wola Mielecka 7:7
SP Wadowice SP Przecław 3:5
Tabela:
Miejsce Bramki Punkty
1. SP Przecław 16-10 6
2. SP Wola Mielecka 15-16 3
3. SP Radomyśl Wielki 17-18 2
4. SP Wadowice Górne 12-16 1

 


Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców
19.11.2013 r. w Padwi Narodowej.
Grupa A
SP Borowa - SP Izbiska 1 : 1
SP Wadowice Dolne - SP Tuszów Nar. 0 : 0
SP Borowa - SP Wadowice Dolne 3 : 0
SP Izbiska - SP Tuszów Nar. 0 : 1
SP Borowa - SP Tuszów Nar. 1 : 2
SP Izbiska - SP Wadowice Dolne 0 : 0
Tabela:
1. SP Tuszów Nar. 6 : 0 5:1 finał
2. SP Borowa 3 : 3 5:3 baraż
3. SP Izbiska 2 : 4 1:2
4. SP Wadowice Dolne 1 : 5 0:0
Grupa B
SP Gawłuszowice - SP Wadowice Górne 0 : 1
NSP Górki - SP Wola Wadowska 2 : 0
SP Gawłuszowice - NSP Górki 1 : 1
SP Wadowice Górne - SP Wola Wadowska 1 : 0
SP Gawłuszowice - SP Wola Wadowska 4 : 0
SP Wadowice Górne - NSP Górki 0 : 1
Tabela:
1. NSP Górki 5 : 1 4:1 finał
2. SP Wadowice Górne 4 : 2 2:1 baraż
3. SP Gawłuszowice 3 : 3 5:2
4. SP Wola Wadowska 0 : 6 0:7
Grupa C
SP Wola Mielecka - SP Padew Nar. 1 : 1
SP Wola Mielecka - NSP Gliny Małe 1 : 0
SP padew Nar. - NSP Gliny Małe 0 : 0
Tabela:
1. SP Wola Mielecka 3 : 1 2:1 finał
2. SP Padew Nar. 2 : 2 1:1 baraż
3. NSP Gliny Małe 1 : 3 0:1
Baraże:
SP Borowa - SP Wadowice Górne 0 : 1
SP Borowa - SP Padew Nar. 0 : 1
SP Padew Nar. - SP Wadowice Górne 0 : 0
Tabela:
1. SP Wadowice Górne 3 : 1 1 : 0 finał
2. SP Borowa 2 : 2 1 : 1
3. SP Padew Nar. 1 : 3 0 : 1
Finały:
NSP Górki - SP Wola Mielecka 3 : 0
SP Wola Mielecka - SP Tuszów Nar. 0 : 2
NSP Górki - SP Wadowice Górne 1 : 0
SP Wadowice Górne - SP Tuszów Nar. 1 : 1
NSP Górki - SP Tuszów Nar. 0 : 2
SP Wadowice Górne - SP Wola Mielecka 0 : 1
Tabela:
1.SP Tuszów Nar. 5 : 1 5 : 1 awans do półfinału wojewódzkiego
2. NSP Górki 4 : 2 4 : 2 awans do półfinału wojewódzkiego
3. SP Wola Mielecka 2 : 4 1 : 5
4. SP Wadowice Górne 1 : 5 1 : 3
Końcowa kolejność:
1. SP Tuszów Nar.
2. NSP Górki
3. SP Wola Mielecka
4. SP Wadowice Górne
5. SP Borowa
6. SP Padew Nar.
7-9. NSP Gliny Małe
SP Gawłuszowice
SP Izbiska
10-11. SP Wadowice Dolne
SP Wola Wadowska

 

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
Padew Nar. 18.11.2013 r.
Eliminacje:
Grupa A
SP Izbiska - SP nr 13 Mielec 0 : 0 k. 1 : 0
SP nr 13 Mielec - SP Wadowice Dolne 1 : 0
SP Izbiska - SP Wadowice Dolne 1 : 0
Tabela:
1. SP Izbiska 3:1 1:0 k. 1:0 finał
2. SP nr 13 Mielec 3:1 1:0 k.0:1 baraże
3. SP Wadowice Dolne 0:4 0:2
Grupa B
SP Tuszów Nar. - SP Wola Wadowska 0 : 0
SP Tuszów Nar. - SP Padew Nar. 1 : 3
SP Padew Nar. - SP Wola Wadowska 0 : 4
Tabela:
1. SP Padew Nar. 4 : 0 7 : 1 finał
2. SP Tuszów Nar. 1 : 3 1 : 3 baraże
3.SP wola Wadowska 1 : 3 0 : 4
Grupa C
NSP Gliny Małe - SP Gawłuszowice 1 : 1 finał
NSP Gliny Małe - SP Wadowice Górne 1 : 1 baraże
SP Gawłuszowice - Wadowice Górne O : 0 k. 3 : 1
Tabela:
1. NSP Gliny Małe 2 : 2 2 : 2
2. SP Gawłuszowice 2 : 2 1 : 1 k. 3:1
3. SP Wadowice Górne 2:2 1: 1 k. 1:3
Baraże
SP nr 13 Mielec - SP Tuszów Nar. 0 : 1
SP nr 13 Mielec - SP Gawłuszowice 0 : 2
SP Gawłuszowice - SP Tuszów Nar. 1 : 0
Tabela:
1.SP Gawłuszowice 4 : 0 3:0 awans do finału
2. SP Tuszów Nar. 2:2 1:1
3. SP nr 13 Mielec 0:4 0:3
Finały:
SP Izbiska - SP Gawłuszowice 0:1
NSP Gliny Małe - SP Padew Nar 1:0
NSP Gliny Małe - SP Izbiska 1:0
SP Padew Nar. - SP Gawłuszowice 0:0
NSP Gliny Małe - SP Gawłuszowice 0:0
SP Padew Nar. - SP Izbiska 1:0
Tabela:
1. NSP Gliny Małe 5;1 3:1
2. SP Gawłuszowice 4:2 2:1
3. SP Padew Nar. 3:3 1:1
4. SP Izbiska 0:0 0;3
Końcowa kolejność:
1. NSP Gliny Małe
2. SP Gawłuszowice
3. SP Padew Nar.
4. SP Izbiska
5. SP Tuszów Nar.
6. SP nr 13 Mielec
7-9 SP Wadowice Dolne
SP Wola Wadowska
SP Wadowice Górne

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w szachach drużynowych –Mielec dn.12.11.2013r.
1.SP Pilzno – 11pkt- 20 pkt-małe –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Wadowice Górne – 9pkt- 17 – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Podleszany – 9pkt- 17
4.SP Czarna Sędziszowska -6pkt-12
5.SP Nr2 Sędziszów Młp.- 3pkt-9
6.SP Cmolas- 3pkt-6
7.SP Nr9 Dębica- 1pkt-3

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.25.10.2013r.
Dziewczęta -10x800m
1.SP Przecław
2.SP Nr6 Mielec
3.SP Tuszyma
4.SP Radomyśl Wielki
5.SP Malinie
6.SP Wola Mielecka
Chłopcy -10x800m
1.SP Podborze
2.SP Wola Mielecka
3.SP Przecław
4.SP Malinie
5.SP Nr6 Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w szachach drużynowych- Mielec dn 22.10.2013r.
1.SP Wadowice Górne- 10pkt- awans do finału rejonowego
2.SP Podleszany -8pkt – awans do finału rejonowego
3.SP Nr6 Mielec – 6pkt
4.SP Malinie – 4pkt
5.SP Nr13 Mielec -3pkt
6.SP Tuszów Narodowy – 0pkt

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w biegach przełajowych –Mielec dn.11.10.2013r.
500m dziewcząt:
1.Dolot Daria -03 – SP Ruda
2.Kamuda Wiktoria -03- SP Nr6 Mielec
3.Zemmel Aleksandra – 03- SP Nr6 Mielec
4.Ukleja Maria -03- SP Partania
5.Klag Oliwia -04- SP Padew Narodowa
6.Piecyk Gabriela -04 – SP Trześń
7.Czaja Paulina -03- SP Wadowice Górne
8.Brożyna Roksana -03- SP Jaślany
9.Klich Aleksandra -03- SP Jaślany
10.Skrzypek Natalia – 03 –SP Łączki Brzeskie
11.Kędzior Agnieszka -03- SP Trześń
12.Magda Róża- 04- SP Jaślany
13.Cyganowska Oliwia -03- SP Wola Mielecka
14.Nowak Magdalena -03- SP Izbicka
15.Maziarz Kamila – 03- SP Malinie
16.Gancarz Julia -03- SPNr6 Mielec
17.Falarz Daria – 04- SP Dąbrówka Wisłocka
18.Groele Nikola -05- SP Malinie
19.Tchórzewska Kinga -03 –SPNr6 Mielec
20.Krupa Weronika -03- SP Wadowice Górne
21.Helowicz Julia – 03- SP Przecław
22.Wawrzonek Paulina -03- SP Wadowice Dolne
23.Węgrzyn Wiktoria -03- SP Wola Mielecka
24.Guła Marta – 03- SP Wadowice Dolne
25.Kłoda Dominika -03- SP Trześń
26.Leś Gabriela – 03- SP Wola Mielecka
27.Barnat Kinga – 03- SP Nr6 Mielec
28.Machnik Marlena -04- SP Ruda
29.Dudzik Nikola -03 – SP Tuszów Narodowy
30.Ozga Amelia -03- SP Wola Mielecka
31.Gagat Emilia -04- SP Malinie
32.Miga Natalia -03- SP Wadowice Górne
500m chłopców:
1.Rymarowicz Kacper – 03- SP Malinie
2.Kulpa Hubert -03- SP Partania
3.Mucha Tomasz- 03- SP Trześń
4.Głaz Jan- 03- SP Jaślany
5.Śledziona Oskar -03- SP Jaślany
6.Piekarski Łukasz- 03- SP Jaślany
7.Grzelak Alan – 03- SP Jaślany
8.Kulpa Kacper -03- SP Radomyśl Wielki
9.Bajor Marcin – 03- SP Partania
10.Knap Jakub -04- SP Chorzelów
11.Dzięgiel Szymon -03- SP Wadowice Górne
12.Chmura Jakub -03- SP Tuszów Narodowy
13.Chmura Igor -04- SP Tuszów Narodowy
14.Kielek Maciej -03- SP Malinie
15.Para Bartosz- 03- SP Wola Wadowska
16.Strycharz Jakub – 03 SP Izbicka
17.Łogin Marcin -03- SP Padew Narodowa
18.Pszeniczny Konrad -03- SP Chorzelów
19.Rogóż Krystian -04- SP Tuszów Narodowy
20.Tarachanowicz Szymon- 03- SP Nr 13 Mielec
21.Turkot Eryk -03- SP Nr13 Mielec
22.Iwanow Mikołaj -03 – SP Malinie
23.Rzepa Jakub – 03 SP Łączki Brzeskie
24.Pietras Mateusz – 03 – SP Wadowice Dolne
25.Jamrozy Przemysław – 04- SP Padew Narodowa
26.Midura Piotr-03- SP Izbicka
27.Kilian Paweł- 04- SP Padew Narodowa
28.Czerkies Grzegorz -03- SP Padew Narodowa
29.Barszc Jakub – 03- SP Padew Narodowa
30.Krupa Kacper- 03- SP Chorzelów
31.Kwaśniewski Michał – 03- SP Nr13 Mielec
32.Pietras Wojciech -03- SP Wadowice Górne
33.Gajda Mateusz-03- SP Wadowice Górne
34.Ozimek Michał- 03 – SP Wadowice Górne
35.Babula Kamil – 03 – SP Wola Mielecka
36.Dąbek Dominik -04 –SP Tuszów Narodowy
37.Sobczyk Marcel – 03- SP Nr13 Mielec
38.Panek Przemysław- 03- SP Wadowice Dolne
39.Machniak Jakub -03- SP Nr13 Mielec
40.Mrozik Mikołaj -04- SP Tuszów Narodowy
41.Rogóż Kacper- 03- SP Nr13 Mielec
42.Leś Bartosz- 03 – SP Nr13 Mielec
43.Gruszka Grzegorz – 03 –SP Nr13 Mielec
1000m dziewcząt.
1.Gwóżdż Kinga – 01- SP Izbicka
2.Helowicz Zuzanna – SP Przecław
3.Maziarz Klaudia – 01- SP Jaślany
4.Bytnar Edyta -02- SP Radomyśl Wielki
5.Furtak Wioletta – 02-SP Tuszów Narodowy
6.Kopacz Klaudia -02- SP Przecław
7.Siembab Sabina -02- SP Dulcza Wielka
8.Barszcz Aurelia -01- SP Jaślany
9.Skóra Aleksandra – 01- SP Chorzelów
10.Rup Paulina – 01- SP Padew Narodowa
11.Barbara Zuzanna-01 –SP Nr6 Mielec
12.Piłat Aneta – 02- SP Przecław
13.Surowiec Kamila -01- SP Padew Narodowa
14. Gawron Julia – 02- SP Nr6 Mielec
15.Dolot Natalia -02- SP Ruda
16.Dolot Patrycja -02- SP Ruda
17.Tabisz Roksana -02 –SP Wola Mielecka
18.Kania Martyna – 01- SP Nr6 Mielec
19.Rusek Patrycja -02-SP Nr6 Mielec
20.Wieczerzak Anna -01- SP Tuszów Narodowy
21.Święch Joanna -02- SP Wadowice Górne
22.Kielek Magdalena – 02- SP Malinie
23.Kujawska Aleksandra -02- SP Przecław
24.Gałat Kinga -02- SP Radomyśl Wielki
25.Tabor Aleksandra -01- SP Nr6 Mielec
26.Fijał Aleksandra -01- SP Nr1 Mielec
27.Kubik Karolina – 02- SP Nr6 Mielec
28.Wrzesień Wioletta -02- SP Wadowice Górna
29.Bogdan Julia -02 SPNr6 Mielec
30.Kozik Katarzyna -02- SP Nr12 Mielec
31.Tąporowska Madzia- 01- SP Łączki Brzeskie
32.Bartkowicz Iwona- 02- SP Dąbie
33.Cebula Paulina- 01 SP Nr12 Mielec
34.Stec Aleksandra -02- SP Wola Mielecka
35.Motyl Paulina -01- SP Chorzelów
36. Pilawiecka Wiktoria -01- SP Wadowice Dolne
37.Machnik Dagmara – 01- SP Chorzelów
38.Hasek Iwona – 01 –SP Jaślany
39.Wrońska Anna- 01- SP Nr6 Mielec
40.Maziarz Natalia -01- SP Malinie
41.Kasprzak Patrycja -02- SP Malinie
42.Cywa Karolina -02- SP Izbicka
43.Tylutka Natalia – 01- SP Nr1 Mielec
44.Sroka Emilia -02- SP Nr1 Mielec
45.Murawska Aleksandra – 02- SP Tuszów Narodowy
46.Strzyż Oliwia – 02- SP Wadowice Dolne
47.Stugała Ewa – 02- SP Wola Mielecka
48.Mazur Martyna -02- SP Dąbie
49.Chłopek Weronika -01- SP Tuszów Narodowy
50.Jasiak Aneta – 01- SP Wadowice Górne
51.Krawiec Natalia – 02- SP Wadowice Gorne
52.Należna Gabriela- 02- SP Wadowice Gorne
53.Wachta Urszula – 01- SP Wadowice Górne
54.Krawiec Wiktoria – 01- SP Wadowice Gorne
55.Barnaś Aleksandra -02- SP Nr6 Mielec
56.Węgrzyn Wiktoria – 02- SP Nr6 Mielec
57.Działo Klaudia -01- SP Wadowice Górne
1000m chłopców.
1.Wiatr Jakub -01- NSP Dulcza Mała
2.Maziarz Konrad -01- SP Jaślany
3.Czop Bartosz- 02- SP Podborze
4.Kusibab Jakub – 02- SP Przecław
5.Trela Dawid – 01- SP Jaślany
6.Świątek Łukasz- 01- SP Tuszów Narodowy
7.Parkosz Michał- 01 -SP Nr3 Mielec
8.Książnicki Dawid -02 – SP Nr6 Mielec
9.Wróbel Dominik -01- SP Żarówka
10.Hyrchel Grzegorz – SP Wadowice Górne
11.Mierzwa Damian – 01- SP Nr3 Mielec
12.Skrzpek Dominik – 01- SP Przecław
13.Dudek Adam -01- SP Breń Osuchowski
14.Lolo Adam- 02- SP Wadowice Górne
15.Serafin Łukasz- 02 – SP Tuszów Narodowy
16.Sztuka Bartłomiej – 01- SP Nr1 Mielec
17.Kużdżał Mikołaj – 02- SP Nr6 Mielec
18.Katon Mateusz- 02- SP Wadowice Dolne
19.Kania Maciej – 01- SP Wola Mielecka
20.Strycharz Kacper -01- SP Wadowice Dolne
21.Nowak Jan -01- SP Izbiska
22.Staniszewski Jakub -01 –SPNr1 Mielec
23.Łysoń Konrad – 01- SP Wola Mielecka
24.Warzecha Kamil -01- SP Wadowice Górne
25.Burczy Kacper- 01- SP Wola Mielecka
26.Robak Krystian -01-SP Wadowice Górne
27. Bigda Patryk -02- SP Izbiska
28.Kania Łukasz- 02- SP Wola Mielecka
29.Wąż Tomasz- 02- SP Wola Wadowska
30.Bernat Tomasz- 01- SP Wola Mielecka
31.Lolo Adrian -01- SP Wadowice Gorne
32.Nowak Kamil -01- SP Nr1 Mielec
33.Lelakowski Kamil -01- SP Chorzelów
34.Kapuściński Jakub -02- SP Wola Wadowska
35 Duracz Jakub -01- SP Wadowice Górne
36.Kaykusuzyan Robert- 02- SP Wola Mielecka
37.Dybski Maksymilian -01- SP Chorzelów
38.Głodzik Krystian – 01- SP Chorzelów
39.Midura Marek -02- SP Wadowice Górne
40.Walczak Bartosz-02- SP Chorzelów
41.Działo Łukasz-01- SP Zdziarzec
42.Sypek Wojciech- 01- SP Wola Mielecka
43.Bąk Jakub -02- SP Chorzelów
44.Kierepka Szymon-01- SP Nr1 Mielec
45.Zieliński Kamil -01- SP Chorzelów
46.Kupiec Tomasz- 02- SP Wadowice Górne
47.Słowik Maciej -01- SP Nr13 Mielec
48.Grochocki Bartosz- 01- SP Nr13 Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w lekkiej atletyce – Mielec dn.23.09.2013r.
Dziewczęta :
60m eliminacje:
Seria I
1.Maziarz Natalia -01-SP Malinie – 9,71
2.Furtak Wioletta -02- SP Tuszów Narodowy – 9,72
3.Barbarzak Marcelina -01-SP Nr3 Mielec – 9,73
4.Krukurka Agnieszka -01- SP Nr12 Mielec – 9,80
5.Stec Aleksandra -02-SP Wola Mielecka – 9,99
6.Święch Joanna -02- SP Wadowice Górne -10,81
Seria II
1.Kużdżał Katarzyna -01 – SP Radomyśl Wielki – 9,91
2.Zielińska Weronika -02-SP Malinie – 9,96-
3.Chłopek Weronika -01 – SP Tuszów Narodowy – 10,00
4,Przygoda Julia -01 –SP Nr3 Mielec – 10,59
5.Kordek Wiktoria -01 – SP Izbicka – 11,12
6.Nieć Zuzanna -02 – SP Borowa – 11,50
Seria II
1.Wrzesień Wioletta- 02- SP Wadowice Gorne-10,16
2,Cichońska Karolina – 01- SP Nr3 Mielec -10,25
3.Bednarz Anna -01 –SP Jamy – 10,40
4.Łabaj Oliwia -01- NSP Gorki- 10,80
5.Jurkowska Joanna – 01- SP Borowa – 11,12
6.Janiec Julita – 02 – SP Nr13 Mielec – 11,53
Seria IV
1.Łachut Bernadeta -02- SP Nr13 Mielec -10,23
2.Mucha Daria -01 –SP Radomyśl Wielki – 10,30
3.Majewska Adrianna -01 –SP Nr13 Mielec -10,37
4.Dyduła Sylwia -02- SP Nr13 Mielec – 10,43
Seria V
1.Obara Patrycja -01 –SP Padew Narodowa -9,56
2.Walas Marcelina-02-SP Nr3 Mielec – 10,50
3.Dereń Maria -01- SP Wola Wadowska – 11,80
4.Strzyż Oliwia – 02- SP Wadowice Dolne – 12,15
60m .Finał
1.Obara Patrycja 01-SP Padew Narodowa- 9,31 –awans do finału wojewódzkiego
2.Maziarz Natalia -01-SP Malinie -9,46 – awans do finału wojewódzkiego
3.Furta Wioletta 02- SP Tuszów Narodowy – 9,59
4.Kużdżał Katarzyna -01-SP Radomyśl Wielki- 9,65
5.Barbarzak Marcelina -01-SP Nr3 Mielec – 9,70
6.Zielińska Weronika -02- SP Malinie -9,76
7.Krukurka Agnieszka -01-SP Nr12 Mielec
8.Stec Aleksandra -02 –SP Wola Mielecka- 10,42
600m
Seria I
1.Gwóżdż Kinga -01- SP Izbicka -2;07,11 –awans do finału wojewódzkiego
2.Bytnar Edyta – 02- SP Radomyśl Wielki- 2;11,94
3.Galat Kinga – 02- SP Radomyśl Wielki- 2;16,46
4.Kujawska Aleksandra – 02- SP Przecław- 2;18,71
5.Hałata Natalia -01-SPNr13 Mielec -2;20,72
6.Myjak Oliwia -01- SP Nr3 Mielec -2;24,62
7.Piekarska Justyna -01-SP Malinie – 2;27,57
8.Pilniakowska Julia -01 –SPNr3 Mielec -2;30,36
9.Zdziebło Anna – 01 – SP Nr6 Mielec – 2;31,88
10.Kamuda Wiktoria – 03 –SP Nr6 Mielec -2;33,38
11.Miąso Kamila -01- SPNr3 Mielec – 2;36,13
12.Cebula Paulina -01 – SP Nr12 Mielec -2;37,91
13.Dąbek Klaudia -01-SP Jamy – 2;43,56
14.Krupa Weronika -01- SP Wadowice Gorne – 2;53,53
15.Sasor Kinga – 01- SP Nr9 Mielec – 3;05,43
16.Stypa Oliwia -01 –SP Nr9 Mielec -3;52,78
17.Kapusta Julia – 01 –SP Nr6 Mielec -4;02,40
Seria II
1.Patuszyńska Paulina -02 –SP Jaślany – 1;59,91-awans do finału wojewódzkiego
2.Helowicz Zuzanna -02 –SP Przecław – 2;11,40
3.Gawron Julia – 02- SP Nr6 Mielec -2;12,96
4.Maziarz Klaudia -01 SP Jaślany – 2;18,35
5.Tabisz Roksana -02-SP Wola Mielecka -2;22,56
6.Kielek Magdalena -02- SP Malinie -2;22,91
7.Wiczerzak Anna -01- SP Tuszów Narodowy- 2;24,11
8.Szot Magdalena -03- SP Zabrnie -2;26,73
9.Cyran Mariola -01 –SP Nr13 Mielec -2;29,16
10.Barszcz Sylwia – 01 – SP Padew Narodowa- 2;29,88
11.Kubat Paulina -02 –SP Wola Wadowska – 2;36,16
12.Helowicz Julia -03 –SP Przecław- 2;37,61
13.Bednarz Anna -01- SP Jamy- 2;39,03
14.Ziomek Alicja -01- SP Nr9 Mielec -2;44,09
15.Miłoś Alicja -01- SP Nr9 Mielec -2;49,90
16.Węgrzyn Wiktoria -02 – SP Nr6 Mielec -2;58,41
Seria III
1.Barszcz Aurelia -01-SP Jaślany-2;12,17
2.Rup Paulina -01-SP Padew Narodowa -2;13,86
3.Podkówka Marcelina -01- SP Jamy – 2;18,07
4.Hasek Iwona -01 –SP Jaślany -2;19,62
5.Krawiec Kamila -01 –SP Padew Narodowa – 2;30,95
6.Nieckarz Oliwia -01-SP Nr9 Mielec – 2;30,95
7.Lesiak Gabriela -01 –SP Nr9 Mielec- 2;33,80
8.Czaja Paulina – 03- SP Wadowice Gorne-2;36,57
9.Hasek Gabriela -01-SP Nr3 Mielec -2;38,23
10.Ż0la Paulina -02 – SP Wola Mielecka – 2;38,48
11.Kania Martyna -01- SP Nr6 Mielec-2;41,90
12.Cywa Karolina -02- SP Izbicka -2;42,19
13.Gera Ewelina -02-SP Wampierzów-2;43,18
14.rusek Martyna -03 –SP Wadowice Dolne-2;58,76
Skok wzwyż
1.Bolon Julia-01-SP Malinie-125 –awans do finału wojewódzkiego
2.Paterak Magdalena -01- SP Padew Narodowa -115 –awans do finału wojewódzkiego
3.Barnaś Alicja -01 –SP Nr6 Mielec- 115
4.Kozik Katarzyna -01 –SP Nr12 Mielec- 115
5.Barnaś Aleksandra -02-SP Nr6 Mielec -110
Kołek Julia -01 –SP Padew Narodowa -110
7.Rusin Jolanta -01 –SP Malinie -100
Krępa Aleksandra -01- SP Padew Narodowa- 100
Krępa Karolina – 01 –SP Padew Narodowa- 100
Skok w dal.
1.Torba Gabriela -01 –SP Nr9 Mielec -4,27-awans do finału wojewódzkiego
2.Kusek Karolina – 01- SP Borowa – 3,74 –awans do finału wojewódzkiego
3.Jasiak Aneta -01 –SP Wadowice Górne -3,72
4.Chlost Katarzyna -01 –SP Nr3 Mielec-3,62
5.Milewczyk Klaudia -01 –SP Padew Narodowa -3,58
6.Dubiel Oliwia -01 –SP Nr3 Mielec -3,57
7.Łachut Bernadeta -02 –SP Nr13 Mielec -3,50
8.Dyduła Sylwia -02 –SP Nr13 Mielec -3,40
9.Gancarz Wiktoria -01 – SP Nr3 Mielec – 3,35
10.Ryczek Wiktoria -01- SP Zabrnie- 3,34
11.Walas Marcelina -02 –SP Nr3 Mielec -3,30
12.Maciejak Agnieszka -02-SP Wola Mielecka -3,28
13.Krzysztofik Weronika – 01-SP Radomyśl Wielki- 3,20
14.Barbarzak Marcelina -01 –SP Nr3 Mielex-3,19
15.Gałda Angelika -03-SP Nr3 Mielec – 3,09
16.Strugała Ewa -02-SP Wola Mielecka -3,02
17.Galica Sylwia -02 –SP Zabrnie -2,93
18.Rybak Natalia -01- SP Wadowice Dolne-2,85
19.Moskalewicz Katarzyna -01- SP Radomyśl Wielki- 2,60
20.Trzpis Klaudia -02 –SP Borowa -2,57
21.Joniec Julita -02 –SP Nr13 Mielec -2,48
Piłeczka palantowa.
1.Dyjak Patrycja -01 –SP Nr9 Mielec -37,5
2.Załucka Justyna 01- SP Padew Narodowa -36,0
3.Weryńska Aleksandra -01- SP Nr3 Mielec -35,0
4.Mazur Karolina -01 SP Nr3 Mielec -35,0
5.Chrząstowska Oliwia -01-S P Radomyśl Wielki- 34,5
6.Puła Alicja -02 –SP Wadowice Górne -34,0
7.Ortyl Patrycja -01 –SP Tuszów Narodowy- 32,5
8.Furgał Kinga -01 –SP Nr9 Mielec -29,5
9.Szarek Patrycja -01 –SP Wola Wadowska -29,0
10.Marud Roksana -01 –SP Wadowice Górne-26,5
11.Czapiga Julia -01- SPNr3 Mielec-26,0
12.Kasprzak Patrycja -02- SP Malinie-25,5
13.Mieszkowska Karolina -01 –SP Wampierzów-19,5
14.Harmacińska Iwona -01 –SP Borowa -16,5
15.Borowiec Joanna -01- SP Borowa -15,5
16.Magdziak Julia – 01- SP Borowa – 15,0
Chłopcy .
60m –eliminacje
Seria I
1.Klaus Daniel-02-SP Przecław-9,50
2.Lonczak Patryk -01-SP Nr13 Mielec -9,58
3.Kania Łukasz-02-SP Wola Mielecka -9,69
4.Smykla Sebastian -01-SP Tuszów Narodowy-9,80
5.Matusiak Konrad-02-SP Borowa-10,25
6.Margol Konrad-03-SP Nr6 Mielec -10,90
Seria II
1.Kamuda Kacper -01- SP Wola Mielecka -9,66
2.Wieczerzak Michał-02 –SP Tuszów Narodowy- 9,96
3,Nycek Kacper -02 –SP Nr13 Mielec -9,99
4.Serafin Igor -02-SP Borowa -10,40
5,Wąż Tomasz -02- SP Wola Wadowska -10,90
6.Sołtys Mariusz- 02- NSP Górki- 11,12
Seria III
1.Saj Mateusz -01 –SP Nr3 Mielec -9,38
2.Szot Sebastian-01-SP Zabrnie – 9,58
3.Jasiński Hubert -02- NSP Górki- 10,12
4.Naprawa Hubert-01- SP Padew Narodowa- 10,53
5.Bierzyński Sebastian- 02-SP Wampierzów- 10,80
Seria IV
1.Jachym Jakub-01-SP Borowa – 9,16
2.Łoniewski Sebastian-01- SP Wampierzów- 9,50
3.Grębosz Patryk-01- SP Nr3 Mielec – 10,21
4.Kowalski Jakub -01 –SP Wadowice Górne -10,49
5.Chruściel Hubert-02-SP Nr13 Mielec -11,02
6.Siembab Piotr- 02- SP Sadkowa Góra-11,29
Seria V
1.Łaz Paweł- 01 –SP Nr3 Mielec- 9,60
2.Puła Dawid -01-SP Radomyśl Wielki -9,75
3.Hyrchel Grzegorz -01- SP Wadowice Górne -9,80
4.Skórski Kamil -02- SP Padew Narodowa -12,08
5.Juras Kacper -01- SP Nr13 Mielec-13,76
Seria VI
1.Ziętek Mateusz-01 –SP Nr3 Mielec -9,55
2.Słowik Maciej -01 –SP Nr13 Mielec -10,50
3.Strycharz Kacper-01- SP Wadowice Dolne -10,90
4.Skrzyniarz Filip -02 –SP Nr13 Mielec-11,90
5.Parkosz Michał-01- SP Nr3 Mielec -12,20
Seria VII
1.Boryczka Konrad -01 –SP Nr3 Mielec -9,55
2.Kramarz Filip-02- SP Borowa -10,64
3.Warzecha Kamil -01 –SP Wadowice Górne -10,85
4.Machaj Wojciech -01 –SP Nr13 Mielec -10,90
60m finał
1.Jachym Jakub- 01 –SP Borowa -8,86 –awans do finału wojewódzkiego
2.Klaus Daniel-02- SP Przecław -9,09 –awans dofinału wojewódzkiego
3.Saj Mateusz-01-SPO Nr3 Mielec -0,12
4.Szot Sebastian-01 –SP Zabrnie -9,22
5.Boryczka Konrad -01-SP Nr3 Mielec- 9,27
6.Ziętek Mateusz -01 –SP Nr3 Mielec -9,40
7.Lonczak Patryk -01 –SP Nr13 Mielec -9,52
8.Łoniewski Sebastian -01 –SP Wampierzów-9,63
1000m
Seria I
1.Światek Łukasz- 01 –SP Tuszów Narodowy- 3;42,41 –awans do finału wojewódzkiego
2.Kusibab Jakub -02- SP Przecław- 3;44,34
3.Chrząstowski Michał-01 –SP Radomyśl Wielki-3;46,37
4.Mierzwa Damian -01 –SP Nr3 Mielec -3;52,66
5.Skrzypek Dominik-01- SP Przecław-3;54,05
6.Sypek Michał-01 –SP Wampierzów -3;55,82
7.Kołek Dawid -01 SP Jaślany -3;58,81
8.Łyczak Łukasz-01 SP Jaślany- 3;59,36
9.Kopacz Arkadiusz-02-SP Wola Wadowska -4;02,64
10.Kania Maciej -01 –SP Wola Mielecka -4;05,44
11.Pezda Karol-01- NSP Górki-4;06,65
12.Para Bartosz-03 –SP Wola Wadowska -4;08,21
13.KaykusuzyanRobert-02-SP Wola Mielecka -4;13,49
14.Czuchra Adam-01- SP Radomyśl Wielki-4;15,40
15.Kusek Robert-02 –SP Malinie -4;16,14
16.Giża Artur -01- SP Jamy-4;27,07
17.Nycek Piotr-01 –SP Padew Narodowa – 4;31,32
18.Rokoszak Paweł-02 –SP Borowa -4;31,45
19.Kosiorowski Jakub-01- SPNr6 Mielec -4;49,87
Seria II
1.Trela Dawid -01 –SP Jaślany -3;41,85 –awans do finału wojewódzkiego
2.Wąż Kamil -01 –SP Jamy -3;46,43
3.Bogdan Rafał-02 –SP Borowa – 3;46,55
4.Mazur Filiberto-02 –SP Tuszów Narodowy-3;47,36
5.Maziarz Konrad -01 -SP Jaślany -3;49,93
6.Skóra Seweryn-01- SP Jaślany -4;03,55 PK
7.Dudek Sebastian-01-SP Jamy- 4;10,58
8.Dzięgiel Szymon-03- SP Wadowice Górne-4;12,01
9.Wójtowicz Kacper-02- SP Sadkowa Góra- 4;14,98
10.Kołton Mateusz- 02 –SP Wadowice Dolne- 4;26,12
11.Burdzel Mateusz-01- SP Padew Narodowa -4;28,30
12.Kusek Dominik-02 –SP Borowa – 4:30,54
13.Midura Piotr-03- SP Izbiska -4;35,18
14.Bzduła Mateusz-02-SP Wadowice Dolne -4;48,60
15.Golba Piotr 01 –NSP Górki -4;52,83
Skok wzwyż.
1.Bauer Piotr -02- SP Malinie -120 –awans do finału wojewódzkiego
2.Bogdan Szymon -01- SP Nr6 Mielec -115
Skok w dal.
1.Pezda Mateusz-01 _NSPGórki-4,42-awans do finału wojewódzkiego
2.Parkosz Michał -01 SP Nr3 Mielec- 4,22 –awans do finału wojewódzkiego
3.Król Mateusz -01 SP Radomyśl Wielki -4,14
4.burczy Kacper -02 –SP Wola Mielecka -3,85
5.Słąba Damian-01 SP Wola Mielecka -3,85
6.Serafin Łukasz -02 SP Tuszów Narodowy-3,84
7.Jemioło Oskar -01 –SP Nr13 Mielec- 3,76
8.Ziętek Mateusz-01 SP Nr3 Mielec -3,70
9.Trybulec Marcel -01 SP Nr3 Mielec-3,69
10.guła Michał-01 SP Wola Mielecka -3,68
11.Pazdro Bartosz -01- SP Borowa -3,60
12.Skrzyniarz Filip -02- SP Nr13 Mielec -3,65
13.Stafiej Bartłomiej -01 SP Borowa -3,57
14.Wielgosz Mateusz- 01 SP Nr ( Mielec -3,55
15.Książnicki Dawid -02 –SP Nr6 Mielec-3,50
16.Kusek Damian -01 SP Wadowice Dolne-3,45
17.Mikrut Patryk -01 SP Borowa -3,37
18.nycek Kacper -02- SP Nr13 Mielec -3,30
19.Kalicki Konrad -01- SP Zabrnie-3,15
20.Lonczak Patryk -01- SPNr13 Mielec -3,15
21.Świerczek Marcin -02 –SP Tuszów Narodowy-3,10
22.Chruściel Norbert-02- SP Nr13 Mielec-3,06
23.Juras Kacper- 01 SP Nr13 Mielec-3,02
24.Bigda Patryk -02 –SP Izbiska -2,94
25.Nowak Jan -01 –SP Izbiska -2,90
26,Sypek Wojciech -01-Wola Mielecka -2,85
27.Juranty Kamil – 01 SP Sadkowa Góra -2,80
Pazdyk Jan -99-SP Nr12 Mielec -4,92PK
Piłeczka palantowa.
1.Robak Krystian-01-SP Wadowice Górne -51,0-awans do finału wojewódzkiego
2.Klimczak Rafał-01- SP Zabrnie-48,0 –awans do finału wojewódzkiego
3.Piłat Dawid -02 –SP Przecław -47,5
4.Lolo Adrian-01 –SP Wadowice Gorne -46,5
5.Babiński Michał-01 SP Padew Narodowa -45,0
6.Łempa Przemysław -01 –SP Nr3 Mielec -44,5
7.Smoleń Filip-03 –SP Jaślany- 44,0
8.Strycharz Piotr-01 SP Wola Wadowska -43.0
9.Kamuda Łukasz-03 –SPNr3 Mielec -41,0
10.Ulrych Grzegorz -01 SP Tuszów Narodowy-40,5
11.Skiba Kamil-02-SP Malinie -40,0
12.Mierzwa Damian- 01 –SP Nr3 Mielec -40,0
13.Trybulec Marcel-01-SP Nr3 Mielec39,0
14.Szady Jakub-01 –SP Izbicka -38,0
15.Karkosza Tomasz-01 –SP Nr9 Mielec
16.Sokół Krystian-01-SP Nr6Mielec-36,5
17.Rup Zenon -01 –SP Borowa -36,5
18.Greczkowski Piotr-02-SP Wola Wadowska-36,0
19.Światowiec Dawid-01 SP Malinie-36,0
20.Bernat Tomasz-01-SP Wola Mielecka.-35,0
21.Bawoł Kacper -01-SP Radomyśl Wielki-35,0
22.Miłoś Bartosz-01-SP Borowa-34,0
22.RatusińskiNorbert-03-SP Radomyśl Wielki-33,5.
23 .Miłoś Paweł-01-SP Borowa-32,0
24 Nowak Daniel-01-SP Tuszów Narodowy-31,5
25.Siembab Szymon-02-SP Radomyśl Wielki-30,5.
26.Łysoń Konrad -02-SP Wola Mielecka -29,0



Komunikaty zawodów Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013

Komunikat z finału powiatowego IMS
w mini piłce nożnej-Mielec dn .13.06.-14.06.2013r.
Dziewczęta – dyscyplina dodatkowa
Mecze eliminacyjne:
1.SP Rzędzianowice – SP Przecław – 1:2
2.SP Malinie – SP Wola Mielecka – 2:0
3.SP Rzędzianowice – SP Radomyśl Wielki -0:1
4.SP Przecław – SP Radomyśl Wielki – 1:0
Mecze finałowe:
I-II miejsce:
-SP Przecław – SP Malinie -3:0
III-IV miejsce:
- SP Radomyśl Wielki –SP Wola Mielecka – 1:1(3:1-rzuty karne)
Tabela końcowa:
1.SP Przecław
2.SP Malinie
3.SP Radomyśl Wielki
4.SP Wola Mielecka
5.SP Rzędzianowice
Chłopcy:
Mecze finałowe
1.SP Jamy- SP Nr 9 Mielec -0:2
2.SP Czermin – SP Nr 9 Mielec – 3:1
3.SP Jamy – SP Czermin- 1:1
Tabela końcowa :
1.SP Czermin- 4  pkt – 4:2 bramki
2.SP Nr 9 Mielec -3pkt -3:3 bramki
3.SP Jamy -1pkt – 1:3 bramki
4.SP Jaślany
5.SP Nr 11 Mielec
6.SP Przecław
7.SP Padew Narodowa
8.SP Wola Mielecka
9.SP Nr 6 Mielec
10.SP Borowa 
11.SP Nr 3 Mielec
12.SP Radomyśl Wielki

Komunikat z finału powiatowego IMS
w konkursie „Baw się z nami”
Mielec dn.03.06.2013r.
1.SP Malinie  - 25pkt     - awans do finału rejonowego
2.SP Wola Mielecka -19 pkt
3.SP Nr6 Mielec -18pkt
4.SP Nr9 Mielec -8pkt

Komunikat z finału powiatowego IMS
w trójboju lekkoatletycznym – Mielec dn.23.05.2013r.
Punktacja drużynowa:
Dziewczęta :
1.SP Malinie – 409 pkt  -awans do finału wojewódzkiego
2.SP Przecław – 385 pkt
3.SP Radomyśl Wielki – 384 pkt
4.SP Nr3 Mielec – 370 pkt
5.SP Wola Mielecka – 350 pkt
6.SP Nr1 Mielec – 346 pkt
7.SP Wadowice Górne – 344pkt
8.SP Nr9 Mielec – 319 pkt
9.SP Nr6 Mielec – 291 pkt
10.SP Nr13 Mielec – 285 pkt
11.SP Tuszow Narodowy – 273 pkt
12.SP Borowa – 252 pkt
13.SP Chorzelów – 251 pkt
14.SP Czajkowa – 247 pkt
15.SP Wadowice Dolne -206 pkt
16.SP Wola Wadowska – 65 pkt
Najlepsze zawodniczki finału wg tabel wielobojowych:
1.Trela Karolina – 02- SP Malinie – 131 pkt
2.Helowicz Zuzanna-02 –SP Przecław – 131 pkt
3.Karolina Mazur -02- SP Nr3 Mielec – 120 pkt
Chłopcy :
1.SP Przecław – 359 pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Malinie – 320 pkt
3.SP Radomyśl Wielki – 316 pkt
4.SP Nr9 Mielec – 302 pkt
5.SP Tuszów Narodowy – 297 pkt
6.SP Nr3 Mielec – 256 pkt
7.SP Wola Mielecka – 253 pkt
8.SP Łączki Brzeskie – 244pkt
9.SP Borowa – 234 pkt
10.SP Chorzelów – 234pkt
11.SP Nr1 Mielec – 195 pkt
12.SP Nr 13 Mielec – 194 pkt
13.SP Nr6 Mielec – 185 pkt
14.SP Wadowice Górne – 185 pkt
15.SP Wola Wadowska – 178 pkt
16.NSP Górki – 144 pkt
17.SP Czajkowa – 144 pkt
18.SP Wadowice Dolne – 136 pkt
Najlepsi zawodnicy finałuw/g tabel wielobojowych:
1.Klaus Daniel -02-SP Przecław – 110 pkt
2.Rymarowicz Kacper -02- SP Malinie
3.Machała Adrian -02 – SP Nr9 Mielec – 107 pkt

Komunikat z finłu powiatowego IMS
w trójboju LA – Mielec dn.23.05.2013r.
Dziewczęta:
1.SP Malinie -409pkt
-Trela Karolina -02r.-10,04=47-3,67=43-28,00=41=131pkt
-Zielińska Weronika -02r.-9,82=53-3,30=30-23,00=30=113pkt
-Kielek Magdalena -02r.-10,51=36-3,32=31-20,00=24=91pkt
-KasprzakPatrycja – 02r.-10,93=25-3,14=25-20,00=24=74pkt
-Juwa Anna-02r.-10,85=27-2,84=15-17,00=18=60pkt
2.SP Przecław-385pkt
-Pietrzycka Gabriela -02r.-10,64=32-3,16=26-22,00=28=86pkt
-Helowicz Zuzanna-02r.-9,89=51-3,82=48-24,00=32=131pkt
-Słomba Julia -02r.- 10,90=26-2,80=14-22,00=28=68pkt
-Kujawska Aleksandra -02r.-10,26=42-3,47=36-16,00=16=94pkt
-Piłat Aneta -02r.-11,12=21-3,25=29-20,00=24=74pkt
3.SP Radomyśl Wielki-384pkt
-Bytnar Edyta -02r.-10,24=42-3,57=39-20,00=24=105pkt
-Gałat Kinga-02r.-10,67=32-3,30=30-23,00=30=92pkt
-Sorochman Karolina -02r.-10,16=44-3,32=31-18,00=20=95pkt
-Żytniak Maja -03r.-10,56=34-3,01=21-16,00=16=71pkt PK
-Wilk Marcelina-03r.-11,21=19- 3,19=27-23,00=30=76pkt
-Kilian Martyna -02r.-10,48=36-3,29=30-21,00=26=92pkt
-Ryba Karolina-03r.-10,69=31-3,14=25-17,00=18=74pkt PK
4.SPNr3 Mielec- 370pkt
-Mazur Karolina-02r.-1047=37-3,32=31-32,00=52=12pkt
-Walas Marcelina 02r.-10,50=36-3,14=25-24,00=31=93pkt
-Cichońska Karolina-02r.-10,38=39-2,90=17-22,00=28=84pkt
-Ciesielska Alicja -02r.-10,56=34-3,11=24-13,00=10=68pkt
-Babula Magdalena-02r.-10,70=31-3,04=22-18,00=20=73
-Pelc Paulina-02r.-11,28=18-2,60=8-21,00=26=52pkt PK
5.SP Wola Mielecka-350pkt
-klimczak Magdalena -02r.-10,77=29-3,24=28-20,00=24=81pkt
-Tabisz Roksana-02r.-10,60=33-3,29=30-18,00=20=83pkt
-Żola Paulina-02r.-10,22=43-3,40=34-18,00=20=97pkt
-Stec Aleksandra -02r.-10,44=37-3,25=29-16,00=16=82pkt
-Maciejak Agnieszka-02r.-10,64=32-3,18=26-23,00=30=88pkt
-Stugała Ewa -02r.-11,09=22-3,01=21-19,00=22=65pktPK
6.SPNr1 Mielec -346pkt
-Leń Patrycja -02r.-10,31=41-3,30=30-23,00=30=101pkt
-Piechota Matylda-02r.10,67=32-3,14=25-20,00=24=81pkt
-Kierepka Amelia 02r.-11,10=21-2,55=19-18,00=20=60pkt
-Rożniał Anna -02r.-10,25-42-3,27=29-16,00=16=87
-Ćwiok Marcelina –o2r.-11,14-21-3,06=22-25,00=34=77pkt
7.SP Wadowice Gorne -344pkt
-Wrzesień Wioletta- 02r.-10,02=48-3,44=35-25,00=34=117pkt
-Święch Joanna -02r.-10,07=47-3,16=26-26,00=36=109pkt
-Krawiec Natalia -02r.-10,50=36-2,80=14-20,00=24=74pkt
-Należna Gagtyjela-02r.-11,48=15-2,24=1-19,00=22=38pkt
-Puła Alicja -02r.-15,93=0-2,38=3-28,00=41=44pkt
-Węgrzyn Julia -03r.-11,43=16-2,50=6-13,00=10=32pkt
8.SPNr9 Mielec – 319pkt
-Sasor Anna-02r.-10,31=41-3,29=30-23,00=101pkt
-Wielgosz Aleksandra -02r.-11,33=17-3,32=31-17,00=18=66pkt
-Mądry Emilia -02r.-11,21=19-2,30=2-22,00=28=49pkt
-Horodewska Natalia -02r.-10,41=38-3,36=32-14,00=12=82pkt
-Calvo-Pszeniczna Oliwia- 02r.-10,70=31-2,97=19-18,00=20=70pkt
9.SP Nr6 Mielec- 291pkt
-Barnaś Aleksandra-02r.-10,19=44-3,04=22-20,00=24=90pkt
-Rusek Patrycja -02r-11,16=20-2,96=19-16,00=16=55pkt
-Gancarz Julia -03r.-11,53=14-2,98=20-22,00=28=62pkt
-Kamuda Wiktoria -03r.-11,03=23-3,20=27-25,00=34=84pkt
-Janów Aleksandra-03r.-12,11=7-2,75=12-18,00=20=39pkt
10.SP Nr13 Mielec-285pkt
-Łachut Bernadetta-02r.-10,48=36-3,37=33-16,00=16=85pkt
-Rządzka Klaudia -02r.-12,88=0-3,18=26-19,00=22=48pkt PK
--Janiec Julita -02r.-11,50=14-2,25=2-14,00=12=28pkt
-Czachor Agnieszka-02r.-10,93=25-3,00=20-22,00=28=73
-Dyduła Sylwia -02r.-10,74=30-3,40=34-12,00=8=72pkt
-Babula Natalia -02r.-11,14=21-2,99=20-15,00=14=55pkt
11.SP Tuszów Narodowy-273pkt
-Furtak Wioletta 02r.-9,92=50-3,57=39-21,00=26=115pkt
-Murawska Aleksandra-02r.-1040=38-3,02=21-15,00=14=73
-Trela Agnieszka-02r.-13,07=0-2,30=2-14,00=12=14pkt
-Drzymała Amelia- 02r.-11,37=17-2,40=4-17,00=18=39pkt
-Rzeżnik Gabriela -02r.-11,20=19-2,58=7-18,00=20=46pkt
12.SP Borowa-252pkt
-Rzeszut Patrycja -02r.-10,30=41-3,47=36-17,00=18=95pkt
-Trzpis Klaudia -00r.-11,57=13-2,96=19-21,00=26=58pkt
-Ząbek Aleksandra-00r.-11,19=20-2,90=17-18,00=17=54pkt
-Ćwięka Agata-00r.-11,81=10-2,55=7-14,00=12=29pkt
13.SP Chorzelów-251pkt
-Pawłowska Kamila -02r.-10,51=36-3,20=27-20,00=24=87pkt
-Płaza Paulina-00r.-10,42=38-3,00=20-15,00=14=72pkt
-Kmak Wiktoria-00r.-11,20=19-2,56=7-19,00=22=48pkt
-Pazdro Magdalena-00r.-11,16=20-2,59=8-16,00=16=44pkt
-Niziołek Natalia -00r.-11,61=13-2,72=6-16,00=16=35pkt
14.SP Czajkowa -214pkt
-Łącz Natalia -02r.-11,10=21-3,24=28-19,00=22=71pkt
-Piękoś Natalia -02r.-11,15=20- 00=0-17,00=18=38pkt
-Wójciak Agnieszka-02r.-11,40=16-2,58=47pkt
-Turkosz Zuzanna -03r.-11,01=23-2,60=8-19,00=22=53pkt
-Malinowska Katarzyna-03r.-11,15=20-2,83=15-12,00=8=43pkt
15.SP Wadowice Dolne-206pkt
-Rusek Martyna -02r.-11,14=21-2,61=8-23,00=30=59pkt
-Trela Amelia -02r.-12,29=5-2,20=1-24,00=32=39pkt
-Wawrzonek Paulina -02r.-11,11=21-3,08=23-18,00=20=64pkt
-Puła Marta -02r.-11,40=16-2,67=10-17,00=18=44pkt
-Kraiec Kamila -02r.-11,87=10-2,48=5-17,00=18=33pkt
-Strzyż Oliwia -02r.-12,49=3-2,48=5-21,00=26=34pkt
16.SP Wola Wadowska -141pkt
-Chrabąszcz Karolina -02r.-13,23=0-xxx=0-19,00=21pkt
-Kubat Paulina-02r.-11,18=20-2,70=8-17,00=18=46pkt
-Jesion Paulina -02r.-11,48=15-2,78=7-20,00=24=59pkt
-Tomczyk Nikola -03r.-12,13=6-2,10=1-10,00=4=11pkt
-Kubat Wiktoria-03r.-12,60=2-1,90=0-10,00=4=16pkt
Chłopcy:
1.SP Przecław – 359pkt
-Merokis Georgis -02r.-10,56-16-3,03=11-38,00=41=68pkt
-Klaus Daniel-02r.-9,59=36-4;03=41-34,00=33=110pkt
-Kusibab Jakub-02r.-10,23=23-3,56=23-24,00=13=59pkt
-Piłat Dawid-02r.-10,58=16-3,45=21-41,00=47=84pkt
-Hodur Kamil-02r.-9,97=28-3,42=20-42,00=49=97pkt
2.SP Malinie-320pkt.
-Skiba Kamil-02r.-10,55=17-3,40=19-41=47=83pkt
-Bauer Piotr-02r.-10,71=13-3,44=20-36,00=37=70pkt
-Woś Igor -03-10,12=25-3,43=20-24,00=13=58pkt
-Rymarowicz Kacper-03r-9,82=31-3,84=35-39,00=43=109pkt
-Walczak Bartek-02r.-11,62=0-3,00=10-24,00=13=23pkt
-Kielek Maciej-03r.-10,95=9-3,05=11-25,00=15=35pkt PK
3.SP Radomyśl Wielki-316pkt
-Motyka Konrad -02r.-9,43=41-3,79=34-27,00=19=94pkt
-Dereń Grzegorz-02r.-9,45=40-3,49=22-30,00=25=91pkt
-Siembab Szymon-02r.-10,35=21-3,28=16-30,00=25=62pkt
-kulpa Kacper-03r.-10,21=23-3,16=13-34,00=33=69pkt
-Działo Arkadiusz-03r.-10,99=8-2,77=7-30,00=25=40pkt PK
-Skiba Jakub-03r- 10,82=11-3,00=10-27,00=19=40pkt PK
-Działo Wiktor -03r.-10,59=16-3,27=16-25,00=15=47pkt PK
4.SPNr9 Mielec -302pkt
-Czop Filip-02r.-9,74=33-3,86=36-32,00=29=98pkt
-Borys Kacper-02r.-10,78=12-3,31=17-21,00=7=36pkt
-Borys Szymon-02r.-11,23=3-3,02=11-22,00=9=23pkt
-Machała Adrian-02r.-9,40=42-3,80=34-33,00=31=107pkt
-Dymczyk Filip-02r.-10,50=18-3,35=18-30,00=25=61pkt
5.SP Tuszów Narodowy-297pkt
-Wieczerzak Michał-02r.-9,64=35-3,40=19-30,00=25=79pkt
-Serafin Łukasz-02r.-10,06=26-3,34=18-33,00=31=75pkt
-Mazur Filiberto-02r.-9,76=32-3,68=29-33,00=31=92pkt
-Świerczek Marcin-02r.-11,01=7-3,60=25-27,00=19=51pkt
-Mączyński Paweł-02r.-10,96=8-3,10=12-30,00=25=45pkt
6.SP Nr6 Mielec -256pkt
-Wrześniak Jakub-02r.-10,23=23-3,51=22-31,00=27=72pkt
-Setera Konrad-02r.-11,26=3-2,90=9-30,00=25=37pkt
-Wypasek Michał-02r.-9,88=30-3,51=22-28,00=21=73pkt
-Kamuda Witold -02r-10,99=8-3,34=18-32,00=29=47pkt
-Kawecki Kacper-02r.-10,08=26-3,12=13-30,00=25=64pkt
7.SP Wola Mielecka -253pkt
-Kania Łukasz-02r.-9,93=29-3,45=21-30,00=25=75pkt
-Kaykusuzyan Robert-02r.-10,63=15-3,22=15-23,00=11=41pkt
-Burczy Kacper-02r.-10,28=22-3,40=19-32,00=29=70pkt
-Szczepanowicz Miłosz-02r.-10,58=16-3,29=17-30,00=25=58pkt
-Zaremba Michał-02r.-10,73=13-3,52=22-25,00=15=50pkt
-Smoleń Mateusz-02r.-11,77=0-3,10=12-19,003=15pkt PK
8.SP Łączki Brzeskie – 244pkt
-Machnik Tomasz-02r.-10,07=26-3,44=20-23,00=11=57pkt
-Kołek Dominik-02r.-10,10=26-3,40=19-30,00=25=70pkt
-Helowicz Patryk-02r.-10,68=14-3,27=16-29,00=23=53pkt
-Rzepa Mateusz-02r.-10,32=21-3,52=22-28,00=28=64pkt
-Ryś Maciej-02r.-11,22=3-2,84=8-30,00=25=36pkt
9-10.SP Borowa- 234pkt
-Serafin Igor -02r.-10,20=24-3,02=11-25,00=25=50pkt
-Cirbus Mikołaj -02r.-10,40=20-3.03=11-26,00=17=48pkt
-Bogdan Rafał-02r.-9,92=29-3,48=21-26,00=17=67pkt
-Matusiak Konrad-02r.-10,21=23-3,30=17-32,00=29=69pkt
-Pezda Kamil-02r.-12,12=0=3,02=11-33,00=31=42pkt
9-10.SP Chorzelów-234pkt
-Bąk Jakub-02r.-9,95=29-3,60=25-32,00=29=83pkt
Szczur Michał-02r.-10,59=16-3,71=30-35,00=35=81pkt
-Kędzior Kacper-02r.-11,28=3-2,10=1-23,00=11=15pkt
-Zięba Adrian-02r.-11,39=2-2,86=8-25,00=15=25pkt
-Wieczerzak Łukasz-02r.-10,47=18-2,26=2-30,00=25=45pkt
11.SP Nr1 Mielec-195pkt
-Kilian Piotr-02r-10,25=23-3,30=17-22,00=9=49pkt
-Cisło Albert-02r-10,26=22-3,34=18-26,00=17=57pkt
-Pędrak Mateusz- 02r.-11,52=1-2,84=8-32,00=29=38pkt
-Lach Oskar -02r.-10,27=22-3,27=16- 24,00=13=51pkt
12.SP Nr13 Mielec -194pkt
-Nycek Kacper-02r.-10,89=10-3,32=17-23,00=11=38pkt
-Kapusta Norbert-02r.-10,88=10-3,31=17-33,00=31=58pkt
-Chruściel Norbert-02r.-10,15=25-3,20=14-23,00=11=50pkt
-Koba Dawid -02r.-10,64=15-3,41=20-24,00=13=48pkt
-Smoliński Kacper-02r.-12,37=0-2,85=8-25,00=15=23pkt
13-14.SPNr6 Mielec-185pkt
-Cichoń Filip-02r.-11,01=7-3,15=13-23,00=11=31pkt
-Kozioł Janusz-02r.-10,07=26-3,60=25-34,00=33=84pkt
-Rzeżnik Piotr-03r.-10,48=18-3,10=12-23,00=11=41pkt
-Bondar Dymitr-02r.-11,15=5-2,93=9-25,00=15=29pkt
13-14.SP Wadowice Górne-185pkt
-Kupiec Tomasz- 02r.-11,04=7-3,40=19-32,00=29=55pkt
-Lolo Adam-02r.-10,27=22-3,31=17-24,00=13=52pkt
-Walas Konrad -02r.-10,80=12-3,37=19-20,00=5=36pkt
-Walas Norbert-02r.-10,78=12-3,59=24-20,00=5=41pkt
-Zimny Wiktor -02r.-11,55=1-3,04=11-30,00=25=37pkt
-Midura Marek-02r- 11,97=0-3,10=12-20,00=5=17pkt
15.SP Wola Wadowska-178pkt
-Greczkowski Piotr- 02r.-10,62=15-2,74=6-34,00=33=54pkt
-Kopacz Arkadiusz-02r.-10,84=11-3,11=12-31,00=27=50pkt
-Miga Paweł-02r.-10,75=13-3,01=10-23,00=11=34pkt
-Kopciński-Mikołaj-02r.-1064=15-3,09=12-24,00=13=40pkt
-Daba Bartosz-03r.-11,08=6-2,75=6-28,00=21=33pkt
16-17.NSP Górki-144pkt
-Jasiński Hubert-02r.-10,24=23-3,47-21-24,00=13=57pkt
-Sołtys Mariusz-02r.-11,05=7-3,18=14-23,00=11=32pkt
-Golba Marcin -03r.-11,28=3-2,80=7-30,00=25=35pkt
-Adamczyk Mateusz-03r.-12,09=0-2,60=5-25,00=15=20pkt
-Śpiewak Alan-03r.-13,08=0-2,35=2-19,00=3=5pkt
-Dukles Maksymilian-03r-11,30=3-2,99=10-14,00=0=13pktPK
16-17.SP Czajkowa -144pkt
-Czachor Marcin-02r.-10,74=13-3,29=17-22,00=9=39pkt
-Hyjek Łukasz-02r,-11,17=4-3,04=11-25,00=15=30pkt
-Konefał Kacper-02r.-11,33=2-xxx=0-25,00=15=17pkt
-Pietryka Jakub-02r.-10,61=15-2,95=9-25,00=15=39pkt
-Soja Kacper -02r.-11,22=3-2,88=8-30,00=25=36pkt
-Kielek Jakub-02r.-11,65=0-2,60=5-27,00=19=24pkt
18.SP Wadowice Dolne-136pkt
-Michułka Krystian-02r.-12,16=0-2,58=4-23,00=11=15pkt
-Bzduła Mateusz-02r.-10,50=18-3,30=17-25,00=15=50pkt
-Kołton Mateusz-02r.-10,99=8-3,01=10-20,00=5=23pkt PK
-Batorz Adrian-02r.-11,07=6-2,86=8-23,00=11=25pkt
-Kramarz Mateusz-02r-12,18=0-2,55=4-29,00=23=27pkt
-Panek Przemysław-02r.-12,09=0-2,90=9-30,00=25=34pkt
-
Komunikat z finału powiatowego IMS

w czwórboju lekkoatletycznym –Mielec dn.22.05.2013r.
Punktacja drużynowa :
Dziewczęta :
1.SP Przecław – 1129pkt – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr3 Mielec – 1041 pkt
3.SP Nr6 Mielec – 1002pkt
4.SP Nr1 Mielec -914pkt
5.-6.SP Malinie -982pkt
        SP Radomyśl Wielki-892pkt
7.SP Nr9 Mielec – 777pkt
8.SP Wola Mielecka – 725 pkt
9.SP Chorzel ow – 670pkt
10.SP Tuszów Narodowy – 619pkt
11.SP Izbicka – 614pkt
12.NSP Górki – 581pkt
13.SP Nr13 Mielec – 553pkt
14.SP Borowa – 528pkt
15.SP Wola Wadowska – 510pkt
16.SP Rzędzianowice – 507pkt
17.SP Nr12 Mielec – 442 Pkt
18.SP Wadowice Górne – 396 pkt
19.SP Jamy – 214 pkt
Najlepsze zawodniczki finału powiatowego:
1.Juwa Izabela -2000r-.SP Przecław – 254pkt
2.Jabłońska Adrianna -2000r- SP Przecław – 233pkt
3.Kusek Marta -2000r- SP Malinie- 233pkt.
Chłopcy:
1.SP Nr2 Mielec – 834pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr1 Mielec – 804pkt
3.SP N6 Mielec – 803 pkt
4.SP Malinie – 799pkt
5.SP Przecław -751pkt
6.SP Radomyśl Wielki – 743pkt
7.SP Borowa – 743pkt
8.SP Nr3 Mielec – 736pkt
9.SP Wadowice Dolne – 690 pkt
10.SP Nr9 Mielec – 674 pkt
11.SP Wola Mielecka – 640 pkt
12.SP Wadowice Gorne – 615 pkt
13,SP Nr13 Mielec – 605 pkt
14.SP Nr12 Mielec – 588 pkt
15.SP Jamy – 596 pkt
17.NSP Górki – 577 pkt
18.SP Rzędzianowice – 519 pkt
19.SP Chorzelów – 481 pkt
20.SP Sadkowa Góra –472 pkt
21.SP Łączki Brzeskie – 471 pkt
22.SP Zabrnie – 431 pkt
23..SP Wola Wadowska- 370 pkt
Najlepsi zawodnicy finału powiatowego:
1.Piechota Łukasz -2000r- SP Nr2 Mielec -224 pkt
2.Jacher Marcin -2000r-.SP N6 Mielec -223pkt
3.Świątek Patryk -2000r.- SP Wadowice Dolne -210 pkt

Komunikat z finału powiatowego IMS
w czwórboju lekkoatletycznym –Mielec dn.22.05.2013r.
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta :
1.SP Przecław -1129pkt
-Lasek Paulina -00r.- 9,62 = 58 pkt-3,95 =52pkt -33,00=54pkt-2;14,61=47pkt ==211pkt
-Juwa Izabela -00r- 9,20 =71 -3,83 = 48- 32,00 =52 – 1;55,27 =83 ==254pkt
-Jemioło Wiktoria -00r-10,11=46 – 3,40 =34 – 34,00=57- 2;24,09=30 ==167pkt
-Jabłońska Adrianna-00r.-9,34=65 -3,90=50- 29,00=44 – 2;00,33 =74 ==233pkt
-Hodur Alicja- 00r -9,58 =59 – 3,80 =47 – 31,00 =49 – 2;09,08 =57 ==212pkt
-Helowicz Katarzyna -00r -9,25 =69-3,85 =49 – 41,00=75 -2;26,25 =26 ==219pkt
2.SP Nr3 Mielec – 1041pkt
-Bec Weronika -00r-10,13 =45 -3,64 =42 – 40,00 =73- DNF =0 ==160pkt
-Dolot Alicja -00r.-9,58=59 – 3,80 =47- 23,00 =30 -2;02,23 =70 ==206pkt
-Mazurek Alina -00r-9,86 =52 -3,94 =52 – 32,00- 52-2;10,25 =55 ==211pkt
-Dragan Oliwia -01r- 9,71 =56- 4,00- 54- 38,00 -=67- 2;28,10= 23 ==200pkt
-Skiba Katarzyna -00r.-10,38 =39- 3,56=39 - 34,00 = 57 – 2;28,63 =22 ==157pkt
-Kozioł Karolina -00r- 10,57=34 – 3,75 =45 – 26,00=36 – 2;28,74 =22 ==137pkt
- Barbarzak Marcelina -01r.10,51= 35- 3,66=42- 22,00=28- DNF =0 ==105 PK
3.SPNr6 Mielec -1002pkt
-Niedbała Natalia -00r.9,44=62 – 4,07 =58 – 25,00 =34 – 2;04,18 =66 ==220pkt
-Bień Izabela – 00r.-9,54 =60 -3,68 =43 – 18,00 =20 -2;03,65 =67==190pkt
-Koza Julia -00r.-10,08 =46 – 4,02 -=55- 34,00=57 – 2;14,61 =47 ==205pkt
-Cisińska Weronika -00r.-9,94 =50- 4,08 =58 – 24,00= 32 – 2;04,06 =66==206pkt
-Lemiech Aleksandra -00r.-10,06 =47- 3,24,=28 – 29,00=44 – 2;06,18 =62 ==181pkt
4.SPNr1 Mielec – 914pkt
-Łącz Klaudia -00r- 10,19=44- 3,53 =38 – 22,00=28- 2;18,12 =41 ==151pkt
-Bżdzikot Ola – 00r.- 10,01=48- 3,26=29- 26,00=36- 2;19,53 =38==151pkt
-Parys Justyna -00r.-9,68 = 56-4,02=55- 24,00=32-2;00,77=73==216pkt
-Stróż Edyta -00r.-9,49=61 – 3,96 =52 -33,00=54 -2;05,07 =64 ==231pkt
-Fijał Ola – 01r.-9,82=53- 3,70=44 – 23,00 =30- 2;19,53 =38 ==165pkt
-Bąk Daria -00r. – 9,67=57- 3,36 =32 -17,00 =18 – 2;18,77 =40 ==147pkt
-Bik Kamila -00r- 9,71= 56- 3,72= 44- 29,00=44 PK
5.SP Malinie – 892pkt
-Kusek Marta -00r.9,81 =53 -4,02=55 -39,00=70 -2;10,23 =233pkt
-Wieczerzak Weronika -01r.-10,06 =46-3,73=45-24,00=32-2;23,51=154
-Maziarz Natalia -01r.-9,74 =55- 3,75 =45 – 24,00=32 – 2;29,77=20==152pkt
-Rusin Iga -01r. -9,50=61 -4,05 =57- 26,00=36-2;21,55=35 =189pkt
-Krysa Ola -01r.9,98=49-3,58=40-25,00=34 -2;18,18 =41 ==164pkt
-Bolon Julia -01r.-10,33=40- 3,20=27- 2,00=0=DNs = 67pkt
6.SP Radomyśl Wielki -892pkt
-Świątek Anna -00r.-9,58=59 – 105=22- 19,00=22-2;15,53=45==148pkt PK
-Dereń Aleksandra -00r.-9,76=54-110-= 33- 30,00=47 -2;24,35=29==163pkt
-Działo Klaudia -00r.-9,43 =63 -120=53 – 24,00 =32-2;22,15 =33=181pkt
-Działo Natalia -00r.- 9,60=58- 115=43- 29,00 44-2;14,67=47==202pkt
-Rolle Wiktoria -00r.-9,80=53 -120=53 -27,00=39- 2;23,47=31==176pkt
-Chrząstowska Alicja -01r.-10,32=40-105=22- 33,00=54 – 2;27,48=140pkt
-Żala Monika -00r.10,00- 48-120=53-19,00=22- 2;14,62 =47 = 150pkt
7.SPNr9 Mielec – 777pkt
-Forczek Klaudia -00r.-9,76=54-115=43-36,00=62-2;18,06=41=190pkt
-Ejnik Weronika -00r.-10,15=45-105=25-32,00=52-3;06,65=122pkt
-Sienicka Ewa-00r.-10,13=45-105=25-30,00=47-2;24,90=28= 145pkt
-Mizera Weronika -00r-11,29=18-95=12-27,00=39-4;15,49=0=69pkt
-Torba Gabrysia -01r.-9,64 =57-120=53-29,00=44-2;21,76=34==188pkt
-Ziółkowska Gabrysia -00r.-9,86=52-115=43-25,00=34-2;42,85=3=132pkt
8.SP Wola Mielecka -725pkt
-Gruszka Paulina -00r.-10,54=35-3,50=37-37,00=65-3;09,88=0=137pkt
-Kania Aleksandra -00r.-10,11=46-3,72=44-26,00=36-2;30,18=20=146
-GłodzikPaulina -00r.-9,87=52-3,38=33-21,00=26-2;09,28=57=168pkt
-Kardyś Aleksandra -00r.-10,13=45=45-3,45=35-20,00=24-2;39,58=7=111pkt
-Wójcik Jadwiga -00r.-10,84=27-3,57=39-27,00=39-2;28,40=22=127pkt
-Leś Weronika -00r-.43-3,28=30-21,00=26-2;15,22=48=147pkt
9.SPChorzelów-670pkt
-Skóra Aleksandra-01r.-9,93=50-3,66=42-37,00=65-2;14,68=47=204pkt
-Kamuda Klaudia-00r.-10,35=40-3,24=28-24,00=32-2;33,93=14=114pkt
-Kościelna Jolanta-01r.-10,92=25-3,25=28-24,00=32-2;37,78=10=95pkt
-Saniewska Kalina -01r.-10,29=41-3,73=45-19,00=22-2;16,25=44=152pkt
-Kędzior Patrycja-00r.-10,20=43-3,40=34-22,00=28-2;45,85=105pkt
-Stolarz Marcelina -00r.11,51=14-2,95=19-17,00=18-2;33;70=66pkt
10.SP Tuszów Narodowy-619pkt
-Stachowicz Joanna-00r.-10,40=38-3,45=35-20,00=24 – 2;34,16=111pkt
-Zboch Dominika -00r.-10,36=39-3,50=37-27,00=39--2;22,15=33=148pkt
-Trela Natalia -00r.-10,71=31-3,22=28-19,00=22-2;32,87=16==97pkt
-Czekaj Justyna -00r.-9,95=50- 3,25=29-23,00=30-2;11,45=53 ==162pkt
-Chłopek Weronika -01r.-9,99=49-3,33=31-16,00=16-2;41,36=5==101pkt
-Wieczerzak Anna -01r.-12,37=4-2,95=19-24,00=32-2;30,95=19=74
11.SP Izbiska – 614pkt
-Gwóżdż Kinga-00r-10,35=40-3,56=39-29,00=44- DNS=0=123pkt
-Lonczak Milena -00r.-9,66=57-3,83=48-28,00=41-2;12,30=51=197pkt
-Ogorzałek Aleksandra-00r.10,60=33-3,33=31-29,00=44-2;38,86=8==116pkt
-Krzysztofik Lidia-00r-10,81=28-3,00=20-24,00=32-2;40,42=6==86
-Bielat Patrycja -00r.-10,75=30-3,17=26-26,00=36-2;52,87=0=92pkt
-Piątek Dominika -00r.-10,79=29-2,96=19,00-25,00=34-2;45,32=1=83pkt
12.NSP Górki-581pkt
-Pezda Dominika -00r.-9,66=57-4,08=58-18,00=20-2;19,47=38=173pkt
-Cybulska Aleksandra -00r.-9,55=50-4,07=58-15,00=14-2;14,86=47=179pkt
-Łabaj Oliwia -01r.-10,70=31-3,40=34-17,00=18-2;36,14=12=95pkt
-Krawiec Katarzyna-01r.-11,16=20-2,96=12-17,00=18-2;36,26=11=61pkt
-Adamczyk Joanna-01r.-11,25=19-2,94=18-20,00=24-2;58,13=0=61pkt
-Szarek Joanna-00r.11,41=16-3,14=25-24,00=32-2;56,61=0=73pkt
13.SPNr13 Mielec-553pkt
-.Szul Kamila -00r.-9,85=52-3,90=50-25,00=34-2;11,89=52=188pkt
-Janus Paulina-00r.10,33=40-3,40=33-24,00=32-2;27,11=24=129pkt
-Bar Marcelina-01r.-10,65=32-3,13=25-20,00=24-2;58,29=0=81pkt
-Cyran Mariola -01r.-11,39=16-3,12=24-15,00=14-2;32,75=16=70pkt
-Sobuś Małgorzata-00r.-11,41=16-3,14=25-20,00=24-3;02,98=0=65pkt
-Surdej Karolina-00r.-                   -3,40=33-32,00=52             = 85pkt PK
14.SP Borowa -528pkt
-Ćwięka Karolina -00r.-10,25=42-3,40=34-23,00=30-2;24,09=30=136pkt
-Waręda Monika -00r.-11,67=12-3,03=21-15,00=14-3;04,40=0=47pkt
-Mierzwińska Monika-00r.-10,75=30-3,05=22-18,00=20-3;25,11=0=72pkt
-Ciejka Paulina-00r-10,51=36-3,50=37-23,00=30-2;30,16=20=123pkt
-Leśniak Wiktoria -00r.-11,09=22-3,32=31-18,00=20-2;47,52=0=73pkt
-Zielińska Wiktoria-00r.-9,93=50-3,52=38-26,00=36-2;51,69=0=124pkt
15.SP Wola Wadowska -510pkt
-Miga Anna-00r.-10,56=34-3,07=23-23,00=30-2;23,75=31=118pkt
-Kubat Ewelina-00r.-10,11=46-3,30=30-24,00=32-3;04,20=0=108pkt
-Dereń Maria-00r.-10,43=37-2,90=17-19,00=22-2;36,88=11=87pkt
-Kabat Marcelina-00r.-10,57=34-3,26=29-20,00=24-2;16,44=44=131pkt
-Bobro Marlena-00r-10,77=29-2,95=19-18,00=18-2;54,69=0=66pkt
16.SP Rzędzianowice-507pkt
-Kręcigłowa Magdalena-00r.-9,93=50-3,60=40-23,00=30-3;00,77=0=120pkt
-Krawiec Aleksandra-00r.-10,51=36-3,50=37-21,00=26-2;17,12=42=141pkt
-Kobylarz Weronika-00r.-10,11=46-3,76=46-24,00=32-3;19,06=0=124pkt
-Żelazko Katarzyna-00r,-9,86=52-3,53=38-24,00=32-3;18,94=0=122pkt
17.SPNr12 Mielec-442pkt
-Krukurka Agnieszka-01r.-9,71=56-105=25-28,00=41-2;31,44=18=140pkt
-Cebula Paulina-01r.-11,,35=17-95=12-16,00=16-2;52,29=0=45pkt
-Smolis Magda-01r.-10,74=30-95=12-20,00=24-3,17,43=0=66pkt
-Żmuda Wiktoria-01r.-9,99=49-95=12-14,00=14-3;13,34=0=73pkt
-Kozik Katarzyna-02r.-10,49=36-105=25-27,00=39-2;31,64=18=118pkt
18.SP Wadowice Górne -396pkt
-Dąbrowska Katarzyna-00r.-10,92=25-100=18-27,00=39-2;58,81=0=82pkt
-Dąbrowska Anna-00r.-10,78=29-95=12-26,00=36-2;41,25=5=82pkt
-Lolo Natalia -00r.-10,60=33-105=25-25,00=34-2;20,37=37=129pkt
-Kasprzak Sabina-01r.-11,85=10-90=7-17,00=18-2;57,25=0=35pkt
-Krawiec Jowita-00r.10,87=27-90=7-25,00=34-2;52,73=0=68pkt
19.SP Jamy-214pkt
-Bednarz Anna-01r.-10,16=44-3,82=48-17,00=18-2;22,98=32=142pkt
-Tomczyk Katarzyna-01r.-11,10=21-3,20=27-20,00=24-DNS=0=72pkt
Chłopcy:
1.SP Nr2 Mielec- 834pkt
-Dudek Patryk-00r.-9,25=46-4,10=44-46,00=57-4;21,79=10=157pkt
-Piechota Łukasz-00r,-8,82=60-4,36=53-54,00=83-3;45,39=38=224pkt
-Sarama Krzysztof-00r.-9,67=34-3,90=37-35,00=35-4;04,51=22=128pkt
-Wróbel Bartłomiej-00r.-8,73=63-4,53=58-47,00=59-3;51,92=32=212pkt
-Pezda Jakub-01r.-10,83=11-3,32=17-34,00=33-4;25,58=8=69pkt
-Jarosz Tomasz-00r.-9,95=29-3,83=35-42,00=49-3;47,40=0=113pkt
2.SPNr1 Mielec -804pkt
-Skiba Dawid -00r.9,54=38-4,07=43-44,00=53-3;59,54=26=160pkt
-Leśniak Radosław-00r.-8,74=60-4,40=54- 44,00=53-4;02,56=24=191pkt
-Maberda Krzysztof-00r.-9,80=32-4,12=45-47,00=59-4;06,06=20=156pkt
-Kapinos Maciej-00r.-9,16=49-3,88=37-37,00=39-4;08,80=17=142pkt
-Żarów Bartosz-00r.-9,83=31-3,90=37-50,00=65-4;04,90=22=155pkt
-Padykuła Jakub-01r.-9,72-9,72=33-3,80=34-34,00=33- 3;57,19=28=128pkt
3.SPNr6 Mielec-803pkt
-Jacher Marcin-00r.-8,96=56-125=45-43,00=51-3,;17,21=71=223pkt
-Bukowski Marcin-00r-9,52=38-115=31-34,00=33-3;38,85=45=147pkt
-Kobos Krzysztof-00r.-9,50=39-120=38-29,00=23-4;17,46=13=113pkt
-Kotula Karol-00r.-9,56=37-125=45-37,00=39-3;36,41=48=169pkt
-Ciążadło Ireneusz-00r.-9,21=47-110=25-40,00=45-3;50,30=34=151pkt
-Węgrzyn Michał-00r.-10,12=25-115=31-31,00=27-4;16,52=15=96
4.SP Malinie-799pkt
-Dulik Paweł-00r.-10,12=25-4,14-=45-58,00=81-3;34,40=50=201pkt
-Kędzior Tomasz-00r.-9,50=39-4,05=42-36,00=37-3;40,45=43=161pkt
-Wieczerzak Albert-00r.-10,08=26-3,73=31-46,00=57-3;48,38=35=149pkt
-Sasor Jakub-00r.-10,27=22-3,40=19-37,00=39-3;53,70=31=111pkt
-Świątek Mateusz-00r.-9,39-=42-4,30=51-32,00=29- 3;37,56=46=168pkt
-Kusek Robert-01r.-9,93=29-3,80=34-40,00=45-4;20,04=11=119pkt
5.SP Przecław-751pkt
-Słomba Tomasz-00r.-10,68=14-4,40=54-50,00=65-3;23,25=63=196pkt
-Grochowina Jakub-00r.-9,70=34-3,98=40-36,00=37-4;13,69=15=126pkt
-Słomba Hubert-00r.-9,70=34-3,70=6-36,00=37- == 77pkt
-Marucha Wojciech-00r.-8,99=55-3,94=39-33,00=31-4;18,17=12=137pkt
-Cisło Tomasz-00r.-9,30=44-4,22=48-39,00=43-4;05,48=20==155pkt
-Strzelczyk Michał-00r-9,66=35-3,70=30-35,00=35-3;46,29=37=137pkt
6.SP Radomyśl Wielki-743pkt
-Cholewa Bartłomiej-00r.-9,21=47-125=45-48,00=61- 3;48,50= 35=188pkt
-Chmiel Dawid -00r.10,09=26-110=25-34,00=33-4;18,65=12=96
-Siuda Adrian-00r-9,74=33-120=38-40,00=45-4;17,63=12=128pkt
-Ryz Mateusz-00r.-9,40=42-135=60-44,00=53-4;08,37=18=173pkt
-Bawoł Patryk-00r.-8,84=60-115=31-43,00=51-4;11,88=16=158pkt
-Czuchra Adam-01r.-10,43=19-0=0-30,00=25-4;06,65=19=63pkt
7.SP Borowa-743pkt
-Magdziak Dawid -00r.-9,39=42-4,08=43-48,00=61-3;45,97=38=184pkt
-Piekara Arkadiusz-00r.-9,08=52-4,02=41-37,00=39-3;43,87=40=172pkt
-Stachowicz-Bartłomiej-00r.-10,51=17-3,84=35-37,00=39- 5;04,99=0=91pkt
-Mordec Sebastian-00r.-9,52=38-3,82=35-43,00=51-4;01,42=24=148pkt
-Cirbus Marcin- 00r-10,29=22-3,66=28-30,00=25-3;48,56=35=110pkt
-Paluch Hubert-00r-10,00=28-3,96=39-43,00=51-4;20,68=11=129
8.SPNr3 Mielec-736pkt
-Winiarz Eryk-00r.-9,01=54-4,30=51-41,00=47-3;53,49=31=183pkt
-Sznakop Norbert-00r.-9,26=46-4,16=46-43,00=51-3;40,81=43=186pkt
-Tylutki Hubert-00r.-9,58=37-4,01=41-37,00=39-3;40,26=44=161pkt
-Klimczyk Patryk-01r.-10,55=17-3,20=14-34,00=33-5;11,47=0=64pkt
-Mierzwa Damian-01r.-10,23=23-3,70=30-39,00=43-4;01,53=24=120pkt
-Łempa Przemysław-01r.-10,63=15-3,60=25-40,00=45-4;38,15=1=86pkt
9.SP Wadowice Dolne -690pkt
-Bator Bartłomiej-00r.-9,32=44-4,10=44-41,00=47-4;07,24=19=154pkt
-Sypek Paweł-00r.-9,96=28-3,60=25-27,00=19-4;02,82=23=95pkt
-Syper Dawid-00r.-9,33=43-3,70=30-34,00=33-4;22,95=10=116pkt
-Wyzga Wiktor-00r.-10,23=23-3,80=34-40,00=45-4;15,82=13=115pkt
-Kusek Dominik-00r.-10,02=27-3,20=14-34,00=33-4;25,47=8=74pkt
-Świątek Patryk-00r.-9,10=51-4,60=61-49,00=63-3;49,04=210pkt
10.SPNr9 Mielec-674pkt
-Barszcz Dominik-00r.-9,06=52-4,34=52-46,00=58-4;23,32=9=171pkt
-Gola Dominik-00r.-9,95=29-4,04=42-49,00=63-4;46,56=0=134pkt
-Gąska Michał-00r.-8,96=56-4,09=44-29,00=23-4;33,97=3=126pkt
-Kozioł Michał-00r.-9,67=34-4,03=42-35,00=35-4;48,97=0=111pkt
-Wachta Kamil-00r.-9,42=41-3,93=38-40,00=45-4;26,12=8=132pkt
-Wolak Dawid-00r.-9,91=29-3,80=34-40,00=45-5;35,29=0=108pkt
11.SP Wola Mielecka-640pkt
-Kania Bartosz-00r.-9,12=50-4,20=47-34,00=33-4;03,16=23=153pkt
-Sowa Karol-00r.-8,86=59-4,43=55-34,00=33-4;06,20=20=167pkt
-Kalita Karol-00r.-9,23=47-4,02=43-27,00=19- 4;09,00=17=126pkt
-Warzecha Tomasz-00r.-10,31=21-3,70=30-33,00=31-4;37,43=1=83pkt
-Parys Sebastian-00r.-9,77=32-3,82=35-31,00=27-4;09,21=17=111pkt
-Kania Maciej-00r.-10,46=18-3,6-=25-21,00=7-4;14,26=14=64pkt
12.SP Wadowice Gorne-615pkt
-Rosak Patryk-00r.-9,35=43-105=18-46,00=57-3;52,53=32=150pkt
-Fedor Filip-00r.-8,77=62-115=31-42,00=49-3;45,91=38=180pkt
-Hyrchel Grzegorz-00r.-9,95=29-100=12-34,00=33-4;18,17=12=86pkt
-Warzecha Kamil-00r,-9,97=28-95=8-42,00=49-4;09,61=17=102pkt
-Kilian Radek-00r.-10,37=20-95=8-30,00=25-4;12,89=15=68pkt
-Żelazko Wojciech-00r.-9,83=31-95=8-39,00=39-4;15,60=15=97pkt
13.SP Nr13 Mielec-605pkt
-Jemioło Oskar -01r.-10,72=13-3,82=35-41,00=47-6;26,67=0=95pkt
-Tyrpa Kacper-00r.-9,95=29-3,75=32-39,00=43-3;56;\,30=29=133pkt
-Piłat Mateusz-00r.-9,18=48-4,03=42-50,00=65-3;48,70=35=190pkt
-Krupa Mateusz-00r.-10,02=27-3,64=27-35,00=35-6;31,87=0=89pkt
-Grębowiec Dawid-00r.-10,35=21-3,70=30-38,00=41-4;27,97=6=98pkt
-Wesołowski Jakub-00r.-11,41=2-2,70=2-30,00=25-6;32,87=0=33pkt
14.SPJamy-586pkt
-Dykas Tomasz-00r.-9,74=33-3,45=21-33,00=31-4;52,61=0=85pkt
-Osora Michał-00r.-9,54=38-4,35=53-34,00=33-4;38,88=0=124pkt
-Doroż Marcin-00r.-8,69=65-4,30=51-38,00=41-4;03,81=23=180pkt
-Dudek Sebastian-01r.-10,02=27-3,58=24-31,00=27-4;45,32=0=78pkt
-Giża Artur-01r.-11,37=2-3,28=16-34,00=33-4;29,86=5=56
-Wąż Kamil-01r.-9,26=46-3,90=37-34,00=33-4;34,42=3=119pkt
15.NSP Górki-577pkt
-Pezda Wiktor-00r.-9,42=41-4,02=41-46,00=57-4;30,90=5=144pkt
-Pezda Karol-01r.-9,44=40-3,75=32-37,00=39-3;59,95=26=137pkt
-Golba Mariusz-00r.-9,95=29-3,58=24-33,00=31-4;19,95=11=95pkt
-Pezda Mateusz-01r.-9,28=45-4,16=46-35,00=35-3;59,54=26=152pkt
-Skop Adam-00r.-10,61=15-3,15=13-27,00=19-4;37,05=1=48pkt
-Łapa Damian-01r.-11,10=6-3,20=14-24,00=13-4;11,99=16=49pkt
16.SPNr12 Mielec-551pkt
-Cisło Marek-00r.-10,02=27-110=25-40,00=45-4;39,22=0=97pkt
-Gromny  Sebastian-00r.-9,56=37-120=38-37,00=39-4;45,33=0=114pkt
-Mazur Patryk-00r.-9,85=31-115=31-31,00=27-4;01,17=25=114pkt
-Pazdyk Jan-00r-9,04=53-125=45-34,00=33-3;34,42=49=180pkt
-Jopek Kamil-01r.-11,13=5-95=8-34,00=33-4;46,63=0=46pkt
-Bystrek Mateusz-01r.11,17=4-95=8-27,00=19-5;08,25=0=31pkt
17.SP Rzędzianowice-519pkt
-Myjak Patryk-00r.-9,04=53-4,20=47-43,00=51-3;53,06=31=182pkt
-Sanecki Mateusz- 00r.-9,43=41-4,07=43-37,00=39-4;06,19=20=143pkt
-Stachowicz Dariusz-00r.-10,59=16-3,58=24-41,00=47-4;20,58=11=98pkt
-Lasek Rafał-00r.-10,39=20-3,46=21-35,00=35-4;05,94=20=96pkt
18.SP ŁączkiBrzeskie-471pkt
-Solon Wiktor-00r.-10,27=22-3,60=25-39,00=43-3;53,06=31=121pkt
-Strzępka Michał-00r.-9,91=29-3,84=35-36,00=37-3;51,83=32=133pkt
-Piękoś  Patryk-00r.-10,45=19-3,50=22-32,00=29-4;05,33=20=90pkt
-Nicpoń Sebastian-00r.-11,23=2-3,15=13-26,00=17-4;17,01=13=45pkt
-Lelek Michał-01r.-10,80=10-3,20=14-37,00=39-4;12,27=15=78pkt
-Trawczyński Wiktor-01r.-11,32=2-3,30=17-24,00=13-4;09,37=17=49pkt
19.SP Zabrnie – 431pkt
-Dusza Jakub-00r.-10,06=26-3,84=35-21,00=7-4;22,98=10=78pkt
-Haracz Bartłomiej-00r.-9,81=31-3,15=13-34,00=33-4;24,97=8=85pkt
-Kąkol Marcin-00r,-10,29=22-3,30=17-36,00=37-4;16,91=13=89pkt
-Klimczak Rafał-01r.-9,89-=30-3,60=25-38,00=41-5,15,18=0=96pkt
-Szot Sebastian -01r.-9,79=32-3,70=30-22,00=9-4;18,01=12=83pkt
20.SP Wola Wadowska -370pkt
-Dorosz Marcin-00r.-10,74=13-3,60=25-26,00=17-3;57,21=28=83pkt
-Dorosz Mateusz—00r.-10,76=12-3,25=16-27,00=19-4;05,63=20=67pkt
-Sroka Czesław-00r.-10,18=24-3,30=17-30,00=25-5;02,24=0=66pkt
-Wąż Mateusz-00r.-10,23-23-3,70-30-34,00=33-4;13,99=15=101pkt
-Bzduch Przemysław-00r.-10,86=10-3,15=13-29,00=23-4;56,52=0=46pkt
-Strycharz Piotr-00r.-10,79-12-3,17=14-31,00=27-4;40,08=0=53pkt
21.SP Sadkowa Góra -358pkt
-Frask Patrk-00r.-8,74=63-4,92=71-43,00=51-4;00,82=25=210pkt
-Szymczyk Wiktor -00r.-10,81=11-3,28=16-24,00=13-4;52,05=0=40pkt
-Juranty Patryk-00r.-9,47=39-4,35=52-25,00=15-3;35,,69=2=108pkt
-Wójtowicz Kacper-99r-10,39=20-3,50=22-28,00=21-4;23,,48=9=72pkt PK
-Trzpis Mateusz-99r-11,14=5 -3,25=16-23,00=11-4;27,45=6=38pkt PK
-Siembab Piotr-99r-11.02=7-3,00=10-29,00=23-4;54,13=0=40 PK

Komunikat z barażu o wejście do Finału wojewódzkiego IMS
w mini
piłce ręcznej dziewcząt
Radomyśl Wielki dn.10.04.2013r.
1.SP Grabownica – SP Przecław- 7:9
2.SP Przecław – SP Gniewczyna – 15:3
3.SP Grabownica – SP Gniewczyna Łańcucucka – 9:12
Tabela :
1.SP Przecław- 4pkt –awans do finału wojewodzkiego
2.SP Gniewczyna Łańcucka -2pkt
3.SP Grabownica – 0pkt

Komunikat z finału powiatowego
IMS w mini piłce siatkowej dziewcząt – Mielec dn.05.04.2013r.
1.SP Trześń- SP Trzciana – 2:0
2.SP  Nr 6 Mielec –SP Trzciana – 2:0
3.SPNr6 Mielec –SP Trześń – 2:0
Tabela Końcowa :
1 SP Nr 6 Mielec – 4pkt
2.SP Trześni – 3pkt
3.SP Trzciana -2pkt
Najlepsze zawodniczki w finale powiatowym
-Konieczny Alicja- SP Nr6 Mielec
-Rusek Karolina i Rusek Kinga –SP Trześń
-Sienikowska Ola – SP Trzciana

Komunikat z finału powiatowego IMS
w mini siatkówce chłopców
Wola Mielecka 26.03.2013r.
Mecze:
Wola Mielecka - 1 Mielec 1-2 (25-19, 14-25, 13-15)
1 Mielec - Trzciana 0-2 (19-25, 28-30)
Wola Mielecka - Trzciana 2-0 (25-20, 25-19)
Tabela końcowa:
1. SP Wola Mielecka 3pkt. (3-2) - awans
2. SP Trzciana 3pkt. (2-2)
3. SP 1 Mielec 3pkt. (2-3)

Komunikat z finału rejonowego IMS

w mini koszykówce dziewcząt-Przecław dn.14.03.2013r
1.SP Żyraków –SP Przecław – 18:16
2.SP Góra Ropczycka – SP Nr1 Kolbuszowa – 12:18
3.SP Przecław – SP Nr1 Kolbuszowa – 24:12
4.SP Góra Ropczycka – SP Przecław – 5:24
5.SP Żyraków – SP Góra Ropczycka – 18:13
6.SP Nr1 Kolbuszowa – SP Żyraków – 10:19
Tabela końcowa:
1.SP Żyraków – 6pkt – 55:39 – awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Przecław – 5pkt – 64:35 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Nr1 Kolbuszowa – 4pkt – 40:55
4.SP Góra Ropczycka – 3pkt – 30:60

Komunikat z finału powiatowego IMS
w tenisie stołowym –Mielec dn.12.03.2013r
Dziewczęta:
1.SP Chorzelów – awans ao finału rejonowego
2.SP Trzciana -  awans do finału rejonowego
3.SP Jamy
4.SP Przecław
5.SP Czajkowa
Chłopcy:
1.SP Trzciana – awans do finału rejonowego
2.SP Jaślany – awans do finału rejonowego
3.SP Chorzelów
4.SP Jamy
5.SP Nr9 Mielec
6.SP Łączki Brzeskie
7.SP Nr12 Mielec

Komunikat z półfinału powiatowego
w mini siatkówce chłopców
14.03.2013 Wola Mielecka
Mecze:
Partynia - Wadowice Górne 2-0 (25-6.25-9)
Przecław - Wola Mielecka 0-2 (13-25.21-25)
Partynia - Przecław 2-0 (25-15.25-22)
Wadowice Górne - Wola Mielecka  0-2 (14-25.19-25)
Wadowice Górne - Przecław 0-2 (22-25.24-26)
Partynia - Wola Mielecka 0-2 (19-25.22-25)
Tabela końcowa
1. SP w Woli Mieleckiej - awans
2. SP w Partyni
3. SP w Przecławiu
4. SP w Wadowicach Górnych

Komunikat z finału powiatowego
w mini koszykówce:
Chłopcy: Mielec dn 05.03.2013r.
Mecze finałowe:
1.SP Rzędzianowice –SP Nr 2 Mielec – 17:10
2.SP Rzędzianowice – SP Padew Narodowa – 16:11
3.SP Nr 2 Mielec – SP Padew Narodowa -20:14
Wyróżnienia indywidualne :
Lasek Rafał – SP Rzędzianowice
Węgrzyn Piotr – SP Nr 2 Mielec
Jamrozy Jacek – SP  Padew Narodowa
Tabela końcowa:
1.SP Rzędzianowice -4pkt -33:21 –awans do finału rejonowego
2.SP Nr 2 Mielec  - 2pkt -30:31
3.SP Padew Narodowa – 0 pkt- 25:35
4.SP Przecław
5.SP Nr 11 Mielec
6.SP Malinie
7.SP Wadowice Gorne
8.SP Nr 3 Mielec
9.SP Partynia
10.SP Nr 6 Mielec
11.SP Nr 9 Mielec
12.SP Nr 13 Mielec
 
Dziewczęta –Malinie dn.11.03.2013r.
Mecze finałowe:
1.SP Malinie –SP Przecław -2:30
2.SP Malinie –SP Nr 2 Mielec -6:24
3 SP Przecław – SP Nr 2 Mielec -23:8
Wyróżnienia indywidualne:
Jemioło Wiktoria – SP Przecław
Gąsiorek Gabriela – SP Nr 2 Mielec
Kielek Magdalena – SP Malinie
Tabela Końcowa :
1 SP Przecław – 4pkt – 53:10 –awans do finału rejonowego
2.SP Nr 2 Mielec – 2pkt -32:29
3.SP Malinie – 0pkt – 8:54
4.SP Rzędzianowice
5.SP Nr 6 Mielec 
6.SP Padew Narodowa
7.SP Gawłuszowice
8.SP Dąbie
9.SP Nr 3 Mielec
10.SP Nr 11 Mielec
11.SP Nr 13 Mielec
12.SP Nr 9 Mielec

Komunikat z finału rejonowego JMS
w mini piłce ręcznej chłopców mielec dn.28.01.2013r
1.SP Lubzina – SP Dzikowiec – 3:8
2.SP Łęki Dolne – SP Nr11 Mielec -  8:14
3.SP Lubzina – SP Łęki Dolne – 6:15
4.SP Nr11 Mielec – SP Dzikowiec – 13:9
5.SP Lubzina – SP Nr11 Mielec – 7:14
6.SP Dzikowiec – SP Łęki Dolne – 8:10
Tabela końcowa;
1.SP Nr 11 Mielec – 6:0 pkt  - 41:24 – awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Łęki Dolne – 4:2 pkt – 31:28   - awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Dzikowiec -  2:4 pkt – 25:21
4.SP Lubzina – 0:6 pkt – 16:37

Komunikat z finału powiatowego IMS
w mini piłce ręcznej – Mielec dn. 06-07.12.2012r
Dziewczęta :
Mecze finałowe:
1.SP Malinie – SP Przecław – 3:6
2.SP Malinie – SPNr13 Mielec – 3:8
3.SP Przecław – SP Nr13 Mielec – 14:3
Tabela końcowa:
1.SP Przecław – 4pkt  - 20:6  - awans do finału rejonowego
2.SP Nr13 Mielec 2pkt – 11:17
3.SP Malinie – 0 pkt – 6:14
4.SP Izbicka
5.SP Nr3 Mielec
6.SP Czermin
7.SP Radomyśl Wielki
8.SP Nr9 Mielec
9.SP Gawłuszowice
10.SP Wola Mielecka
11.SP Nr 6 Mielec
12.SP Nr11 Mielec
13.SP Nr 12 Mielec 
!4. SP Nr2 Mielec
Chłopcy:
Mecze finałowe :
1.SP Przecław – SP Czermin – 7:7
2.SP Czermin – SPNr11 Mielec – 7:12
3.SP Przecław SPNr11 Mielec- 10:10
Tabela końcowa :
1.     SP Nr11 Mielec -3pkt- 22:17 –awans do finału rejonowego
2.     SP Przecław – 2 pkt  -17:17
3.     SP Czermin – 1 pkt- 14:19
4.     SP Nr2 Mielec
5.     SP Wola Mielecka
6.     SP Malinie
7.     SP Nr 13 Mielec
8.     SP Wadowice Górne
9.     SP Gawłuszowice
10.   SP Nr3 Mielec
11.   SP Dąbrówka Wisłocka
12.   SP Nr6 Mielec
13.   SP Nr1 Mielec
14.   SP Nr9 Mielec
 Wyniki  Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
rozegranego 29.11.2012 r. w Mielcu.
Grupa A:                                                                    
SP Nagoszyn             -                 SP nr 1Kolbuszowa      1 : 0        
SP Nagoszyn             -                 SP nr 13 Mielec             1 : 1                              
SP nr 1 Kolbuszowa  -                SP nr 13 Mielec             0 : 0
Tabela:                                                                                                           
1. SP Nagoszyn                      3                       2 : 1                                 
2. SP nr 13 Mielec                 2                       1 : 1                                      
3. SP  nr1  Kolbuszowa         1                       0 : 1
Grupa B                  
SP Kłyżów                       -                     SP Gawłuszowice         0 : 1                                              
SP Brzeźnica                   -                     SP Kłyżów                      2 : 0                                               
SP Brzeźnica                   -                     SP  Gawłuszowice        0 : 0
Tabela:                                                                                                                      
1. SP Brzeźnica                     3           2 : 0                                                                                         
2, SP Gawłuszowice             3           1 : 0                                                                                           
3. SP Kłyżów                          0           0 : 3
Finały:                                                                                                                                                
SP   Gawłuszowice                                -       SP Nagoszyn        0 : 2                                                       
SP Brzeźnica                                    -              SP nr 13 Mielec   3 : 1                                               
SP Gawłuszowice                         -                SP nr 13 Mielec    0 : 0                                                
SP Brzeżnica                                 -                SP Nagoszyn          1 : 0                                                   
SP Gawłuszowice                        -                 SP Brzeźnica          0 : 0    mecz w grupie                                            
SP Nagoszyn                                 -                SP nr 13 Mielec     1 : 1    mecz w grupie                           
Tabela końcowa:
1.SP Brzeźnica                       5 : 1                  4 : 1  awans do finału
2.SP Nagoszyn                       3 : 3                  3 : 2  awans do finału
3.SP Gawłuszowice               2 : 4                  1 : 3 awans do finału
4.SP nr 13 Mielec                  2 : 4                   2 : 4 
   SP Gawłuszowice lepszy bilans bramkowy  (-1)  w całym turnieju.

Półfinał Powiatowy w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt  gr. B
20.11.2012 r. Radomyśl Wielki
Izbiska  - Przecław                0-8  (0-4)
Wola Mielecka – Izbiska       4-9  (2-4)
Radomyśl W. – Przecław      3-11  (2-6)
Izbiska – Radomyśl W.         9-7  (4-2)
Przecław – Wola Mielecka   13-7  (7-5)
Radomyśl W. – Wola Mielecka  6-6 (2-3)
Kolejność końcowa:
1.Przecław         6 pkt  32-10
2.Izbiska            4 pkt  18-19
3.Radomyśl W.  1 pkt  16-26   (-10)
4.Wola Mielecka 1 pkt 17-28   (-11)
 
Półfinał Powiatowy w Mini Piłce Ręcznej chłopców gr. B
21.11.2012 r. Radomyśl Wielki
1.Przecław – Dąbrówka Wisł.               8-4  (4-1)
2.Wadowice Gr. -Wola Mielecka          5-6  (3-2)
3.Przecław – Wola Mielecka                  9-5  (2-1)
4.Wadowice Gr.– Dąbrówka Wisł.         6-3  (0-2)
5.Przecław – Wadowice Gr.                   9-5  (4-4)
6.Dąbrówka Wisł. – Wola Mielecka      4-13 (0-10)
Kolejność końcowa:
1.Przecław                      6 pkt  26-19
2.Wola Mielecka            4 pkt  24-18
3.Wadowice Górne     .  2 pkt  16-18  
4.Dąbrówka Wisłoka      0 pkt 11-27  

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży  Szkolnej w unihokeju chłopców
rozegranych 17.11.2012 r.
Grupa A:
SP Wola Mielecka    -    SP Gliny Małe       2 : 1                          
SP  Borowa          -   SP Gliny Małe              4 : 1               
SP Borowa       -    SP  Wola Mielecka        4 : 1
Tabela:
1.SP Borowa                 4               8 : 2
2.SP Wola Mielecka    2               3 : 4
3.SP Gliny Małe           0               2 : 6
Grupa B:
SP Gawłuszowice      -  SP nr 13 Mielec       5 : 0                                 
SP Tuszów Nar.         -   SP nr 13 Mielec       3 : 1                                                
SP  Gawłuszowice     -  SP Tuszów Nar         3 : 0
Tabela:
1.SP Gawłuszowice      4           8 : 0
2.SP Tuszów Nar.          2          3 : 4
3.SP nr 13 Mielec          0          1 : 8
Finały:
SP Borowa       -   SP Wola Mielecka      4 : 1  ( mecz z grupy)                              
SP Gawłuszowice   - SP Tuszów Nar.     3 : 0  (mecz z grupy)                                            
SP Borowa          -     SP  Tuszów Nar.    4 : 0                                                    
SP Wola Mielecka   -  SP tuszów Nar.   3 : 0                               
SP  Borowa          -   SP Gawłuszowice   1 : 1           
SP Wola Mielecka  -  SP Gawłuszowice  2 : 0  
Tabela końcowa:
1.SP Borowa                 5           10 : 2 - awans
2.SP Wola Mielecka    4              6 : 5 - awans
3.SP Gawłuszowice     3              4 : 3
4.SP Tuszów Nar.     0           0 : 10

Komunikat z finału rejonowego IMS
w szachach drużynowych – Mielec dn.14.11.2012r.
Wyniki turnieju:
1.SP Pilzno -  12 pkt  - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Wadowice Górne – 9 pkt – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Podleszany – 7pkt
4.SP Czarna Sędziszowska – 6 pkt
5.SP Nr2 Sędziszów Młp.
6.SP Nr5 Dębica – 2 pkt
7.ZS Cmolas – 1 pkt

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży  Szkolnej w unihokeju dziewcząt
rozegranych 10.11. 2012 r. w  Mielcu.

SP Borowa   -   SP Gliny Małe              1 : 1
SP Tuszów Nar. -  SP Gawłuszowice     1 : 2
SP nr. 13 Mielec    -   SP Borowa             2 : 0
SP Gliny Małe        -    SP Gawłuszowice     1 : 3
SP Tuszów Nar.     -    SP nr. 13 Mielec       1 : 2
SP  Borowa    -        SP Gawłuszowice         0 : 3
SP Gliny Małe       -     SP  Tuszów Nar.       0 : 1
SP Gawłuszowice    -     SP nr. 13 Mielec     2 : 0
SP Borowa          -         SP Tuszów Nar.      0 : 0
SP Gliny Małe     -     SP nr 13 Mielec       2 : 0
Tabela:
SP Gawłuszowice               8                10 : 2
SP nr. 13 Mielec                 4                  4 : 5
SP Tuszów Nar.                  3                  3 : 4
SP Gliny Małe                     3                  3 : 5
SP Borowa                          2                  1 : 5
Drużyny  SP Gawłuszowice  i SP nr 13 Mielec awans do półfinału wojewódzkiego


Komunikat z finału powiatowego IMS
w szachach drużynowych – Mielec dn. 24-25.10.2012r.
Wyniki zawodów:
1.SP Wadowice Górne – 9 pkt – awans do finału rejonowego
2.SP Podleszany – 8 pkt – awans do finału rejonowego
3.SP Nr 13 Mielec – 6pkt
4.SP Tuszów Narodowy – 4pkt
5.SP Malinie – 2pkt
6.SP Nr 6 Mielec – 1pkt

Komunikat z finału powiatowego IMS
w sztafetowych biegach przełajowych-Mielec dn.26.10.2012r
Dziewczęta :
1.SP Przecław
2.SP Nr6 Mielec
3.SP Radomyśl Wielki
4.SP Malinie
5.SP Wadowice Górne
6.SP Wola Mielecka
Chłopcy:
1.SP Partynia
2.SP Przecław
3.SP Malinie
4.SP Radomyśl Wielki
5.SP Nr6 Mielec
6.SP Wola Mielecka
7.SP Wadowice Górne
8.SP Wadowice Dolne

Komunikat z finału powiatowego
IMS w biegach przełajowych. Mielec dn.05.10.2012r.
Dziewczęta;
500m .
1.Patuszyńska Paulina -02- SP Jaślany
2.Helowicz Zuzanna – 02 – SP Przecław
3.Bytnar Edyta -02- SP Radomyśl Wielki
4.Płaza Paulina -02- SP Chorzelów
5.Kielek Magdalena -02- SP Malinie
6.Wałęga Gabriela -02- Zdziarzec
7.Wola Wiktoria -02 –SP Dulcza Wielka
8.Kopacz Klaudia -02 – SP Przecław
9.Piłat Aneta -02 – SP Przecław –
10.Gałat Kinga -02- SP Radomyśl Wielki
11.Wałęga Karolina -02 – SP Partania
12.Żola Paulina -02 – SP Wola Mielecka
13.Furtak Wiola – 02 –SP tuszów Narodowy
14.Skiba Natalia -02 – SP Chorzelów
15.Słomba Julia – 02- SP Przecław
16.Tabisz Roksana -02 –SP Wola Mielecka
17.Kozik Katarzyna -02- SP Nr12 Mielec
18.Łącz Natalia -02- SP Czjkowa
19.Puła Jagoda -03- SP Dąbrówka Wisłocka
20.Skrzypek Gabriela -02- SP Przecław
21.Dolot Daria -03 – SP Ruda
22.Pawłowska Kamila – SP Chorzelów
23.Kula Monika – 02- SP Trzciana
24.Barnaś Aleksandra –02- SP Nr6 Mielec
25. Brożyna Roksana – 03- SP Jaślany
26.Skrzyniarz Wiktoria – 02 – SP Dulcza Wielka
27.Pazdro Magdalena – 02- SP Chorzelów
28.Pogoda Monika – 02- SP Złotniki
29.Graniczka Malwina – 02 SP Tuszów Narodowy
30.Zielińska Weronika – 02- SP Malinie
31,Maciejak Agnieszka -02 – SP wola Mielecka
32. Stec Aleksandra – 02- SP Wola Mielecka
33.Kusek Monika -02 – SP Breń Osuchowski
34.Stepczyk Paulina -02 – SP Breń Osuchowski
1000m
1.Raś Wiktoria – 00- SP Padew Narodowa
2.Jabłońska Adrianna – 00- SP Przecław
3.Juwa Izabella- 00- SP Przecław
4.Furgał Patrycja – 00- SP Janowiec
5.Cisińska Weronika – 00- SP Nr6 Mielec
6.Niedbała Natalia – 00- SP Nr6 Mielec
7.Stec Izabela – 00- SP Dąbrówka wisłocka
9.Winiarz Patrycja -00- SP Otałęż
10.Maziarz Klaudia -01- SP Jaślany
11.Czekaj Justyna -00- SP Tuszów Narodowy
12.Siembab Sabina -01 – SP Dulcza Wielka –
13.Naprawa Joanna -01 SP Otałęż
14.Kusek Marta – 00- SP Malinie
15.Skóra Aleksandra – 01 – SP Chorzelów
16.Bień Izabela – 00- SPNr6 Mielec
17.Dereń Aleksandra -00- SP Radomyśl Wielki
18.Wiczerzak Anna- 01 – SP Tuszów Narodowy
19.Kania Aleksandra 000- SP Wola Mielecka
20.Zuzanna Barbara -01 –SP Nr1 Mielec
21.Trela Agnieszka – 00- SP <Malinie
22.Lemiech Aleksandra -00-SP Nr6 Mielec
23.Mol Maria -00-SP Janowiec
24.Suchy Kamila – 01- SP Partania
25.Wałęga Lidia -00- SP Dąbie
26. Głodzik Paulina – 00 –SP Wola Mielecka –
27.Krukurka Agnieszka – 01- SP Nr12 Mielec
28.Koza Julia – 00-SP Nr6 Mielec
29.Banik Agnieszka – 00- SP Czermin
30.Czubak Oliwia -00- SP Nr6 Mielec
31.Lasek Paulina – 00- SP Przecław
32.Kowal Natalia -01 – SP Czajkowa
33.Cichoń Katarzyna -00- SP Malinie
34.Szkutnik Justyna – 00- SP Ruda
35.Skrzypek Natalia – 00-SP Ruda
36.Duszkiewicz Izabela – 00- SP Złotniki
37.Tabor Ola – 01 –SP Nr6 Mielec
38.Dolot Natalia -01 –SP Ruda
39.Staniewska Kalina -01- SP Chorzelów
40.Bikk Bernadeta -01- SP Czajkowa
41.Niziołek Kinga -00- SP Nr6 Mielec
42.pisarczyk Kinga -00- SP Czermin
43.Krzysztoforska Kinga -00- SpNr6 Mielec
44.Leś Weronika – 00- SP Wola Mielecka
45.Kardyś Aleksandra – 00- SP Wola Mielecka
46.Kasprzak Monika – 01 – SP Chorzelów
47.Ortyl Kinga -01- SP Trzciana
48.Walecka Weronika – 00-SP Trzciana
49.Krużel Agata – 01 – SP Trzciana
50.Leśniak Magdalena -00-SP Tuszów Narodowy
51.Motl Paulina – 01 –SP Chorzelów
52.Indyk Małgorzata -00-SP Złotniki
53.Machnik Dagmara -01 –SP Chorzelów
54.Ciemięga Patrycja -00- SP Złotniki
55.Kościelna Jolanta -01 –SP Chorzelów
56.Kucharska Kinga -00-SP Nr6 Mielec
57.Fis Katarzyna – 00- SP Czermin
58.Żelazko Dominika -00-SP Czermin
59.Wróbel Aleksandra – 01- SP Łysaków
60.Kowalska Patrycja – 01- SP Złotniki
61.Kania Martyna -01-SP Nr6 Mielec
62.Cebula Paulina -01- SP Nr12 Mielec
63.Wrońska Anna -01- SP Nr6 Mielec
64.Gruszka Paulina -00- SP Wola Mielecka
65.Wach Karolina -00-SP Nr6 Mielec
66.Pisarczyk Ewelina -00- SP Breń Osuchowski
Chłopcy:
500m.
1.Maj Przemysław- 02- SP Dąbrówka Wisłocka
2.Mazur Filiberto- 02- SP Tuszów Narodowy
3.Mucha Piotr -02- N SP Dulcza Mała
4.Kania Łukasz- 02- SP Wola Mielecka
5.Kulpa Hubert- 02- SP Partania
6.Kaykosuzyan Robert -02- SP Wola Mielecka
7.Grzelak Alan- 03- SP Jaślany
8.Hodur Kamil -02- SP Przecław
9.Dereń Grzegorz – 02 –SP Radomyśl Wielki
10.Bąk Jakub -02- SP Chorzelów
11.Głaz Paweł- 02 – SP Jaślany
12.Szczur Michał – 02 – SP Chorzelów
13.Kusibab Jakub- 02- SP Przecław
14.Konefał Kacper- 02- SP Czajkowa
15.Grzech Krystian – 02- SP Ruda
16.Piekarski Łukasz-03 – SP Jaślany
17.Burczy Kacper – 02 –SP Wola Mielecka
18.Kolecki Bartosz -02- SP Dąbie
19.Serafin Łukasz- 02 –SP Tuszów Narodowy
20.Kielek Maciej -03-SP Malinie
21.Wieczerzak Michał -02 –SP Tuszów Narodowy
22.Nadzieja Michał-02 –SPNr6 Mielec
23.Pazdro Szymon- 02 –N SP Złotniki
24.Żyła Adrian- 02 SP Nr6 Mielec
25.Motyka Konrad -02 –SP Radomyśl Wielki
26.Bauer Piotr – 02 – SP Malinie
27.Hyjek Łukasz- 02- SP Czajkowa
28.Czachor Marcin -02 -SP Czajkowa
29.Grzelak Kacper- 03 SP Malinie
30.Stachura Kacper- 02 –SP Nr13 Mielec
31.Kopera Bartek – 02 – SP Nr6 Mielec
32.Koza Bartłomiej -02- SP Nr6 Mielec
33.Kazimierski Eryk -03- SP Łysaków
34.Koba Dawid – 02 – SP Nr13 Mielec
35.Rymarowicz Kacper – 03 SP Malinie
36.Chruściel Norbert -02 –SP Nr13 Mielec
37 Woś Igor – 03 – SP Malinie
1000m.
1.Bugaj Kacper -00-SPCzermin
2.Słomba Tomasz. 00- SP Przecław
3.Warias Adrian -00-SP Dulcz Wielka
4.Cichoń Radosław- 00- SP Dąbrówka Wisłocka
5.Mucha Paweł -00-N SP Dulcza Mała
6.Dulik Paweł-00- SP Malinie
7.Falarz Filip- 00-SP Dąbrówka Wisłocka
8.Jacher Marcin- 00-SP Nr6 Mielec
9.Strzelczyk Michał – 00- SP Przecław
10.Kubek Tomasz- 00-SP Dulcza Wielka
11.Bawoł Marcin -00-SP Żarówka
12.Zygiel Wiktor -00- SP Chorzelów
13.Dudek Adam – 01- SP Breń Osuchowski
14.Trela Dawid -01 – SP Jaślany
15.Mazgaj Hubert -00- SP Czermin
16.Maziarz Konrad -01 –SP Jaślany
17.Cholewa Bartosz- 00-SP Radomyśl Wielki
18.Kowal Dawid -00-SP Czajkowa
19,Skóra Seweryn -00-SP Jaślany
20.Zybiel Patryk – 00-SP Nr6 Mielec
21.Pazdyk Jan -99- SP Nr12 Mielec  PK
22.Wójcik Paweł- 00-SP Wola Mielecka
23.Głaz Maksymilian – 00-SP Jaślany
24.Bukowski Marcin- 00-SPNr6 Mielec
25.Skrzypek Dominik -01 –SP Przecław
26.Smoleń Michał -00- SP Czermin
27.Kosiorowski Patryk -00-SP MNr6 Mielec
28.Wiczerzak Albert- 00-SP Malinie
29.Kędzior Tomasz-00- SP Malinie
30.Ryniewicz Łukasz -00-SP Chorzelów
31.Świerk Marek 01- SP Breń Osuchowski
32.Dubiel Patryk -00- SP Trzciana
33.Wgorzelec Kamil -00- SP Żarówka
34.Słaby Piotr -00-SP Breń Osuchowski
35.Głodzik Damian -00- SP Trzciana
36.Głdzik Kacper -00-SP Trzciana
37.Nowak Filip -01 –NSP Złotniki
38.Kalita Karol -00-SP Wola Mielecka
39.Mazur Patryk – 00- SP Nr12 Mielec
40.Stefanowicz Patryk -00-SP Otałęż
41.Parys Sebastian- 00- SP Wola Mielecka
42. Ryczek Mateusz -00-SP Partania
43.Dybski Maksymilian -01 – SP Chorzelów
44.Smykla Sebastian -01 –SP Tuszów Narodowy
45.Kania Bartosz – 00- SP Wola Mielecka
46.Polak Szymon -00-NSP Złotniki
47.Partyka Piotr-01 –SP Czajkowa
48.Kardyś Sebastian – 00- SP Tuszów Narodowy
49.Cisło Marek -01 SP Nr12 Mielec
50.Głodzik Paweł -00-SP Malinie
51.Świątek Mateusz- 00-SP Malinie
52.Łącz Adrian -01 –SP Czajkowa
53.Sowa Karol -00-SP Wola Mielecka
54.Gromny Sebastian -00-SP Nr12 Mielec
55.Weryński Jakub -00-SP Nr6 Mielec

Komunikat
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce
Mielec dn. 25.05.2012r.
Wyniki:
Dziewczęta:
60m.Finał
1.Pezda Dominika -2000r.- SP Górki – 9,63
2.Działo Klaudia  - 2000r.- SP Radomyśl W.- 9,64
3.Dragan Oliwia  - 2001r. – SP Nr3 Mielec  - 9,88
4.Trela Agnieszka – 2000r – SP Malinie – 10,02
5.Świątek Anna -2000r – SP Radomyśl W. – 10,03
Seria I
1.Krawiec Karolina – 2000r- SP Wampierzów – 10,28
2.Sienicka Ewa -2000r- SP Nr9 Mielec – 10,53
3.Cebula Justyna -2000r- SP Borowa – 11,15
4.Stec Aleksandra -2000r- SP Wola Mielecka – 11,80
5.Węgrzyn Wiktoria -2002r. –SPNr6 Mielec -11,91
Seria II
1.Ciejka Kinga -2000r.- SP Zabrnie – 10,01
2.Soboń Justyna -2000r-SP Wadowice Dolne – 10,67
3.Leśniak Wiktoria -2000r.-SP Borowa – 10,96
4.Sasor Kinga -2001r. – SP Nr9 Mielec – 10,98
5.Kapusta Julia – 2001r –SP Nr6 Mielec – 17,40
Seria III.
1.Rychcik Laura -2000r.-SP Nr3 Mielec – 10,36
2.Lesiak Gabriela -2001r.-SPNr9 Mielec – 10,39
3.Miąso Karolina -2000r.-SPNr3 Mielec – 10,45
4.Dragan Kamila -2001r.-SP Tuszyma – 10,69
5.Dobrowolska Katarzyna -2000r.-SP Wadowice Górne – 10,72
Seria IV.
1.Trela Agnieszka -2000r.-SP Malinie – 9,49
2.Dolot Alicja -2000r.-SP Nr3 Mielec – 9,85
3.Oczoś Anna -2000r.-SPNr9 Mielec – 10,81
4.Dobrowolska Anna-2000r.-SP Wadowice Górne – 10,92
5.Szarek Joanna-2000r.- NSP Górki – 11,25
Seria V.
1.Dragan Oliwia -2001r.-SPNr3 Mielec – 9,73
2.Ochab Wiktoria-2000r-SP Tuszyma – 9,93
3.Żola Paulina -2002r.-SP Wola Mielecka- 10,42
4.Działo Paulina – 2000r.-SPNr9 Mielec – 11,09
5.Jażwiec Dagmara -2001r.-SP Wadowice Górne – 11,21
Seria VI.
1.Świątek Anna -2000r.-SP Radomyśl W.- 9,55
2.Pezda Dominika – 2000r.-NSP Górki -9,70
3.Stachowicz Kinga – 2000r.-SPNr9 Mielec – 10,52
4.Godek Beata -2001r. –SP Wola Mielecka – 10,79
5.Tabisz Roksana -2002r. SP Wola Mielecka – 11,17
Seria VII.
1.Działo Klaudia -2000r.- SP Radomyśl W.- 9,73
2.Ziomek Alicja -2001r. –SP Nr9 Mielec -10,55
3.Kardyś Aleksandra -2000r. – SP Wola Mielecka – 10,99
4.Niedbała Wiktoria -2001r. –SP Wola Mielecka – 11,12
5.Maciejak Agnieszka – 2002r. – SP Wola Mielecka – 11,32
Seria VIII.
1.Głodzik Paulina -2000r.-SP Wola Mielecka – 9,86
2.Ziółkowska Gabriela -2000r.-SPNr9 Mielec -9,99
3.Leś Weronika – 2000r.-SP Wola Mielecka – 10,30
SeriaIX.
1.Stypa Oliwia -2001r.-SP Nr9 Mielec – 10,02
2.Krzyżak Martyna -2000r-SP Tuszyma – 10,39
3.Mucha Daria -2000r.SP Radomyśl W.
600m.
1.Raś Wiktoria – 2000r.- SP Padew Narodowa – 1;58,84
2.Juwa Izabela – 2000r. –SP Przecław – 2;02,63
3.Jabłońska Adrianna -2000r.- SP Przecław – 2;03,72
Seria I
1.Juwa Izabela -2000r. – SP Przecław- 2;02,63
2.Niedbała Natalia- 2000r- SPNr6 Mielec- 2;07,76
3.Maziarz Klaudia -2001r-SP Jaślany- 2;14,92
4.Kania Aleksandra -2000r-SP Wola Mielecka -2;17,82
5.Hasek Iwona -2001r.-SP Jaślany -2;19,05
6.Wilczyńska Julia -2001r. –SP Tuszyma – 2;21,86
7.Zdziebło Anna-2001r. SPNr6 Mielec- 2;28,95
8.Litwin Weronika -2000r.-SP Wadowice Górne -2;29,73
9.Kowal Natalia -2001r-SP Czajkowa – 2;32,79
10.Skowron Karolina -2000r- SPNr3 Mielec
11.Barbarzak Marlena -2001r. –SP Nr3 Mielec
12.Gałda Patrycja -2001r. – SP Tuszyma – 2;42,67
13.Lolo Natalia -2000r.-SP Wadowice Górne – 2;57,52
14.Gwóżdż Monika -2001r.- SP Wola Wadowska- 3;00,93
Seria II.
1.Raś Wiktoria -2000r.-SP Padew Narodowa- 1;58,84
2.Jabłońska Adrianna-2000r. –SP Padew Narodowa – 2;06,26
3.Nakonieczna Marcelina -2000r.-SP Łączki Brzeskie-2;06,26
4.Gwóżdż Kinga -2001r.-SP Izbicka -2;06,93
5.Cisińska Weronika -2000r.-SPNr6 Mielec-2;11,61
6.Lonczak Milena -2000r.- SP Izbicka – 2;13,46
7.Dunaj Klaudia -2000r. SP Izbicka -2;13,98
8.Lemiech Alicja -2000r.- SP Nr6 Mielec- 2;16,70
9.Dereń Maria -2001r. – SP wola Wadowska- 2;43,27
10.Kopera Klaudia -2000r. SP Tuszyma – 3;00,20
11.Miłoś Alicja -2001r.-SPNr6 Mielec – 3;09,68
12.Longosz Klaudia -2000r. SP Tuszyma – 3;20,19
Seria III.
1.Patuszyńska Paulina -.2002r.-SP Jaślany – 2;04,73
2.Mazurek Alina -2000r.- SPNr3 Mielec – 2;08,05
3.Mądra Julia -2000r.SP Książnice -2;08,55
4.Dereń Aleksandra -2000r.-SP Radomyśl W.- 2;08,60
5.Żola Monika -2000r. SP Radomyśl W.- 2;15,77
6.Cichoń Katarzyna -2000r.-SP Malinie-2;17,61
7.Rup Paulina -2002r. – SP Nr6 Mielec -2;18,56
8.Wójcik Jadwiga -2000.r.SP Wola Mielecka- 2;19,75
9.Mazur Weronika -2000r.- SP Tuszyma – 2;24,96
10.Wieczerzak Wernika -2001r. – SP Malinie – 2;25,23
11.Niziołek Kinga -2000r. – SPNr6 Mielec – 2;29,74
12.Nieckarz Oliwia -2001r. SP Nr9 Mielec- 2;35,74
13.Kucharska Kinga -2000r.-SP Nr6 Mielec-2;47,65
14.Pietras Justyna -2000r.-SP Padew Narodowa – 2;55,90
15.Krzysztoforska Kinga -2000r. SPNr6 Mielec – 2;55,98
Skok w dal.
1.Hodur Alicja – 2000r. – SP Przecław- 4,06
2.Torba Gabriela – SP Nr9 Mielec – 4,02
3.Cybulska Aleksandra – 2000r. – Niepubl.SP w Górkach – 3,80
4.Kusek Karolina -2001r. SP Borowa – 3,75
5.Koza Julia -2000r.- SP Nr6 Mielec – 3,65
6.Rusin Iga -2001r. SP Malinie – 3,60
7.Maziarz Natalia -2001r. SP malinie – 3,60
8.Łachut Bernadeta -2002r. – SP N13 Mielec
9.Strojna Dagmara -2000r. –Sp Radomyśl W.- 3,25
10. Ćwięka Karolina -2000r.-SP Borowa- 3,25
11. Łabaj Agnieszka – 2000r. – SP Wadowice Górne – 3,25
12. Ciejka Paulina 2000r.- SP Borowa – 2,96
13.Borowiec Joanna – 2001r.- SP Borowa- 2,85
14. Magdziak Julia – 2001r. –SP Borowa – 2,80
Skok wzwyż.
1.Ralle Wiktoria -2000r.- SP Radomyśl W.- 125cm.
2.Czachor Klaudia – 2000r. SP Czajkowa – 125cm
3.Bolon Julia – 2001r.- SP Malinie – 120cm
4.Kusek Marta -2000r. SP Malinie -115
5.Konieczny Alicja -2000r. SP Nr6 Mielec- 110
6.Jasiak Aneta -2001r. SP Wadowice Górne – 110
7.Bień Izabela -2000r.- SPNr6 Mielec – 110
8.Fila Oliwia -2000r.-SP Nr3 Mielec – 110
9.Bogdan Sylwia -2001r. –SP Książnice - NKL
Rzut piłeczką palantową.
1.Lasek Paulina – 2000r.- SP Przecław – 43,00m.
2.Król Alicja – 2000r. – SP Nr6 Mielec – 40,00m
3.Bec Weronika – 2000r. – SP Nr3 Mielec – 37,00m
4.Ejnik Weronika -2000r.-SPNr9 Mielec – 34,50
5.Stróż Edyta -2000r. –SP Nr1 Mielec – 35,00
6.Gózek Periera Sara -2000r. SP Nr9 Mielec – 35,00
7. Gruszka Paulina -2000r. SP wola Mielecka – 35,00
8.Helowicz Katarzyna -2000r. –Sp Przecław – 34,50
9.Skiba Katarzyna -2000r.- SP Nr3 Mielec – 33,00
10. Rzeszutek Katarzyna -2000r,-SPNr3 Mielec – 33,00
11. Trela Karolina -2002r.-SP Malinie -32,00
12.Knap Aleksandra -2000r. –SP Tuszyma – 30,50
13.Dyjak Patrycja -2001r.-SPnr9 Mielec- 30,50
14.Pawełczak Karolina -2000r.-SP Przecław- 29,00
15.Chrząstowska Oliwia -2001r. –SP Radomyśl W.- 29,00
16.Działo Natalia -2001r.-SP Radomyśl W.-28,50
17.Zielińska Wiktoria -2001r. SP Sadkowa Góra- 28,50
18. Janus Klaudia -2001r. – SP Nr9 Mielec – 26,50
19. Żuchowska Olga -2002r. SP Tuszyma – 26,00
20.Załucka Justyna – 2001r,- SP Padew Narodowa- 25,00
21.Bienias Dominika -2000r.-SP Nr9 Mielec – 25,00
22.Furgał Kinga -2001r. –SP Nr9 Mielec- 24,50
23.Mizera Weronika -2000r.-SP Nr9 Mielec – 21,00
24. Smolicka Maja -2001r.-SP nr9 Mielec – 20,50
25.Węgrzyn Daria -2000r. – SP Borowa -20,00
26.Krawiec Jowita – 2000r. – SP Wadowice Górne – 20,00
27. Kryspel Martina -2001r. SPNr 9 Mielec – 19,00
28.Bąk Wiktoria -2001r.-SP Wola Mielecka – 12,00
29.Gruz Marcelina 2002r. SP Nr13 Mielec – 12,00

Chłopcy:
60m. Finał
1.Frask Patryk – 2000r. – SP Sadkowa Góra – 8,95
2.Fedor Filip – 2000r. – SP Wadowice Górne – 8,99
3.Kozioł Michał – 2000r. – SP Nr9 Mielec – 9,08
4.Piekara Arkadiusz- 2000r.-SP Borowa – 9,38
5.Barszcz Dominik-2000r.-SP Nr9 Mielec -9,47
Seria I.
1.Wilk Patryk -2001r.-SP Książnice- 9,63
2.Szot Sebastian-2001r.-SP Zabrnie – 9,85
3.Kania Łukasz -2002r.-SP Wola Mielecka- 10,03
4.Rzeszut Patryk -2000r.-SP Borowa- 10,65
Seria II.
1.Kalita Karol -2000r.-SP Wola Mielecka -9,63
2.Maziarz Łukasz -2000r.-SP Wampierzów – 9,85
3.Stafiej Bartłomiej -2001r.SP Borowa -9,88
4.Wąż Tomasz-2002r.-SP Wola Mielecka -10,35
5.Chruściel Norbert- 2002r.-SP Nr13 Mielec -10,37
Seria III.
1.Fedor Filip -2000r.-SO Wadowice Górne – 8,96
2.Pietryka Paweł-2001r.-SPNr3 Mielec -9,55
3.Jachym Jakub-2001r.-SP Borowa – 9,60
4.Kusek Dominik -2002r.-SP Nr13 Mielec-10,70
Seria IV
1.Siuda Adrian -2000r- SP Radomyśl W. -9,87
2.Opaliński Wiktor -2000r. – SP Nr9 Mielec – 10,06
3.Skrzyniarz filip-2002r. SP Ne13 Mielec – 10,39
4.Kozioł Jonasz- 2002r.-SPNr6 Mielec – 10,40
5.Hyrchel Grzegorz -2001r. SP Wadowice Górne – 10,60
Seria V.
1.Frask Patryk -2000r. –NSP Sadkowa Góra- 8,94
2.Piekara Arkadiusz-2000r.-SP Borowa – 9,48
3.Kozioł Michał-2000r.-SP Nr9 Mielec – 9,50
4.Turczyn Jakub-2000r.-SP Nr3 Mielec-9,55
5.Krupa Mateusz – 2000r.-SP Nr13 Mielec- 9,75
Seria VI
1.Gromny Sebastian-2000r.-SP Nr12 Mielec – 9,96
2.Pazdro Bartosz – 2001r.-SP Borowa -10,13
3.Skrzypek Michał-2000r.-SP Tuszyma -1o,15
4.Kramarz Filip-2001r.-SP Borowa -10,34
5.Sokół Patryk-2000r.-SPNr 9 Mielec- 10,39
Seria VII.
1.Barszcz Dominik-2000r.-SPNr9 Mielec-9,50
2.Juranty Patryk -2000r.-NSP Sadkowa Góra – 9,76
3.Stugała Mikołaj -2000r.-SP Borowa -10,03
Seria VIII.
1.Klekocinski Kacper-2001r.-SP Nr13 Mielec-9,51
2.Sypek Jakub-2000r.-SP Wampierzów -9,69
3.Sypek Michał-2001r.-SP Wampierzów -9,80
4.Wąż Mateusz-2000r.-SP Wola Wadowska – 10,73
5.buduch Przemysław-2001r.-SP Wola Wadowska – 11,07
Seria IX.
1.Golba Mariusz-2000r.-NSP Górki – 10,31
2.Skop Adam-2000r.-NSP Górki-10,49
3.Szymczyk Wiktor -2000r.-NSP Sadkowa Góra- 10,65
4.Maziarz Kamil-99- SP Nr6 Mielec- 10,95
1000m.
1.Jacher Marcin – 2000r. – SP Nr6 Mielec – 3;29,69
2.Słomba Tomasz – 2000r.- SP Przecław – 3;32,16
3.Szwakop Norbert – 2000r. – SP Nr3 Mielec -3;41,60
Seria I.
1.Słomba Tomasz- 2000r.- SP Przecław-3;32,16
2.Bukowski Marcin-2000r.-SPNr6 Mielec-3;46,57
3.Kowal Dawid-2000r.-SP Czajkowa-3;53,60
4.Solon Wiktor -2000r.-SP Łączki Brzeskie-3;58,60
5.Głaz Maksymilian-2000r.-SP Jaślany – 4;00.07
6.Chudzik Kamil -2001r.-SP Malinie-4;03,92
7.Żurek Jakub-2000r.-SPNr3 Mielec -4;06,25
8.Bawoł Kacper – SP Radomyśl W.-4;08,35
9.Bayger Ryba Emil -2000r.-SP Wadowice Górne- 4;26,36
10.Mycek Piotr- 2002r.-SP Padew Narodowa-4;29,25
11.Lombard Damian-2000r,-SP Padew Narodowa- 4;37,10
12.Torba Wojciech -2001r.-SP Padew Narodowa-4;43,64
13.Łoniewski Sebastian-2001r.-SP Wampierzów- 4;54,96
seriaII.
1.Jacher Marcin-2000r-SP Nr6 Mielec-3;29,69
2.Szwakop norbert- 2000r.-SPNr3 Mielec-3;41,60
3.Dulik Paweł- 2000r.-SP Malinie -3;43,59
4.Sudra Seweryn-2000r.-SP Jaślany-3;48,13
5.Wyzga Wiktor-2000r.-SPWadowice Dolne- 3;50,90
6.Dorosz Marcin-2000r.-SP Wola Wadowska- 3;54,35
7.Zygiel {Patryk-2000r.-SPNr6 Mielec-3;57,07
8.Dorosz Marcin-2000r.-SP Wola Wadowska-3;59,37
9.Skowron Kamil -2001r.-SP Nr3 Mielec-4;02,09
10.Przemyski Dawid-2000r.-SP Radomyśl W.-4;04,98
11.Wieczerzak Albert-2000r.-SP Malinie- 4;14,52
12.Kania Maciej -2001r.-SP Wola Mielecka-4;29,03
13.Piękoś Patryk -2000r,-SP Łączki Brzeskie-4;43,92
14.Warzecha Kamil-2001r.-SP Wadowice Górne -4;46,57
15.Trybus Adrian-2000r.-SP Wadowice Górne – 5;01,42
Skok w dal.
1.Gadziała Łukasz – 2000r. – SPNr3 Mielec – 4,33
2.Sowa Karol – 2000r.- SP Wola Mielecka – 4,15
3.Pietras Kamil – 2000r. – SP Podleszany – 4,10
4.Miłoś Bartosz-2000r-SP Borowa – 3,90
5.Paluch Hubert-2000r.-SP Borowa – 3,85
6.Bawół Patryk -2000r.-SP Radomyśl W -3,80
7.Kowalik Bartek -2001r. SP Padew Narodowa -3,75
8.Mazur Patryk -2000r.-SP Nr12 Mielec -3,70
9.Sypek Paweł-2000r.-SP Wadowice Dolne – 3,70
10.Drąg Wiktor -2000r.-SP Radomyśl W.-3,65
11.Pezda Mateusz – 2001r. NSP Górki – 3,65
12.Żródło Mateusz- 2000r.-SP Borowa – 3,65
13.Tylutki Hubert- 2000r.-SP Nr3 Mielec- 3,65
14.Pezda Karol-2001r.NSP Górki – 3,63
15.Zuzel Karol 2000r. –SP Radomyśl W. – 3,60
16.Podleszański Krzysztof -2000r.-SP Borowa- 3,55
17.Brożyna Radosław-2000r.-SP Tuszyma -3,55
18.Burczy Kacper -2002r.-SP Wola Mielecka – 3,45
19.Malczyński Hubert-2001r.-SP Borowa- 3,30
20.Kalicki Konrad -2001r. – SP Zabrnie – 3,20
21.Mikrut Paweł- 2001r.-SP Borowa -3,20
22.Białek Mikołaj -2000r.-SP Tuszyma – 3,20
23.Zakręcki Michał-2000r.-SP Borowa- 3,00
24.Sypek Wojciech -2001r. SP Wola Mielecka- 2,95
Skok wzwyż .
1Jamrozy Jacek -2000r. – SP Padew Narodowa – 130cm
2.Ryz Mateusz – 2000r SP Radomyśl W. – 130cm
3.Świątek Mateusz – 2000r. SP Malinie – 125 cm
4.Kania Bartosz -2000r.-SP Wola Mielecka -125cm
5.Głodzik Paweł -2000r.-SP Malinie – 120cm
6.Cisło Marek -2000r.-SPNr12 Mielec – 120cm
7.Piątek Jakub -2000r. – SP Malinie – 115cm
8.Bauer Piotr -2002r. – SP Malinie – 115cm
9.Ciejka Patryk -2000r.-SP Padew Narodowa – 105cm
10. Bernat Tomasz -2001r. – SP Wola Mielecka – 105cm
11. Robak Krystian -2001r. –SP
Rzut piłeczką palantową .
1.Gola Dominik – 2000r.-SP Nr9 Mielec- 49,00m
2.Świątek Patryk – 2000r.- SP Izbicka – 47,50m
3.Mordec Sebastian – 2000r. – SP Borowa – 46,00m
4.Żarów Bartosz -2000r.-SPNr1 Mielec- 45,50
5.Pezda Wiktor -2000r.-NSP Górki – 45,00
6.Klimczak Rafał -2001r.-SP Zabrnie- 45,50
7.Korczak Jakub.-2000r.-SPNr3 Mielec – 43,00
8.Robak Patryk-2000r. SP Wadowice Górne – 41,00
9.Światłowski Norbert-2000r.-SPNr1 Mielec- 40,50
10.Magdziak Dawid -2000r.-SP Borowa – 40,50
11.Konefał Huber-2000r.-SP Czajkowa -40,00
12.Czernik Adrian –2000r.-SPNr9 Mielec – 40,00
13.Babiński Michał-2001r.-SP Padew Narodowa- 40,00
14.Skiba Dawid -2000r.-SPNr1 Mielec- 40,00
15.Pachoł Sebastian – 2000r.-SPNr3 Mielec-40,00
16.Tyrpa Kacper -2000r.-SP Nr13 Mielec – 39,50
17.Stachowicz Bartłomiej -2000r.-SP Borowa -39,50
18.Żelazko Wojciech -2000r. SP Wadowice Górne – 38,50
19.Trzpis Damian -2000r.-SP Borowa -38,50
20.Butryn Jakub -2000r.-SP Nr3 Mielec – 38,00
21.Soja Szymon-2000r.-SP Nr1 Mielec- 38,00
22.Cholewa Bartłomiej -2000r. SP Radomyśl Wielki – 38,00
23.Kopera Kacper -2000r.-SPNr3 Mielec – 37,50
24.Tokarz Michał-2001r.-SP Tuszyma -36,50
25.Knap Patryk -2000r.-SP Nr3 Mielec -36,50
26.Tabor Rafał -2000r.-SP Wola Mielecka – 36,00
27.Światowiec Dawid -2001r. SP Malinie – 35,50
28. Pietryka Karol -2000r.-SP Borowa – 35,50
29.Grochowina Jakub -2000r. –SP Przecław – 35,50
30.Piechota Mateusz -2001r. SP Tuszyma – 35,50
31.Warzecha Tomasz-2000r.-SP Wola Mielecka – 34,50
32.Skrzypek Grzegorz -2000r. SP Tuszyma -35,00
33.Trybulec Marcel -2001r. SPNr3 Mielec – 34,50
34.Kopacz Arkadiusz -2001r. –SP Wola Wadowska – 34,00
35.Greczkowski Piotr -2001r.-SP Wola Wadowska – 32,50
36.Strzępka Michał-2000r.-SP Łączki Brzeskie- 32,50
37.Łysoń Konrad-2001r.-SP Wola Mielecka – 31,50
38.Słomba Hubert -2000r.-SP Przecław – 31,50
39. Rzeżnik Michał-2000r.- SP Łączki Brzeskie – 30,50
40.Sałagaj Tobiasz-2000r.-SP Nr13 Mielec- 30,00
41.Fronc Wojciech -2000r. SP Wola Mielecka -30,00
42.Lonczak Patryk -2001r.-SP Nr13 Mielec- 30,00
43.Maćkowski Kamil-2001r.-SP Tuszyma -30,00
44. Wesołowski Jakub-2000r.-SP Nr13 Mielec -29,00
45. Kapinos Piotr-2000r.-SP Wampierzów- 28,50
46.Masajada Dawid -2000r.-NSP Górki- 28,50
47.Miłoś Paweł -2001r. – SP Borowa- 27,50
48.Miłoś Bartłomiej -2001r.-SP Borowa – 27,50
49.Rybka Konrad -2000r.-SP Wadowice Górne – 25,50
50.Radzaj Oskar -2001r. – SPNr13 Mielec – 24,50


Komunikaty zawodów Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012


Komunikat z półfinału powiatowego IMS
w piłce nożnej - grupa B - Wola Mielecka 30.05.2012
Mecze:
Wadowice Dolne - Dąbrówka Wisłocka 2-2
Dobrynin - Wola Mielecka 1-2
Dąbrówka W - Dobrynin 4-3
Wadowice D - Dobrynin 7-0
Dąbrówka W - Wola Mielecka 2-3
Wadowice D - Wola Mielecka 1-1
Tabela końcowa
1. SP Wola Mielecka 7pkt (6-4) - awans
2. SP Wadowice Dolne 5pkt (10-3)
3. SP Dąbrówka Wisłocka 4pkt (8-8)
4. SP Dobrynin 0pkt (4-13)
 
Komunikat z finału powiatowego IMS
w konkursie „Baw się z nami”-Mielec dn.24.05.2012r.
1.SP Malinie -43,5 pkt – awans do finału rejonowego
2.SP Wola Mielecka – 41 pkt
3.SP Nr9 Mielec -39 pkt
4.SP Trzciana – 22,5 pkt.
5.SP Nr1 Mielec – 22 pkt
6.SP Tuszyma – 21 pkt.
7.SP Tuszów Narodowy- 19-pkt

Komunikat z finału powiatowego IMS
w czwórboju lekkoatletycznym – Mielec dn.22.05.2012r.
Punktacja drużynowa :
Dziewczęta:
1.SP Przecław – 819 pkt   - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Borowa   - 804 pkt
3.SP Nr6 Mielec – 767 pkt
4.SP Nr1 Mielec – 761 pkt
5.SP Nr3 Mielec – 725 pkt
6.SP Malinie – 691 pkt
7.SP Nr9 Mielec – 658 pkt
8.SP Wadowice Górne – 609 pkt
9.SP Wola Mielecka – 553 pkt
10.SP Wadowice Dolne – 514 pkt
11.SP Nr11Mielec – 487 pkt
12.SP Chorzelów – 468 pkt
13.SP Górki – 456 pkt
14.SP Rzędzianowice – 448 pkt
15.SP Nr13 Mielec – 362 pkt
Chłopcy:
1.SP Nr11 Mielec – 847 pkt.  awans do finału wojewodzkiego
2.SP Malinie – 737 pkt
3.SP Nr1 Mielec – 736 pkt
4.SP Borowa – 710 pkt
5.SP Chorzelów – 675 pkt
6.SP Wadowice Dolne – 665 pkt
7.SP Nr6 Mielec – 625pkt
8.SP Wola Mielecka – 555 pkt
9.SP Przecław – 546 pkt
10.SP Nr12 Mielec – 522 pkt
11.SP Wadowice Górne – 493 pkt
12.SP Nr3 Mielec – 485 pkt
13.SP Wampierzów – 459 pkt
14.SP Gorki – 419 pkt
15.SP Rzędzianowice – 390 pkt
16.SP Zabrnie – 346 pkt
17.SP Nr13 Mielec – 289 pkt
Komunikat z finału powiatowego IMS
w czwórboju lekkoatletycznym – Mielec dn,22.05.2012r.
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta:
1.SP Przecław – 819 pkt
-Jemioło Natalia – 99- 10,54- 35 – 3,40 – 34 – 33,00 -54- 2;39,21 – 8 =131
-Król Alicja – 00- 10,60 – 33 – 3,32 – 31 – 36,50 – 63 – 2;25,48 -27 = 154
-Lasek Paulina – 00- 10,72 – 30 – 3,35 – 32 – 34,50 – 58 – 2;25,06 -28=148
-Juwa Izabela – 00- 9,64- 57 – 3,70 – 44 – 28,00 – 41 – 2;04,68-65 =207
-Hodur Alicja -00- 9,76 – 54 – 3,67 – 43 – 26,00 – 36 -2;15,00-46= 179
-Kubicka Weronika – 00- 10,71- 31 – 2,90-16- 26,00- 36- 2;24,56- 29 =112
2.SP Borowa – 804 pkt
-Stachowicz Anna-99-9,26 – 69- 3,85 – 49 – 31,50- 51- 2;14,47-47 = 216
-Wiącek Aleksandra -99- 10,21-43- 3,50- 37- 28,00- 41 – 2;25,17-28=149
-Wiącek Julia – 99- 10,00- 48 – 3,75- 45- 33,00- 54- 2;26,82-25 = 172
-Wiącek Marlena – 99- 10,48-36 – 3,50 – 37- 27,50 – 40- 2;28,80- 22=135
-Wieczerzak Marta-99-10,34- 40- 3,60- 40- 29,00- 44- xxx-0=124
-Załucka Weronika -99- 10,00-48- 3,26- 29- 26,50 – 37- 2;31,57 -18= 132
3.SPNr6 Mielec – 767 pkt
-Bień Izabela -00- 10,57 -34 -115- 43 – 20,00- 24- 2;25,98- 26=127
-Niedbała Natalia -00- 9,84 – 52- 115- 42- 18,00- 20- 2;24,60 =144
-Konieczny Agnieszka-99-10,62-33-120-53-25,00-34- 2;39,60-7 =127
-Małecka Monika -99- 9,51- 61- 120-53- 22,00-20- 2;14,33-48 = 190
4.SPNr1 Mielec – 761 pkt
-Kierys Milena -99-11,07-22- 3,30- 30- 24,00- 32- 3;29,48 – 0 =84
-Bik Kamila -00- 10,30- 41- 3,40- 34- 29,50 – 45 – 2;18,53 -40=160
-Stróż Edyta – 00- 10,40- 38- 3,75 -45 – 34,00-57- 2;26,51-25 =165
-Łącz Klaudia – 00- 10,45- 37- 3.44- 35 -22,50- 29- 2;08,93- 57=158
-Parys Justyna – 00-10,39-39-3,65-42- 23,00- 30- 2;13,59- 49 =160
-Bąk Daria -00- 10,08-46-3,20-27-16,00-16- 2;24,51- 29=118
-PK-Bżdzikot Aleksandra -00-10,96-24-3,24-28-2;32,51-16 = 82
5.SP Nr3 Mielec- 725 pkt
-Skiba Katarzyna -00-10,78-29-3,40-34-31,00-49-2;49,13-0=112
-Mazurek Alina -00-10,43-38-3,48-36- 26,00-36-2;17,94-41=151
-Bec Weronika -00-10,66-31-3,2027-30,00-47- 2;38,00-9 = 115
-Małodzińska Natalia-99-10,26-42-3,58-40-29,00-44-2;27,08-25=151
-Kazimierzak Emilia -99-10,14-45-3,46-36-33,50-56-2;08,04-59=196
-Łukaszewska Daria-99-10,54-35-3,64-42-21,00-26- 2;5320-0=103
6.SP Malinie – 691 pkt
-Trela Agnieszka-00-9,86-52-3,70-44-31,00-49-2;11,36-53=198
-Kusek Marta -00-10,45-37-3,60-40-29,50-45-2;18,20-41=163
-Piekarska Alicja-00-11,15-20-3,13-25-24,00-32-2;34,41-12=91
-Klich Oliwia- 99-10,29-41-3,30-30-24,00-32-2;49,93-0=103
-Rusin Ola -99-10,97-24-3,24-28-25,00-34-2;28,71-22=108
-Ciemięga Patrycja -00-10,47-37-3,30-30- 23,50-31-2;29,40-21=119
7.SP Nr9 Mielec – 658 pkt
-Jeż Paulina – 99- 9,80 53-115-43 20,00- 24- 2;50,13 0-=128
-Karaś Karolina -99- 10,97- 24-110-33-44,00-83-2;39,70 =147
-Leśniak Laura – 99- 10,57 – 115-43- 25,50- 35-252,96-0=112
-PK-Klaus Izabela -99- 11.08 -22- 105-25- 21,00- 26- 2;46,93-0 =73
-Patuszniak Gabrysia-99- 10,57-34- 115-43-30,50-48-2;4070-6 =131
-Tulejska Natalia -99- 10,13-45-105-25-15,00-14-2;47,68-0= 84
-Foczek Klaudia -99- 10,46- 37-110-33- 34,50- 58 – 2;35,59-12=140
8.SP Wadowice Górne – 609pkt
-Babiec Monika -99-9,98-49-3,45-35-43,00-81 -2;12,47-51 =216
-Guła Magdalena -99-9,49-61-4,15- 62-38,00-67 2;17,29- 232
-Kapinos Katarzyna -99-xxx-o -2,46-5- 38,00-67 –xxx-0=72
-Wałęga Karolina -99- 10,04- 47- 3,05- 22- 33,00-54- 2;49,57-0=123
-Kilian Aneta -99- 10,94- 25-3,10-24- 22,00-28- 3;07-96-0=77
-Dobrowolska Katarzyna -99-11,54-14-2,55-7-20,00-24-3;11,01-0=59
9.SP Wola Mielecka – 572 pkt
-Kania Aleksandra -00-1087-27-3,15-25-21,00-26-2;27,12-24=102
-Strugała Iwona -99- 10,92-25-3,30-30-25,50-35- 2;50,33-0=90
-Wójcik Jadwiga -00- 10,97-24- 3,25- 29- 15,00- 14-2;43,27-3=70
-Głodzik Paulina – 00- 10,22- 43-3,30- 30 – 20,00- 24- 2;15,54-45=142
-Gruszka Paulina – 00-11,09- 22- 3,28- 30- 36,00- 62- 3;03,62- 0=114
-Kusek Aleksandra -99- 10,59-34-3,10- 24- 30,00- 47 – 2;30 ,97-19=124
10.SP Wadowice Dolne -514 pkt
-Lonczak Kinga -99- 10,83-28-3,25- 29- 20,00-24- 2;21,39-35=116
-Łabaj Joanna-99- 10,66-32-3,25- 29-20,00-24- 2;31,23- 18=103
-Kramarz Iwona -99- 10,72-30-3,30-30- 30,00- 47- 2;19,33-39=146
-Bednarz Anna -99- 10,86-27- 3,20- 27- 19,50- 23- 2;46,47-0= 77
-Łabaj Agnieszka -00- 11,35-17-3,00-20-25,50- 35- xxx-0 =72
-Lonczak Wiktoria -00- 11,30-18-2,92-18- 15,00 -14- 2;40,54-6=56
 11.SPNr11 Mielec -487 pkt
-Kolbusz Julia -99- 10,41- 38- 3,33- 31- 22,00-28- 2;40,86- 6=103
-Stokłosa Kinga – 99- 10,93- 25- 3,40-34- 20,00- 24- 2;59,10- 0=83
-Soboń Julia -99- 10,46- 37- 2,80- 14- 33,00-54- 2;37,45- 10=115
-Paliga Angela -99- 10,78- 29- 3,34-32- 15,00-14- 2;21,98- 34=109
-Krawczyk Klaudia -99- 11,44-15-3,00-20-22,00-28- 3;00,64-0=63
-Bielaska Weronika -99- 11,21-19- 3,34-32- 21,00-26- 2;48,35-0=77
12.SP Chorzelów- 468pkt.
-Trela Beata -99- 10,30-41- 3,58-40- 30,00-47-2;37,80-10=138
-Naprawa Gabriela -99- 10,02-48- 3,40- 34 -21,00- 26- 2;34,17- 14=122
-Skóra Aleksandra -01- 10,59- 34- 3,15- 25- 30,00- 47-2;22,38- 33=139
-Staniewska Kalina- 01- 11,00-23-3,08- 23- 18,00-20- 2;44,26-2=68
13.SP Górki – 456 pkt
-Pezda Kinga -99- 10,00-48-3,65-42- 13,50-11- 2;28,34-22=123
-Pezda Dominika -00- 10,0048- 3,62-41- 13,50-11- 2;28 58- 22=122
-Cybulska Aleksandra-00- 10,85 27-3,40-34-19,50-23-2;18,18-22=125
-Szarek Joanna-00-11,60-13-2,97-19- 14,00- 12-3;03,09-0=44
-Mierzwińska Monika -00-12,45 -3- 2,80- 14- 15,00-14- 2;59,96-0= 31
-Leśniak Wiktoria- 00- 11,42-16-2,80-14-14,00- 12- 2;53,06- 0=42
14.SP Rzędzianowice – 448pkt
-Widlińska Kinga -99- 11,16-20-3,35- 32- 27,00-39- 2;04,69-65=156
-Surowiec Ewa 99- 10,78-29-3,62- 41- 24,00-32- 2;25,48- 27=129
-Mądra Dominika 99- 11,28- 18- 3,30- 30 18,00- 20- 2;41,55-5=73
-kobylarz Weronika -00- 11,07- 22- 3,35-32- 26,00- 36- 2;59,10-0=90
SP Nr13 Mielec -362 pkt
-Streb Anna -00- 10,39-39- 3,55- 39 -34,50- 58- DNF -0= 136
-Szul Kamila -00- 10,42- 38- 3,47- 36- 20,00- 24- 2;11,66- 52 =150
-Gacek Zuzanna -00- 11,47- 15- 2,45- 5- 26,00- 36- 2;53,83- 0=76
Chłopcy:
1.SP Nr11 Mielec – 847 pkt
-Rybski Piotr-99- 9,27- 45- 4,10 -44- 52,00- 69- 4;20,39- 11=214
-Dymek Daniel – 99- 8,94- 56- 4,00- 41- 45,00 – 55- 4;12,10 -16 = 168
-Magda Daniel -99- 9,41- 41- 3,86 – 36 -50,00- 65 – 3;52,49- 32=174
-Lubieniecki Wojciech -99- 10,00-28-3,60- 25- 30,00-25 – 4;22,08- 10=88
-Miga Jakub -99- 8,72- 64- 4,50- 57- 33,00- 31 – 4;09,49- 17=169
-Pietryka Dominik-99-9,54-38- 3,83- 35- 30,00- 25- 4;02,42- 24=122
-PK.Kusek Konrad-99- 10,30 -22-3,54- 23- 43,00- 51- 4;24,38- 9=105
2.SP Malinie – 737 pkt
-Radłowski Marek -99-8,98- 55- 4,54- 59- 52,00-69- 3;41,42-42=225
-Walczak Maciej -99-10,09-26- 4,64-62- 53,00-71- 3;38,43-45=204
-Dulik Paweł-00- 10,27- 22- 3,65-27- 45-55- 4;13,07-15=119
-Wieczerzak Albert-00-10,05- 27-3,40-19- 31,00-27- 4;23,06- 9=82
-Głodzik Paweł-00-10,21- 23-3,72- 31- 44,00-53- 4;41,43 -0=107
-Mierzwa Krzysztof-99- 11,29- 3-3,20- 16- 33,00- 31-5;25,62- 0= 50
3.SP Nr1 Mielec -736 pkt.
-Babula Jakub -99- 10,41-19- 3,50-22- 48,00-61-4;52,49-0=102
-Łaz Kamil-99-10,27-22-3,53-23- 43,00-51- 4;51,87-0=96
-Nowosielski Michał-99-9,90-30-3,90-37- 49,00-63- 4;56,96-0=133
-Cymbor Dawid-99-10,11-25-3,46-21- 39,00-43- 4;28,30-6=95
-Soja Szymon-00-10,05- 27-3,54-23-40,00- 45- 4;13,30- 16=111
-Pk.Korzeń Adrian-99-10,40- 20-3,20-14- 22,00-9-5;02,38-0=43
-PK.Węgrzyn Norbert-99- 9,83- 31-3,90-37-34,50-34-3;48,06-36=138
4.SP Borowa – 710 pkt
-Tomaszek Wiktor -99-9,30-44-4,00-41-28,50-22- xxx-0=107
-Stafiej Piotr-99- 849-72-5,10-77-59,50-84-3;34,52-49=282
-Mikrut Krystian-99-10,34-21-3,70-30-36,00-37-4;01,15-25=113
-Magdziak Dawid -99- 10,50-18 -3,20-14- 37,50-40- 4;12,31-16=88
-Malczyński Norbert-99-10,47-18- 3,60-25- 35,00-35-4;23,70-10=88
-Leśniak Dominik -99-979-32-3,85-36-35,00-35-4;10,14-17=120
-PK.Anuszewski Artur -99-9,80-32-3,90-37-20,00-5-4;05,37-21=95
5.SP Chorzelów -675 pkt
-Ochalik Mateusz- 99- 10,05-27-4,23-48-36,50-38-3;45,33-39=152
-Smykla Krystian-99- 10,68-14-3,54-25-31,50-28-3;41,60-43=110
-Szumacher Damian- 99-10,81-11-3,35-18-28,00-21-3;41,68-43=93
-Piechota Norbert-99- 9,57- 37- 4,08-43-34,50-34- 4;20,38-11=125
-Ryniewicz Łukasz-00- 10,10-26- 3,40-19-34,00-33- 4;35,12-2=80
-Graniczka Wojciech-99-8,94-56-4,26-49-40,00-45- 3;39,17-45=195
6.SP Wadowice Dolne – 665 pkt
-kubiczek Kamil-99- 9,95-29-3,53-23- 39,00- 43- 4;28,10-6=101
-Kużdżał Kamil-99- 9,56- 37-3,60- 25-44,50- 54- 3;46,89- 37=153
-Katon Wojciech-99- 9,80-32- 3,64- 27- 38,00- 41- 4;18,14-12=112
-Głód Przemysław-99-8,79-61-4,22-48- 46,00-57- 3;53,24-24=197
-Wyzła Wiktor-00-10,50-18-3,30-17-36,00-37- 3;54,22-22=102
-Bator Mikołaj-00-10,18-24-3,54-23-33,50-32-4;31,56-4=83
7.SPNr6 Mielec-625 pkt
Jacher Marcin-00-9,65-35-3,80-34-28,50-22-3;35,74-48=139
-Zaskalski Bartosz-99-9,52- 38-4,05-42-28,00-21- 4;19,54-11=112
-Indyk Jan-99- 9,63-35-3,58-24-42,50-50-3;44,19-40=149
-Miłosz Maksymilian-99-9,97-28-3,10-14-33,50-32- 3;45,32-38=112
-Sączawa Kacper-99-10,44-19-3,76-33-40,00-45-4;25,36-8=105
-bukowski Marcin-00-10,30-22-3,88-37-29,50-24-3;54,74-30=113
-PK.Kosiorowski Patryk-00-11,36-2-3,35-19-31,00-27-4,41,66-0=48
8.SP Wola Mielecka-555 pkt.
-Rec Mateusz- 99-10,19-24-3,80-34-38,00-41-4;14,26-14=113
-Marek Kamil-99-9,40-42- 4,10-44- 30,00-25- 3;57,59-28=139
-Kaykosuyan Artur-99- 10,01-27-3,75-32-25,00-15-4;18,45-12=86
-Kania Bartosz-00-9,22-47-3,85-36-30,00-25-4;28,95-6=114
-Sowa Karol-00-9,48-39-3,77-33- 31,00-27-4;48,99- 0=99
-Krawiec Patryk-00-10,20-24-3,55-23-36,00-37-4;27,51-6=90
-PK>kania Maksymilian-00-11,16-4-3,02-11-28,00-21-5;01,84-0=36
9.SP Przecław-546 pkt
-Kubek Dawid -99-10,97-8-3,82-35-36,50-38-5;29,37 -0=81
-Żmuda Adrian-99-10,01-27-3,50-22-30,00-25-5;17,53-0=74
-Słomba Tomasz-00-9,88-30-3,85-36-41,50-48-3;38,84-50=164
-Cisło Tomasz-00- 9,81-31-3,68-29-29,50-24-4;15,19-14=98
-Grochowina Jakub-00-9,91-29-3,90-37-37,00-39-4;15,58-14=119
-Słomba-Hubert-00-10,25-23-3,10-12-36,00-37-4;18,85-12=84
11.SP Nr12 Mielec-522 pkt
-Kusek Robert-99-9,62-36-125-45-30,00-25-4;12,94-15=121
-Bucharski grzegorz-99-9,88-30-125-45-28,00-21-4;20,38-11=107
-Harla Bartek-99-9,60-36-130-53-41,00-47-4;25,36-8=144
-Hyjek Jakub-10,52-17-110-25-xxx-0- 4;41,40-0=42
-cisło Marek-12,13-0-120-38- 28,00-4,41,70-0=59
-Mazur Patryk-99- 10,48-18- 120-38-33,00-31-4;32,88- 4=91
12.SP Wadowice Górne -493 pkt
-Strycharz Damian-99-9,92-29-3,55-23-48,50-62-4;04,99-22=136
-ŻelazkoWojciech-99-1053-17-3,00-10-35,00-35-4;06,84-19=81
-Wrzesień Bartosz-99-9,72-33-3,65-27-42,50-50-4;45,40-0=110
-Robak Patryk-99-10,42- 19-3,25-16-38,00-41-4;36,82-1=77
-Fedor Filip-99-9,66-35-3,70-30-23,50-12-4;19,60-12=89
 -Kilian Radosław-99-10,21-23-2,90-9-30,00-25-4;51,73-0=57
10.SPNr3 mielec-531pkt
-Gadziała Łukasz-00-9,70-34-4,30-51 39,00-43-4;09,78-17=145
-Pachoł Sebastian-00-11,33-2-3,30-17-32,50-30-4;50,52-0=62
-Butryn Jakub-00-10,70-14-3,27-16-32,50-30-4;50,52-0=60
-Tylutki Hubert-00-9,96-28-4,04-42-34,00-33-3;40,52-46=146
Żurek Jakub-00-10,47-18-3,52-22-36,00-37-4;47,54-0=77
-Kopera –Kacper-00-10,18-24-3,90-37-36,00-37-4;52,89-0=98
13.SP Wampierzów-459 pkt
-Wnuk Łukasz-99-9,43-41-4,20-47-38,00-41-4;35,56-2=131
-Naprawa Sebastian-99-10,39-20-3,28-16-41,00-47-4;14,70-14=97
-Galica Sebastian-99-10,01-27-3,12-13-35,00-35-4;53,44-0=75
-Witek Dominik-99-9,91-29-3,15-13-38,50-42-4;36,26-2=86
-Sypek Jakub-00-10,44-19-3,16-13-35,50-36-4;55,63-0=68
-Maziarz Łukasz-00-10,48-18-3,30-17-35,00-35-4;38,94-0=70
14.SP Górki- 419 pkt
-Ozga Mateusz-99-9,92-29-3,96-39-34,00-33-4;21,08-11=112
-Rusek Mateusz-99-9,99-29-3,85-36-31,00-27-5;17,34-0=91
-Pezda Wiktor-00-10,01-27-3,70-30-40,00-45-4;18,45-12=114
-Golba Mariusz-00-10,97-8-3,15-13-33,00-31-4;30,30-5=57
-Skop Adam-00-10,95-9-3,35-18-26,50-18-4;40,63-0=45
-Masajada-Dawid-00-11,15-5-3,00-10-31,00-27-4;56,30-0=42
15.SP Rzędzianowice -390pkt
-Stefanowicz Dariusz-00-10,79-12-3,60-25-36,00-37-3;55,19-30=104
-Pietras Daniel-00-9,90-30-3,25-16-27,00-19-4;24,61-9=74
-Myjak Patryk-00-9,81-31-3,50-22-38,00-41-3;44,91-39=133
-GrzelakBartosz-00-10,45-19-3,45-21-37,00-39 –xxx-0=79
16.SP Zabrnie- 346 pkt
-Kozioł Maciej-99-9,97-28-3,57-24-35,50-36-4;49,70-0=88
-Halada Patryk-99-10,68-14-3,08-12-34,00-33-5;02,70-0=59
-Wilk Wiktor-99-10,52-17-3,20-14-26,00-17-4;38,94-4=44
-Sroka Łukasz-99-10,63-15-3,25-16-29,00-23-5;03,03-0=54
-Haracz Bartek-00-10,51-17-3,00-10-26,00-17-5;06,44-0=44
-KąkolMarcin-00-10,69-14-2,75-6-34,00-33-4;51,74-0=53
17.SPNr13 Mielec-289 pkt
-Sałagaj Tobiasz- 00-1044-19-3,00-10-30,00-25-5;03,35-0=54
-Pakkos Mateusz- 00-10,76-12-3,07-12-31,00-27-4;20,43-11=62
-Tyrpa Kacper-00-10,30-22-3,55-23-38,00-41-4;16,46-13=99
-Krupa Mateusz-00-10,05-27-3,20-14-34,00-33-4;5949-0=74


Komunikat z finału powiatowego IMS
w trójboju lekkoatletycznym – Mielec dn.21.05.2012r.
Punktacja drużynowa:
Dziewczęta:
1.SP Malinie      -  332 pkt  -  awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr3 Mielec-313 pkt
3.SP Nr1 Mielec-296 pkt
4.SP Nr6 Mielec -290 pkt
5.SP Łączki Brzeskie – 287pkt
6.SP Nr11 Mielec – 227pkt
7.SP Chorzelów – 220 pkt
8.SP Borowa – 187 pkt
9.SP Wadowice Górne – 169 pkt
10.SP Nr13 Mielec – 100 pkt
11.SP Wola Mielecka – 96 pkt
Chłopcy :
1.SP Nr11 Mielec    -  256 pkt  - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr3 Mielec  - 254 pkt
3.SP Borowa – 227 pkt
4.SP Nr1 Mielec – 217pkt
5.SP Kiełków – 190 pkt
6.SP Wadowice Górne - 190 pkt
7.SP Górki – 183 pkt
8.SP Malinie – 160 pkt
9.SP Wola Mielecka – 146 pkt
10.SP Nr13 Mielec – 110 pkt
11.SP Chorzelów – 93 pkt
Komunikat z finału powiatowego w trójboju LA
Mielec dn.21.05.2012r.
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta:
1.SP Malinie – 332pkt.
-Bolon Julia  - 01- 10,23 – 43pkt – 3,45 – 35pkt – 19,00-22pkt=100pkt
-WieczerzakWeronika-01- 10,73-31 – 3,20 – 27 – 17,00-18 =76
-Maziarz Natalia – 01- 10,39 – 39 – 3,40 – 34 – 14,00 – 12 =85
-Rusin Iga – 01- 11,21 – 19 – 3,30 – 30 – 19,00 – 22 = 71
-Zielińska Weronika – 01 – 11,44 – 15 – 3,15 – 25 – 20,00 – 24 = 64
 2.SP Nr3 Mielec -313 pkt
-Dragan Oliwia – 01- 10,90 – 26 – 3,55 – 40 – 27,00 – 39 =105pkt
-Dubiel Oliwia -01 – 11,18 – 20 – 3,30 – 30 – 18,00 – 20 = 70
-Mazur Karolina – 01- 11,21 – 19 – 3,05 – 22 – 20,00 – 24 = 65
-Chlost Katarzyna – 01 – 11,02 – 23 – 3,20 – 27 – 15,00 – 14 = 64
-Barbarzak Marcelina – 01- 10,92- 25- 3,30 – 30 – 17,00 – 18 = 73
-PK Gancarz Wiktoria – 01- 11,66 – 12 – 3,08 – 23 – 18,00 – 20 =55
3.SP Nr1 Mielec – 296 pkt
- Mądry Laura – 01- 10,82 – 28 – 3,20 – 27 – 15,00 – 14 = 69
-Rarus Natalia – 01- 10,38 – 39 – 3,45 – 35 – 20,00 – 24 =98
-Mrozik Oliwia – 01- 11,03 – 23 – 3,05 – 22 – 14,00 – 12 = 57
-Sanecka Wiktoria -01- 11,41 – 16 – 3,10 – 24 – 14,00 -12 = 42
-Fijał Ola – 01- 10,68 – 31 – 3,20 – 27 – 15,00 – 14 = 72
-PK Tylutka Natalia – 01 – 11,54 – 14 – 3,15 – 25 – 17,00 -18 =57
4.SPNr6 Mielec – 290 pkt
-Tabor Aleksandra -01- 10,95 – 25 – 3,05 – 22 – 22,50 -29 =76
-Bec Nicole – 01 – 11,80 -11 – 3,00 – 20 – 27,50 – 40 = 71
-Zdziebło Anna – 01 – 11,55 – 14 – 2,80 – 14 – 23,50 – 31 = 59
-Kania Martyna – 01 – 10,76 – 29 – 3,30 – 30 – 20,50 – 25 = 84
5.SP Łączki Brzeskie – 287 pkt.
- Krężel Klaudia – 01 – 10,24 – 39 – 3,30 – 30 – 25,00 – 34 =103
-Ryś Sylwia – 01 – 10,99 – 24 – 3,15 – 25 – 24,00 – 32 =81
-Tąporowska Magdalena -01- 11,45 – 15 – 3,00 – 10 – 18,00 – 20 =61
-Pleban Dajana – 01 – 11,72 – 12 – 2,70 – 10 – 18,00 – 20 = 42
-szot Patrycja – 01 – 13,35 – 0 – 2,50 – 6 – 12,00 – 8 = 14
6.SP Nr11 Mielec – 227 pkt
-Wilczek Patrycja – 01- 12,02 – 8 – 2,96 – 19 – 19,00 – 22 = 49
-Buś Łucja – 01 – 10,88 – 26 – 3,15 – 25 – 17,00 – 18 = 69
-Krawczyk Natalia – 01 – 11,67 – 12 – 2,60 – 8 – 14,50 – 13 = 33
-Weryńska Karolina – 01- 11,12 – 21 – 3,05 – 22 – 24,50 – 33 = 76
-Babula Natalia – 01 – 13,35- 0 – 2,15 – 1 – 17,00 – 18 = 19
-PK Dziewit Wiktoria – 01 – 11,57 – 13 – 3,35 – 32 – 22,50 – 29 =74
7.SP Chorzelów – 220 pkt
-Machnik Dagmara – 01 – 11,66 – 12 – 2,80 – 14 – 17,50 – 19 =45
-Staniewska Kalina – 01 – 11,19 – 20 – 2,35 – 0 – 15,00 – 14 = 34
-Skóra Aleksandra – 01 – 10,89 – 26 – 3,10 – 24 – 28,00 – 41 = 01
-Kościelna Jolanta – 01 – 11,66 – 12 – 2,80 – 14 – 17,00 – 18 =44
-Kasprzak Monika – 01 – 11,24 – 19 – 2,55 – 7 – 15,00 – 14 = 40
8.SPNr 13 Mielec – 162 pkt
-Bar Marcelina – 01 – 11.50 – 14 – 2,96 – 9 – 15,00 – 14 = 37
-Hałata Natalia – 01 – 11,32 – 17 – 3,45 – 21 – 15,50 – 15 =53
-Rybińska Oliwia – 01 – 12,57 – 2 – 3,05 – 11 – 18,50 – 21 = 34
-Drozdowska Karolina – 01 – 11,45 – 15 – 2,90 – 9 – 15,00 – 14 – 38 = 38
PK Grądzka Wiktoria – 01 – 13,22 – 0 – 2,40 – 3 – 14,50 – 13 =16
9.SP Wadowice Górne – 161 pkt
-Kasprzak Sabina – 01 – 13,09 – 0 – 2,50 – 6 – 18,00 – 20 = 26
-Jasiak Aneta – 01- 11,62 – 13 – 3,20 – 27 – 24,00 – 32 = 32
-Jażwiec Dagmara – 01 – 11,80 – 11 – 2,55 – 7 – 19,00 – 22 = 40
-Kulpa Justyna – 01- 12,09 – 7 – 2,77 – 13 – 15,00 – 14 = 22
-Ryś Gabryela – 01 – 12,09 – 7 – 2,25 – 2 – 15,00 – 14 = 23
-Wachta Urszula – 01 – 12,53 – 2 – 2,12 – 1 – 13,00 – 10 = 13
PK Krawiec Wiktoria – 01 – 11,79 – 11 – 2,05 – 0 – 19,00 – 22 =33
10.SP Borowa – 156 pkt.
-Trzpis Magdalena – 01 – 11,93 – 9 – 2,55 – 7 – 18,50 – 21 = 37
-Kalicka Oliwia – 01 – 11,92 – 9 – 3,20 – 27 – 17,00 – 18 = 54
-Koszyk Wiktoria – 01 – 11,96 – 9 – 2,50 – 6 – 15,50 – 15 = 30
- Magdziak Julia – 01 – 12,26 – 5 – 2,60 – 8 – 14 – 12 = 25
- Wojtas Anna – 01 – 13,42 – 0 – 2,25 – 2 – 15,00 – 14 = 16
-PK Borowiec Joanna – 01- 11,55 – 14 – 2,55 – 7 – 15,00 – 14 =35
11. SP Wola Mielecka
- Bąk Wiktoria – 01 -12,44 – 3 – 2,65 – 9 – 13,00 – 10 = 22
-Godek Beata – 01- 11,98 – 8 – 2,50 – 6 – 16,50 – 17 = 31
-Niedbała Wiktoria – 01 – 11,73 – 11 – 2,80 – 14 – 17,00 – 18 = 43
Chłopcy:
1.SP Nr11 Mielec – 256 pkt
-Kołacz Kamil – 01 – 11,70 – 0 – 3,16 – 13 – 26,00 – 17 = 30
-Wierzbowski Rafał – 01 – 9,85 – 31 – 4,06 – 43 – 37 – 39 – 113
-Koba Dawid – 01 – 10,63 – 15 – 3,42 – 20 – 27,50 – 20 = 55
- Mrozik Kamil – 01 – 10,86 – 6 – 3,50 – 22 – 26,50 – 18 = 50
-PK. Koza Hubert – 01 – 11,06 – 6 – xxx – 0 – 25,,00 – 15  = 21
- Kopala Mateusz – 01 – 11,22 – 3 – 3,10 – 12 – 29,00 – 23 = 38
2.SP Nr3 Mielec – 254 pkt
-Pietryka Paweł – 01 – 9,97 – 28 – 3,70 – 30 – 32,00 – 29 = 87
-Boryczka Konrad – 01 – 11,03 – 7 – 3,15 – 13 – 24,00 – 13 = 33
-Ziętek Mateusz – 01 – 10,19 – 24 – 3,70 – 30 – 26,00 – 17 = 71
-Trybulec  Marcel – 01 – 10,80 – 12 – 3,30 – 17 – 34,50 – 34 = 63
-Skowron Kamil – 01 – 11,09 - 6 – 3,15 – 13 – 25,00 – 15 =33
3.SP Borowa – 227 pkt
-Kramarz Filip – 01 – 10,44 – 19 – 3,40 – 20 – 31,00 – 27 = 66
-Stafiej Bartosz – 01 – 11,17 – 4 – 322 – 16 – 26,50 – 18 = 38
-Jachym Jakub – 01 – 10,12 – 25 – 3,85 – 36 – 28,00 – 21 = 82
-Pazdro Bartosz – 01 – 10,27 – 22 – 2,93 – 9 – 22,50 – 10 = 41
-Dziadzio Hubert – 01 – 11,55 – 1 – 2,90 – 9 – 20,00 – 5 = 15
PK Leśniak Józef – 01 – 10,93 – 9 – 3,26 – 14 – 27,00 – 19 = 42
4.SPNr1 Mielec – 217 pkt
-Kierepka Szymon – 01 – 11,71 – 0 – 2,65 – 5 – 25,50 – 16 = 21
-Padykuła Rafał – 01 – 10,38 – 20 – 3,10 – 19 – 30,00 – 25 = 64
-Kurczyk Rafał – 01 – 12,12 – 0 – 3,10 – 12 – 25,00 – 15 = 27
-Sztuka Bartek – 01 – 10,21 – 23 – 3,55 – 23 – 34,50 – 34 = 88
-Bosak Kamil – 01- 12,20 0 – 2,40 – 3 – 20,50 – 6 =9
PK>Nowak Kamil – 01 – 11.02 – 7 – 3,30 – 17 – 24,50 – 14 = 38
PK.Bieś Rafał – 01 – 11,54 – 1 – 2,80 – 7 – 24,00 – 13 = 21
5.SP Kiełków – 190 pkt
-Mądziel Mateusz – 01 – 13,09 – 0 – 2,67 – 5 – 14,00 – 0 = 5
-Dorociak Konrad – 01 -  10,45 – 19 – 2,85 – 8 – 34,00 – 33 = 60
-Walas Rafał – 01 – 12,42 – 0 – 2,85 – 8 – 17,00 – 0 = 8
- Świątek Andrzej – 01 – 11,19 – 4 – 3,30 – 17 – 22,00 – 9 = 30
-Kwaśniowski Jakub – 01 – 11,00 – 8 – 3,30 – 17 – 28,00 – 21 = 46
6.SP Wadowice Górne – 190 pkt
-Warzecha Kamil – 01 – 10,28 – 22 – 3,45 – 21 – 30,50 – 26 = 69
-Robak Krystian – 01 – 10,95 – 9 – 3,15 – 13 – 35,00 – 35 = 57
-Hyrchel Grzegorz -01- 11,17 – 4 – 3,02 – 11 – 28,50 – 22 = 37
-Kowalski Jakub – 01 – 12,40 -0 – 2,80 – 7 – 25,50 – 16 =23
-Lolo Adrian – 01 – 12,17 – 0 – 2,30 -2 – 30,00 – 25 = 27
-Duracz Jakub – 01 – 11,67 – 0 – 2,94 – 9 – 15,00 - 0 = 9
7.SP Górki – 183 pkt
-Pezda Karol – 01 – 9,82 – 31 – 3,57 – 24 – 29,50 – 24 = 79
-Pezda Mateusz – 01 – 9,99 – 28 – 3,40 – 19 – 28,00 – 21 = 68
-Łapa Damian – 01 – 11,91 – 0 – 2,72 – 6 – 20,00 – 5 = 11
-Pezda Sylwester – 01 – 12,77 – 0 – 2,50 – 4 – 24,00 – 13 = 17
-Jasiński Hubert – 11,05 – 4 – 3,15 – 13 – 18,50 – 2 = 19
-PK .Misiak Szymon – 01 – 11,71 ) – 2,55 – 4 – 14,00 – 0 = 4
8.SP Malinie – 160 pkt
-Kusek Robert – 01 – 10,16 – 24 – 3,30 – 17 – 30,00 – 25 = 66
-Chudzik Kamil – 01 – 11,12 – 5 – 290 – 9 – 23,50 – 12 = 26
-Skiba Kamil – 02 – 11,30 – 3 – 3,20 – 14 – 25,00 – 15 = 32
-Bauer Piotr – 02 – 11,35 – 2 – 3,25 – 16 – 26,50 – 18 = 36
-Woś Igor – 03 – 11,03 – 7 – 3,10 – 12 – 16,50 0 = 19
9.SP Wola Mielecka – 146 pkt
-Sypek Wojciech – 01 – xxx – 0 – 2,65 – 5 – 21,00 – 7 = 12
-Bernat Tomasz – 01 – 11,80 – 0 – 2,70 – 6 – 28,50 – 22 = 28
-Łysoń Konrad – 01 – 10,57 – 16 – 3,18 – 14 – 26,50 – 18 = 48
-Kamuda Kacper – 01 – 11,35 – 2 – 2,85 – 8 – 24,50 – 14 = 24
-Słąba Damian – 01 – 10,71 – 13 – 3,15 – 13 – 27,50 – 20 = 46
-PK .Strugała Mariusz – 01 – 11,61 – 0 – 2,75 – 6 – 28,00 – 21 = 27
10. SP 13 Mielec – 110 pkt
-Jemioło Oskar – 01 – 11,06 – 6 – 3,15 – 13 – 23,50 – 12 = 31
-Ciemięga Oskar – 01 – 11,69 – 0 – 2,95 – 9 – 34,50 – 34 = 43
-Klekociński Kacper – 01 – 10,06 – 26 – 3,25 – 16 – 30,00 – 25 = 67
-Ramos Filip – 01- 11,53 – 2 – 3,17 – 14 – 24,50 – 14 =30
-Machaj Wojciech – 01 – 11,54 – 1 – 3,38 – 19 22,50 – 10 = 30
-PK .Lonczak Patryk – 01 – 11,27 – 3 – 3,23 – 15 – 25,50- 16 = 34
11.SP Chorzelów – 93 pkt
-Stolarz Dominik – 01 – 11,84 – 0 – 2,90 – 9 – 26,50 – 18 = 27
-Lelakowski Kamil – 01 – 11,42 – 2 – 3.06 – 11 – 23,00 – 11 = 24
-Zieliński  Kamil – 01 – 11,00 – 8 – 2,90 – 9 – 23,00 – 11 = 28
-Malek Konrad – 01 – 11,60 – 1- 2,85 – 8 – 20,00 – 5 = 14

Komunikat z finału rejonowego
w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.12.04.2012r.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Dziewczęta:10x800m
1.SP Korzeniów - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Pilzno  -   awans do finału wojewódzkiego
3.SP Ocieka
4.SP Ostrowy Tuszowskie
5.SP Wola Raniżowska
6.SP Nr6 Mielec
7.SP Sędziszów Młp.
8.SP Radomyśl Wielki
Chłopcy:10x800m
1.SP Nr3 Sędziszów Młp.- awans do finału wojewódzkiego
2.SP Cmolas – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Ruda
4.SP Raniżów
5.SP Pilzno
6.SP Siedliska Bogusz
7.SP Ropczyce
8.SP Jaślany

Komunikat z finału rejonowego IMS
w mini koszykówce dziewcząt
Przecław dn. 13.03.2012r.
1.SP Żyraków –SP Przecław – 29:10
2.SP Czarna Sędz.- SP Przecław – 16:9
3.SP Czarna Sędz.- SP Żyraków – 14:26
Tabela :
1.SP Żyraków – 4pkt – 55:24 – awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Czarna Sędz. -2pkt -30:35 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Przecław – 0pkt – 19:45

Komunikat z finału powiatowego
IMS w tenisie stołowym – Mielec dn.12.03.2012r.
Dziewczęta:
1.SP Chorzelów - awans do finału rejonowego
2.SP Tuszów Narodowy – awans do finału rejonowego
3.SP Jamy
4.SP Trzciana
5.SP Nr13 Mielec
6.SP Dobrynin
7.SP Nr3 Mielec
Chłopcy:
1.SP Trzciana – awans do finału rejonowego
2.SP Chorzelów – awans do finału rejonowego
3.SP Jaślany
4.SP Jamy
5.SP Nr3 Mielec
6.SP Kiełków
7.SP Nr13 Mielec

Komunikat z półfinału wojewódzkiego IMS
w piłce ręcznej chłopców Mielec dn.16.03.2012r.
1.SP Nr11 Mielec – SP Nr11 Stalowa Wola – 16:6
2.SP Nr3 Tarnobrzeg – SP Raniżów – 8:18
3.SP Nr11 Mielec – SP Nr3 Tarnobrzeg – 18:4
4.SP Raniżów – SP Nr11 Stalowa Wola – 19:3
5.SP Nr11 Mielec – SP Raniżów – 16:14 –wynik zaliczony z rejonu
6.SP Nr11 Stalowa Wola – SP Nr3 Tarnobrzeg -11:10 –wynik zal.z rejonu
Tabela :
1.SP Nr11 Mielec – 6 pkt – 50:24- awans do finału wojewódzkiego
2.SP Raniżów       -  4Pkt – 51:22 – awans do baraży
3.SP Nr11 Stalowa Wola – 2pkt-20:45
4.SP Nr3 Tarnobrzeg – 0pkt- 22:47

Komunikat z półfinału powiatowego IMS
w mini siatkówce chłopców - grupa B
5.03.2012 r. - Wola Mielecka
Mecze:
Wola Mielecka - Dabie 0-2 (12-25, 17-25)
Tuszyma - Wadowice Dolne 2-0 (25-7, 25-15)
Dąbie - Tuszyma 2-0 (25-22, 25-22)
Wola Mielecka - Wadowice 2-1 (25-10, 12-25, 15-8)
Dąbie - Wadowice 2-12 (25-6, 23-25, 15-10)
Wola mielecka - Tuszyma 2-0 (25-11, 26-24)
Tabela końcowa
1. SP Dąbie - awans
2. SP Wola Mielecka
3. SP Tuszyma
4. SP Wadowice Dolne

Komunikat z finału powiatowego
IMS w mini koszykówce:
Chłopcy :
Mecze finałowe- Mielec dn.21.02.2012r
1.SPNr2 Mielec – SP Rzędzianowice – 15:10
2.SPNr2 Mielec -  SP Trzciana   - 18:15
3.SP Trzciana – SP Rzędzianowice – 18:9
Tabela końcowa:
1.SPNr2 Mielec – 4pkt – 33:25 – awans do finału rejonowego
2.SP Trzciana -     2pkt – 33:27
3.SP Rzędzianowice – 0pkt – 19:33
4.SPNr9 Mielec
5.SP Malinie
6.SP Przecław
7.SP Nr6 Mielec
8.SPPadew Narodowa
9.SP Tuszyma
10.SP Nr13 Mielec
11.SP Radomyśl Wielki
12.SPNr3 Mielec
Dziewczęta:
Mecze finałowe: Malinie dn.24.02.2012r.
1.SP Przecław – SP Malinie –  16:10
2.SPNr2 Mielec – SP Przecław – 12:15
3.SP Nr 2 Mielec – SP Malinie –  28:9
Tabela końcowa:
1.SP Przecław – 4pkt  - 31:22 – awans do finału rejonowego
2.SP Nr2 Mielec -2pkt  - 40:24
3.SP Malinie – 0pkt – 19:38
4.SPTuszyma
5.SP.Nr3 Mielec
6.SP Padew Narodowa
7.SP Ruda
8.SP Książnice
9.SP Nr6 Mielec
10.SP Trzciana
11.SP Wola Mielecka
12.SP Nr13 Mielec

Komunikat z finału powiatowego Igrzysk Młodzieży
Szkolnej w mini piłce ręcznej –Mielec dn.06-07.12.2011r.
Dziewczęta:
Mecze finałowe:
1.SP Malinie –SP Wadowice Górne – 5:8
2.SP Nr9 Mielec – SP Wadowice Górne -1:14
3.SP Malinie - SP Nr9 Mielec – 5:1
Tabela końcowa:
1.SP Wadowice Górne – 4pkt -22:6 –awans do finału rejonowego
2.SP Malinie  - 2pkt- 10:9
3.SPNr9 Mielec – 0pkt -2:19
4.SP Przecław
5.SP Jaślany
6.SP Nr13 Mielec
7.SP Dulcza Wielka
8.SP Nr 2 Mielec
9.SP Nr11 Mielec
Chłopcy:
Mecze finałowe:
1.SP Jaślany – SP Ruda – 9:4
2.SP Nr11 Mielec – SP Jaślany – 14:6
3.SP Nr 11 Mielec – SP Ruda – 17:4
Tabela końcowa:
1.SPNr11 Mielec – 4pkt – 31:10 –awans do finału rejonowego
2.SP Jaślany – 2pkt -15:18
3.SP Ruda – 0pkt – 8:26
4.SP Podleszany
5.SP Malinie
6.SP Nr13 Mielec
7.SP Wadowice Górne
8.SP Nr1 Mielec
9.SP Dulcza Wielka
10.SP Tuszyma
11.SP Nr9 Mielec
12.SP Czermin
13.SP Trzciana

Mini piłka ręczna dziewcząt IMS gr. B 
24.11.2011 r. Radomyśl Wielki

1.     Wadowice Grn. – Przecław                12-5
2.     Dulcza Wielka  - Przecław                    1-8
3.     Wadowice Grn. – Dulcza Wielka        14-2
Tabela
1.     S.P.Wadowice Górne     4 pkt    26-7
2.     S.P. Przecław                   2 pkt     13-13
3.     S.P.Dulcza Wielka           0 pkt    3-22

Mini piłka ręczna chłopców  IMS gr. B
28.11.2011 r. Radomyśl Wielki

1.     Podleszany -  Ruda                              3-8
2.     Tuszyma – Wadowice Grn.                 4-5
3.     Tuszyma – Podleszany                       3-8
4.     Wadowice Grn. – Ruda                      4-9
5.     Podleszany – Wadowice Grn.           5-3
6.     Ruda – Tuszyma                              11-2
Tabela
1.     S.P. Ruda                           6 pkt   28-9
2.     S.P. Podleszany                4 pkt   16-14
3.     S.P. Wadowice Górne     2 pkt   12-18
4.     S.P. Tuszyma                    0 pkt    9-24 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w szachach –gry drużynowe-Mielec dn.21.11.2011r.
1.SP Pilzno- 14pkt  -awans do finału wojewodzkiego
2.SP Cmolas -12pkt  - awans do finału wojewódzkiego
3.SP Nr13 Mielec
4.SP Nr5 Dębica
5.SP Nr3 Sędziszów Młp.
6.SP Tuszów Narodowy
7.SP Hucisko
8.SP Wielopole Skrzynskie

Komunikat
Finał Powiatowy IMS w unihokeju chłopców
12.11.2011r. - SP 13 Mielec

Eliminacje:
Grupa A:
SP Gawłuszowice   -  SP Tuszów Nar.    1  :  0
SP Gawłuszowice   -  SP nr  13 Mielec   4  :  0
SP Tuszów Nar.      -   SP nr  13 Mielec   4  :  1
Tabela:
1. SP Gawłuszowice            4            5  :  0
2. SP Tuszów Nar.               2            4  :  2
3. SP nr 13 Mielec               0            1  :  8
Grupa B:
SP  Borowa     -    SP Gliny Małe             3  :  0
SP Borowa      -    SP Wadowice Dolne  2  :  0
SP Gliny Małe  -  SP Wadowice Dolne   3  :  1
Tabela:
1. SP Borowa                       4               5  :  0
2.SP Gliny Małe                 2               3  :  4
3. SP Wadowice Dolne      0               1  :  5
Finał:
SP Gawłuszowice      -    SP Tuszów Nar.      1  :  0
SP Borowa            -      SP Gliny Małe             3  :  0
SP Borowa             -     SP Gawłuszowice       4  :  0
SP  Gliny Małe      -     SP Tuszów Nar.           4  -  1
SP Gliny Małe       -     SP Gawłuszowice        2  :  0
SP  Borowa         -      SP Tuszów Nar.          6  :  1 
Tabela końcowa
1. SP Borowa                            6              13  :  1  awans
2. SP Gliny Małe                       4               6   :  4  awans
3. SP Gawłuszowice               2                 1  :  6
4. SP Tuszów Nar.                    0                2  :  11
5. SP  Wadowice Dolne
    SP nr 13 Mielec

Komunikat
Finału Powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w unihokeju dziewcząt

5.11.2011 w Mielcu- sala SP nr 13 Mielec
Eliminacje:
Grupa A:
SP Tuszów Nar.  -    SP Gawłuszowice    0  :   2
SP Gawłuszowice   -  SP Borowa              0  :   0  k. 4 : 3
SP Borowa            -     SP Tuszów Nar.      2  :   0
Tabela:
SP Gawłuszowice               2            3 : 1        2 : 0  k. 4:3
SP Borowa                           2            3 :  1        2 : 0  k. 3:4
SP Tuszów Nar.                   2            0  : 4       0  : 4
Grupa B:
SP Gliny Małe              -           SP  Wadowice Dolne     2  :  0
SP Gliny Małe              -          SP  nr 13  Mielec             2  :  0
SP  Wadowice Dolne  -          SP   nr 13 Mielec             1  :  0
Tabela:
SP Gliny Małe                      2           4  :  0          4  :  0
SP Wadowice Dolne            2           2  :  2          1  :  3
SP  nr 13 Mielec                   2           0  :  4          0  :   3
Półfinały:
SP Borowa         -        SP Gliny Małe        2  :  0
SP  Wadowice Dolne  - SP Gawłuszowice   0  :  0  k. 2  :  0
Finały: 
I – II miejsce :  SP Borowa – SP Wadowice Dolne  1  :  0
III  -  IV  miejsce:  SP Gliny Małe – SP Gawłuszowice  2  :  2  k. 2 : 1
Tabela końcowa

1.SP Borowa - awans
2.SP  Wadowice Dolne - awans
3.SP Gliny Małe
4.SP Gawłuszowice
5.SP Tuszów Narodowy
   SP 13 Mielec


Komunikat

z finału powiatowego w sztafetowych biegach
przełajowych w ramach IMS-.Mielec dn.27.10.2011r.
Dziewczęta:
1.SP Nr6 Mielec- awans do finału rejonowego
2.SP Radomyśl Wielki – awans do finału rejonowego
3.SP Malinie
Chłopcy:
1.SP Jaślany – awans do finału rejonowego
2.SP Ruda – awans do finału rejonowego
3.SP Przecław
4.SP Malinie

Komunikat
Z finału powiatowego IMS szachach drużynowych
Mielec dn.10,10.2011r.
1.SP Nr 13 Mielec             - awans do finału rejonowego
2.SP Tuszów Narodowy   - awans do finału rejonowego
3.SP Podleszany
4.SP Wola Mielecka
5.SP Ksiąznice
6.SP Nr 6 Mielec


Komunikat z finału powiatowego w indywidualnych biegach przełajowych
w ramach IMS.- Mielec dn .28.09.2011r.
500m dziewcząt:
1.Patuszyńska Paulina-02-SP Jaślany
2.Gwóżdż Kinga-01-SP Izbicka
3.Hasek Iwona-01-SP Jaślany
4.Naprawa Joanna-01-SP Otałęż
5.Wałęga Lidia-01-SP Dąbie
6.Zdziebło Anna-01-SPNr6 Mielec
7.Siembab Sabina-01-SP Dulcza Wielka
8.Hałata Natalia-01-SPNr13 Mielec
9.Mazur Martyna-01-SP Dąbie
10.Słomba Dominika-01-SP Przecław
11.Dragan Kamila-01- SP Tuszyma
12.Krukurka Agnieszka-01- SP Nr12 Mielec
13.Ortyl Kinga-01- SP Trzciana
14.Wilczyńska Julia-01- SP Tuszyma
15.Wieczerzak Anna-01- SP Tuszów Narodowy
16.Bartkowicz Iwona-01-SP Dąbie
17.Kowal Paulina-01-SP Dąbie
18.Milewczyk Klaudia-01-SP Padew Narodowa
19.Warzecha Patrycja-01-SP Trzciana
20.Maziarz Klaudia-01- SP Jaślany
21.Kubat Ewelina-01-SP Wola Wadowska
22.Wałęga Karolina-01-SP Partania
23.Wróbel Aleksandra-01-SP Łysaków
24.Załucka Justyna-01-SP Padew Narodowa
25.Chłopek Weronika-01-SP Tuszów Narodowy
26.Cichoń Aleksandra-01-SP Trześń
27.Grzech Edyta-01- SP Janowiec
28.Kielek Magdalena-02-SP Malinie
29.Dybska Daria-01-SP Dobrynin
30.Bolon Julia-01-SP Malinie
31.Rusin Iga-01-SP Malinie
32.Zielińska Weronika-01-SP Malinie
33.Barnaś Alicja-01-SP Nr6 Mielec
34.Święch Joanna-01-SP Wadowice Górne
35.Krawiec Patrycja-01-SP Wola Mielecka
36.Ortyl Patrycja-01-SP Tuszów Narodowy
37.Krawiec Natalia-01-SP Wadowice Górne
38.Wrzesień Wioletta-01-SP Wadowice Górne
39.Pilawiecka Wiktoria-01-SP Wadowice Dolne
40.Rybak Natalia-01-SP Wadowice Dolne
41.Maziarz Natalia-01-SP Malinie
42.Walas Patrycja-01-SP Wadowice Dolne
43.Cebula Paulina-01-SP Nr12 Mielec
44.Krasoń Weronika-01-SP Tuszów Narodowy
45.Rubińska Oliwia-01-SP Nr13 Mielec
46.Bar Marcelina-01-SP Nr13 Mielec
47.Łącz Karolina-01-SP Tuszów Narodowy
48.Sarek Patrycja-01-SP Wola Wadowska
49.Trela Karolina-02-SP
500m chłopców:
1.Trela Dawid-01-SP Jaślany
2.Torba Wojciech-01-SP Padew Narodowa
3.Maziarz Konrad-01-SP Jaślany
4.Kokoszka Kacper-01-SP Zdziarzec
5.Wojtuszak Bartłomiej-01-SP Czermin
6.Najuch Kamil-01-SP Dobrynin
7.Świątek Łukasz-01-SP Tuszów Narodowy
8.Kusek Robert-01-SP Malinie
9.Chudzik Kamil-01-SP Malinie
10.Piątek Szymon-01-SP Padew Narodowa
11.Serafin Łukasz-02-SP Tuszów Narodowy
12.Świerk Marek-01-SP Breń Osuchowski
13.Dziekan Adrian-01-SP Nr13 Mielec
14.Jemioło Oskar-01-SPNr13 Mielec
15.Skrzypek Dominik-01-SP Przecław
16.Działo Bartłomiej-01-SP Otałęż
17.Kołek Dawid-01-SP Jaślany
18.Guła Michał-01-SP Wola Milecka
19.Rup Damian-01-SPPadew Narodowa
20.Bigda Adrian-01-SP Wadowice Dolne
21.Bauer Piotr-02-SP Malinie
22.Warzecha Kamil-01-SP Wadowice Górne
23.Piękoś Mateusz-01-SP Trześń
24.Smykla Sebastian-01-SP Tuszów Narodowy
25.Machaj Wojciech-01-SPNr13 Mielec
26.Giża Kamil-01-SP Dulcza Wielka
27.Cichoń Dominik-01-SP Podborze
28.Mazgaj Bartłomiej-01-SP Czermin
29.Kania Maciej-01-SP Wola Mielecka
30.Nowak Jan-01-SP Izbicka
31.Maćkowski Kamil-01-SP Tuszyma
32.Szantula Łukasz-01-SP Nr13 Mielec
33.Biernat Tomasz-01-SP Wola Mielecka
34.Robak Krystian-01-SP Wadowice Górne
35.Cichoń Bartosz-01-SP Dąbrówka Wisłocka
36.Kusek Dominik-)1-SP Wadowice Dolne
37.Waręda Kamil-01-SP Łysków
38.Bukała Adrian-01-SP Trześń
39.Bik Krystian-01-SP Padew Narodowa
40.Lubera Igor-01-SP Trzciana
41.Walas Konrad-01-SP Wadowice Górne
42.Walas Norbert-01-SP Wadowice Górne
43.Piłat Gabriel-01-SP Czermin
44.Kowalski Jakub-01-SP Wadowice Górne
45.Kukla Gabriel-01-SP Nr13 Mielec
46.Ciemięga Oskar-01-SP Nr13 Mielec
47.Naprawa Hubert-01-SP Padew Narodowa
48.Wieczerzak Michał-02-SP Tuszów Narodowy
49.Walczak Bartłomiej-02-SP Malinie
50.Zimny Wiktor-01-SP Wadowice Górne
51.Kupiec Tomasz-01-SP Wadowice Górne
1000m dziewcząt:
1.Raś Wiktoria-00-SP Padew Narodowa
2.Lonczak Milena-00-SP Izbicka
3.Babiec Monika-00-SP Wadowice Górne
4.Załucka Maria-99-SP Padew Narodowa
5.Klacza Dominika-99-SPNr12 Mielec
6.Betlej Kinga-99-SP Tuszyma
7.Niedbała Natalia-00-SP nr6 Mielec
8.Siuda Karolina-00-SP Ruda
9.Winiarz Patrycja-00-SP Otałęż
10.Mydlarz Katarzyna-00-SP Dąbie
11.Jabłońska Adrianna-00-SP Przecław
12.Suchy Kamila-00-SP Partania
13.Juwa Izabela-00-SP Przecław
14.Głodzik Paulina-00-SP Wola Mielecka
15.Mądra Julia-00-SP Książnice
16.Warenda Wioletta-99-SP Trzciana
17.Mydlarz Beata-99-SP Dąbie
18.Furgot Patrycja-99-SP Janowiec
19.Maziarz Aleksandra-99-SP Chorzelów
20.Dunaj Klaudia-00-SP Izbicka
21.Hodur Alicja-00-SP Przecław
22.Lonczak Kinga-99-SP Wadowice Dolne
23.Kusek Marta-00- SP Malinie
24.Leśniewska Oliwia-99-SP Łysaków
25.Trela Agnieszka-00-SP Malinie
26.Surowiec Agnieszka-00-SP Przecław
27.Cachor Natalia-00-SP Tuszyma
28.Zięba Ewa-00-SP Breń Osuchowski
29.Ciemięga Paulina-99-SP Tuszów Narodowy
30.Walecka Wernika-00-SP Trzciana
31.Wójcik Jadwiga-00-SP Wola Mielecka
32.Kolis Natalia-99-SP Dobrynin
33.Bąk Aleksandra-99-SP Chorzelów
34.Zuba Angelika-99-SP Trzciana
35.Lonczak Wiktoria-00-SP Wadowice Dolne
36.Ceber Gabriela-00-SP Padew Narodowa
37.Naprawa Gabriela-00-SP Chorzelów
38.Róg Klaudia-99-SP Tuszów Narodowy
39.Jemioło Natalia-99-SP Przecław40.Krężel Katarzyna-99-SP Przecław
40.Kozioł Klaudia-99-SP Podleszany
41.Kania Aleksandra-00-SP Wola Mielecka
42.Szarek Katarzyna-99-SP Wola Wadowska
43.Talarek Ewa-00-SP Nr6 Mielec
44.Szeliga Marta-99-SP Wola Wadowska
45 Janeczko-Tucholska Marynika-99-SP Książnice
46.Sudoł Beata-99-SP Czermin
47.Kopacz Magdalena-99-SP Nr12 Mielec
48.Zabrzyńska Bernadetta-00-SP Wadowice Dolne
49.Borowiec Karolina-99-SP Breń Osuchowski
50.Leś Weronika-00-SP Wola Mielecka
51.Borowiec Katarzyna-99-SP Breń Osuchowski
52.Streb Anna-00-SP Nr13 Mielec
53.Snopkowska Paulina-00-SP Nr13 Mielec
54.Gazda Agata-00-SP nr6 Mielec
55.Surdej Karolina-00-SP Nr13 Mielec
56.Łabaj Joanna-99-SP Wadowice Dolne
57.Badnarz Anna-99-SP Wadowice Dolne
58.Słaby Aleksandra-99-SP Czermin
59.Paterak Karolina-99-SP Padew Narodowa
60.Tenczyńska Maria-99-SP Padew Narodowa
61.Gruszka Paulina-00-SP Wola Mielecka
62.Rembowicz Oliwia-00-SPNr6 Mielec
63.Wach Karolina-00-SP nr6 Mielec
64.Witek Katarzyna-00-SPWola Mielecka
65.Flis Adrianna-00-SP Chorzelów
1000m chłopców
1.Ochalik Mateusz-99-SP Chorzelów
2.Rzeżnik Adrian-99-SP Jaślany
3.Ziomek Dawid-99-SP Dobrynin
4.Radłowski Marek_99-SP Malinie
5.Cichoń Damian-99-SP Żarówka
6.Słomba Tomasz-00-SP Przecław
7.Stachura Mateusz-00-SP Ruda
8.Pęczek Marek-99-SP Janowiec
9.Klich Adrian-99-SP Trzciana
10.Walecki Przemysław-99-SP Trzciana
11.Indyk Jan-99-SP Nr6 Mielec
12.Adaś Maciej-99-SP Padew Narodowa
13.Misiak Sebastian-00-SP Partania
14.Jacher Marcin-00-SPNr6 Mielec
15.BlicharskiGrzegorz-00-SP nr12 Mielec
16.Dulik Paweł-00-SP Malinie
17.Chruściel Kamil-99-SP Trześń
18.Kużdżał Kamil-99-SP Wadowice Dolne
19.Białoń Artur-99-SP Podleszany
20..Strzelczyk Michał-00-SP Przecław
21.Miłoś Maksymilian-99-SP Nr6 Mielec
22.Ruta Konrad-99-SP Padew Narodowa
23.Zboch Mateusz-00-SP Ruda
24.Surdel Wiktor-00-SP Tuszyma
25.Glaz Maksymilian-00-SP Jaślany
26.Bugaj Kacper-00-SP Czermin
27.Marek Kamil-99-SP Wola Mielecka
28.Rogala Robert-00-SP Padew Narodowa
29.Dorosz Mateusz-00-SP Wola Wadowska
30.Pieróg Sebastian-99-SP Padew Narodowa
31.Czyż Michał-99-SP Padew Narodowa
32.Walczak Maciej-99-SP Malinie
33.Rec Mateusz-99-SP Wola Mielecka
34.Świątek Patryk-00-SP Izbicka
35.Marek Seweryn-99-SP trześń
36.Hojec Tomasz-99-SP Książnice
37.Tyrpa Kacper-00-SP Nr13 Mielec
38.Graniczka Wojciech-99-SP Chorzelów
39.Kołton Wojciech-99-SP Wadowice Dolne
40.Domagała Michał-99-SP Padew Narodowa
41.Dorosz Marcin-00-SP Wola Wadowska
42.Słaby Krystian-99-SP Breń Osuchowski
43.Krupa Mateusz-00-SP Nr13 Mielec
44.Strycharz Damian-99-SP Wadowice Górne
45.Smykla Krystian-99-SP Chorzelów
46.Ciemięga Kamil-99-SP Tuszów Narodowy
47.Gazda Kacper-00-SP Tuszyma
48.Fedor Filip-99-SP Wadowice Górne
49.Głodzik Kacper-00-SP Trzciana
50.Dąbek Kamil-00-SP Czermin
51.Wieczerzak Albert-00-SP Malinie
52.Aksamit Paweł-99-SP Izbicka
53.Pieróg Paweł-99-SP Tuszów Narodowy
54.Kubek Dawid-99-SP Przecław
55.Wyzga Wiktor-00-SP Wadowice Dolne
56.Sypek Paweł-00-SP Wadowice Dolne
57.Stefanowicz Patryk-00-SP Otałęż
58.Kusek Robert-99-SP Nr12 Mielec
59.Bator Mikołaj-00-SP Wadowice Dolne
60.Kolisz Aleksander-99-SP Dobrynin
61.Kędzior Tomasz-00-SP Malinie
62.Maćkowski Patryk -99-SP Tuszyma
63.Ryniewicz Łukasz-99-SP Chorzelów
64.Parys Sebastian-00-SP Wola Mielecka
65.Harla Bartłomiej-99-SP Nr12 Mielec
66.Świątek Mateusz-00-SP Malinie
67.Węgrzyn Michał-00-SP Nr6 Mielec
68.Krakowski Dawid-99-SP Podleszany
69.Balor Krystian-99-SP Podleszany
70.Szarek Wiktor-99-SP Wola Wadowska
71.Strzelczyk Arkadiusz-99-SP Książnice
72.Słaby Piotr-00-SP Breń Osuchowski
73.Król Maciej-00-SP Nr6 Mielec
74.Świątek Dawid-99-SP Przecław
75.Robak Patryk-99-SP Wadowice Górne
76.Kania Bartosz-00-SP Wola Mielecka
77.KołodziejMarcin-99-SP Wola Mielecka
78.Kania Maksymilian-99-SP Wola Mielecka
79.Piłat Krzysztof-99-SP Nr12 Mielec
80.Wąż Mateusz-00-SP Wola Wadowska
81.Mierzwa Krzysztof-99-SP Malinie
82.Sowa Karol-00-SP Wola Mielecka
83.Sałagaj Tobiasz-00-SP Nr13 Mielec
84.Stolarz Patryk-00-SP Nr13 Mielec
85.Wesołowski Jakub-00-SP Nr13 Mielec
86.Pogoda Daniel-00-SPNr13 Mielec
87.Lipa Paweł-99-SP Książnice
88.Chruszczyn Konrad-99-SP Nr13 Mielec
89.Malicki Daniel-99-SP Nr13 Mielec
90.Karkut Aleksander-99-SP Nr13 Mielec

Komunikat
Z finału powiatowego IMS w indywidualnej LA
Mielec dn. 21.09.2011r.
Dziewczęta
60m
Seria I
1
. Klacza Dominika 99 12 Mielec 9.55
2. Pezda Kinga 99 Górki 10.04
3.Chęcińska Julia 99 3 Mielec 10.29
4. Iwona Strugała 99 Wola Mielecka 10.50
Seria II
1. Jaśkiewicz Małgorzata 00 6 Mielec 10.84
2. Misiał Izabela 99 9 Mielec 12.00
Seria III
1. Guła Magdalena 99 Wadowice Górne 9.70
2. Witek Katarzyna 00 Wola Mielecka 10.39
3. Grębosz Adrianna 99 3 Mielec 10.40
4. Talarek ewa 00 6 Mielec 11.41
Seria IV
1. Żola Roksana Tuszyma 10.19
2. Leś Weronika 00 Wola Mielecka 10.31
3. Czubak Oliwia 00 6 Mielec 10.54
4. Kubat Marcelina Wola Wadowska 11.30
Seria V
1. Tulejska Natalia 99 9 Mielec 10.21
2. Głodzik Paulina 00 Wola Mielecka 10.35
3. Klaus Izabela 99 9 Mielec 11.20
4. Wach Karolina 00 6 Mielec 11.65
Seria VI
1. Zużel Diana 99 9 Mielec 10.16
2. Łukaszewska Daria 99 3 Mielec 10.32
3. Nidbała Natalia 00 6 Mielec 10.36
4. Wójcik Jadwiga 00 Wola Mielecka 11.77
Seria VII
1. Stachowicz Anna 99 Borowa 9.53
2. Szewc Zuzanna 00 Chrząstów 9.94
3. Perkowska Izabela 99 3 Mielec 10.19
4. Kardyś Aleksandra 00 Wola Mielecka 11.09
 Seria VIII
1. Kolb Joanna 99 Ruszyma 10.13
2. Trela Agnieszka 00 Malinie 10.14
3. Łabaj Joanna Wadowice Dolne 10.63
4. Szeliga Marta Wola Wadowska 12.30
Seria IX
1. Wałęga Karolina 99 Wadowice Górne 10.05
2. Kurdziel Patrycja 99 9 Mielec 10.37
3. Borowiec Julia 00 13 Mielec 10.63
4. Kielur Klaudia 99 Przecław 10.86
60m Finał B
1. Wałęga Karolina 99 Wadowice Górne 9.80
2. Pezda Kinga 99 Górki 9.83
3. Kolb Joanna 99 Tuszyma 9.96
4. Trela Agnieszka 00 Malinie 10.11
60m Finał A
1. Stachowicz Anna 99 Borowa 9.43
2. Guła Magdalena 99 Wadowice Górne 9.52
3. Klacza Dominika 99 12 Mielec 9.60
4. Szewc Zuzanna 00 Chrząstów 10.04
600m
1. Babiec Monika 99 Wadowice Górne 2.09.62
2. Kazimierczak Emilia 99 3 Mielec 2.10.57
3. Jabłońska Adrianna 00 Przecław 2.11.15
4. Wilk Agata 99 Wylów 2.15.51
5. Kobos Patrycja 99 Wylów 2.16.57
6. Kamila Szul 00 13 Mielec 2.19.61
7. Konieczny Małgorzata 99 6 Mielec 2.22.36
8. Wieczerzak Marta 99 Borowa 2.23.65
9. Mądra Julia 00 Książnice 2.27.63
10.Ciochoń Katarzyna 00 Malinie 2.32.44
11.Surdej Anna 99 Wylów 2.34.22
12.Reguła Natalia 00 13 Mielec 2.35.78
13.Kapel Izabela 99 3 Mielec 2.37.72
14.Kucharska Kinga 00 6 Mielec 2.38.20
15.Kramarz Iwona Wadowice Dolne 2.38.51
16.Lemiech Aleksandra 00 6 Mielec 2.38.81
17.Pleban Oliwia 01 Wylów 2.41.88
skok w dal
1. Kania Aleksandra 99 6 Mielec 4.30
2. Jeż Paulina 99 9 Mielec 3.90
3. Wiącek Marlena 99 Borowa 3.85
4. Łukaszewska Daria 99 3 Mielec 3.82
5. Wiącek Aleksandra 99 Borowa 3.81
6. Wiącek Julia 99 Borowa 3.80
7. Hodur Alicja 00 Przecław 3.61
8. Krzysztoforska Kinga 00 6 Mielec 3.54
9. Mazurek Alina 00 3 Mielec
10.Gazda Agata 00 6 Mielec 3.39
11.Załucka Weronika 99 Borowa 3.20
12.Maciejak Katarzyna 99 Wola Mielecka 3.15
13.Pacholczak Karolina 99 Tuszyma 3.12
14.Kania Aleksandra 00 Wola Mielecka 3.08
15.Lonczak Kinga Wadowice Dolne 3.05
16.Woźniak Magadalena 99 Zabrnie 2.93
17.Betlej Kinga 99 Tuszyma 2.74
skok wzwyż
1. Goryczka Paulina 99 6 Mielec 115
2. Czacho Natalia 00 Tuszyma 110
    Piekarska Alicja 99 Malinie 110
4. Małodzińska Natalia 99 3 Mielec 105
5. Fila Oliwia 00 3 Mielec 100
6. Skowron Karolina 00 3 Mielec 100
7. Lonczak Wiktoria Wadowice Dolne 90
piłeczka palantowa
1. Karaś Karolina 99 9 Mielec 39.50
2. Król Alicja 00 Przecław 37.50
3. Konieczny Agnieszka 99 6 Mielec 35.50
4. Gruszka Paulina 00 Wola Mielecka 35
5. Piękoś Alicja 99 3 Mielec 34
6. Ogorzałek Edyta 99 Zabrnie 33
7. Parys Jagoda 99 6 Mielec 32.50
8. Pawełczak Karolina 00 Przecław 32.50
9. Kapinos Katarzyna 99 Wadowice Górne30.50
10. Kusek Marta 00 ........... 30.50
11. Szarek Katarzyna 99 Wola Wadowska 30
12. Streb Anna 00 13 Mielec 30
13. Bec Weronika 00 3 Mielec 28.50
14. Koza Julia 00 6 Mielec 28
15. Rzeszutek Katarzyna 3 Mielec 28
16. Laskowska Katarzyna 01 Zabrnie 25.50
17. Ziętek Kinga 00 6 Mielec 24.50
18. Knap Aleksandra 00 Tuszyma 23.50
19. Krawiec Dominika 99 Wola Mielecka 21
20. Guca Klaudia 99 9 MIelec 19
Chłopcy
60m
Seria I
1. Żółty Paweł 99 3 Mielec 9.51
2. Sowa Karol 00 Wola Mielecka 9.69
3. Ozga Mateusz 99 Górki 10.00
4. Nowak Damian 00 Chrząstów 10.31
Seria II
1. Kokoszka Mariusz 99 3 Mielec 9.65
2. Kasprzak Damian 99 Czajkowa 9.76
3. Gawzyński Piotr 99 Borowa 10.12
4. Stolarz Patryk 99 13 Mielec 10.48
Seria III
1. Gwizdak Bartłomiej 99 3 Mielec 9.54
2. Surdel Wiktor 00 Tuszyma 9.61
3. Strugała Mikołaj 00 Borowa 9.75
4. Golba Mariusz 00 Górki 10.63
Seria IV
1. Witek Dominik 99 Wampierzów 9.76
2. Jacher Marcin 00 6 Mielec 9.83 (pk)
3. Rzeszutek Hubert 00 3 Mielec 10.23
4. Brzostecki Mateusz 00 Wadowice Górne 10.44
Seria V
1. Łukaszewski Tobiasz 00 3 Mielec 10.11
2. Maciołek Wiktor 00 6 Mielec 10.18
3. Kogut Bartosz 01 Wola Wadowska 14.07
Seria VI
1. Blicharski Grzegorz 99 12 Mielec 9.90
2. Krupa Mateusz 00 13 Mielec 10.00
3. Tylutki Hubert 00 3 Mielec 10.07
4. Walas Przemysław 99 Wampierzów 10.37
Seria VII
1. Wnuk Łukasz 99 Wampierzów 9.28
2. Gadziała Łukasz 00 3 Mielec 9.32
3. Kolb Kamil 00 3 Mielec 10.18
4. Sambor Mateusz 01 Wadowice Górne 12.10
Seria VIII
1. Stafiej Piotr 99 Borowa 8.58
2. Łącz Krystian 99 Czajkowa 9.84
3. Krupa Daniel 99 13 Mielec 9.99
4. Wilk Sebastian 99 3 Mielec 10.31
60m Finał B
1. Gwizdak Bartłomiej 99 3 Mielec 9.55
2. Sowa Karol 00 Wola Mielecka 9.72
3. Surdel Wiktor 00 Tuszyma 9.74
4. Kokoszka Mariusz 99 3 Mielec 9.76
60m Finał A
1. Stafiej Piotr 99 Borowa 8.57
2. Wnuk Łukasz 99 Wampierzów 9.15
3. Gadziała Łukasz 00 3 Mielec 9.21
4. Żółty Paweł 99 3 Mielec 9.59
1000m
1. Turczyn Jakub 00 3 Mielec 3.36.25
2. Radłowski Marek 99 Malinie 3.37.69
3. Indyk Jan 99 6 Mielec 3.43.47
4. Miłoś Maksymilian 99 6 Mielec 3.49.53
5. Dulik Paweł 00 Malinie 3.55.36
6. Wieczerzak Albert 00 Malinie 3.57.50
7. Kaczanowski Kacper 99 3 Mielec 3.59.64
8. Ryś Dawid 00 Wylów 4.01.61
9. Giza Rafał 00 3 Mielec 4.04.79
10. Rec Mateusz 99 Wola Mielecka 4.07.54
11. Wyzga Wiktor Wadowice Dolne 4.08.80
12. Skrzypek Patryk 00 Wylów 4.11.15
13. Naprawa Sebastian 99 Wampierzów 4.14.30
14. Dorosz Mateusz 00 Wola Wadowska 4.14.96
15. Krawiec Patryk 99 Wola Mielecka 4.18.32
16. Dorosz Marcin 00 Wola Wadowska 4.22.33
17. Galica Sebastian 99 Wampierzów 4.31.88
18. Anuszewski Artur 99 Borowa 4.34.90
19. Surdej Kamil 01 Wylów 4.35.39
20. Miłoś Bartosz 00 Borowa 4.47.97
21. Węgrzyn Michał 00 6 Mielec 4.50.43
22. Bzduch Przemysław 00 Wola Wadowska 5.01.56
23. Wąż Mateusz 00 Wola Wadowska dnf
24. Żmuda Adrian 99 Przecław dnf
25. Szarek Wiktor 99 Wola Wadowska dnf
skok w dal
1. Kępa Konrad 99 Chrząstów 4.50
2. Kubek Dawid 99 Przecław 4.26
3. Kamil Marek 99 Wola Mielecka 4.19
4. Kużdżał Kamil Wadowice Dolne 4.08
5. Hyjek Kamil 99 Czajkowa 4.04
6. Jacher ........ 6 Mielec 4.02
7. Tomaszek Wiktor 99 Borowa 3.96
8. Malczyński Norbert 99 Borowa 3.80
9. Szwakopf Kacper 99 Borowa 3.77
10. Pezda Karol 01 Górki 3.63
11. Kołton Wojciech Wadowice Dolne 3.60
12. Brożyk Radosław 00 Tuszyma 3.58
13. Maziarz Arkadiusz 99 Wadowice Górne 3.58
14. Tyrpa Kacper 00 13 Mielec 3.52
15. Romaniak Michał 00 3 Mielec 3.50
16. Butryn Jakub 00 3 Mielec 3.32
17. Kania Bartosz 00 Wola Mielecka 3.26
18. Wilk Wiktor 99 Zabrnie 3.24
19. Chmara Łukasz 99 Wadowice Górne 3.21
20. Sałagaj Tobiasz 00 13 Mielec
21. Sroka Łukasz 99 Zabrnie 3.08
22. Kowalski Jakub 01 Wadowice Górne 2.50
skok wzwyż
1. Walczak Maciej 99 Malinie 130
2. Głodzik Paweł 00 Malinie 120
3. Harla Bartłomiej 99 12 Mielec 120
4. Kusek Robert 99 12 Mielec 120
5. Kulig Hubert 99 Tuszyma 120
6. Białek Mikołaj 00 Tuszyma 100
piłeczka palantowa
1. Posłuszny Michał 99 Tuszyma 47.50
2. Słomba Tomasz 00 Przecław 44.50
3. Strycharz Damian 99 Wadowice Górne 41.50
4. Głód Przemysław Wadowice Dolne 40.50
5. Sowa Dawid 99 Czajkowa 39.50
6. Źródło Mateusz 00 Borowa 39
7. Mierzwa Krzysztof 99 Malinie 39
8. Pezda Wiktor 00 Górki 38.50
9. Miś Łukasz 99 Chrząstów 38
10. Magdziak Dawid 00 Borowa 38
11. Stachowicz Bartłomiej 00 Borowa 36.50
12. Kapinos Piotr 00 Wampierzów 35
13. Borowiec Michał 99 Wola Mielecka 34.50
14. Zięba Piotr 00 3 Mielec 34.50
15. Kołodziej Marcin 99 Wola Mielecka 34
16. Kruk Kamil 99 Tuszyma 34
17. Rusek Mateusz 99 Górki 34
18. Sypek Jakub 00 Wampierzów 33.50
19. Mikrut Krystian99 Borowa 32.50
20. Kozioł Maciej 99 Zabrnie 32
21. Kopera Kacper 00 3 Mielec 32
22. Pakłos Mateusz 00 30
23. Warzecha Kamil 01 Wadowice Górne 29.50
24. Piechota Sebastian 01 Tuszyma 29.50
25. Kolb Kamil 00 3 Mielec 24.50
26. Głód Dominik 01 Wola Wadowska 24

Komunikaty zawodów Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2010/2011


Komunikat

Z finału powiatowego IMS w mini piłce nożnej chłopców
Mielec dn. 09.06.2011r.
Mecze finałowe:
1.SP Czajkowa  - SP Nr6 Mielec  - 2:0
- SP Wadowice Górne  nie dojechały na zawody
Tabela końcowa:
1.SP Czajkowa
2.SP Nr6 Mielec
3.SP Wadowice Górne
4.SP Padew Narodowa
5.SP Nr11 Mielec
6.SP Radomyśl Wielki
7.SP Malinie
8.SP Nr9 Mielec
9.SP Borowa
10.SP Tuszów Narodowy
11.SP Nr13 Mielec
12.SP Wola Mielecka
13.SP Trzciana
14.SP Nr3 Mielec
15.SP Chorzelów
16.SP Nr 1 Mielec

Komunikat
z finału powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym
Mielec dn.27.05.2011r.
Dziewczęta:
1.SP Przecław           -  417 pkt. – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr.3 Mielec      -  403
3.SP Nr1 Mielec       -  387
4.SP Nr13 Mielec     -  364
5.SP Nr6 Mielec       -  354
6.SP Wola Mielecka -  352
7.SP Malinie             -  328
Chłopcy:
1.SP Nr3 Mielec         -  392pkt. – awans do finału wojewódzkiego
2.SP  Borowa             -  381
3.SP Malinie             -  374
4.SP Przecław           -  348
5.SP Wola Mielecka -  343
6.SP Nr6 Mielec       -  334
7.SP Górki                 - 313
8.SP Nr13 Mielec      - 291
9.SP Nr1 Mielec        - 289
10.SP Nr12 Mielec    - 232
Wyniki:
1.SP Przecław      -    417 pkt.
-Pawełczak Karolina  - 11,23   -  19pkt.  3,05  -  22pkt. 27,0 -  39pkt. =  80pkt
-Król Alicja                -  10,50  -  36         3,30 -  30       31,0 -  49       = 115
-Juwa Izabela              - 10,61  -  33         3,30  -  30       20,0 -  24      =   87
-Lasek Paulina            -  11,05 -   22        3,35  -  32       24,0 -  32      =   86
-Hodur Alicja              - 10,24  -  43         3,70  -  44       28,0 -  41      =  129
-Gazda Magda            -  11,0    -  23         3,64  -  42       18,0 -  20      =    85  PK
2.SP Nr3 Mielec           - 403 pkt.
-Bec Weronika            - 10,23 -  44 pkt.  3,48  -  35pkt.  26,0  -  36pkt.  =  115pkt
-Mazurek Alina           - 10,24 -  43         3,27  -  29        26,0  -  36         =  102
-Dolot Alicja               - 10,51  - 36          3,31  -  31       20,0  -  24         =   97
-Fila Oliwia                 - 10,89  - 26          3,12  -  24       27,o  -  39         =  89
-Skiba Katarzyna         - 11,15 -  20          3,00  -  20       22,0  - 28         =  68
-Rzeszutek Katarzyna  - 11,78 -  11          2,80  -  14       28,0  -  41        =  66  PK
3.SP Nr1 Mielec           - 387 pkt.
-Łącz Klaudia               - 10,70  -  31pkt.  3,50  -  37 pkt. 17,0  - 18pkt.  =  86pkt.
-Bik Kamila                  - 10,04  -  50        3,30  -  31        24,0  -  32       =  113
-Parys Justyna               - 10,63  -  33        3,49  -  37        16,0  -  86       =  86
-Bąk Daria                    -  10,20  -  45        3,20  -  27        12,0  -   8        =  80
-Stróż Edyta                  -  10,21  -  44        3,28  -  30        22,0  -  28      =  102
4.SP Nr13 Mielec         -  364 pkt.
-Szul Kamila                 -  10,19  -  45pkt  3,27  -  29 pkt.  20,0  -  24pkt = 98pkt
-Streb Anna                   -  10,13  -  47       3,28  -  30         30,0  -  47      = 124
-Łępa Dominika            -  10,34   - 41       3,28  -  30         20,0  -  24      =  95
-Schab Wiktoria            -  10,74   -  30       2,35 -  3           10,0  -  37
-Gacek Zuzanna            -  11,07   -  22       2,20  -  1           20,0 -  24
5.SPNr6 Mielec            -  354pkt.
-Niedbała Natalia          -  9,90  -  54pkt   3,70  -  44pkt  23,0  -  30pkt    = 128pkt
-Krzysztoforska Natalia-  10,17 -  45       3,15  -  25        18,0 -  20         =  90
-Bień Izabela                 -  10,84 – 27        3,29  -  30       15,0  -  14         = 71
-Talarek Ewa                 -  10,92 – 25        3,05  -  22       17,0  -  18         = 65
-Wrażeń Aleksandra      -  11,60 – 13        2,80  -  14        18,0 -  20         = 47
6.SP Wola Mielecka      -  352 pkt
-Gruszka Paulina            -  10,73  -  30pkt  3,20  -  27pkt  39,0  -  70pkt  =  127pkt
-Leś Weronika                -  10,35  -  40       3,37  -  33       15,0  -  14       =   87
-Kania Aleksandra          -  10,75  -  30       3,08  -  23        16,0  -  16     =    69
-Kardyś Aleksandra        -  11,05  -  22       3,02  -  21        16,0  -  16      =   59
-Witek Katarzyna            -  10,42  -  39       2,70  -  10        18,0  -  20     =   69
-Wójcik Jadwiga             -  11,32  -  17       2,60  -  8          19,0  -  22     =    47 PK
7.SP Malinie                  -  328 pkt
-Kusek Marta                 -  10,25  -  43pkt   3,67  -  42pkt  28,0  -  41pkt  =  126pkt
-Cichoń Katarzyna         -  11,11  -  21        3,15  -  25       18,0  -  20       =   66
-Wieczerzak Weronika  -  10,94  -  25         3,15  -  25       15,0  -  14       =   64
-Maziarz Natalia            -   10,49  -  36        3,05  -  22       15,0  -  14      =   72
-Balon Julia                    -  11,08  -  22         3,22  -  28       15,0  -  14      =    64
-Kiełbasa Patrycja          -  10,96  -  24         3,21  -  27        13,0 -   10     =  64  PK
Chłopcy:
1.SPNr3 Mielec              -  392pkt
-Gadziała Łukasz             -  9,42  -  44pkt  4,08  -  41pkt   31,0  -  37pkt  =  122pkt
-Turczyn Jakub                -  9,90  -  31        3,65  -  26        33,0  -  41      =   98
-Romaniak Michał           -  9,97  -  29        3,60  -  25        30,0  -  35      =    89
-Butryn Jakub                   -10,18  -  24        3,50  -  22        31,0 -  37       =   83
-Florek Bartosz                 -10 ,71 -  13        3,21  -  15        29,0  -  33      =   61
-Kopera Kacper                - 10,05 -   27       3,71  -  28        35,0  -  45      =   100PK
2.SP Borowa                   - 381pkt.
-Piekara Arkadiusz          - 9,81  -  33pkt  3,95 -  37pkt  36,0 -  47pkt     =  117pkt
-Podleszański Krzysztof  - 10,35 – 21       3,30 -  17       30,0 -  35         =   73
-Stugała Mikołaj              - 9,76   -  35       3,77 -  31       25,0 -  25         =   91
-Żródło Mateusz               -10,30 -  22       3,55  -  23      40,0 -  55         =  100
-Filip Tomasz                   - 10,32 -  21       3,20  -  14      30,0 -  35         =   70
-Magdziak Dawid             - 11,18 -  4         3,08  - 12       34,0 -  43         =   59PK
-Cirbus Marcin                 -  10,41 -  19      3,40   -  19     29,0  -  29        =   67PK
3.SP Malinie               -  374 pkt
-Dulik Paweł                   -  10,48  -  18pkt  3,67  -  27pkt   38,0  -  51pkt  =  96pkt
-Wieczerzak Albert         -  10,10  -  26        3,66  - 27        41,0  -  57       =  110
-Kędzior Tomasz            -   10,35  -  21       3,50  -  22        28,0  -  31       =   74
-Sebastian Korycki         -   10,00  -  29        3,44  -  20        35,0 -  45       =   94
-Sasor Jakub                   -    10,28  -  22        3,01  - 10        27,0  -  29      =   61
4.SP Przecław               -   348pkt
-Słomba Tomasz             -  9,83  -  33pkt    3,80  -  32pkt   44,0  -  63 pkt  =  128pkt
-Leś Nikodem                 -  10,49 -  18         3,30  -  17        28,0  -  31        =   66
-Strzelczyk Michał          -  10,27 -  22         3,17  -  14        31,0  -  37        =   73
-Stochmal Szymon          -  10,45 -  19         3,48  -  21        33,0  -  41        =   81
-Słomba Hubert               -  11,57 -  1           2,50  -  4          27,0  -  29        =   34
5.SP Wola Mielecka       -   343pkt 
-Sowa Karol                     -  9,67  -  37pkt    3,68  -  27pkt   26,0  -  27pkt   =  91pkt
-Kania Bartosz                  -  9,95  -  30        3,98  -  38         32,0 -  39        =   107
-Kalita Karol                    -  9,81  -  33          3,66  -  27          23,0  -  21         =  81
-Tabor Rafał                     -  10,93 – 9            3,42  - 20           24,0  -  23        =  52
-Warzela Tomasz             -  10,40  - 20          3,32  -  17          26,0  -  27        =  64
-Parys Sebastian               -  10,41 -  19          3,48  -  21          23,0  -  21        =  61
6.SP Nr6 Mielec                -  334 pkt.
-Jacher Marcin                  - 9,50  -  42pkt    3,67 -  27pkt  35,0  -  45pkt         =  114pkt
-Wyzina Mateusz              - 10,13 – 25        3,46  -  21       31,0  -  37             =   83
-Maciałek Wiktor              - 10,44  - 19        3,37  -  19       31,0  -  37            =    75
-Kosiorowski Patryk         -  10,62 -  15       3,10  -  12       30,0  -   35            =   62
7.SP Górki                        -  313pkt.
-Golba Mariusz                  -  10,65  -  15pkt  3,38  - 19pkt  28,0  -  31pkt      =  65pkt
-Pezda Wiktor                    -  10,43   -  19      3,42  -  20      36,0  -  47            =  86
-Pezda Karol                      -   9,85    -  32       3,78  -  31     28,0  -   31           =  94
-Pezda Mateusz                  -  10,69   -  14       3,45  -  21     29,0  -   33           =  68
-Pezda Sylwester               -   12,37   -  0         2,80  -  7       25,0  -   25           =  32
9.SP Nr13 Mielec              -  291pkt.
-Krupa Mateusz                 -  10,09  -  26pkt  3,37  -  18pkt  32,0  -  39pkt          =  83pkt
-Sałagaj Tobiasz                -   11,27  -  3         3,00  -  10       28,0  -  31              =  44PK
-Pakłos Mateusz                 -  10,85   -  11      2,60   -  5         32,0  -  39              = 55
-Tyrpa Kacper                    -  10,21   -  23       3,42  -  20       31,0  -  37              =  80
-Stolarz Patryk                    -  10,42   -  19      2,40   -  3         27,0  -  29              = 51
-Grębowiec Dawid              -  10,81  -  11       3,48   - 21        33,0  -  41             =  73
8.SP Nr1 Mielec                 -  293pkt
-Trzpis Kamil                     -  10,94  -  9pkt  3,10  - 12pkt  29,0  -  33pkt          =  54pkt
-Wojdyła Mikołaj               -  10,48  -  18     3,34  -  18     28,0  -  31               =  63
-Broniewski Mikołaj           -  10,29  -  22     3,20  -  14     27,0  -  29               =  67
-Soja Szymon                      -  10,05  -  27      3,50  -  22     38,0  -  51              =  100
-Maberda Krzysztof             -  11,08  -  6       3.08  -  12     34,0   - 43              =  61
-Żarow Bartosz                    -  11,11   -  5       2,29  -  5       37,0   -  49             =  56PK
-Kapinos Maciej                   -  10,74  -  13      3,49  -  22     22,0  -  19             =  54PK 
10.SP Nr12 Mielec             -  232pkt
-Cisło Marek                      -  10,86  -  10pkt  3,31  - 17pkt   30,0  -  35pkt       =  62pkt
-Gromny Sebastian             -  10,28  -  22       3,44  -  20       32,0  -  39           =  81
-Mazur Patryk                     -  10,44  -  19       2,90  -  9          31,0  -  37          =  65
-Markulis  Mateusz             -  11,66  -   0        2,40  -  3          23,0  -  21          =  24
-Jabłoński Michał                -  11,47  -   1        2,20  -  1          16,0  -  7            =  9
-Franczyk Kamil                 -   16,56  -   0        2,00  -  0          15,0  -   5           =   5PK

Komunikat
z Finału Powiatowego IMS "Baw się z nami"
1.SP Trześń - 12pkt -awans do finału rejonowego
2.SP.Tuszyma - 9pkt

Komunikat
z Finału Powiatowego IMS w 4-boju LA - Mielec 18.05.2011r.
Dziewczęta
1. SP 6 Mielec 1087 pkt - awans do finału wojewódzkiego
2. SP 3 Mielec 1027
3. SP Wola Mielecka 794
4. SP 11 Mielec 747
5. SP Borowa 709
6. SP 1 Mielec 698
7. SP 13 Mielec 688
8. SP Chorzelów 658
9. SP Przecław 648
10.SP Wampierzów 582
11.SP 12 Mielec 557
12.SP Wadowice Górne 527
13.SP Górki 505
Największą ilość punktów zdobyły:
1. Kaczor Monika - SP Wola Mielecka - 263
2. Krakowska Wiktoria - SP 3 Mielec - 261
3. Kolis Klaudia - SP 6 Mielec - 232
Chłopcy
1. SP Przecław 931 pkt. - awans do finału wojewódzkiego
2. SP Wadowice Górne 920
3. SP Wampierzów 855
4. SP 6 Mielec 843
5. SP 1 mielec 781
6. SP 11 Mielec 759
7. SP 3 Mielec 740
8. SP Chorzelów 736
9. SP Wola Mielecka 662
10.SP Borowa 653
11.SP 13 Mielec 604
12. SP Wadowice Dolne 553
13.SP Górki 458
14.SP 12 Mielec 443
Największą ilość punktów zdobyli:
1. Markulis Artur - SP Przecław - 269
2. Maziarz Wojciech - SP Wampierzóe - 259
3. Jacher Piotr - SP 6 Mielec - 245

Komunikat

z półfinału wojewódzkiego IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt –Mielec dn.11.04.2011r.
1.SP Nisko         -  SP Przecław              -  10:11
2.SP Dzikowiec – SP Nr10 Tarnobrzeg  -  15:3
3.SP Przecław    -  SP Nr10 Tarnobrzeg -  13:7
4.SP Dzikowiec -  SP Nisko                   -   9:8
5.SP Przecław   -  SP Dzikowiec            -   12:11- wynik zaliczony z rejonu
6.SP Nisko         -  SP Nr10 Tarnobrzeg -   12:15 – wynik zaliczony z rejonu
Tabela :
1.SP Przecław               - 6pkt  -  36:28 bramki – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Dzikowiec           -  4pkt  -  35:23              -  awans do barażu
3.SPNr10 Tarnobrzeg  -  2pkt  -  27:40
4.SP Nisko                   -  0 pkt -  30:35

Komunikat
z finału rejonowego IMS w sztafetowych biegach przełajowych – Mielec dn. 08.04.2011r.
 Chłopcy:
1.SP Wola Raniżowska      -  awans do finału wojewódzkiego
2.SP Pilzno                         -  awans do finału  wojewódzkiego
3.SP Czarna Sędziszowska
4.SP Nr 2 Kolbuszowa
5.SP Przecław
6.SP Nr 6 Mielec
   SP Nr 9 Dębica     -  nie ukończyła biegu
 Dziewczęta:
1.SP Nr 6 Mielec                   - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Przecław                      - awans do finału wojewódzkiego
3.SP Ocieka        
4.SP Zagórzyce Dolne
5.SP Nr 9 Dębica
6.SP Kolbuszowa Górna
7.SP Pilzno
8.SP Nr 2 Kolbuszowa

Komunikat
z finału rejonowego IMS w mini koszykówce dziewcząt – Przecław dn.01.04.2011r.
1.SP Przecław              -  SP Góra Ropczycka  -  15:12
2.SP Kolbuszowa         -  SP Żyraków              -    4:6
3.SP Żyraków              -  SP Góra Ropczycka  -    9:7
4.SP Przecław              -  SP Kolbuszowa         -    3:6
5.SP Kolbuszowa         -  SP Góra Ropczycka  -   9:4
6.SP Żyraków              -  SP Przecław               -  16:10
Tabela końcowa:
1.SP Żyraków            -  6 pkt.  -  31:21 kosze  - awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Kolbuszowa      -  5 pkt.  -  19:13            - awans do  półfinału wojewódzkiego
3.SP Przecław           -  4 pkt.   -  28:34
4.SP Góra Ropczycka- 3 pkt    -  23:33

Komunikat
z finału powiatowego IMS w mini piłce siatkowej – Mielec dn.21-22.03. 2011r.
Chłopcy:
Mecze finałowe:
1.SP Dąbie          -   SP Trzciana   -  2:1
2.SP Nr3 Mielec  -   SP Trzciana   -  2:1
3.SP Nr3 Mielec  -   SP Dąbie       -  1:2
Tabela końcowa:
1 SP Dąbie            -  4 pkt.  – 4:2 sety  - awans do finału rejonowego
2.SP Nr3 Mielec    -  2 pkt   -  3:3 sety
3.SP Trzciana        - 0 pkt   -  2:4  sety
4.SP Przecław
5.SP Nr12 Mielec
6.SP Tuszów Narodowy
7.SP Wadowice Górne
8.SP Nr9 Mielec
9.SP Trześń
10.SP Nr6 Mielec
11.SP Wola Mielecka
12.SP Nr2 Mielec
Dziewczęta:
Mecze finałowe:
1.SP Nr6 Mielec  -  SP Zdziarzec                -  2:0
2.SP Nr6 Mielec   -  SP Tuszów Narodowy -  2:0
3.SP Zdziarzec    -  SP Tuszów Narodowy  - 0:2
Tabela końcowa:
1.SP Nr6 Mielec              -  4 pkt   - 4:0 sety
2.SP Tuszów Narodowy -  2pkt   -  2:2 sety
3.SP Zdziarzec               -   0 pkt  -  0:4 sety
4.SP Nr3 Mielec
5.SPTrzciana
6.SP Trześń
7.SP Nr9 Mielec
8.SP Przecław
9.SP Nr11Mielec
10.SP Wadowice Dolne
11.SP Nr2 Mielec
12.SP Nr13 Mielec

Komunikat
z finału powiatowego IMS w tenisie stołowym Mielec dn. 07.03.2011r.
Dziewczęta:
1.SP Chorzelów    - awans do finału rejonowego
2.SP Jamy             -  awans do finału rejonowego
3.SP Trzciana
4.SP Przecław
Chłopcy:
1.SP Chorzelów    - awans do finału rejonowego
2.SP Wampierzów – awans do finału rejonowego
3.SP Trzciana
4.SP Czajkowa
5.SP Przecław

Komunikat
z finału powiatowego IMS w mini koszykówce
Dziewczęta: -Przecław dn.22.02.2011r.
Mecz finałowy:
1.SP Przecław – SP Padew Narodowa  - 10:4
 SP Nr 2 Mielec nie dojechało na zawody.
Tabela końcowa:
1.SP Przecław               - 2pkt  -awans do finału rejonowego
2.SP Padew Narodowa – 1pkt
3.SP Nr 2 Mielec
4.SP Radomyśl Wielki
5.SP Malinie
6.SP Wola Mielecka
7.SP Nr 6 Mielec
8.SP Tuszyma
9.SP Nr.13 Mielec
10.SP Nr 9 Mielec
11.SP Nr 3 Mielec
12.SP Borowa
Chłopcy: Przecław dn.23.02.2011r.
Mecze finałowe:
1.SP Przecław      -  SP Nr 6 Mielec            -  23:12
2.SP Przecław      -  SP Padew Narodowa -  46:8
3.SP Nr 6 Mielec  -  SP Padew Narodowa -   14:6
Tabela końcowa :
1 SP Przecław                - 4pkt    - 69:20  kosze – awans do finału rejonowego
2.SP Nr 6 Mielec            -  3pkt  -  26:29
3.SP Padew Narodowa  -  2pkt  -  14:60
4.SP Rzędzianowice
5.SP Nr 1 Mielec
6.SP Malinie
7.SP Wola Mielecka
8.SP Nr 13 Mielec
9.SP Borowa
10 SP Radomyśl Wielki
11.SP Nr 9 Mielec
12.SP Tuszyma

Komunikat
z finału powiatowego IMS w mini piłce ręcznej
Mielec dn.16.12 – 2012.2010r
Chłopcy – dn.16.12.2010r.
Mecze finałowe:
1.SP Malinie     -  SP Nr2 Mielec  -  10:7
2.SP Nr2 Mielec-  SP Przecław     -   8:10
3.SP Nr2 Mielec-  SP Malinie       -  13:8
Tabela końcowa:
1.SP Przecław             -  4:0 pkt  -  23:16 bramki – awans do finału rejonowego
2.SP Malinie               -  2:2        -  18:20
3.SP Nr2 Mielec          -  0:4        -  15:20 
4.SP Wadowice G
5.SP Trzciana
6.SP Nr11Mielec
7.SP Radomyśl Wielki
8.SPNr  Mielec
9.SP Podleszany
10.SP Nr3 Mielec
11.SP Nr12 Mielec
12.SPNr 13 Mielec
Dziewczęta – dn.20.12.2010r.
Mecze finałowe:
1.SP Nr1 Mielec    -  SP Przecław    -  1:6
2.SP Nr1 Mielec    -  SP Trzciana     -  2:4
3.SP Przecław       -  SP Trzciana     -  13:3
Tabela końcowa:
1.SP Przecław       -  4:0 pkt  -  19:4 bramki –awans do finału rejonowego
2.SPTrzciana        -   2:2       -   7:15
3.SP Nr1 Mielec    -  0:4       -   3:10
4.SP Wadowice Górne
5.SP Malinie
6.SPNr2 Mielec
7.SP Wola Mielecka
8.SPNr3 Mielec
9.SP Dąbie
10.SPNr13 Mielec
11.SPNr6 Mielec
12.SPNr12 Mielec

Komunikat
z półfinału wojewódzkiego IMS w mini unihokeju chłopców
Mielec dn.15.12.2010r.
Mecze eliminacyjne:
Grupa A
1.SP Nr 5 Dębica         -  SP Hucisko      -  5:1
2.SP Nr 13 Mielec       -  SP Ślęzaki        -  0:0
3.SP Nr 5 Dębica         -  SP Nr 13 Mielec-  2:1
4.SP Hucisko              -  SP Ślęzaki       -  1:2
5.SP Nr 5 Dębica         -  SP Ślęzaki       -  2:1
6.SP Hucisko              -  SP Nr 13 Mielec-  0:1
Tabela Gr.A
1.SP Nr 5 Dębica       -  6:0pkt - 9:3 bramki – awans do finału
2.SP Ślęzaki            -  3:3     - 3:3            - awans do finału
3.SP Nr 13 Mielec     -  3:3      - 2:2
4.SP Hucisko           - 0:6      - 0:6
Grupa B
1.SP Brzeżnica       -  SP Klatki                   -  4:1
2.SP Brzeżnica       -  SP Wadowice Dolne    -  0:1
3.SP Klatki            -  SP Wadowice Dolne    -  2:2
Tabela Gr.B
1.SP Wadowice Dolne    -  3:1 pkt  - 3:2 bramki
2.SP Brzeżnica          -  2:2       - 4:2
3.SP Klatki               -  1:3       - 3:6
 Mecze finałowe  - z zaliczeniem meczy z grup eliminacyjnych
1.SP Wadowice Dolne  - SP Ślęzaki             - 2:1
2.SP Nr 5 Dębica           - SP Brzeżnica         -  0:2
3.SP Nr 5 Dębica          - SP Wadowice D.   -  1:2
4.SP Ślęzaki                - SP Brzeżnica         -  0:6
5.SP Brzeżnica            - SP Wadowice D.    -  0:1 – wynik z eliminacji
6.SP Nr 5 Dębica           - SP Ślęzaki             -  2:1 – wynik z eliminacji
Tabela końcowa:
1.SP Wadowice Dolne – 6:0 pkt  - 5:2 bramki –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Brzeżnica            - 4:2       - 8:1             - awans dofinału wojewódzkiego
3.SP Nr 5 Dębica          - 2:4       - 3:5             - awans do finału wojewódzkiego
4.SP Ślęzaki                - 0:6       - 2:10
5.SP Nr 13 Mielec   
6.SP Klatki
7.SP Hucisko

Komunikat
z półfinału powiatowego grupy B w piłce ręcznej
9.12.2010r. Radomyśl Wielki - chłopcy
Mecze
Wadowice - Radomyśl 9-2
Podleszany-  Przecław 2-10
Radomyśl - Przecław 2-13
Wadowice - Podleszany 8-5
Wadowice - Przecław 5-12
Radomyśl - Podleszany 14-2
Tabela końcowa
1. SP Przecław 6pkt (35-9) - awans
2. SP Wadowice Górne  4pkt (22-19)
3. SP Radomyśl Wielki 2pkt (18-24)
4. SP Podleszany 0pkt (9-32)
10.12.2010r. Radomyśl Wielki - dziewczęta
Mecze
Przecław - Dąbie 13-4
Wola Mielecka - Wadowice 0-11
Dąbie - Wadowice 4-11
Przecław - Wola Mielecka 8-4
Przecław - Wadowice 9-4
Dąbie - Wola Mielecka 1-3
Tabela końcowa
1. SP Przecław 6pkt (30-12) - awans
2. SP Wadowice Górne 4pkt (26-13)
3. SP Wola Mielecka 2pkt (7-20)
4. SP Dąbie 0pkt (9-27)

Komunikat

Z finału powiatowego IMS w mini unihokeju dziewcząt
Mielec dn.13.11.2010r.
Mecze eliminacyjne:
Grupa A
1.SP Gliny Małe    -  SP Nr13 Mielec           -  1:0
2.SP Nr13 Mielec  -  SP Tuszów Narodowy -  1:0
3.SP Gliny Małe    -  SP Tuszów Narodowy -  1:0
Tabela Gr.A
1.SP Gliny Małe             -  4:0
2.SP Nr13 Mielec           -  2:2
3.SP Tuszów Narodowy -  0:4
Grupa B
1.SP Gawłuszowice  -  SP Wola Mielecka  -  1:0
2.SP Wola Mielecka -  SP Borowa              -  1:3
3.SP Gawłuszowice  -  SP Borowa              -  4:0
Tabela Gr.B
1.SP Gawłuszowice  -  4:0
2.SP Borowa             -  2:2
3.SP Wola Mielecka  -  0:4
Mecz o miejsce V – VI
  - SP Wola Mielecka – SP Tuszów Narodowy  -  1:0
Mecze finałowe:
1.SP Borowa – SP Gawłuszowice          – 0:4 – wynik zaliczony z eliminacji
2.SP Nr13 Mielec – SP Gliny Małe         - 0:1 -  wynik zaliczony z eliminacji
3.SP Gliny Małe   -  SP Borowa             - 1:1
4.SP Nr13 Mielec -  SP Gawłuszowice – 1:0
5.SP Nr13 Mielec -  SP Borowa             - 1:1
6.SP Gliny Małe   -  SP Gawłuszowice  - 0:1
Tabela końcowa:
1.SP Gawłuszowice  - 4: 2  - awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Gliny Małe        - 3:3  - awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Nr13 Mielec      - 3:3
4.SP Borowa              - 2:4
5.SP Wola Mielecka 
6.SP Tuszów Narodowy   

Komunikat
z finału rejonowego IMS w szachach drużynowych
Mielec dn.08.11.2010r.
1.SP Pilzno                      - 14pkt.    -  27,5 pkt .małe – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr13 Mielec            - 11          -  18,0                 -  awans do finału wojewódzkiego
3.SPNr6 Mielec               - 10          -  16,0
4.SP Kolbuszowa Górna - 7.           -  14,5
5.SP Nawsie                    - 6            -  12,5
6.SP Nr5 Dębica             -  4            - 12,0
7.SP Nr1 Kolbuszowa    -  4            -  10,5
8.SP Wielopole Skrz.     -  0             - 1,5

Komunikat
z finału powiatowego IMS w mini unihokeju chłopców
Mielec dn.06.11.2010r.
Mecze eliminacyjne:
Grupa A
1.SP Gawłuszowice  -  SP Tuszów Narodowy  - 0:1
2.SP Nr13 Mielec     -  SP Borowa                    - 0:2
3.SP Gawłuszowice  -  SP Nr13 Mielec            - 0:1
4.SP Borowa             -  SP Tuszów Narodowy - 0:1
5.SP Nr13 Mielec      - SP Tuszów Narodowy  - 3:0
6.SP Borowa             -  SP Gawłuszowice        -  1:1
Tabela Gr.A
1.SPNr13 Mielec             - 4:2 pkt   -  4:2 bramki
2.SP Tuszów Narodowy  - 4:2         -  2:3
3.SP Borowa                    - 3:3         -  3:2
4.SP Gawłuszowice         - 1:3          - 1:2
Grupa B
1.SP Gliny Małe            -  SP Wadowice Dolne  -  1:3
2.SP Gliny Małe            -  SP Wola Mielecka      -  1:1
3.SP Wadowice Dolne  -  SP Wola Mielecka      -  0:0
Tabela Gr. B
1.SP Wadowice Dolne  -  3:1 pkt.    -  3:2 bramki
2.SP Wola Mielecka      -  2:2           -  1:1
3.SP Gliny Małe            -  1:3           -  2:4
Mecze półfinałowe:
1.SP Nr13 Mielec            -  SP Wola Mielecka     - 2:0
2.SP Tuszów Narodowy  - SP Wadowice Dolne – 1:2
Mecze finałowe:
1.SP Tuszów Narodowy  -  SP Wola Mielecka   - 0:3  - o miejsce 3-4
2.SP Nr 13 Mielec            - SP Wadowice Dolne- 3:0  - o miejsce 1-2
Tabela końcowa:
1.SP Nr13 Mielec         - awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Wadowice Dolne – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Wola Mielecka
4.SP Tuszów Narodowy
5.SP Borowa
6.SP Gliny Małe
7.SP Gawłuszowice

Komunikat

z finału powiatowego IMS w szachach drużynowych
Mielec dn. 03.11.2010r.
1.SP Nr 6 Mielec             - 7 pkt.  – awans do finału rejonowego
2.SP Nr 13 Mielec           - 5 pkt.
3.SP Malinie                   - 2 pkt.
4.SP Tuszów Narodowy -1,5 pkt.
 SP Nr 13 Mielec               - 3,5 pkt. PK

Komunikat 
z finału powiatowego IMS w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.27.10.2010r.
Dziewczęta:
1.SP Nr 6 Mielec   - awans do finału rejonowego
2.SP Przecław      -  awans do finału rejonowego
Chłopcy:
1.SP Nr 6 Mielec  -  awans do finału rejonowego
2.SP Przecław      -  awans do finału rejonowego
3.SP Wadowice Dolne
4.SP Wola Mielecka
5.SP Nr 13 Mielec

Komunikat
z finału powiatowego IMS w indywidualnych biegach przełajowych
Mielec 8.10.2010r.
Dziewczęta 500 m
1. Raś Wiktoria 2000 SP Padew Narodowa
2. Niedbała Natalia 2000 SP 6 Mielec
3. Juwa Izabela 2000 SP Przecław
4. Jabłońska Ada 2000 SP Przecław
5. Suchy Kamila  2000 SP Partynia
6. Hodur Alicja 2000 SP Przecław
7. Mol Maria 2000 SP Janowiec
8. Stec Izabela 2000 SP Dąbrówka Wisłocka
9. Dereń Aleksandra 2000 SP Radomyśl Wielki
10.Mądry Julia 2000 SP Książnice
11.Furgał Patrycja 2000 SP Janowiec
12.Głodzik Paulina 2000 SP Trzciana
13.Leś Weronika 2000 SP Wola Mielecka
14.Pisarczyk Sylwia 2000 SP Książnice
15.Płaza Natalia 2000 SP Jaślany
16.Dąbek Klaudoa 2001 SP Jamy
17.Czapiga Paulina 2000 SP Breń Osuchowski
18.Janus Paulina 2000 SP 13 Mielec
19.Banik Agnieszka 2000 SP Czermin
20.Wójcik Jadwiga 2000 SP Wola Mielecka
21.Dudzik Julia 2000 SP Tuszów Narodowy
22.Czekaj Justyna 2000 SP Tuszów Narodowy
23.Chruściel Katarzyna 2000 SP Tuszów Narodowy
24.Kusek Marta 2000 SP Malinie
25.Gwóźdź Kinga 2001 SP Izbiska
26.Ćwięka Karolina 2000 SP Borowa
27.Kania Aleksandra 2000 SP Wola Mielecka
28.Winiarz Patrycja 2000 SP Otałęż
29.Lonczak Wiktoris 2000 SP Wadowice Dolne
30.Zabrzyńska Bernadetta 2000 SP Wadowice Dolne
31.Pisarczyk Ewelina 2000 SP Breń Osuchowski
32.Zboch Dominika 2000 SP Tuszów Narodowy
33.Szul Kamila 2000 SP 13 Mielec
34.Sowa Patrycja 2000 SP Jaślany
35.Trela Natalia 2000 SP Tuszów Narodowy
36.Kucharska Kinga 2000 SP 6 Mielec
37.Sęk Martyna 2000 SP Trześń
38.Mazur Martyna 2000 SP Padew Narodowa
39.Juwa Karolina 2000 SP Trześń
40.Kardyś Aleksandra 2000 SP Wola Mielecka
41.Majcherczyk Julia 2000 SP Czermin
42.Leśniak Magdalena 2000 SP Tuszów Narodowy
43.Kłoda Natalia 2000 SP TRześń
44.Łępa Dominika 2000 SP 13 Mielec
45.Szymańska Justyna 2000 SP Trześń
46.Snopkowska Paulina 2000 SP 13 Mielec
47.Skrzyniarz Anna 2000 SP Czermin
48.Streb Anna 2000 SP 13 Mielec
49.Surdej Karolina 2000 SP 13 Mielec
50.Mojek Natalia 2000 SP 13 Mielec
51.Leś Magda 2000n SP 13 Mielec
Chłopcy 500m
1. Jacher Marcin 2000 SP 6 Mielec
2. Dąbek Kamil 2000 SP Czermin
3. Bugaj Kacper 2000 SP Czermin
4. Dulik Paweł 2000 SP Malinie
5. Ryniewicz Łukasz 2000 SP Chorzelów
6. Lasota Wiktor 2000 SP Czermin
7. Mazgaj Hubert 2000 SP Czermin
8. Świątek Paweł 2000 SP Izbiska
9. Tyrpa Kacper 2000 SP 13 Mielec
10.Cichoń Radosław 2000 SP Dąbrówka Wosłocka
11.Misiak Sebastian 2000 SP Partynia
12.Falarz Filip 2000 SP Dąbrówka Wisłocka
13.Wyzga Wiktor 2000 SP Wadowice Górne
14.Piękoś Tomasz 2000 SP Trześń
15.Dubiel Patryk 2000 SP Trzciana
16. Mordec Sebastian 2000 SP Borowa
17.Cirbus Marcin 2000 SP Borowa
18.Gałat Arkadiusz 2000 SP Podborze
19.Fedor Filip 2000 SP Wadowice Górne
20.Strugała Mikołaj 2000 SP Borowa
21.Matuszczak Bartłomiej 2000 SP Otałęż
22.Hajec Szymon 2000 SP Książnice
23.Cholewa Bartosz 2000 SP Radomyśl Wielki
24.Strzelczyk Michał 2000 SP Przecław
25.Piekara Arkadiusz 2000 SP Borowa
26.GŁaz Maksymilian 2000 SP Jaślany
27.Stachowicz Bartłomiej 2000 SP Borowa
28.Żelazko Wojciech 2000 Sp Wadowice Górne
29.GłodzikKacper 2000 SP Trzciana
30.Dyś Dawid 2000 SP Wylów
31.Grochowina Jakub 2000 SP Przecław
32.Szeliga Krystian 2000 SP Trzciana
33.Solon Wiktor 2000 SP Łączki Brzeskie
34.Krysa Damian 2000 SP Trześń
35.Cyran Konrad 2000 SP Trześń
36.Sałagaj Tomasz 2000 SP 13 Mielec
37.Podleszański Krzysztof 2000 SP Borowa
38.Dulik Marcin 2000 SP Jaślany
39.Paterak Kamil 2000 SP Jaślany
40.Bator Mikołaj 2000 SP Wadowice Dolne
41.Mordec Rarosław 2000 SP Borowa
42.Parys Sebastian 2000 SP Wola Mielecka
43.Zakręcki Michał 2000 SP Borowa
44.Krupa Mateusz 2000 SP 13 Mielec
45.Grębowiec Dawid 2000 SP 13 Mielec
46.Piękoś Patryk 2000 SP Łączki Brzeskie
47.Wesołowski Jakub 2000 SP 13 Mielec
48.Robak Krystian 2000 SP Wadowice Górne
49.Mazur Wiktor 2000 SP Tuszów Narodowy
50.Łachut Szymon 2000 SP Trześń
51.Kardyś Sebastian 2000 SP Tuszów Narodowy
52.Smoleń Michał 2000 SP Czermin
53.Golba Mariusz 2000 SP Górki
54.Pezda Woktor 2000 SP Górki
55.Kalita Karol 2000 SP Wola Mielecka
56.Sasor Jakub 2000 SP Malinie
57.Kania Bartosz 2000 SP Wola Mielecka
58.Szostek QWojciech 2000 SP Wadowice Górne
59.Słaby Piotr 2000 SP Breń Osuchowski
60.Skrzypek Grzegorz 2000 SP Wylów
61.Sowa Karol 2000 SP Wola Mielecka
62.Krzypek Michał 2000 SP Wylów
63. Skrzypek Patryk 2000 SP Wylów
64.Warzecha Kamil 2000 SP Wadowice Górne
65.Pietryka Sebastian 2000 SP Tuszów Nardowy
66.Furdyna Piotr 2000 SP Tuszów Narodowy
67.Brzostecki Mateusz 2000 SP Wadowice Górne
68.Peret Wiktor 2000 SP Wadowice Górne
Dziewczęta 1000m
1. Królewicz Konstancja 98 SP 6 Mielec
2. Piłat Angelika 98 SP Wylów
3. Kamuda Patrycja 98 SP 6 Mielec
4. Stopa Janina 98 SP Dulcza Mała
5. Kużdżał Patrycja 98 SP Radomyśl Wielki
6. Mydlarz Beata 99 SP Dąbie
7. Szrom Patrycja 98 SP Otałęż
8. Niziołek Paulina 98 SP Trześń
9. Kysiak Weronika 98 SP 6 Mielec
10.Kolisz Klaudia 98 SP 6 Mielec
11.Leszczyńska Klaudia 98 SP Partynia
12.Kania Aleksandra 99 SP 6 Mielec
13.Skiba Julia 98 SP Trześń
14.Krukowska Aleksandra 99 SP Czermin
15.Małecka Monika 99 SP 6 Mielec
16.Naprawa Gabriela 99 SP Chorzelów
17.Pazdro Sylwia 98 SP Tuszów Narodowy
18.Słomba Ilona 98 SP Przecław
19.Głodzik Wiktoria 98 SP Jamy
20.Bator Anna 98 SP Wadowice Dolne
21.Krzysztofik Magdalena 98 SP Izbiska
22.Żola Katrzyna 98 SP Wola Mielecka
23.Wieczerzak Marta 99 SP Borowa
24.Polak Natalia 99 SP Jamy
25.Taran Agata 99 SP Jaślany
26.Działowska Wiktoria 98 SP Borowa
27.Kaczor Monika 98 SP Wola Mielecka
28.Motyl Justyna 98 SP Breń Osuchowski
29.Pszeniczna Ewelina 98 SP Padew Narodowa
30. Burakowska Justyna 98 SP Czermin
31.Krężel Joanna 98 SP Przecław
32.Witaszek Martyna 98 SP Otałęż
33.Gonet Joanna 99 SP Padew Narodowa
34.Załucka Maria 99 SP Padew Narodowa
35.Stafiej Aleksandra 98 SP Borowa
36.Młynek Daria 98 SP Wola Mielecka
37.Bomba Angelika 98 SP Czermin
38.Ciemięga Paulina 99 SP Tuszów Narodowy
39.Ogorzałek Angelika 99 SP Trzciana
40.Goryczka Paulina 99 SP 6 Mielec
41.Młynek Wiktoria 98 SP 6 Mielec
42.Sapała Anna 98 SP Borowa
43.Kos Aleksandra 98 SP Wadowice Dolne
44.Schab Parycja 98 SP Wadowice Dolne
45.Gudz Patrycja 99 SP 13 Mielec
46. Lonczak Kinga 99 SP Wadowice Dolne
47.Szarek Katarzyna 98 SP Wola Wadowska
48.Borowiec Katarzyna 99 SP Breń Osuchowski
49.Krężel Katarzyna 99 SP Przecław
50.Augustyn Jagoda 99 SP Przecław
51.Borowiec Karolina 99 SP Breń Osuchowski
52.Ozimek Małgorzata 99 SP Tuszów Narodowy
53.Głaz Magdalena 99 SP Padew Narodowa
54.Mieszkowicz Wioletta 98 SP Chorzelów
55.Maziarz Aleksandra 99 SP Chorzelów
56.Bednarz Anna 99 SP Wadowice Dolne
57.Snopkowska Ola 99 SP 13 Mielec
58.Kramarz Iwina 99 SP Wadowice Dolne
59.Szymczyk Faustyna 98 SP 13 Mielec
60.Zielińska Kinga 98 SP 13 Mielec
61. Sulisz Anna 98 SP 6 Mielec
62.Trela Beata 99 SP Chorzelów
63.Łachut Emilia 99 SP 13 Mielec
Chłopcy  1000m
1. Wyzga Daniel 98 SP Wadowice Górne
2. Jacher Piotr 98 SP 6 Mielec
3. Staroń Paweł 98 SP Malinie
4. Suchy Mateusz 98 SP Wadowice Górne
5. Kubek Dawid 99 SP Przecław
6. Ochalik Mateusz 99 SP Chorzelów
7. Kobat Jarosław 98 SP Wadowice Dolne
8. Rzeźnik Karol 98 SP Jaślany
9. Polak Tomasz 98 SP Otałęż
10.Hodur Mateusz 98 SP Przecław
11.Dykas Dawid 98 SP Zdziarzec
12.Bała Tomasz 98 SP Ruda
13.Litwin Jakub 98 SP Partynia
14.Głowa Michał 98 SP Padew Narodowa
15.Dolot Krystian 98 SP Ruda
16.Sypek Adam 98 SP Czermin
17.Pezda Piotr 98 SP Czermin
18.Ćwik Rafał 98 SP Przecław
19.Mytych Daniel 98 SP Jamy
20.Serafin Paweł 98 SP Ruda
21.Holada Mirosław 98 SP Wadowice Górne
22.Rzeźnik Damian 9 SP Jaślany
23.Midura Jakub 98 SP Izbiska
24.Motyl Damian 98 SP Chorzelów
25.Mazur Adam 98 SP Jamy
26.Dul Marcin 98 SP Czermin
27.Ogara Grzegorz 98 SP Jamy
28.Świątek Grzegorz 98 SP Wola Wadowska
29.Stec Krystian 98 SP Wola Mielecka
30.Malczyński Norbert 99 SP Borowa
31.Kranowski Bartosz 99 SP Trześń
32.Ciemięga Rafał 98 SP Tuszów Narodowy
33.Pieróg Michał 98 SP Tuszów Narodowy
34.Mytych Krystian 99 SP Jamy
35.Woźniak Tadeusz 98 SP Padew Narodowa
36.Czeż Michał 99 SP Padew Narodowa
37.Kużdżał Kamil 99 SP Wadowice Dolne
38.Rec Mateusz 99 SP Wola Mielecka
39.Mikrut Krystian 99 SP Borowa
40.Ćwięka Albert 99 SP Trzciana
41.Bugaj Damian 98 SP Łysaków
42.Chruściel Kamil 99 SP Trześń
43.Kościelny Wiktor 98 SP Malinie
44.Walczak Maciej 99 SP Malinie
45.Kużdżał Sebastian 98 SP Wadowice Dolne
46.Marzec Konrad 98 SP Chorzelów
47.Anuszewski Artur 99 SP Borowa
48.Szwakopr Kacper 99 SP Borowa
49.Ruła Konrad 99 SP Padew Narodowa
50.Adaś Maciej 99 SP Padew Narodowa
51.Graniczka Wojciech 99 SP Chorzelów
52.Adamczyk Marcin 99 SP Trzciana
53.Wilk Karol 98 SP Książnice
54.Pieróg Sebastian 99 SP Padew Narodowa
55.Pasela Patryk 98 SP Książnice
56.Struzik Dawid 98 SP Wylów
57.Bernacik Mateusz 98 SP Wola Mielecka
58.Kajkusuzjan Artur 98 SP Wola Mielecka
59.Wyzga Adrian 98 SP Łączki Brzeskie
60.Wesołowski Karol 98 SP 13 Mielec
61.Ossoliński Jakub 98 SP 13 Mielec
62.Fitał Konrad 99 SP Trześń
63.Szarek Mateusz 98 SP Wola Wadowska
64.Kubiczek Kamil 99 SP Wadowice Dolne
65.Skoroś Patry 98 SP Chorzelów
66.Rusek Mateusz 99 SP Górki
67.Rzeszutek Kacper 98 SP Chorzelów
68.Babula Kamil 98 SP 13 Mielec
69..Borowski Szymon 99 SP 13 Mielec
70.Krupa Daniel 99 SP 13 Mielec
71.Chruszczyk Konrad 99 SP 13 Mielec
72.Karkut Olek 99 SP 13 Mielec
73.Ciemiga Kacper 98 SP 13 Mielec
74.Wolak Łukasz 98 SP 13 Mielec

Komunikat

z finału powiatowego IMS w lekkiej atletyce  Mielec dn.21.09.2010r.
Dziewczęta:
60m eliminacje:
Seria I
1.Kusiak Weronika         - 98  - SPNr6 Mielec    - 9,12
2.Krakowska Wiktoria    - 98  - SP Nr3 Mielec   - 9,31
3.Zych Dominika            - 98  -  SP Borowa        - 10,00
4.Buczek Ewa                 -  98 -  SP Nr9 Mielec  -  10,02
5.Pezda Kinga                 -  99 -  SP Górki           -  10,40
6.Trela Beata                   - 99  -  SP Chorzelów   -  10,52
Seria II
1.Fietko Agata                -  98 -  SP Nr3 Mielec        -  9,61
2.Grzelak Wiktoria         -  98 -  SP Borowa            -   9,99
3.Klacza Dominika        -  99  -  SP Nr12 Mielec    -  10,23
4.Kos Aleksandra          -  98  - SP Wadowice Dolne- 10,56
5.Borowiec Karolina     -  98 -  SP Nr3 Mielec         -  10,75
6.Nowak Angelika         -  98 -  SP Nr9 Mielec        -  11,19
Seria III
1.Popera Wiktoria          -  98 -  SP Nr3 Mielec       -  9,89
2.Załucka Weronika       -  99 -  SP Borowa            -  10,36
3.Soboń Karolina           -  98 -  SP Nr9 Mielec       -  10,65
4.Słąba Oliwia               -  98 -  SP Nr9 Mielec       -  10,80
5.Harsze Izabela            - 98 -  SP Książnice           -  11,34
Seria IV
1.Rogala Angelika         - 98- SP Wampierzów    -   9,83
2.Strycharz Agnieszka  -  98 – SP Wampierzów   -  10,24
3.Kobos Patrycja           - 99 – SP Wylów             -  10,84
4. Wenc Aneta               - 98-  SP Wadowice Górne – 11,05
Seria V       
1.Ogorzałek Angelika    - 98- SP Zabrnie            -  9,79
2.Białek Monika            -  98 – SP Wadowice Górne – 10,33
3.Wożniak Magdalena  -  99 -  SP Zabrnie             -  10,81
60m. Finał
1.Krakowska Wiktoria   -  98 – SP Nr3 Mielec   -  9,18
2.Fietko Agata                -  98 -  SP Nr3 Mielec  -  9,36
3.Kysiak Weronika        -  98 -  SP Nr 6 Mielec  -  9,38
4.Ogorzałek Angelika    -  98 -  SP Zabrnie         -  9,63
5.Rogala Angelika         -  98 -  SP Wamoierzów – 9,70
6.Grzelak Wiktoria        -  98 –SP Borowa           -  9,75
7.Popera Wiktoria          -  98 -  SPNr3 Mielec     -  9,80
600m –serie na czas.
Seria I
1.Królewicz Konstancja  - 98 – SP Nr6 Mielec            -  2;04,99
2.Kamuda Patrycja          - 98 – SP Nr6 Mielec            -  2;10,27
3.Błaż Oliwia                  -  98 – SP Wadowice Górne  - 2;10,97
4.Wrona Angelika           - 99 -  SP Nr6 Mielec            - 2;14,15
5.Krężel Katarzyna         - 99 -  SP Przecław                - 2;15,76
6.Wilk Agata                   - 99 -  SP Wylów                  - 2;21,97
7.Bątor Anna                   - 98 – SP Wadowice Dolne – 2;22,26
8.Słomba Ilona                - 98 -  SP Przecław              -  2;24,83
9.Szczepanek Karolina    - 98 – SP Nr3 Mielec           -  2;29,09
10.Maziarz Aleksandra   - 98 – SP Chorzelów            -  2;43,58
11.Wałęga Karolina        - 99 -  SP Wadowice Gorne  - 2;50,30
12.Kołpa Sandra             - 98 – SP Nr9 Mielec            - 3;03,47
Seria II
1.Piłat Angelika              - 98 – SP Wylów                   -2;10,43
2.Kusz Klaudia               - 98 – SP Nr6 Mielec            - 2;10,57
3.Małecka Monika          - 98 – Sp Nr6 Mielec            - 2;12,91
4.Worosz Adriana           - 98 – SP Nr1 Mielec            - 2;19,61
5.Wrażeń Anna               - 98 – SP Książnice               - 2;21,67
6.Skowron Sabina           - 98 – SP Nr3 Mielec            - 2;24,97
7.Piłat Agnieszka            - 99 – SP Wylów                  - 2;28,60
8.Lonczak Kinga            - 99 – SP Wadowice Dolne    -2;31,93
9.Juwa Magdalena         - 99 – SP Czajkowa                - 2;32,12
10.Kapinos Katarzyna    - 99 – SP Wadowice Górne    - 2;32,31
11.Róg Natalia                - 98 – SP Nr3 Mielec             - 2;36,18
12.Sulisz Anna                - 98- SP Nr6 Mielec              - 2;50,70
13.Kramarz Iwona          - 99 – SP Wadowice Dolne   - 2;52,71
Seria III
1.Mieszkowicz Wioletta  - 98 – SP Chorzelów              -2;14,53
2.Soja Sylwia                   - 98 – SP Nr3 Mielec             - 2;18,46
3.Babiec Monika             - 99 – SP Wadowice Górne    - 2;21,66
4.Weryńska Katarzyna    - 98 – SP Nr3 Mielec             -  2;24,60
5.Żelazko Kamila            - 98 – SP Nr9 Mielec             - 2;33,93
6.Jaszcz Anna                  - 98 – SP Książnice               -  2;33,70
7.Guła Magdalena           - 99 – SP Wadowice Górne    - 2;37,49
8. Leśniowska Wiktoria  - 98 – SP Nr9 Mielec              - 2;45,11
9.Daniluk Kaja                - 99 – SP Nr6 Mielec              - 2;51,60
10.Działowska Kamila    - 98 – SP Nr1 Mielec              - 2;56,19
11.Babiec Monika           - 99 – SP Wadowice Górne    - DNS
Skok w dal
1.Wróbel Marcelina        - 98-  SP Nr9 Mielec            - 4,55
2.Krakowska Wiktoria    - 98- SP Nr 3 Mielec            - 4,40
3.Lasek Martyna             - 98- SP Nr3 Mielec             - 4,22
4.Kania Ola                     - 99 – SP Nr 6 Mielec          - 4,13
5.Borowiec Karolina       - 98 – SP Nr3 Mielec           - 3,87
6.Wiącek Julia                 - 99 – SP Borowa                 - 3,80
7.Dereń Marzena             - 98 – SP Wola Mielecka     - 3,76
8.Kołek Patrycja              - 98 – SP Nr3 Mielec           - 3,62
9.Naprawa Gabriela        - 99- SP Chorzelów              - 3,61
10.Kamuda Angelika       - 99- SP Nr3 Mielec            - 3,48
11.Młynek Daria              - 98 – SP Wola Mielecka    - 3,26
12.Stafiej Aleksandra       - 98 – SP Borowa                - 3,21
13.Kapinos Magdalena    - 98 – SP Nr9 Mielec           - 3,15
14.Łabaj Joanna               - 99 – SP Wadowice Dolne
Skok wzwyż
1.Żola Katarzyna              - 98- SP Wola Mielecka       - 115
2.Kaczor Monika              - 98 – SP Wola Mielecka     -  105
Rzut piłeczką palantową
1.Jędrzejowska Regina          - 98- SP Przecław                     - 39,0
2.Sypek Sandra                      - 98- SP Nr3 Mielec                 - 37,0
3.Kapinos Angelika               - 98- SP Nr1 Mielec                 - 35,0
4.Krężel Joanna                     - 98- SP Przecław                     - 35,0
5.Głuszak Maja                      - 98 – SP Nr3 Mielec               - 34,0
6.Rzeszutek Karolina            - 98 – SP Nr3 Mielec                - 34,0
7.Schab Patrycja                    - 98 – SP Wadowice Dolne      - 34,0
8.Hawron Justyna                  - 98 – SP Nr3 Mielec                - 33,0
9.Lisowska Anna                   - 98 – SP Nr6 Mielec                - 32,0
10. Rusin Sylwia                    - 98- SP Wola Mielecka           - 31,0
11.Trelka Justyna                   - 98 – SP Nr3 Mielec               - 30,0
12. Midura Justyna                - 98 – SP Wadowice Górne      - 30,0
13.Początek Monika             - 98 – SP Nr1 Mielec                 - 29,0
14. Rugała Natalia                - 98 – SP                                    - 28,0
15.Szelest Konstancja           - 98 – SP Nr 9 Mielec                - 28,0
16.Wiśniewska Anna             - 98 – SP Nr3 Mielec                - 27,0
17. Kierys Milena                  - 99 – SP Nr1 Mielec                - 26,0
18.Piguła Dominika               - 98 – SP Nr9 Mielec                - 25,0
19.Śpiewak Katarzyna           - 98- SP Nr6 Mielec                  - 24,0
20.Masajada Kinga                - 98 – SP Górki                          - 24,0
21. Borowiec Karolina           - 99 – SP Borowa                      - 23,0
22.Wiącek Aleksandra           - 99 – SP Borowa                      - 21.0
Chłopcy:
60m.eliminacje:
Seria I
1.Ochalik Mateusz                 - 99 -  SP Chorzelów            -  9,56
2.Mazan Dominik                  - 98 -  SPNr3 Mielec            -  9,72
3.Dąbrowski Kacper              - 99 -  SPNr1 Mielec            -  10,20
4.Żdziebło Piotr                     - 98 -  SP nr6 Mielec            -  10,25
5.Rzeszutek Dawid                - 98 -  SPNr13 Mielec          -  10,52
6.Dóżdż Marcin                     -  98 -  SP Górki                   -  11,25
Seria II
1.Stafiej Piotr                         - 99 -  SP Borowa                 - 9,47
2.Krakowski Konrad             -       -  SP Nr9 Mielec           - 9,68
3.Machała Kamil                   - 98 -  SP Nr1 Mielec           - 9,70
4.Ryniewicz Łukasz              - 00 -  SP Chorzelów             -10,11
5. Trybulec Konrad               - 98-  SP Nr3 Mielec             - 10,54
Seria III
1.Kurdziel Kacper                 - 98 -  SP Nr9 Mielec            - 9,39
2. Dziekan Dawid                  - 98 -  SPNr3 Mielec             - 10,01
3.Marek Kamil                      - 99  -  SP Wola Mielecka     - 10,24
4.Ozga Mateusz                     - 99 -  SP Górki                     - 10,30
5.Pazdro Adrian                     - 98 -  SP Przecław                - 10,47
6. Mikrut Krystian                 - 99 -  SP Borowa                  - 10,81
Seria IV
1.Kilian Łukasz                     - 98 -  SP Nr1 Mielec            -  9,24
2.Blicharski Grzegorz            - 99 -  SP Nr12 Mielec         -  9,88
3.Rec Mateusz                       - 99 -  SP Wola Mielecka     -  10,27
4.Kokoszka Piotr                   - 98 -  SP Wadowice Dolne  -  10,30
5.Malczyński Norbert            - 99 -  SP  Borowa                - 10,57
6.Smykla Krystian                 - 99 -  SP Chorzelów            - 10,60
Seria V
1.Jagusiak Bartłomiej            - 98 – SP Borowa                 -  9,32
2.Betel Mateusz                     - 98 -  SP Wampierzów        -  9,49
3.Janeczko Radosław            - 98 -  SP Książnice              -  9,57
4.Stypa Dawid                       - 98 -  SP Nr9 Mielec           -  10,20
5.Hołowicki Filip                  - 98 -  SP Nr13 Mielec         -  10,30
6.Pietras Patryk                     - 98 -  SP                               -  10,43
Seria VI
1.Maziarz Wojciech               - 98 -  SP Wampierzów        -  9,50
2.Wnuk Łukasz                      - 99 -  SP Wampierzów       -  9,72
3.Fedor Filip                          - 00 -  SP Wadowice Górne -  10,22
4. Witek Dominik                  - 99 -  SP Wampierzów       -  10,57
5.Kogut Kamil                       - 98 -  SP Wola Wadowska  -  11,13
Seria VII
1.Zieliński Dawid                  - 98 -   SP Czajkowa              -  9,05
2.Suchy Mateusz                    - 98 -  SP Wadowice Górne  -  9,71
3.Zużel Radosław                  - 98 -  SP nr9 Mielec             -  9,88
4.Ciemięga Kacper                - 98 -  SP nr13 Mielec           -  10,26
5.Maziarz Arkadiusz             - 99 -  SP Wadowice Górne   -  10,30
6.Szarek Piotr                        - 98-   SP Górki                     -  10,72
 60m.finał
1.Maziarz Wojciech               - 98 -  SP Wampierzów        -  8,76
2.Kiliam Łukasz                     - 98 -  SP Nr1 Mielec           -  8,79
3.Zieliński Dawid                   - 98 – SP Czajkowa             -  8,84
4.Kurdziel Kacper                  - 98 -  SP Nr9 Mielec           -  8,90
5.Jagusiak Bartłomiej             - 98 -  SP Borowa                 - 9,00
6.Betel Mateusz                      - 98 -  SP Wampierzów        - 9,25
7.Stafiej Piotr                         - 99 -  SP Borowa                  - 9,51
 Janeczko Jarosław                 - 98 -  SP Książnice                DNS
1000m
1.Wyzga Daniel                     - 98- SP Wadowice Górne     - 3;27,06
2. Jacher Piotr                        - 98 – SP Nr6 Mielec             - 3;30,29
3.Świątek Grzegorz               - 98 -  SP Wola Wadowska    - 3;39,24
4.Hodur Mateusz                   - 98 -  SP Przecław                 - 3;41,72
5.Kubat Jarosław                   - 98 -  SP Wadowice Dolne    - 3;51,20
6.Wachta Michał                   - 98 -  SP Wampierzów          - 3;59,58
7.Motyl Damian                    - 98 -  SP Chorzelów              - 3;59,58
8.Miąso Patryk                      - 98 -  SP Nr3 Mielec             - 4;03,77
9.Indyk Jan                            - 99 -  SP Nr6 Mielec             - 4;03,96
10.Graniczka Wojciech         -99 -  SP Chorzelów               - 4;15,69
11.Dunal Mateusz                 - 98 -  SP Chorzelów              - 4;19,07
12.Broniewski Jakub             - 98 -  SP Nr1 Mielec             - 4;20,85
13. Anuszewski Artur            - 99 -  SP Borowa                  - 4;28,66
14.Skrzyniarz Oskar              - 98 -  SP Nr9 Mielec             - 4;28,68
15.Urban Karol                      - 98 -  SP Nr1 Mielec            - 4;34,00
16.Kusel Kacper                   - 99 -  SP Wadowice Górne    - 5;06,60
Skok w dal
1.Halada Mirosław                - 98 -  SP Wadowice Górne   - 4,72
2.Kilian Maksymilian          - 98- SP Nr1 Mielec              - 4,20
3.Tomaszek Wiktor              - 99- SP Borowa                    - 4,10
4.Wątorek Mateusz              - 98 – SP Przecław                - 4,08
5.Kużdżał Sebastian             - 98- SP Wadowice Dolne    - 4,01
6.Lodarski Kacper                - 98- SP Nr6 Mielec             - 4,00
7.Kużdżał Kamil                  - 99- SP Wadowice Dolne    - 3,88
8.Stec Krystian                    - 98 – SP Wola Mielecka      - 3,83
9.Kaykosuzyan Artur           - 99 – SP Wola Mielecka      - 3,82
10.Jacher Marcin                 - 00 – SP Nr6 Mielec             - 3,63
11.Leśniak Dominik             - 99 – SP Borowa                  - 3,62
12.Nowosielski Michał        - 99 – SP Nr1 Mielec             - 3,61
13.Basztura Jakub                - 98 – SP Borowa                  -  3,58
14. Szarek Mateusz              - 98 – SP Wola Wadowska   -  3,55
15.Czachor Adam                 - 98 – SP Nr13 Mielec          - 3,50
16.Klimczyk Damian            - 98 – SP Nr3 Mielec           -  3,50
17. Szwakopf  Kacper           - 99 – SP Borowa                 - 3,40
18.Chmara Łukasz                - 98 – SP Wadowice Górne  - 3,28
19.Markowski Bartłomiej     - 98- SP Nr9 Mielec              - 3,11
20.Mazur Kamil                    - 99- SP Borowa                    - 3,05
21.Babula Kamil                   - 98 – SP Nr13 Mielec          -  2,92
22.Kusek Robert                   - 99 – SP Nr12 Mielec          - 2,91
Skok wzwyż
1.Marczewski Dawid            - 98- SP Czajkowa               - 129
2.Pieróg Tomasz                   - 98 – SP Czajkowa             - 129
3.Gawrzoł Kamil                  - 98- SP Nr 12 Mielec          - 129
4.Bernacik Mateusz              - 98 – SP Wola Mielecka     - 126
5.Sypek Krzysztof                - 98 – SP Wola Mielecka     - 115
Rzut piłeczką palantową
1.Wilk Karol                          - 98- SP Książnice            - 49,0
2.Płatek Adrian                      - 98 – SP Nr9 Mielec        - 47,0
3.Reguła Marek                     - 98- SP Nr13 Mielec        - 46,0
4.Marzec Konrad                  - 98- SP Chorzelów           - 46,0
5.Babula Jakub                     - 99 – SP Nr1 Mielec         - 46,0
6. Boreński Dawid                - 98 – SP Nr1Mielec          - 44,0
7.Augustyn Maksymilian      - 98 – SP Nr1 Mielec         - 41,0
8.Krempa Oskar                     - 98- SP Nr6 Mielec          - 41.0
9.Bernat Dawid                      - 98- SP Nr6 Mielec          - 39,0
10.Kaczmarczyk Józef           - 98 – SP                            - 38,0
11.Głód Przemysław              - 99 –SP Wadowice Dolne – 37,0
12.Płatek Aleksander             - 98 – SP Nr13 Mielec       - 37,0
13.Ogorzałek Kamil               - 98 -                                  - 37,0
14.Rusek Mateusz                  - 99 – SP Górki                  - 36,0
15.Kołodziej Michał               - 98 – SP Wola Mielecka  -  36.0
16.Wilk Alan                          - 98 – SP Zabrnie              - 35,0
17.Wilk Sebastian                  - 99 –SP Nr3 Mielec          - 35,0
18.Jasiak Grzegorz                 - 99- SP Wadowice Górne – 35,0
19. Walas Przemysław           - 99 – SP Wampierzów      - 34,0
20.Strycharz Damian             - 98 – SP Wadowice Górne – 34,0
21.Piechota Norbert               -       - SP Chorzelów          - 33,0
22. Gałat Wiktor                    - 99 – SP Wampierzów       - 33,0
23.Rożniał Konrad              - 98 – SP Nr13 Mielec         - 33,0
24.Witek Mateusz               - 98 – SP Wola Wadowska  - 33,0
25.Bajger- Ryba Marcel     - 98- SP Wadowice Górne   - 28,0
26.Krawiec Patryk             - 99 – SP Wola Mielecka      - 26,0
27.Walski Mateusz             - 98 – SP Chorzelów            - 22,0
28.Worek Kamil                 - 98 – SP Górki                    - 17,0